Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
Έκανα κασκαντεριλίκι στην αγγελία ΝΕΑ/Espresso  που έλεγε Ηλία Ηλιου38 Ν.Κόσμο. Είναι σε παραπλήσιο δρόνο, μια ρωσιδα πενηντάρα μόνη της η Μαρία (χήρα δηλώνει). Γεματούτσικη φουλ πρόγραμμα σε διαμέρισμα incognito. Γενικά κλασσική κατ'όικον εμπειρία με τη μυστικοπάθεια μην πάρουν χαμπάρι οι γείτονες, "πάρε με τηλέφωνο όταν φτάσεις κοντά" κτλ €50 ... δεν τα κλαις τα λεφτά σου
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
χτεσινοβραδυνο κασκαντεριλικι, δεν θυμαμαι να εχει αναφερθει τουλαχιστον προσφατα.
Εχουμε και λεμε αν googlαρετε το τηλ θα βρειτε πολλες αγγελιες της κυριας, φωτο δικες της αλλα πρεπει να ειναι παλιες γιατι τα κιλα της ειναι αρκετα παραπανω,για bbw ειναι ok.Ο χωρος της ειναι πλατεια αττικης παλια μονοκατοικια και το ωραριο που δεχεται 12-12,αν παρετε 1η φορα καλα θα ειναι να ειναι πριν τις 9 το βραδυ.
Προγραμμα που προσφερει μπανιο μαζι της πριν και μετα, μασαζακι,ελευθερη τελειωτικη πιπα, 69 γλειφωκολαδα και δεν κανει πρωκτικο.Στα του αγωνα την αφησα νε με τελειωσει με πιπα μιας και δεν ειμαι του bbw αλλα ντραπηκα να φυγω, πιπα αρκετα καλη σε ρωταει τι ρυθμος σου αρεσει και συνεχιζει στο μασαζακι δεν ελεγε και πολλα.Συνολικος χρονος παραμονης μιαμιση ωρα το δωρακι της 50 γουαν  :hi: ξεχασα για την ηλικια της την εκοψα 45αρα δε τα παω και καλα με αυτα
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.τώρα γράφτηκα ,αφορμή μπας και μάθω τπτ για μια γκομενα απο τα παλιά...μαρίζα θεσσαλονικιά στο καμα σουτρα! Μπορεί να στέλνω σε λαθος ρουμ αλλα θα τα μάθω
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Αν ρωτούσα για τη Στεφανία-Βίκυ ή για την Αγνή θα είχα πάρει μέχρι και μέγεθος ρώγας σε mm ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες.

Τέλος πάντων, την έκανα την απόβαση σε ξενοδοχείο του Μεταξουργείου μετά απο καλή και ευγενική συνεννόηση.
Γύρω στα 45+ η κυρία με ψιλό-ταλαιπωρημένο πρόσωπο και φοβερό χτένισμα 80's.
Μπήκε για μπάνιο και βγήκε μόνο με το string (δυστυχώς).
Ο κώλος τραγικός και το βυζί μικρό, αλλά λιγότερο τραγικό.

Ξεκίνησε μπρούμυτα (ευτυχώς) το body to body μασαζ το οποίο ήταν πολύ καλό και χαλαρωτικό.
Με το κλάσσικο πέρασμα απο την περιοχή που είναι όντως πολύ καυλωτικό.


Στο γύρισμα συνεχίζει με body to body χρησιμοποιώντας πολυ τα πόδια της.
Το τελείωμα αρκετά καλό, αλλά μόνο χέρι.
Έκανα κίνηση για στόμα, αλλά δεν.
Άφησε (όπως όλες) κλάσσικα το υπονοούμενο πως θα δούμε την επόμενη φορά κτλ.

Με λίγα λόγια πολύ ακριβή η απόβαση (72€ σύνολο) για αυτά που προσφέρει.
Δύσκολα θα την ξαναδώ.

:think: :think: :think:
το τιμαει το 50αρικο!την ιδρωνει την φανελα!!για σπιτι με 50 καλα ειναι!
 

pistolerobobtom

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2016
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Εχει κανενας τηλ κοπελας που ερχεται σπιτι με 50?ας μ στειλει
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
Εχει κανενας τηλ κοπελας που ερχεται σπιτι με 50?ας μ στειλει
βρες κανένα πούρο πρωτα να μας δώσεις και εδώ είμαστε εμείς...

Για οσους θελουν αυθεντικα ποιοτικα πουρα,μπορω να βρω ολες τις μαρκες..
ετσι απλα και με στυλ!!!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Χθες ημουν σε νοσοκομειο για να κανω επεμβαση χειρουργειο στη μυτη.Αδειαζει ένα διπλανο κρεβατι και μπαινει το συνεργειο καθαρισμου αποτελουμενο από δυο αλλοδαπες.Ερχεται η μια η ξανθια διπλα μου και με χαμογελο μου λεει,-Εδω,δεν ησουν παλι πριν λιγο καιρο; -όχι,πρωτη φορα ερχομαι στο συγκεκριμενο νοσοκομειο. -Περιεργο,η φυσιογνωμια σου μου είναι γνωστη.Καπου εχουμε συναντηθεί. -Δε νομιζω. -Τωρα το θυμηθηκα,που ειχα ερθει πριν λιγο καιρο στο κατάστημα που δουλευεις και με ειχες εξυπηρετησει. -Πιθανον,μπαινει και τοσος κοσμος. Εντωμεταξύ,να είναι το κουμπι ανοιχτο,να σκυβει μπροστα  και τα εβλεπα όλα,αν και ειχε μικρο βυζι και να είναι πολύ ευδιαθετη.Σωμα φανταστικο και προσωπο που εμενα μου αρεσε.Προχωροντας τη συνομιλια αφου αυτή ειχε παρατησει το ταιρι της να καθαριζει και ηταν διπλα μου,σκεφτομουν,δε μπορει ,κατι μου θυμιζει η κοπελα.Σημερα το μυαλο μου πηγε μηπως είναι η Ναταλια που κανει μασαζ πονηρο και εχει και δικο της χωρο.Δεν είμαι γνωστης του αντικειμενου.Επειδη διαβαζω το νημα όμως νομιζω ότι εχει ειπωθεί ότι καθαριζει κιολας.Δεν είμαι και σιγουρος.Παντως εκει που ημουν ετοιμος να της ζητησω τηλεφωνο να βρεθουμε,μπαινει ο τραυματιοφορεας και μου λεει,Οριστε,ξεντυθειτε τελειως,παρτε σκουφακι για τα μαλλια,για τα ποδια,εσωρουχο μιας χρησεως και ποδια χειρουργείου και μολις ειστε ετοιμος πηγαίνουμε.Η καθαριστρια να μου ευχεται καλη επιτυχια με την ομολογουμένως καυλιαρικη φωνη,εμενα να μου εχει γινει καταρτι,και με τα πραματα στα χερια να κοντοστέκομαι και να μη ξερω τι να κανω,Τελικα τα φοραω στο μπανιο και μεχρι να βγω εχουν φυγει και οι δυο.Απογοητευμενος αλλα και αναμενος προσπαθω να ηρεμησω για να προετοιμαστω για τη ναρκωση και το χειρουργειο.Νομιζω ότι ηταν η Ναταλια ,η ξανθια μιλφ,η αδυνατη με το μικρο βυζι και τη λεγομενη μυτογκα  που κανει μασαζ και καλα θεραπευτικο.Παντως,αν μπορει να στειλει κανεις το τηλεφωνο της.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
Φιλε, σε δημόσιο νοσοκομειο ήσουν?
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Συναντηση πριν εναμιση μηνα με την περιβοητη Αγνη.
Ευκολη επικοινωνια και εφτασε σχετικα γρηγορα στο δωματιο σε κεντρικο ξενοδοχειο.Η συνατηση εγινε αργα απογευμα. Συμφωνα με τα λεγομενα της ειναι απο Ουγγαρια και μιλαει τελεια Ελληνικα.
Η πρωτη εντυπωση που θα σχηματισετε με το που την δειτε θα ειναι μαλον αρνητικη, αφου μαλον θα νομισετε οτι εχετε να κανετε με μια χοντρουλα. Αλλα μην βιαστειτε γιατι δεν ειναι ακριβως ετσι. Απλα το στρουμπουλο προσωπο με την ολιγον κοιλιτσα που εχει θα σας δωσουν αυτην την εντυπωση, η οποια ομως θα αρχισει να αλαζει μολις η κοπελα αρχισει να γδυνεται. Περα απο τα αρνητικα (κοιλια και προσωπο) στα υπολοιπα ειναι μια χαρα. Μην παρεξηγηθω, δεν ειναι ασχημη στο προσωπο, απλα ειναι καπως στρουμπουλο, το κλασικο στυλ πρωσοπου που εχουν καποιες γεματουλες.Κατα τα αλλα...Πολυ ωραια ποδια, μια χαρα κωλαρακι, και πολυ ωραιο στρογγυλο μεγαλο στηθος.Εχει καποια μικρα τατουαζ στο σωμα καθως και μια μικρη γερμανικη σβαστικα στο στηθος. Αυτο το αναφερω γιατι καποιοι μπορει να ενοχληθουν.
Ειναι ομιλιτικη (οχι ενοχλητικα), γλυκια, και μαλον θα σας κανει να νοιωσετε οτι θα υπαρξει καλη χημεια και θα παει καλα η συνεχεια. Ηλικιακα δεν την κανεις πανω απο 30, αλλα αν αληθευει οτι ειναι 15 χρονια στην Ελλαδα οπως μου ειπε το πρεπει να ειναι πολυ πανω απο 30 , ασχετα αν δεν δειχνει με τιποτα.
Η κοπελα κανει παρα πολλα ραντεβου, το τηλεφωνο (το ειχε αθορυβο) χτυπαγε συνεχεια και μαλιστα τοσο πριν οσο και μετα την πραξη μιλησε με κανα τριαρι πελατες.
Ξεκινησαμε λοιπον με μασαζ, το οποιο κρατησε κανα τεταρτο πριν με γυρισει και μου περασει προφυλακτικο.Γενικα διεκρινα μια βιασυνη απο μερους της.
Στο μασαζ δειχνει οτι εχει μελετησει καποιες κινησεις και δεν κανει απλως πασαλιμα. Τωρα για να χαλαρωσεις μεσα σε ενα τεταρτο  νομιζω οτι ουτε επαγγελματιας δεν μπορει να το πετυχει αυτο.
Στα του sex τωρα...Δεν φιλαει στο στομα και πιπα με προστασια. Η πιπα της τελειως αδιαφορη, απο της χειροτερες που μου εχουν κανει. Στην συνεχεια παιχτηκαν κανα δυο στασεις πριν τελειωσουμε στα τεσσερα. Εκει μου εδειξε οτι ποναγε πολυ (τα πολλα ραντεβου που λεγαμε) κατι το οποιο ειχε αποτελεσμα να ξενερωσω αρκετα.
Προσωπικα δεν τα εκλαψα αλλα ουτε ηταν και κατΙ που θα μου μεινει. Ουτε θα την προτεινα αλλα ουτε και θα σας απετρεπα μιας και ειναι καλη η τιμη. Μιας και η τιμη ειναι στα 50 ευρω  θα ελεγα πως αξιζει για μια δοκιμη.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συναντηση πριν εναμιση μηνα με την περιβοητη Αγνη.
Ευκολη επικοινωνια και εφτασε σχετικα γρηγορα στο δωματιο σε κεντρικο ξενοδοχειο.Η συνατηση εγινε αργα απογευμα. Συμφωνα με τα λεγομενα της ειναι απο Ουγγαρια και μιλαει τελεια Ελληνικα.
Η πρωτη εντυπωση που θα σχηματισετε με το που την δειτε θα ειναι μαλον αρνητικη, αφου μαλον θα νομισετε οτι εχετε να κανετε με μια χοντρουλα. Αλλα μην βιαστειτε γιατι δεν ειναι ακριβως ετσι. Απλα το στρουμπουλο προσωπο με την ολιγον κοιλιτσα που εχει θα σας δωσουν αυτην την εντυπωση, η οποια ομως θα αρχισει να αλαζει μολις η κοπελα αρχισει να γδυνεται. Περα απο τα αρνητικα (κοιλια και προσωπο) στα υπολοιπα ειναι μια χαρα. Μην παρεξηγηθω, δεν ειναι ασχημη στο προσωπο, απλα ειναι καπως στρουμπουλο, το κλασικο στυλ πρωσοπου που εχουν καποιες γεματουλες.Κατα τα αλλα...Πολυ ωραια ποδια, μια χαρα κωλαρακι, και πολυ ωραιο στρογγυλο μεγαλο στηθος.Εχει καποια μικρα τατουαζ στο σωμα καθως και μια μικρη γερμανικη σβαστικα στο στηθος. Αυτο το αναφερω γιατι καποιοι μπορει να ενοχληθουν.
Ειναι ομιλιτικη (οχι ενοχλητικα), γλυκια, και μαλον θα σας κανει να νοιωσετε οτι θα υπαρξει καλη χημεια και θα παει καλα η συνεχεια. Ηλικιακα δεν την κανεις πανω απο 30, αλλα αν αληθευει οτι ειναι 15 χρονια στην Ελλαδα οπως μου ειπε το πρεπει να ειναι πολυ πανω απο 30 , ασχετα αν δεν δειχνει με τιποτα.
Η κοπελα κανει παρα πολλα ραντεβου, το τηλεφωνο (το ειχε αθορυβο) χτυπαγε συνεχεια και μαλιστα τοσο πριν οσο και μετα την πραξη μιλησε με κανα τριαρι πελατες.
Ξεκινησαμε λοιπον με μασαζ, το οποιο κρατησε κανα τεταρτο πριν με γυρισει και μου περασει προφυλακτικο.Γενικα διεκρινα μια βιασυνη απο μερους της.
Στο μασαζ δειχνει οτι εχει μελετησει καποιες κινησεις και δεν κανει απλως πασαλιμα. Τωρα για να χαλαρωσεις μεσα σε ενα τεταρτο  νομιζω οτι ουτε επαγγελματιας δεν μπορει να το πετυχει αυτο.
Στα του sex τωρα...Δεν φιλαει στο στομα και πιπα με προστασια. Η πιπα της τελειως αδιαφορη, απο της χειροτερες που μου εχουν κανει. Στην συνεχεια παιχτηκαν κανα δυο στασεις πριν τελειωσουμε στα τεσσερα. Εκει μου εδειξε οτι ποναγε πολυ (τα πολλα ραντεβου που λεγαμε) κατι το οποιο ειχε αποτελεσμα να ξενερωσω αρκετα.
Προσωπικα δεν τα εκλαψα αλλα ουτε ηταν και κατΙ που θα μου μεινει. Ουτε θα την προτεινα αλλα ουτε και θα σας απετρεπα μιας και ειναι καλη η τιμη. Μιας και η τιμη ειναι στα 50 ευρω  θα ελεγα πως αξιζει για μια δοκιμη.
:hi: :hi: :hi:
 

SportingLisbon13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
5
Like
118
Πόντοι
0
Θα βρεθω Αθηνα για κατι υποχρεωσεις και ενδιαφερομαι για μια μασερ που θα προσφερει και εκτονωση εχετε να προτεινετε κατι; Στειλτε μου καποιο λινκ η p.m καποιο τηλεφωνο ευχαριστω!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Θα βρεθω Αθηνα για κατι υποχρεωσεις και ενδιαφερομαι για μια μασερ που θα προσφερει και εκτονωση εχετε να προτεινετε κατι; Στειλτε μου καποιο λινκ η p.m καποιο τηλεφωνο ευχαριστω!
αν διαβασεις θα βρεις πολλες.και να γραψουμε και τιποτα,αν συναντησεις καμια.δωρεαν ειναι αλλωστε.
 

SportingLisbon13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
5
Like
118
Πόντοι
0
Επειδη δεν το εχω ξανα επιχειρησει παρα μονο επισκεψεις σε στουντιο θα ηθελα μια μικρη βοηθεια απο εσας τους παλιοτερους... Κατι καλο να μου προτεινετε για αρχη!
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240

πολωνεζα στα 35-40
σαπιλακι, βεβαια σε σχεση με αλλες που εχουν ειπωθει ειναι μοντελο
βιζιτα με το προσχημα του μασαζ
κανει τα παντα - μασαζ δεν ξερει
στα 50
θα την ειχα διωξει αλλα μου ειπε οτι κανει καλο μασαζ..πουτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom