Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ρε gari...τι συμβαινει με την παρακατω μαστιγα - καρατετοια - καριολερι? Μηπως ειναι καμια πορνοντισνευλαντ? Μαλλον το γαμαζι θα ειναι γιοματο πελατεια...

την πηρα , λεει παρε σε μιση
την παιρνω σε μιση, λεει παρε σε μια...

οχι τιποτε αλλο, βρηκα καποια λεφτα στο δρομο και κοιταω να τα επενδυσω σημερα στον χυσοκουβα!


αν ξερει καποιος αλλος μπορει να βοηθησει  :hi:
η αγγελια της στη χ.ε εχει 400+ επισκεψεις περισσοτερες σε συγκριση με την περασμενη Παρασκευη
προφανως επεσε πελατεια που δε μπορει να διαχειριστει
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
η αγγελια της στη χ.ε εχει 400+ επισκεψεις περισσοτερες σε συγκριση με την περασμενη Παρασκευη
προφανως επεσε πελατεια που δε μπορει να διαχειριστει
ειδες το σουβλατζιδικο? και κανενας γκεουρας ξεβιδωμενος δεν ειπε οτι προσπαθησε να την βρει (η αν την γαμησε τελικα) γαμοπαρτακηδες οδοντοβουρτσες!! :headbang:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Γιά την κυρία .Συνάντηση στόν σταθμό καί πάμε στό ξενοδοχείο.Η κυρία πρέπει νά είναι 50+.Τό μασάζ δέν τό πολυκατέχει.Γιά σύγκριση σέ σχέση μέ τό μασάζ τής Βίκυς-Στεφανίας,απέχει έτη φωτός πρός τό χειρότερο βέβαια.Στά τής εκτόνωσης κάνει μόνο πίπα.Γιά νά κάνει πίπα χωρίς προφύλαξη θέλει νά σέ πλύνει μέ betadine πού εχει μαζί της.Η πίπα της ρηχή,πρός αερόπιπα.Κόστος συνεδρίας 50 ευρώ γιά 1,5 ώρα περίπου.Στό τέλος μού είπε πώς αν θέλω μπορεί νά καθήσει και άλλο μαζί μου,χωρίς χρέωση.Δέν αξίζει.Αυτά πρός ενημέρωση.Συναγωνιστή zadren τυχερός είσαι πού δέν μπορούσε νά βρεθείτε.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πολυ ωραια ενημερωση

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γιά την κυρία .Συνάντηση στόν σταθμό καί πάμε στό ξενοδοχείο.Η κυρία πρέπει νά είναι 50+.Τό μασάζ δέν τό πολυκατέχει.Γιά σύγκριση σέ σχέση μέ τό μασάζ τής Βίκυς-Στεφανίας,απέχει έτη φωτός πρός τό χειρότερο βέβαια.Στά τής εκτόνωσης κάνει μόνο πίπα.Γιά νά κάνει πίπα χωρίς προφύλαξη θέλει νά σέ πλύνει μέ betadine πού εχει μαζί της.Η πίπα της ρηχή,πρός αερόπιπα.Κόστος συνεδρίας 50 ευρώ γιά 1,5 ώρα περίπου.Στό τέλος μού είπε πώς αν θέλω μπορεί νά καθήσει και άλλο μαζί μου,χωρίς χρέωση.Δέν αξίζει.Αυτά πρός ενημέρωση.Συναγωνιστή zadren τυχερός είσαι πού δέν μπορούσε νά βρεθείτε.

ωραιος
τουλαχιστον σου μεινε η εμπειρια με 50++
Ελληνιδα?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Γιά την κυρία .Συνάντηση στόν σταθμό καί πάμε στό ξενοδοχείο.Η κυρία πρέπει νά είναι 50+.Τό μασάζ δέν τό πολυκατέχει.Γιά σύγκριση σέ σχέση μέ τό μασάζ τής Βίκυς-Στεφανίας,απέχει έτη φωτός πρός τό χειρότερο βέβαια.Στά τής εκτόνωσης κάνει μόνο πίπα.Γιά νά κάνει πίπα χωρίς προφύλαξη θέλει νά σέ πλύνει μέ betadine πού εχει μαζί της.Η πίπα της ρηχή,πρός αερόπιπα.Κόστος συνεδρίας 50 ευρώ γιά 1,5 ώρα περίπου.Στό τέλος μού είπε πώς αν θέλω μπορεί νά καθήσει και άλλο μαζί μου,χωρίς χρέωση.Δέν αξίζει.Αυτά πρός ενημέρωση.Συναγωνιστή zadren τυχερός είσαι πού δέν μπορούσε νά βρεθείτε.
:referee: :referee: :priest: :priest:
 

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
Ωραίος Ερμή ο σαν ο αγγελιοφόρος έδωσες το μήνυμα ότι πάμε παρακάτω δίχως κόστος
ευχαριστούμε για την ενημέρωση
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καρτα ενημέρωσης προς αποφυγή  άλλων επενδύσεων έτσι guru13 ?
:rockon:
καρτα,γιατι 50 ευρω ,για μια πιπα μονο ειναι πολλα.εδω αλλες με τα ιδια λεφτα και με ποιο λιγα,πηδιουνται κιολας.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
στην αρχη μου ειπε οτι ειναι 36χρ με πολυ ωραιο σωμα Γαμηστρο 40ε+τζαζ. Οταν την ξαναπηρα μου ειχε πει δεν μπορει να μιλησει γιατι εχει τα εγγονια της διπλα :jerking: :jerking: :jerking:
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
στην αρχη μου ειπε οτι ειναι 36χρ με πολυ ωραιο σωμα Γαμηστρο 40ε+τζαζ. Οταν την ξαναπηρα μου ειχε πει δεν μπορει να μιλησει γιατι εχει τα εγγονια της διπλα :jerking: :jerking: :jerking:

ναι τα βοηθούσε να συμπληρώσουν το μηχανογραφικό
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
καρτα,γιατι 50 ευρω ,για μια πιπα μονο ειναι πολλα.εδω αλλες με τα ιδια λεφτα και με ποιο λιγα,πηδιουνται κιολας.
Εδώ έβγαλα εγώ κάρτα στόν εαυτό μου! :grin: Γιά τήν ιστορία δύο πίπες μού έκανε.Μία πρό μασάζ καί μία μετά.Πήγε τό betadine σύννεφο!
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εδώ έβγαλα εγώ κάρτα στόν εαυτό μου! :grin: Γιά τήν ιστορία δύο πίπες μού έκανε.Μία πρό μασάζ καί μία μετά.Πήγε τό betadine σύννεφο!

Ευτυχώς μόνο 2 φορές, την τρίτη πήγαινες για δηλητηρίαση χαχαχαχαχαχαχααχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom