Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Rene...σαλτα για κανένα φαγκότο...μας κουρασες...κανεις δεν ασχολείται μαζί σου...και ουτε θα...μιας και είσαι εδώ μια ερώτηση....στο στόμα τα παίρνεις?
αφοπλιστικη ερωτηση  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Σοβαρα μιλας τωρα?? φαινεται τελειως απειρος στο θεμα ασφαλειας! Οταν ενας μπαρμπας που ησα ησα θυμαται τα γραμματα απο ολοκληρο το σχολειο του κυριου *petergsp* κραταει μονο το "Ειρηνη - Μαντζαρου - Κολωνακι", εκει δεν χρειαζεται ουτε ΑΜΚΑ, ουτε ΑΦΜ, ουτε Ε9.  Μπαρμπας ερχεται κατευθειαν στη διευθυνση και σηκώνει στα ποδια ολες πολυκατοικιες της Μαντζαρου, χτυπαει ολα τα κουδουνια και ρωταει που μπορει να ειναι η Ειρηνη που ψαχνει. Αμα δεν ειχα προάλλες τετοιο περιστατικο δεν θα είχα να προσθέσω ούτε λέξη. Τα πραγματα ειναι απλα - οταν γραφεις κατι που αφορα καποιον αλλο, σκεψου λιγο αν δημιουργεις προβλημα στο συνάνθρωπο.

Λιγη διακριτικοτητα, τζεντλεμενς.

Να ειστε ολοι καλα.
μωρε εσυ καλα τα λες αλλα ποιος σ ακουει...
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Rene...σαλτα για κανένα φαγκότο...μας κουρασες...κανεις δεν ασχολείται μαζί σου...και ουτε θα...μιας και είσαι εδώ μια ερώτηση....στο στόμα τα παίρνεις?
Σωστός το κούρασε το θέμα και έτσι όπως το κανει θα τον γυρεύει με το κυάλι το
τον σούπερ μπάρμπα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
τη Μαρια ή την Κατερινα ?

Την Κατερινα. Δεν θα την ανεφερα ποτε ονομαστικα ετσι αλλα η ιδια εχει βγει και το εχει πει πως εκανε μασαζ. Βεβαια ειπε μονο σε γυναικες αλλα αυτο ειναι λευκο ψεμματακι. Εχω ακουσει, αλλα δεν ξερω, πως ακομη κανει βιζιτουλες αλλα με τσιμπημενη τιμη
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Την Κατερινα. Δεν θα την ανεφερα ποτε ονομαστικα ετσι αλλα η ιδια εχει βγει και το εχει πει πως εκανε μασαζ. Βεβαια ειπε μονο σε γυναικες αλλα αυτο ειναι λευκο ψεμματακι. Εχω ακουσει, αλλα δεν ξερω, πως ακομη κανει βιζιτουλες αλλα με τσιμπημενη τιμη
παίκτη σου εχω στείλει πμ επι του θέματος..
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
θα τον γυρεύει με το κυάλι τον σούπερ μπάρμπα

Ιστορική απεικόνιση του Super Barba.

%CF%80%CF%81%CE%AF%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%82.jpg


Είναι διαχρονικές αξίες αυτοί οι μπάρμπες.
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
ρε ακομα τιποτα για μαυρουλα?? >:( >:(
τοσοι πηραν τηλ
κανεις ενημερωση
συλλεκτες τηλεφωνων μαλλον :2funny:
Καλημερα παιχτεs,εχω ενημερωση για μαυρουλα.Λοιπον εγινε συναντηση χθεs στο χωρο μου, αφου μιλησαμε στο τηλ δυο ωρεs πριν κ το κανονισαμε.Η μαυρουλα ειναι 25 με 26 χρονων,κοντουλα με μεγαλο στηθοs κ μεγαλο κωλο,με μειον οτι εχει μεγαλη κοιλια,το προσωπο τηs λιγο αγριοφερνε αλλα αυτη ηταν χαμογελαστη σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.Ηρθε μονη τηs,με το λεωφορειο κ ηταν ντυμενη απλα με τζην.Στον αγωνα τωρα εδινε φιλια,πολυ καλη πιπα βαθεια κ γλυψιμο γυρω γυρω κ τα δεχεται στο στομα.Στο sεχ ακολουθει ολεs τιs στασειs,οτι τηs ζητησα το εκανε κ παντα χαμογελαστη.Κωλο δεν εδωσε,αν κ τηs προτινα να τηs δωσω κατι εξτρα γιατι ηταν μεγαλοs κ πεταχτοs, κλασσικοs αφρικανικοs, κ ηθελα πολυ να τον  παρω,αλλα ο.κ.Μασαζ δεν δοκιμασα,ζητησε 40e,οτι ειχαμε πει κ στο τηλ,εκατσε μια ωρα plus για δυο γυρουs,δεν χτυπουσαν τηλεφωνα,τα λεφτα στο τελοs.To πιο σημαντικο ομωs μειον τηs κοπελλαs,κατα τη γνωμη μου κ τη μυτη μου παντα,ηταν μια βαρια κ πολυ δυσαρεστη μυρωδια που εβγαζε απο ολο το σωμα τηs.Eλπιζω να βοηθησα.Καλα πηδηματα να εχουμε!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
To πιο σημαντικο ομωs μειον τηs κοπελλαs,κατα τη γνωμη μου κ τη μυτη μου παντα,ηταν μια βαρια κ πολυ δυσαρεστη μυρωδια που εβγαζε απο ολο το σωμα τηs.Eλπιζω να βοηθησα.Καλα πηδηματα να εχουμε!
η κλασική μυρωδιά τους ρε πουστη μου,πιστεύω με ντουσακι απο την αρχή κ μπόλικα μυρωδικά καλύπτεται
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Σοβαρα μιλας τωρα?? φαινεται τελειως απειρος στο θεμα ασφαλειας! Οταν ενας μπαρμπας που ησα ησα θυμαται τα γραμματα απο ολοκληρο το σχολειο του κυριου *petergsp* κραταει μονο το "Ειρηνη - Μαντζαρου - Κολωνακι", εκει δεν χρειαζεται ουτε ΑΜΚΑ, ουτε ΑΦΜ, ουτε Ε9.  Μπαρμπας ερχεται κατευθειαν στη διευθυνση και σηκώνει στα ποδια ολες πολυκατοικιες της Μαντζαρου, χτυπαει ολα τα κουδουνια και ρωταει που μπορει να ειναι η Ειρηνη που ψαχνει. Αμα δεν ειχα προάλλες τετοιο περιστατικο δεν θα είχα να προσθέσω ούτε λέξη. Τα πραγματα ειναι απλα - οταν γραφεις κατι που αφορα καποιον αλλο, σκεψου λιγο αν δημιουργεις προβλημα στο συνάνθρωπο.

Λιγη διακριτικοτητα, τζεντλεμενς.

Να ειστε ολοι καλα.


εσυ δηλαδη νομιζεις δε δημιουργεις προβληματα? οταν περνανει απο τα χερια σου καθημερινα ενα χιλιαρικο αλλα δεν καταβαλλεται καθολου φορος ξερεις ποσα προβληματα δημιουργεις στους νομοταγεις φορολογικα που θα πληρωσουν και για εσενα?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
εσυ δηλαδη νομιζεις δε δημιουργεις προβληματα? οταν περνανει απο τα χερια σου καθημερινα ενα χιλιαρικο αλλα δεν καταβαλλεται καθολου φορος ξερεις ποσα προβληματα δημιουργεις στους νομοταγεις φορολογικα που θα πληρωσουν και για εσενα?
νατα μας, εσκασε μυτη και η ΔΟΥ τωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
σε ευχαριστω παρα πολυ για τη δωρεαν διαφήμιση που μου εκανες... οτι αφορα το θεμα μασαζ περιέγραψες πολυ σωστα με καθε λεπτομερεια. οτι αφορα το μερος Β που λες, ειναι θεμα γουστου... δικου σου γουστου και μονο. μονη σφαλμα που εκανες ειναι οτι ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.


Σοβαρα μιλας τωρα?? φαινεται τελειως απειρος στο θεμα ασφαλειας! Οταν ενας μπαρμπας που ησα ησα θυμαται τα γραμματα απο ολοκληρο το σχολειο του κυριου *petergsp* κραταει μονο το "Ειρηνη - Μαντζαρου - Κολωνακι", εκει δεν χρειαζεται ουτε ΑΜΚΑ, ουτε ΑΦΜ, ουτε Ε9.  Μπαρμπας ερχεται κατευθειαν στη διευθυνση και σηκώνει στα ποδια ολες πολυκατοικιες της Μαντζαρου, χτυπαει ολα τα κουδουνια και ρωταει που μπορει να ειναι η Ειρηνη που ψαχνει. Αμα δεν ειχα προάλλες τετοιο περιστατικο δεν θα είχα να προσθέσω ούτε λέξη. Τα πραγματα ειναι απλα - οταν γραφεις κατι που αφορα καποιον αλλο, σκεψου λιγο αν δημιουργεις προβλημα στο συνάνθρωπο.

Λιγη διακριτικοτητα, τζεντλεμενς.

Να ειστε ολοι καλα.


Λαμβανω παρα πολλα μηνυματα στο e-mail, αλλα δυστυχως δεν εχω καμια δυνατοτητα να απαντήσω προσωπικα σε ολους που θελουν να επικοινωνησουν μαζι μου. Στο προφιλ μου εχει το τηλ. επικινονιας. Σας ευχαριστω.


να σου πω κατι. με μενα τη βρισκεις?εχω μερες να μπω στο σαιτ και με το που μπηκα να χαλαρωσω λιγο,<<φορτωσα>> εξ αιτιας σου.δεν ξερω λοιπον ποιο εξυπνοπουλι σου σφυριξε οτι γινεται εδω περα,αλλα δε σου τα ειπε καλα. ακου λοιπον και τα δικα μου και μαθε τα καλυτερα.

κατ αρχην πρωτοεγραψε για σενα εδω αλλος συναγωνιστης και οπως ειπα,απο εκει πηρα το τηλ,απο την αγγελια που ειχες στη χρυση ευκαιρια και που τωρα εχει κατεβει.ιδου λοιπον

Για όσους συναγωνιστές ενδιαφέρονται για την παρακάτω αγγελία που είδα σήμερα στην ΧΕ και θυμήθηκα το τηλέφωνο:


Το όνομα αυτής Δήμητρα (μάλλον). Διαθέτει χώρο στην παλιά και φημισμένη περιοχή Ματζάρου Κολωνάκι!!. Στην ίδια οδό υπάρχει και το γνωστό παλιό ίδρυμα, ,με μόνιμα ανοικτές τις κουρτίνες και τις κορασίδες να σαλονιάζονται ή το καλοκαίρι να καπνίζουν στο μικρό μπαλκόνι του ημιορόφου που βρίσκεται το εν λόγω ίδρυμα. Πέρασμα από την θεραπεύτρια τον περασμένο χειμώνα. Ψηλή αδύνατη προς το ξερακιανό. Ρωσίδα στην καταγωγή. Ο χώρος μικρός αλλά καθαρός. Διαθέτει μπάνιο και κουζίνα για κέρασμα τσαγιού.  :cheesy:. Η εξήγηση άμεση και ξεκάθαρη δεν θέλω σεξ μόνο μασάζ με  :jerking:. Εντυπωσιάστηκε που δεν ήθελα  :fuck2: και μου είπε κόστος 30 ευρώπουλα. Μασάζ καλό αρκετά καλό θα έλεγα. Στο τέλος  :jerking: με χουφτώματα ανευ ουσιάς γιατί όπως ανέφερα είναι τελείως αδύνατη. Γενικά ευχάριστος τύπος αν βολεύει η περιοχή καλώς αλλιώς δεν χάνετε και τίποτα. Στο φεύγα ξαναείδα τις κορασίδες απέναντι να σαλονιάζονται και να ψιλοκοιτάνε με βλέμα όλες υποσχέσεις...Αν κάποιος γνωρίζει τι παίζει με αυτό στην Μαντζάρου ας δώσει τα φώτα του γιατί είδα κάποια αξιόλογα νεαρά κομάτια

και αυτος λοιπον οπως κι εγω μιλησαμε αοριστα για οδο,ονομα κλπ παπαριες που λες.αυτος μαλιστα το προσδιορισε καπως ακριβεστερα απο μενα,εκανε λαθος στο ονομα μονο.(αν ειναι και το ΕΙΡΗΝΗ το ονομα σου).

αυτος που μιλησε επ ακριβως για τα προσωπικα δεδομενα που λες και μας εχεις ζαλισει τον ερωτα ειναι παλι αλλος
κι εδω παραθετω τα ποσταρισματα του.

Επίσκεψη πριν μερικές μέρες στην: . Είναι στο ισόγειο στην Ματζαρου 7 ακριβώς απέναντι απο το άλλο ίδρυμα. Ο χώρος όμορφος με καλό μασαζοκρέβατο αλλά έχει μικρό μπάνιο. Είναι η Ρωσίς Ειρήνη, ψηλή αδύνατη ξανθιά, την έκανα γύρω στα 45, απο Αγ. Πετρούπολη. Μια και είναι μόνη της δέχεται μόνο με ραντεβού. Πριν απο 2 χρόνια ήταν στο Παγκράτι. Το μασάζ της πάρα πολύ καλό. Ο φραπέ ικανοποιητικός. Συνίσταται για λατρεις του μασάζ που δεν τους πολυενδιαφέρει το β' μέρος. Μείον το ότι δεν έχει παντόφλες μιας χρήσης και σφραγισμένες πετσέτες.

Το κόστος ανήλθε στα 50 ευρώ με πάνω από μια ώρα μασαζ σε όλο το σώμα, πίσω και μπροστά!!

Το παρακάτω λινκ είναι για το ίδιο ιδρυμα:



αρα και παλι οι παπαριες που μου λες οτι τις εκανα εγω,παλι αποδεικνυονται φουμαρα.

τωρα για τα προσωπικα στοιχεια που λες και παλι,εχω να σου πω οτι αν σε ενδιεφερε τοοοσο πολυ οσο λες,δε νομιζω να ανοιγες λογαριασμο σε σαιτ για πουτανες για να διαφημιστεις μονη σου και δε θα εβαζες μονη σου το τηλ σου φορα-παρτιδα μεχρι χθες(γιατι μεχρι χθες το ειχες και φαινοταν,σημερα το εβαλες μονο με λινκ στο προφιλ σου εσωτερικα).αρα παλι μονη σου αυτοδιαψευδεσαι.αποφασισε τελικα τι θες και τι δε θες να κανεις εδω.

και τελος για την κριτικη που σου εκανα για το β μερος της συνεδριας.ναι ησουν μετρια για καποιο λογο,εχεις περιθωρια βελτιωσης αν θελεις και ναι ειναι και θεμα γουστου,αλλα και παλι δεν ειναι μονο δικου μου αλλα κι αλλου συναγωνιστη.

:thumbsup: Σωστός σ όλα παίκτη τα ίδια κ μένα. :erection:


αρα να που υπαρχει κι αλλος με τα ιδια γουστα με μενα και δεν ξερω αν ειναι κι αλλοι και δε τα γραφουν απλα εδω για να ενημερωθουν οι υπολοιποι.

τωρα σαν επιλογος γιατι παραηταν κουραστικο ολο αυτο. αν θες να κανεις μονο μασαζ που εκει πραγματικα εισαι καλη με γεια σου με χαρα σου.υπαρχει πληθος κοσμου που θελει μονο αυτο. αν θες να προσφερεις κι αλλα περα απο το μασαζ(φραπε-σεξ κλπ)υπαρχει πληθος κοσμου που ενδιαφερεται και για αυτο.εδω θες λιγη βελτιωση(αν θες παντα) και θα πρεπει να δεχεσαι και την οποια κριτικη ,καλη ή κακη σου γινεται.καλως ηρθες στο σαιτ λοιπον κι απο μενα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
ποσο χρονων ειναι η θεια Ειρηνη?
απο την περιγραφη μου θυμιζει μια θεια που γαμουσα πριν 6-7 χρονια
και δουλευε στο κολωνακι σε ξεκαρφωτη δουλεια

εγω στο δωματιο την εκοψα γυρω στα 35+.τωρα δεν ξερω,δεν ειμαι σιγουρος.ειχε και χαμηλο φωτισμο.αλλος εγραψε για 45. ας μας πει η ιδια που εκανε λογαριασμο εδω  :grin:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σοβαρα μιλας τωρα?? φαινεται τελειως απειρος στο θεμα ασφαλειας! Οταν ενας μπαρμπας κραταει μονο το "Ειρηνη - Μαντζαρου - Κολωνακι",ερχεται κατευθειαν στη διευθυνση και σηκώνει στα ποδια ολες πολυκατοικιες της Μαντζαρου, χτυπαει ολα τα κουδουνια και ρωταει που μπορει να ειναι η Ειρηνη που ψαχνει.
Ε, αφού είναι τόσο εύκολο, σε περιμένω σπίτι μου...Αντώνης - Γρ. Λαμπράκη Κορυδαλλός
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλημερα παιχτεs,εχω ενημερωση για μαυρουλα.Λοιπον εγινε συναντηση χθεs στο χωρο μου, αφου μιλησαμε στο τηλ δυο ωρεs πριν κ το κανονισαμε.Η μαυρουλα ειναι 25 με 26 χρονων,κοντουλα με μεγαλο στηθοs κ μεγαλο κωλο,με μειον οτι εχει μεγαλη κοιλια,το προσωπο τηs λιγο αγριοφερνε αλλα αυτη ηταν χαμογελαστη σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.Ηρθε μονη τηs,με το λεωφορειο κ ηταν ντυμενη απλα με τζην.Στον αγωνα τωρα εδινε φιλια,πολυ καλη πιπα βαθεια κ γλυψιμο γυρω γυρω κ τα δεχεται στο στομα.Στο sεχ ακολουθει ολεs τιs στασειs,οτι τηs ζητησα το εκανε κ παντα χαμογελαστη.Κωλο δεν εδωσε,αν κ τηs προτινα να τηs δωσω κατι εξτρα γιατι ηταν μεγαλοs κ πεταχτοs, κλασσικοs αφρικανικοs, κ ηθελα πολυ να τον  παρω,αλλα ο.κ.Μασαζ δεν δοκιμασα,ζητησε 40e,οτι ειχαμε πει κ στο τηλ,εκατσε μια ωρα plus για δυο γυρουs,δεν χτυπουσαν τηλεφωνα,τα λεφτα στο τελοs.To πιο σημαντικο ομωs μειον τηs κοπελλαs,κατα τη γνωμη μου κ τη μυτη μου παντα,ηταν μια βαρια κ πολυ δυσαρεστη μυρωδια που εβγαζε απο ολο το σωμα τηs.Eλπιζω να βοηθησα.Καλα πηδηματα να εχουμε!

επιτελους καποιος ενημερωσε
σωστος ο παιχτης
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα παιχτεs,εχω ενημερωση για μαυρουλα.Λοιπον εγινε συναντηση χθεs στο χωρο μου, αφου μιλησαμε στο τηλ δυο ωρεs πριν κ το κανονισαμε.Η μαυρουλα ειναι 25 με 26 χρονων,κοντουλα με μεγαλο στηθοs κ μεγαλο κωλο,με μειον οτι εχει μεγαλη κοιλια,το προσωπο τηs λιγο αγριοφερνε αλλα αυτη ηταν χαμογελαστη σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.Ηρθε μονη τηs,με το λεωφορειο κ ηταν ντυμενη απλα με τζην.Στον αγωνα τωρα εδινε φιλια,πολυ καλη πιπα βαθεια κ γλυψιμο γυρω γυρω κ τα δεχεται στο στομα.Στο sεχ ακολουθει ολεs τιs στασειs,οτι τηs ζητησα το εκανε κ παντα χαμογελαστη.Κωλο δεν εδωσε,αν κ τηs προτινα να τηs δωσω κατι εξτρα γιατι ηταν μεγαλοs κ πεταχτοs, κλασσικοs αφρικανικοs, κ ηθελα πολυ να τον  παρω,αλλα ο.κ.Μασαζ δεν δοκιμασα,ζητησε 40e,οτι ειχαμε πει κ στο τηλ,εκατσε μια ωρα plus για δυο γυρουs,δεν χτυπουσαν τηλεφωνα,τα λεφτα στο τελοs.To πιο σημαντικο ομωs μειον τηs κοπελλαs,κατα τη γνωμη μου κ τη μυτη μου παντα,ηταν μια βαρια κ πολυ δυσαρεστη μυρωδια που εβγαζε απο ολο το σωμα τηs.Eλπιζω να βοηθησα.Καλα πηδηματα να εχουμε!

Μπραβο καλη ενημερωση. Εγω σταθηκα τυχερος, με το που πηγαμε στο ξενοδοχειο εκανε ντουσακι, δεν ειχα τιποτε δυσαρεστες μυρωδιες, ευτυχως δηλαδη γιατι με χαλανε παρα πολυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom