Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Ξεκινάναω ζουμερό θέμα για κατ'οικον μασατζίδικο κοντά στο μετρό Αττικής. Παίζει εκπληκτικής ομορφιάς ελληνάκι φοιτητοπιπίνι με μασαζάκι, εκτόνωση φουλ 30 ευρώ...΄ Ποιος μύστης έχεις παίξει μπαλιτσα εδώ; Δουλεύει μόνο με γνωστούς, από στόμα σε στόμα- και εννοείται μόνο τηλεφωνικό ραντεβού...

Πολύ ζουμερό το θέμα σου αλλα χρειάζονται λεπτομέρειες και σίγουρα τηλ
Μην μας ξεσηκώνεις και μας αφήνεις με την καψούρα αν ξέρει κανεις κάτι περί αυτού ας μας πει
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είναι κλασσικό το κόλπο παιδιά,μη μασάτε.........κι εγω νόμιζα ότι χτυπησα φλέβα χρυσού με την Αλεξάνδρα,αλλά καποιοι φίλοι εδώ με προσγείωσαν απότομα και απέφυγα την κακοτοπιά.........
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
η αλεξανδρα ειναι ενα σκαλι παραπανω απο τις αλλες σε εμφανιση αλλα ενα παρακατω σε υπηρεσιες-τιμη.... πανε να δεις κ συ πως ειναι να τρως πιτσα ντεεεεεεε
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
η αλεξανδρα ειναι ενα σκαλι παραπανω απο τις αλλες σε εμφανιση αλλα ενα παρακατω σε υπηρεσιες-τιμη.... πανε να δεις κ συ πως ειναι να τρως πιτσα ντεεεεεεε

Αν μιλαμε για την Αλεξανδρα που ειναι Βουλιαγμενης ειναι οντως κορμαρα και ωραιο προσωπο αλλα οι υπηρεσιες της ειναι αποστηρωμενες. Προτιμω την μεγαλυτερη που δουλευε εκει, δεν θυμαμαι ονομα πλεον
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Αν μιλαμε για την Αλεξανδρα που ειναι Βουλιαγμενης ειναι οντως κορμαρα και ωραιο προσωπο αλλα οι υπηρεσιες της ειναι αποστηρωμενες. Προτιμω την μεγαλυτερη που δουλευε εκει, δεν θυμαμαι ονομα πλεον
ναι γι αυτη λεμε για αυτο κ ειπα για το σκαλι πιο κατω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
η αλεξανδρα ειναι ενα σκαλι παραπανω απο τις αλλες σε εμφανιση αλλα ενα παρακατω σε υπηρεσιες-τιμη.... πανε να δεις κ συ πως ειναι να τρως πιτσα ντεεεεεεε
πιτσα,ωραια φαση!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ξεκινάναω ζουμερό θέμα για κατ'οικον μασατζίδικο κοντά στο μετρό Αττικής. Παίζει εκπληκτικής ομορφιάς ελληνάκι φοιτητοπιπίνι με μασαζάκι, εκτόνωση φουλ 30 ευρώ...΄ Ποιος μύστης έχεις παίξει μπαλιτσα εδώ; Δουλεύει μόνο με γνωστούς, από στόμα σε στόμα- και εννοείται μόνο τηλεφωνικό ραντεβού...
Αν ξέρεις κάτι μιλα στα ίσια και όχι με αοριστίες. Έστω στείλε ένα πμ με τηλέφωνο και αναλαμβάνω εγώ τα υπόλοιπα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Η περιοχη και η τιμή θυμίζουν την χοντρή κοντή Εύη. Το τηλέφωνο της το εχω διαγράψει για να το συγκρίνω με αυτό της αγγελίας.
Αν είναι όντως αυτή, μην πας, δεν αξίζει.


Edit:GURU ΜΕ ΠΡΌΛΑΒΕΣ :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η περιοχη και η τιμή θυμίζουν την χοντρή κοντή Εύη. Το τηλέφωνκ της το εχω διαγράψει για να το συγκρίνω με αυτό της αγγελίας.
Αν είναι όντως αυτή, μην πας, δεν αξίζει.
αυτη ειναι μαν.στανταρ.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
ξεχασε το .η ευη ειναι.πεταμενα λεφτα+χρονος.

Thanks!!!

By the way μηπως εχει καποιος link ή τηλ για καποια που εβαζε αγγελια ως δασκαλα μασαζ και ειχε κοστος ενα 25αρι; καπου Αγ. Παντ. Ηταν και αυτη αλλα εχει εξαφανιστει η αγγελια της.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Thanks!!!

By the way μηπως εχει καποιος link ή τηλ για καποια που εβαζε αγγελια ως δασκαλα μασαζ και ειχε κοστος ενα 25αρι; καπου Αγ. Παντ. Ηταν και αυτη αλλα εχει εξαφανιστει η αγγελια της.
μια χοντρελο βουλγαρα,με δικο της χωρο?
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
[quote author=Guru13
link=topic=812.msg6837511#msg6837511 date=1457345941]
μια χοντρελο βουλγαρα,με δικο της χωρο?
[/quote]

Χοντρελο ε; μονο τα 5αρια βυζια θυμαμαι που ειχε γραψει καποιος. Αλλα αυτη πρεπει να ναι. Νομιζω βουλγαρα ηταν. 25 σε δικο της χωρο ναι.
 

maloists

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιχτεs,εχω ενημερωση για μαυρουλα.Λοιπον εγινε συναντηση χθεs στο χωρο μου, αφου μιλησαμε στο τηλ δυο ωρεs πριν κ το κανονισαμε.Η μαυρουλα ειναι 25 με 26 χρονων,κοντουλα με μεγαλο στηθοs κ μεγαλο κωλο,με μειον οτι εχει μεγαλη κοιλια,το προσωπο τηs λιγο αγριοφερνε αλλα αυτη ηταν χαμογελαστη σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.Ηρθε μονη τηs,με το λεωφορειο κ ηταν ντυμενη απλα με τζην.Στον αγωνα τωρα εδινε φιλια,πολυ καλη πιπα βαθεια κ γλυψιμο γυρω γυρω κ τα δεχεται στο στομα.Στο sεχ ακολουθει ολεs τιs στασειs,οτι τηs ζητησα το εκανε κ παντα χαμογελαστη.Κωλο δεν εδωσε,αν κ τηs προτινα να τηs δωσω κατι εξτρα γιατι ηταν μεγαλοs κ πεταχτοs, κλασσικοs αφρικανικοs, κ ηθελα πολυ να τον  παρω,αλλα ο.κ.Μασαζ δεν δοκιμασα,ζητησε 40e,οτι ειχαμε πει κ στο τηλ,εκατσε μια ωρα plus για δυο γυρουs,δεν χτυπουσαν τηλεφωνα,τα λεφτα στο τελοs.To πιο σημαντικο ομωs μειον τηs κοπελλαs,κατα τη γνωμη μου κ τη μυτη μου παντα,ηταν μια βαρια κ πολυ δυσαρεστη μυρωδια που εβγαζε απο ολο το σωμα τηs.Eλπιζω να βοηθησα.Καλα πηδηματα να εχουμε!

Καλημερα μαν μου! Παιζει να μου στειλεις το τηλεφωνο της τυπισσας με pm?! Ευχαριστω
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1

Περασα πριν καμια 10αρια μερες απο τη συγκεκριμενη. Μασαζ σε κανονικο κρεβατι. 1 ωρα γεματη, το τιμαει το 30αρι. Απο εμφανιση δε λεει τιποτα. Καθαρη αλλα με πολλα επιπλεον κιλα. Σε ολη τη διαρκεια ειναι μονο με εσωρουχα. Φιλοτιμη παντως, παλευεται σε αυτα τα λεφτα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Χοντρελο ε; μονο τα 5αρια βυζια θυμαμαι που ειχε γραψει καποιος. Αλλα αυτη πρεπει να ναι. Νομιζω βουλγαρα ηταν. 25 σε δικο της χωρο ναι.
με την καμια.μακρια και ΑΠΟ ΕΔΩ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom