Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (10 μέλη και 61 επισκέπτες)

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ , αγόρι, 29 ετών, [size=18pt]άτριχος[/size], 1.78, μελαχρινός,με πλούσια προσόντα, προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ, αισθησιακό, ερωτικό, σε ζευγάρια, κυρίες, γκρουπάκια, σε σκάφος, εξοχικό, νησιά εξόρμησης, σαβατοκύριακα στην Εύβοια με ψαράκι και κρασάκι, πάνω στην άμμο με κεριά...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
εγω την Ελλη δεν θα την ξανα επαιρνα.
καπου εχω και εγω μια κριτικη!
πολυ ξεπετα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ , αγόρι, 29 ετών, [size=18pt]άτριχος[/size], 1.78, μελαχρινός,με πλούσια προσόντα, προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ, αισθησιακό, ερωτικό, σε ζευγάρια, κυρίες, γκρουπάκια, σε σκάφος, εξοχικό, νησιά εξόρμησης, σαβατοκύριακα στην Εύβοια με ψαράκι και κρασάκι, πάνω στην άμμο με κεριά...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν συμφερει....Σκαφοs, νησια, ψαρια, κρασια, κερια....... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ , αγόρι, 29 ετών, [size=18pt]άτριχος[/size], 1.78, μελαχρινός,με πλούσια προσόντα, προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ, αισθησιακό, ερωτικό, σε ζευγάρια, κυρίες, γκρουπάκια, σε σκάφος, εξοχικό, νησιά εξόρμησης, σαβατοκύριακα στην Εύβοια με ψαράκι και κρασάκι, πάνω στην άμμο με κεριά...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κοίτα ρε παιδί μου, να μην το τρώω το ψάρι!   :2funny:     :2funny:
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1

Εγώ πάλι, ψήνομαι να την δοκιμασω..Αν ειναι ετσι οπως τα λέει ο συνάδελφος στην κριτική, δεν είναι κακή για μια δύσκολη στιγμή..Και άν έρχεται και σπίτι, ακομα καλύτερα..
Τελικά, παιζει το τηλέφωνό της; Μποεί κάποιος να μου το στείλει με ένα pm ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
κανενα πουλεντο? ;) ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλα ρε πρωι ειναι ακομη,πιες κανα καφε,φαε κανα αυγο με μπεικον,και γαμας μετα.στον υπνο σου καρβελια ονειρευεσαι?
 

pegaman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάλι, ψήνομαι να την δοκιμασω..Αν ειναι ετσι οπως τα λέει ο συνάδελφος στην κριτική, δεν είναι κακή για μια δύσκολη στιγμή..Και άν έρχεται και σπίτι, ακομα καλύτερα..
Τελικά, παιζει το τηλέφωνό της; Μποεί κάποιος να μου το στείλει με ένα pm ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

PM σου εστειλα... Εσυ τα θελες να τα παθεις :) Γραψε εντυπωσεις να δουμε...
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Σ' ευχαριστώ..Θα ενημερώσω, μολις μπορέσω.. :grin:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Episkepsh (Kentro kai gyrw perioxwn Athinas), masez (gunaika) mias wras xalarwtikou (souhdiko) masaz sthn anesh tou xwrou sas. Gia gynaikes, antres & zevgaria.
H wra 50e (atomika).

Thlefwno epikoinwnias:69......09 &
Wres epikoinwnias: 12:00mm - 22:00mm

Σχετικό link


δοκιμασε αυτη ειναι πολυ καλυτερηαπο την Ελλη
μπορεις να κανεις μια περιγραφη της κοπελιας??......
 

goudos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι κοντουλα καστανη με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της (γυρω στα 40), κανει μασαζακι με μαλακια στο τελος 50 ευρω και αν επιθυμεις και σε γουσταρει  :knockinb: για 100 ευρω, Ελπιζω να βοηθησα. Ειναι Ελληνιδα απο την περιοχη των Τρικαλων
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ειναι κοντουλα καστανη με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της (γυρω στα 40), κανει μασαζακι με μαλακια στο τελος 50 ευρω και αν επιθυμεις και σε γουσταρει  :knockinb: για 100 ευρω, Ελπιζω να βοηθησα. Ειναι Ελληνιδα απο την περιοχη των Τρικαλων
Oταν σου κανει μασαζακι ειναι ντυμενη γυμνη η ημιγυμνη ?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι κοντουλα καστανη με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της (γυρω στα 40), κανει μασαζακι με μαλακια στο τελος 50 ευρω και αν επιθυμεις και σε γουσταρει  :knockinb: για 100 ευρω, Ελπιζω να βοηθησα. Ειναι Ελληνιδα απο την περιοχη των Τρικαλων
:think: :think: :think: :think: :think:....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι κοντουλα καστανη με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της (γυρω στα 40), κανει μασαζακι με μαλακια στο τελος 50 ευρω και αν επιθυμεις και σε γουσταρει  :knockinb: για 100 ευρω, Ελπιζω να βοηθησα. Ειναι Ελληνιδα απο την περιοχη των Τρικαλων
βυζια?...μεγαλα,μικρα?..... :tits: :tits: :tits:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom