Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (7 μέλη και 51 επισκέπτες)

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
chris ήρεμα... τα περι χρυσου οδηγου αλλού,αν έχεις τηλ. στείλε!
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ούτε τε Συρία ούτε  Βοσνία απλώς κάμποσοι λακαμαδες την πηρανε δύο τρεις φορές
την βλέπουνε φουκαριάρα και ανεξάρτητη και θέλουνε τζάμπα κοκο και ύστερα την θάβουν
οι περισσότεροι από αυτούς βέβαια ούτε τα  φουστάνια  της θείας Ολγας δεν είναι άξιοι
να φορέσουνε για τετοιους ανδρες μιλάμε. ...

φιλε μου ακουμε λιγο η κοπελα δεν ξερω τι κανει αλλα μια γυναικα μανα ...{μανα βρε το ξανα λεω αλανη...αν εχεις μανα τραβα να την δεις κοιτα την στα ματια και φυγε} κανει την πορνη και να δεχτω οτι εχει βιτσιο την ουρολαγνεια και εσυ επειδη εχεις 50 ευρω να διαθεσεις το κανεις αλλα μετα την κανεις ρομπα γραφοντας ανακριβειες επεμβενοντας στην προσωπικη της ζωη με ποιον θα το κανει για το κεφι της και με προφυλαξη απο την πιπα μαλιστα τοτε εισαι για πολυ ξυλο ..ξερω πολλες κοπελες που της εχουν κραξει αλλα αυτες δεν γυρισαν να πουν αν θες κατι να σε γαργαλαει απο πισω αλλα το εκαναν γαργαρα σεβομενες τον καθενα μας εδω μεσα...ναι οκ να ενημερωθουμε για το ακαποτα..αν βλεπει ας παει να κανει εξετασεις να δει που βρισκεται το κοριτσι και μετα να μην τυφλωνεται στην καυλα και δεν καταλαβει αν ο καθε λακαμας εδω μπει ετσι μεσα και της το πει στο τελος...
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
chris ήρεμα... τα περι χρυσου οδηγου αλλού,αν έχεις τηλ. στείλε!

δεν εχω αρχηγε μοα ...σορθ δεν τα εχω μαζι σου με τον αλλον τα εχωω...και καλυτερα συμβουλη μου μετα απο ολα αυτα να πας στα σιγουρα εχτος αν εχεις κατι που θες να το δωσεις στην κοπελα???καταλαβες τι θελω να πω αν ναι πηγαινε και πες εγω θελω εξετασεις γραφτηκαν διαφορα...προστατευοντας αυτες προστατευομαστε εμεις φιλαρακι....να εισαι καλα και σορυ που ισως στην βγηκα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είναι να κανει εμετό κανεις με όσα διαβαζει εδω μεσα.......κυριοι,για ενημέρωση είναι το φόρουμ.......για μαγκιές,συκοφαντίες και νταβατζιλίκια να πάτε αλλού.......

Και κατι ακόμα........το εχω ξαναπεί......προσωπικά δεν δινω ουτε τηλέφωνα,ούτε αλλα στοιχεία σε ατομα που δεν τα ξερω....είτε προσωπικά,είτε να εχουμε μιλήσει εδω μεσα για να μπορεσω να καταλαβω με ποιους εχω να κανω......

Λυπάμαι που με αυτη την τακτική μπορεί να στεναχωρησω και καποιους που δεν φταίνε,αλλά στο παρελθον εχουν γινει χοντρες ιστορίες και με την Ολγα,και με αλλες......οι πιο παληοί τα ξερουν.......
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Είναι να κανει εμετό κανεις με όσα διαβαζει εδω μεσα.......κυριοι,για ενημέρωση είναι το φόρουμ.......για μαγκιές,συκοφαντίες και νταβατζιλίκια να πάτε αλλού.......

Και κατι ακόμα........το εχω ξαναπεί......προσωπικά δεν δινω ουτε τηλέφωνα,ούτε αλλα στοιχεία σε ατομα που δεν τα ξερω....είτε προσωπικά,είτε να εχουμε μιλήσει εδω μεσα για να μπορεσω να καταλαβω με ποιους εχω να κανω......

Λυπάμαι που με αυτη την τακτική μπορεί να στεναχωρησω και καποιους που δεν φταίνε,αλλά στο παρελθον εχουν γινει χοντρες ιστορίες και με την Ολγα,και με αλλες......οι πιο παληοί τα ξερουν.......

απεχω καιρο λογο εξωτερικου για να ξερω τι εχει παιχτει με την ολγα που λες  ....οσο για αλλες ου σεντονια οι κακοηθειες μας
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μου δεν την ξερω αλλα θα την υπερασπιστω γιατι εχει παιδια και ο λακαμας εδω μεσα βγηκε να την θαψει ας επεμβει ο γκουρου η ο grazy ivan που με ξερουν στο να σταματησει γιατι μαναδες δεν βριζουμε δεν κοροιδευουμε ...με ξερεται πολυ εδω μεσα αν συνεχισει θα γινει συρια ...προστατεψτε την υποληψη καθε κοπελας ελλεος πια ...
                                                                                                                                 
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                       
λοιπον αγαπουλη προμοτορα που σε εβαλε η αλλη ξερω πολλα και οταν μπλεκης καρακιοζακο με πουτανες να ξερεις οτι δεν εχουν μπεσα και ανοιγουν τοο στομα τους και εσενα σου λενε αλλα βρε λακαμα επειδη ξερω πολλα εσυ βρε παπαριδη δεν εκανες κονε την ολγα με την αλλη και κανουν παρτουζες σου ειπα η πουτανα δεν εχει μπεσα και οταν την γαμαγες δεν ειδες ολο εβαζε και σκεπαζε την κυστη που ειχε στο μουνι της ρωτησες τι ειναι την εβγαλε και δεν πηγε καλα και ο γιατρος της ειπε να μην το δουλευει ειναι επικυνδυνο αλλα αυτη μετα μερικες μερες το δουλευε χωρις να ξερει ο κοσμος τι ζημια θα παθει αντε ρωτα τωρα να σου πει η καργιολα σου
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
το θέμα εξαντλήθηκε

όλοι καταλάβαμε τι έγινε

πάμε παρακάτω

 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
το κομπλεξ δεν εχει ορια και πες μας εσυ την γαμησες ακαποτα???αν ναι τοτε λουσου το οτι εκανες και γιατι το εκανες....και οσο αφορα οτι απο τον κωλο της τον περνει στο στομα ωπα ρε γατακι ...σε προκαλω λοιπον πες μας ποσα εχεις σκασει στην κοπελα ποσες φορες την πηρες???ξερω καλα ποσες αμετρητες και μετα παρακαλας να σου κατσει τσαμπα και να βαλει και το ξενοδοχειο...βρε που ακουστηκε να παρακαλαει καποιος μια που εκδιδεται να του κατσει τσαμπα να βαλει το ξενοδοχειο και μετα να παει στο βενζιναδικο και να σου φουλαρει το αμαξι ....ελα μεγαλε αραξε λιγο....
                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                         
                                                                                                                                               
λοιπον εσυ εισαι ο δευτερος αγαπουλης αν δεν ξερεις δεν θα μιλας και δεν θα πιστευεις την καθε πουτανα αυτο που καναμε εγω και αλλοι μαζι και το στοιχημα ηταν ποσο επαγγελματιας ειναι στα λεφτα και πως σαν ανθρωπος και αποδειχτηκε οτι την ενδιαφερουν μονο τα λεφτα και καραγκιοζακο ξερεις τι ειναι να σου λεει εχεις 10 ευρω δεν εχουν να φανε τα παιδια μου και ναπηγαινουμε να της δινουμε λεφτα βραδιατικα και ξερεις λακαμα οτι στα ραντεβου στα ξενοδοχεια την πηγαινε ο αντρας της και την περιμενε κατω να την παρει αυτα δεν στα ειπε σου ειπε μονο οτι σε αγαπαει εισαι καλος δεν εχω ξαναδει σαν εσενα κανενα κακομοιρη η πουτανα δεν αλλαζει
warnmute.gif
 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αρα για να καταλαβουμε....Τριβει, οκ μεχρι εδω...

Το  εργόχειρο ( ενδοπαλαμικη πεοπαλινδρομηση) με στολη  ειναι στα 50.

το  εργόχειρο( μαλακια) χωρις στολη παει στα 100.

Αρα η κυρια ειναι χειρογαμήστρα η οχι?

Χειροπράκτης!!!  :2funny: :2funny:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η Ολγα,για όσους την ξερουν και προσωπικά και σαν πελάτες,είναι μια ιδιόμορφη προσωπικότητα.......Μητέρα,συζυγος και "ψαγμένο" άτομο,με ποικιλόμορφες ευαισθησίες απο την μια,"λυσσασμένη" πουτάνα που τα κανει όλα απο την αλλη........Σύνθετη προσωπικότητα....
Τα χρήματα δεν ειναι η πρωτη της προτεραιότητα.......ούτε χρόνο κοιτάζει,πολλές φορες δε κανει πράγματα που θα επρεπε να τα χρεωνει πανακριβα,και αυτή τα κανει με 40 η 50 ευρω........γουστάρει να πηδιέται,γουστάρει να κανει ακραία πράγματα....

Οπωσδήποτε θέλει προσοχή σε θέματα υγιεινης,γιατι πολλές φορές πάνω στην τρελλα της ξεχνιέται.....εμενα μου ειναι πολύ συμπαθής,είναι καλόψυχη,αλλά οφειλω να πω και τις 2 πλευρες......


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σωστός!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Είναι να κανει εμετό κανεις με όσα διαβαζει εδω μεσα.......κυριοι,για ενημέρωση είναι το φόρουμ.......για μαγκιές,συκοφαντίες και νταβατζιλίκια να πάτε αλλού.......

Και κατι ακόμα........το εχω ξαναπεί......προσωπικά δεν δινω ουτε τηλέφωνα,ούτε αλλα στοιχεία σε ατομα που δεν τα ξερω....είτε προσωπικά,είτε να εχουμε μιλήσει εδω μεσα για να μπορεσω να καταλαβω με ποιους εχω να κανω......

Λυπάμαι που με αυτη την τακτική μπορεί να στεναχωρησω και καποιους που δεν φταίνε,αλλά στο παρελθον εχουν γινει χοντρες ιστορίες και με την Ολγα,και με αλλες......οι πιο παληοί τα ξερουν.......


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
60 eurο  για μασαζ χωρις παρελκόμενα είναι too much!!
ήθελα να ήξερα αν εχουν δουλεια όλες αυτές.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

dipos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια διαβαζω το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω, σχετικα με την πασιγνωστη θεωρω Ολγα Μ... αραια και που την ειχα συναντησει καποιες φορες και ειπα να την ξαναδω αλλα μου μπηκε στο μυαλο απο τον τροπο που μιλαγε στο τηλεφωνο οτι εχει αντρα και παιδια και ξενερωσα. Ισχυει κατι τετοιο;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.517
Πόντοι
2.756
Χρονια διαβαζω το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω, σχετικα με την πασιγνωστη θεωρω Ολγα Μ... αραια και που την ειχα συναντησει καποιες φορες και ειπα να την ξαναδω αλλα μου μπηκε στο μυαλο απο τον τροπο που μιλαγε στο τηλεφωνο οτι εχει αντρα και παιδια και ξενερωσα. Ισχυει κατι τετοιο;
Χρονια διαβαζεις και πρωτη φορα γραφεις...Και μας λες για την φωνη της ολγας !!  Η φωνη της ακουγεται σαν να εχει παιδια ε? Και ξενερωσες ε?

Μπεεεεεε!!!!!! Α, ρε φιλε...Τι να σου πω τωρα !

Και κουμπαρα εχει, και κατι ανηψια μου φαινεται....Και ενα θειο μου μενει καπου μακρια....

Οτι ναναι τα παντα ολα!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456
Χρονια διαβαζω το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω, σχετικα με την πασιγνωστη θεωρω Ολγα Μ... αραια και που την ειχα συναντησει καποιες φορες και ειπα να την ξαναδω αλλα μου μπηκε στο μυαλο απο τον τροπο που μιλαγε στο τηλεφωνο οτι εχει αντρα και παιδια και ξενερωσα. Ισχυει κατι τετοιο;

Όταν την είχες συναντήσει όπως λές ήταν ανύπαντρη ??? Και ποιο το κόλλημα δεν καταλαβαίνω ?  :think: Έχει αναφερθεί εδω στο νήμα με πάμπολες λεπτομέρειες..  :o
 

dipos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οταν την ειχα συναντησει δεν μου ειχε κινησει κατι την περιεργεια και φυσικα δε μου πηγε το μυαλο. Απλως οπως και να το κανεις ειναι λιγο παραξενο να κανει αυτη τη δουλεια και να εχει αντρα και παιδια πως να το κανουμε.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.517
Πόντοι
2.756
Όταν την είχες συναντήσει όπως λές ήταν ανύπαντρη ??? Και ποιο το κόλλημα δεν καταλαβαίνω ?  :think: Έχει αναφερθεί εδω στο νήμα με πάμπολες λεπτομέρειες..   :o
Μην ασχολεισαι ...Μπορει και να ειναι ο αλλος, ξερεις εσυ  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom