Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (9 μέλη και 61 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αδερφέ....αυτή η γιαγιάκα στη φώτο είναι το τέλος....δεν υπάρχει....σου συμπαραστέκομαι για την ψυχική οδύνη που πέρασες..... :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αδερφέ....αυτή η γιαγιάκα στη φώτο είναι το τέλος....δεν υπάρχει....σου συμπαραστέκομαι για την ψυχική οδύνη που πέρασες..... :grin:

ελπίζω κι εγώ να μπορέσω να το ξεπεράσω...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
να κυκλοφορουσε καμια τετοια στης πιατσες ζιγκολο καλα θα ταν
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ελπίζω κι εγώ να μπορέσω να το ξεπεράσω...

Μετά από αυτό που έπαθες σίγουρα θα σου χρειάζονται καμιά 10ρια συνεδρίες ψυχοθεραπείας-ψυχανάλυσης για να το ξεπεράσεις!!!!

Όλοι (θέλω να πιστεύω) σου συμπαραστεκόμαστε έστω και νοερά.

:grouphug:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Μπορω να σου πω, οτι εκτος απο υπομονη, εχεις και πολυ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Πιστεύω ότι είναι το καταλληλότερο thread για να γράψω για τη συγκεκριμένη. Δεν είναι μασατζίδικο, αλλά έχει δικό της χώρο στα Καμίνια, κοντά στην Πειραιώς στο Καραϊσκάκη.


επίσκεψη τις προάλλες. Είναι από Σερβία μου είπε, από χωριό στα βόρεια. Ψηλή, χωρίς περιποιημένο πρόσωπο (είχε ίχνος από μουστάκι), γύρω στα 50, μικρό στήθος, μπυροκοιλιά και απεριποίητα χέρια και πόδια (για εμένα είναι πολύ σημαντικό). Οι φωτογραφίες, τώρα που τις βλέπω, είναι επεξεργασμένες και μάλιστα αρκετά.

Χώρος τραγικός. Μασαζοκρέβατο με πετσέτα και χαρτί κουζίνας από πάνω. Νερό στο μπάνιο δεν υπήρχε, αν ήθελε κάποιος να κάνει μπάνιο.

Στο προκείμενο, μασάζ της πλάκας, που περισσότερο πονούσες, παρά χαλάρωνες. Πάντως κράτησε για μια ώρα, γεμάτη. Στο τέλος και ενώ περίμενα να τον βάλει στο στόμα της (δεν ήθελα και κάτι παραπάνω από τη συγκεκριμένη, αφού η εμφάνιση της δεν με προδιέθετε για κάτι περισσότερο) άρχισε μια εντελώς άτεχνη μαλακία, που για να μη μείνω με το σπέρμα μέσα μου, τελείωσα μόνος μου.

Αυτά από το συγκεκριμένο κασκαντεριλίκι. 40 ευρώ πεταμένα.

Πάμε στο επόμενο.
την συμπαράστασή μου αλλά αν διάβαζες προσεκτικά το Θρεντ θα είχες φάει λιγο παραπάνω χρόνο μπροστά στην οθόνη αλλά θα είχες γλυτώσει και τα 40 ευρο αλλά και το ψυχολογικό
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
την συμπαράστασή μου αλλά αν διάβαζες προσεκτικά το Θρεντ θα είχες φάει λιγο παραπάνω χρόνο μπροστά στην οθόνη αλλά θα είχες γλυτώσει και τα 40 ευρο αλλά και το ψυχολογικό

ήδη ψάχνω τον επόμενο "σταθμό" μου, πιο προσεκτικά αυτή τη φορά. Θα ενημερώσω, αλλά ίσως να προτιμήσω πιο σίγουρα αυτή τη φορά.
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link

Γνωρίζει κάτι κανείς για αυτό?????????
 

marios1909

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κατάλαβα καλά ...

ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 50ΑΡΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ;;;;;;;

Ούτε το σκυλί μου δεν θα άφηνα να τη γαμήσει, για να μην κολλήσει τίποτε και δεν μπορεί μετά να πιάνει πουλιά στο κυνήγι !!!

Αν είναι δυνατόν ....

Δεν μπορώ να φανταστώ βρώμα ...

50άρα Βουλγάρα ...

Μπλιαχχχχχχχχχ


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είσαι Θεός!!!!!!!
Τώρα που θυμήθηκα, έχω μία 75αρα, όλα τα λεφτά! Τα κάνει όλα μόνο αν της φτιάξεις τα φάρμακα της εβδομάδας στο κουτάκι γιατί δεν βλέπει (όπως καταλαβαίνετε θα πρέπει αν της τον δίνετε εσείς στο στόμα) Βουρρρρ στον πατσά!!!!!!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link

Γνωρίζει κάτι κανείς για αυτό?????????
E παρτες και τις 2 ρε τυπε,και να ενημερωσεις μετα τους υπολοιπους.
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλο τον κόσμο..Το πρώτο μου ποστ, και η πρώτη ερώτηση.. ( Μην βαράτε, απλα σας διαβάζω πολυ καιρο πριν γραφτώ και μου έχει κάτσει αυτο..)
Διαβάζω και διαβάζω γι αυτή την Έλλη και λέω να την δοκιμάσω, αν υφίσταται ακόμα..
Μπορει κάποιος να μου στειλει ενα τηλέφωνο; ( Τα σχόλια τα εχω διαβάσει ολα..Πείτε με βιτσιόζο, αλλά θέλω να την δοκιμάσω..)
 

goudos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link


δοκιμασε αυτη ειναι πολυ καλυτερηαπο την Ελλη
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Τι είναι το σουηδικό μασάζ ρε μάγκες;
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Τι είναι το σουηδικό μασάζ ρε μάγκες;
Παντως οχι αυτο που προσφερει η κορασιδα :2funny:





Ειδος μασαζ ειναι και γινεται απο εξιδεικευμενα ατομα

Το Σουηδικό μασάζ είναι μια από τις πιο γνωστές μορφές μασάζ. Βασίζεται στις μαλάξεις με διάφορους τρόπους των μυών από την κεφαλή μέχρι τα πόδια. Οι χειρισμοί που γίνονται στους μυς, βελτιώνουν την κυκλοφορία του αίματος στους μυς και στις αρθρώσεις. Χρησιμοποιείται ευρέως για σκοπούς καταπολέμησης του στρες.

Πρόσφατα το μασάζ Σουηδικού τύπου, φάνηκε ότι μπορεί να είναι χρήσιμο για την καταπολέμηση του χρόνιου πόνου, για την αντιμετώπιση των μυϊκών σπασμών, για την αποθεραπεία τραυματισμών από τα σπορ, για την αντιμετώπιση των πονοκεφάλων. Ακόμη φάνηκε χρήσιμο και για τη θεραπεία του άγχους και της κατάθλιψης.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link


δοκιμασε αυτη ειναι πολυ καλυτερηαπο την Ελλη

αυτή εδώ τι προσφέρει ;

μόνο φραπέ ή φουλ πρόγραμμα ;

γνωρίζεις, έχεις δοκιμάσει ;

δώσε αν μπορείς περισσότερες πληροφορίες...
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link


δοκιμασε αυτη ειναι πολυ καλυτερηαπο την Ελλη

Ευχαριστώ πολυ..Ξέρουμε τίποτε περισσότερο; ( Για την Έλλη θα επιμείνω πάντως..Μου εχει κάτσει να την δοκιμασω..)  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom