Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.554
Πόντοι
25.700
παιχτη δεν κοβω το χερι μου για καμια καριολα.
ΟΛΕΣ ειναι μουρλες ετσι κ αλλοιως.
Την εμπειρια μου καταθετω κ την διαμαρτυρια της θειας αφου μιλαω στο φουμπου μαζι της.
Στο κατω-κατω δεν ειναι κ καμια μουναρα που πανω στην υπερκαυλα θα σε παρασυρει σε ακα γαμησι.
Αν καποιοι ειναι τοσο ανωριμοι κ επιρρεπεις σε ακα,καλυτερα ν αυτοκτονησουν με καποιο ναρκωτικο αφου ο θανατος τους θα ειναι αμεσος κ σιγουρα λιγοτερο επωδυνος.
:thumbsup:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
παιχτη δεν κοβω το χερι μου για καμια καριολα.
ΟΛΕΣ ειναι μουρλες ετσι κ αλλοιως.
Την εμπειρια μου καταθετω κ την διαμαρτυρια της θειας αφου μιλαω στο φουμπου μαζι της.
Στο κατω-κατω δεν ειναι κ καμια μουναρα που πανω στην υπερκαυλα θα σε παρασυρει σε ακα γαμησι.
Αν καποιοι ειναι τοσο ανωριμοι κ επιρρεπεις σε ακα,καλυτερα ν αυτοκτονησουν με καποιο ναρκωτικο αφου ο θανατος τους θα ειναι αμεσος κ σιγουρα λιγοτερο επωδυνος.
Συμφωνώ συναγωνιστή. :thumbsup:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Δέν τήν εχω πάρει τήν Όλγα συναγωνιστή.Ο βασικός λόγος είναι -όπως προανέφερα- τά περί ακάποτου σέξ πού γράφτηκαν.Όταν ακούω τέτοια,γιά ακάποτα γαμήσια δηλαδή,φεύγω μακρυά.

Τρεχοντας  :uzi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Προς καποιους τσιμπουροκωληδες + ψωλαρμενηδες + διαφορες πουστρομπανιερες  που ακουν πραγματα , τα υιοθετουν και μετα δεν φτανει αυτό, καδρονιαζουν με το να τα μοιραζονται κιολας.
Ρε δεν βγαζετε κανενα ποδοσελφι να το μοιραστειτε στο ρουφιανοτεφτερι να στανιαρετε η να σας κανει καμια άλλη καποτα κανενα φατσομπουκι να χυσετε πανω στο F4?
Ομορφοβικοι και Τσιπροκαμμενοι ειστε ρε? Ο απολυτος εκτσογλανισμος του σουβλατζιδικου.
Πρωτα φανταζεστε  ότι θελετε, μετα  θελετε  ότι φανταστηκατε, και υστερα το δημιουργειτε κιολας. (αυτό για τα ακαποτα της θειας και ο,ποιο άλλο τρουμανακι βγαζετε χωρις εμπειριες)
Αφου ρε σουρτια δεν γουσταρετε την θεια και την κάθε θεια, τοτε τι θελετε δω και αλλαζογνωμιαζετε? Γιατι δεν βρισκετε καμια περσονα νον φραπα να σας τριψει τα γλετσικα  κορμια σας και να φυγει χωρις τιποτε αλλο? Τι μου εχετε ζαλισει τα αρχιδια για το τηλεφωνο της θειας?  Τι μαζευτηκατε σαν καταδρομια στο γαμημενο InBox μου? Μου τα εχετε κανει σερμπατινα για το  αν τα παιρνει στο στομα στα αυτια στον κωλο στα ματια στη μυτη αν σε πιανει αν σε τζαζαρει με stap on αν είναι λαρυγγω αν φοβαται τις ψωλες  αν ειναι γιαουρτομουνα η χυσοσακι και ο,τι άλλη παπαρια σας κατεβει στο κεφαλι? Αφου την λετε κανατα τι ασχολειστε συνεχεια με τη θεια? Δεν γουσταρετε, μπειτε σε άλλο λεωφορειο, που κανει σταση σε αλλους μουνοκαμπους η ακομα σε αυτό  που δεν κανει σταση πουθενα και είναι μονο για γκεουρες. Αληθεια ποσοι από εσας που λετε παπαριες την εχετε ξεκωλιασει? (εγω ξερω)  Και γιατι δεν κρεματε κριτικη? Τοσο χαλια περασατε?  Αντε ρε πιαστε την κωλοκαθυστρα σας ,αραξτε το πετσακι σας και μην ασχολειστε ρε με τετοια πραγματα. Πατε στο νημα «φωτο της γυναικας μας» να σοβατισετε τους τοιχους.
Το κοφτηριο αυτό εδώ πουλαει ΜΟΝΟ και δεν αγοραζει. Οσοι θελετε λοιπον αγοραστε… Εδώ μεσα δεν μπορει κανενας να κανει και τα δυο ταυτοχρονα, φιλοι μου…Αν είναι σαλαιδω, αφηστε να γαμοτραβιομαστε  εμεις που ξερουμε ότι είναι πηδουκλω. 


To προβλημα είναι οτι οι παντελωνατοι ειναι γεματοι αμφιβολιες, ενω οι ψωλαρμπεες  μαλακες ειναι γεματοι αυτοπεποιθηση.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
sonapgr την πηρες τελικα την τυπισα απο Κηφισια που ρωταγες? ( ο gari παντως σου ξηγηθηκε καλα) Αν ναι, μπορουμε να εχουμε και κριτικουλα σε παραλαλω?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Προς καποιους τσιμπουροκωληδες + ψωλαρμενηδες + διαφορες πουστρομπανιερες  που ακουν πραγματα , τα υιοθετουν και μετα δεν φτανει αυτό, καδρονιαζουν με το να τα μοιραζονται κιολας.
Ρε δεν βγαζετε κανενα ποδοσελφι να το μοιραστειτε στο ρουφιανοτεφτερι να στανιαρετε η να σας κανει καμια άλλη καποτα κανενα φατσομπουκι να χυσετε πανω στο F4?
Ομορφοβικοι και Τσιπροκαμμενοι ειστε ρε? Ο απολυτος εκτσογλανισμος του σουβλατζιδικου.
Πρωτα φανταζεστε  ότι θελετε, μετα  θελετε  ότι φανταστηκατε, και υστερα το δημιουργειτε κιολας. (αυτό για τα ακαποτα της θειας και ο,ποιο άλλο τρουμανακι βγαζετε χωρις εμπειριες)
Αφου ρε σουρτια δεν γουσταρετε την θεια και την κάθε θεια, τοτε τι θελετε δω και αλλαζογνωμιαζετε? Γιατι δεν βρισκετε καμια περσονα νον φραπα να σας τριψει τα γλετσικα  κορμια σας και να φυγει χωρις τιποτε αλλο? Τι μου εχετε ζαλισει τα αρχιδια για το τηλεφωνο της θειας?  Τι μαζευτηκατε σαν καταδρομια στο γαμημενο InBox μου? Μου τα εχετε κανει σερμπατινα για το  αν τα παιρνει στο στομα στα αυτια στον κωλο στα ματια στη μυτη αν σε πιανει αν σε τζαζαρει με stap on αν είναι λαρυγγω αν φοβαται τις ψωλες  αν ειναι γιαουρτομουνα η χυσοσακι και ο,τι άλλη παπαρια σας κατεβει στο κεφαλι? Αφου την λετε κανατα τι ασχολειστε συνεχεια με τη θεια? Δεν γουσταρετε, μπειτε σε άλλο λεωφορειο, που κανει σταση σε αλλους μουνοκαμπους η ακομα σε αυτό  που δεν κανει σταση πουθενα και είναι μονο για γκεουρες. Αληθεια ποσοι από εσας που λετε παπαριες την εχετε ξεκωλιασει? (εγω ξερω)  Και γιατι δεν κρεματε κριτικη? Τοσο χαλια περασατε?  Αντε ρε πιαστε την κωλοκαθυστρα σας ,αραξτε το πετσακι σας και μην ασχολειστε ρε με τετοια πραγματα. Πατε στο νημα «φωτο της γυναικας μας» να σοβατισετε τους τοιχους.
Το κοφτηριο αυτό εδώ πουλαει ΜΟΝΟ και δεν αγοραζει. Οσοι θελετε λοιπον αγοραστε… Εδώ μεσα δεν μπορει κανενας να κανει και τα δυο ταυτοχρονα, φιλοι μου…Αν είναι σαλαιδω, αφηστε να γαμοτραβιομαστε  εμεις που ξερουμε ότι είναι πηδουκλω. 


To προβλημα είναι οτι οι παντελωνατοι ειναι γεματοι αμφιβολιες, ενω οι ψωλαρμπεες  μαλακες ειναι γεματοι αυτοπεποιθηση.
ωραιο το ποστ,αλλα εντελως αδιαφορο.το ιδιο θα μπορουσες να το στειλεις σε πμ,στα ατομα που αναφερεσαι.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Προς καποιους τσιμπουροκωληδες + ψωλαρμενηδες + διαφορες πουστρομπανιερες  που ακουν πραγματα , τα υιοθετουν και μετα δεν φτανει αυτό, καδρονιαζουν με το να τα μοιραζονται κιολας.
Ρε δεν βγαζετε κανενα ποδοσελφι να το μοιραστειτε στο ρουφιανοτεφτερι να στανιαρετε η να σας κανει καμια άλλη καποτα κανενα φατσομπουκι να χυσετε πανω στο F4?
Ομορφοβικοι και Τσιπροκαμμενοι ειστε ρε? Ο απολυτος εκτσογλανισμος του σουβλατζιδικου.
Πρωτα φανταζεστε  ότι θελετε, μετα  θελετε  ότι φανταστηκατε, και υστερα το δημιουργειτε κιολας. (αυτό για τα ακαποτα της θειας και ο,ποιο άλλο τρουμανακι βγαζετε χωρις εμπειριες)
Αφου ρε σουρτια δεν γουσταρετε την θεια και την κάθε θεια, τοτε τι θελετε δω και αλλαζογνωμιαζετε? Γιατι δεν βρισκετε καμια περσονα νον φραπα να σας τριψει τα γλετσικα  κορμια σας και να φυγει χωρις τιποτε αλλο? Τι μου εχετε ζαλισει τα αρχιδια για το τηλεφωνο της θειας?  Τι μαζευτηκατε σαν καταδρομια στο γαμημενο InBox μου? Μου τα εχετε κανει σερμπατινα για το  αν τα παιρνει στο στομα στα αυτια στον κωλο στα ματια στη μυτη αν σε πιανει αν σε τζαζαρει με stap on αν είναι λαρυγγω αν φοβαται τις ψωλες  αν ειναι γιαουρτομουνα η χυσοσακι και ο,τι άλλη παπαρια σας κατεβει στο κεφαλι? Αφου την λετε κανατα τι ασχολειστε συνεχεια με τη θεια? Δεν γουσταρετε, μπειτε σε άλλο λεωφορειο, που κανει σταση σε αλλους μουνοκαμπους η ακομα σε αυτό  που δεν κανει σταση πουθενα και είναι μονο για γκεουρες. Αληθεια ποσοι από εσας που λετε παπαριες την εχετε ξεκωλιασει? (εγω ξερω)  Και γιατι δεν κρεματε κριτικη? Τοσο χαλια περασατε?  Αντε ρε πιαστε την κωλοκαθυστρα σας ,αραξτε το πετσακι σας και μην ασχολειστε ρε με τετοια πραγματα. Πατε στο νημα «φωτο της γυναικας μας» να σοβατισετε τους τοιχους.
Το κοφτηριο αυτό εδώ πουλαει ΜΟΝΟ και δεν αγοραζει. Οσοι θελετε λοιπον αγοραστε… Εδώ μεσα δεν μπορει κανενας να κανει και τα δυο ταυτοχρονα, φιλοι μου…Αν είναι σαλαιδω, αφηστε να γαμοτραβιομαστε  εμεις που ξερουμε ότι είναι πηδουκλω. 


To προβλημα είναι οτι οι παντελωνατοι ειναι γεματοι αμφιβολιες, ενω οι ψωλαρμπεες  μαλακες ειναι γεματοι αυτοπεποιθηση.
Καλημέρα zadren!Καλά τα είπες στους φίλους που γράφουν απλώς για να γράψουν και κριτικάρουν <<δήθεν>> για κυρίες που δεν έχουν συναντήσει...σαν την πυραμίδα ο κάθε ένας προσθέτει κάτι και έτσι παίρνει ύψος πάνω σε σαθρά θεμέλια.Στο κάτω κάτω κανένα από τα κορίτσια και κανένας από τους φίλους τους υποχρεώνουν να δοκιμάσουν.Ο λόγος ύπαρξης του μπου..είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες που ο καθένας αποκτά με την συνεύρεση του με τα κορίτσια(θετικές ή αρνητικές} ούτως ώστε ο κάθε φίλος να έχει ένα σημείο εκκίνησης.Έτσι και εγώ μετά τις κριτικές σου για την Όλγα και τα μεταξύ μας μνματα την συνάντησα και πέρασα ένα πολύ καλό δίωρο με πολύ καλό κόστος.Η Όλγα έχει το πρόσωπο και την έκφραση <<μου αρέσει να κάνω sex,έλα να με πάρεις να περάσω και εγώ καλά>>!Η κριτικές σου στοχευμένες και αντικειμενικές.Δεν με υποχρέωσες να την δώ,εγώ αποφάσισα.Συνέχισε τις κριτικές σου,άργησα λίγο.  
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
[size=10pt]Αγαπητε guru...[/size]
Το κουσελι σε τετοιο βαθμο, ειναι κακο. Ροιτερς και τρουμανακια κανονικα θα επρεπε να υπολογιζουν και αλλους εδω μεσα που ισως ξερουν περισσοτερα. Υπαρχουν πανια-ανακατωσουρηδες που δεν λενε να σβησουν τη λαμπα της ανακρισης . Ό,τι μπορούσα να σου πω το είπα. Τωρα να σου πω την αληθεια, οποιος το διαβασε το διαβασε, αν νομιζεις οτι πρεπει να σβηστει, οκ....Το πραγμα με καποιες κοπελες εχει καταντησει ελευθερη ραδιοφωνια. Αν καποιος ξερει και γνωριζει κατι ας το πει.. ΟΧΙ σε πμ αλλα εδω. Να ξερουμε και εμεις τι συμβαινει με την καθε μια απο δαυτες τις σοκολατιερες. Αν παλι δεν ξερει και κοιταει το "να το λαδακι να βγαινει... η ντοματουλα... καμια ελιτσα..." τοτε ας ακολουθησει τις συμβουλες που δινω στο ποστ που απλωσα παραπανω.  :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
σε ευχαριστω anton55...

Το σουβλατζιδικο ειναι για ανταλλγη αποψεων, οχι για πουληταρια και πατεντατους ρουφιανους ,φερτακηδες... :hi:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Λίγες μέρες μετά συνάντησα και την Βίκυ-Στεφανία για ένα δίωρο στο GLS Μοσχάτο μετά τις κριτικές άλλων φίλων.Επειδή μου αρέσει εκτός των άλλων και το καλό μασάζ(δεν το βρίσκεις εύκολα).έτσι μετά από ανταλλαγή μνμάτων συναντηθήκαμε.Η Βίκυ είναι πάρα πολύ καλή σε αυτό που κάνει,ξέρει να χρησιμοποιεί τα χέρια της ούτως ώστε να σε κάνει να περάσεις ευχάριστα.Και το τελείωμα όπως το έγραψαν οι φίλοι που την συνάντησαν.VFM για τις υπηρεσίες που προσφέρει..Βλέπω ότι μερικοί αρχίζουν να γράφουν <<κάτι>>παραπάνω που θα ήταν καλά να γίνουν πιο ακριβείς...      
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
σε ευχαριστω anton55...

Το σουβλατζιδικο ειναι για ανταλλγη αποψεων, οχι για πουληταρια και πατεντατους ρουφιανους ,φερτακηδες... :hi:
Συμφωνώ zadren!Αυτή την άποψη έχω και εγώ για την ύπαρξη του μπου..και να ευχαριστήσω και άλλους φίλους που με τις κριτικές τους μου έδωσαν την δυνατότητα να γνωρίσω και να περάσω καλά με μερικά κορίτσια,,,
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Ρε gari...τι συμβαινει με την παρακατω μαστιγα - καρατετοια - καριολερι? Μηπως ειναι καμια πορνοντισνευλαντ? Μαλλον το γαμαζι θα ειναι γιοματο πελατεια...

την πηρα , λεει παρε σε μιση
την παιρνω σε μιση, λεει παρε σε μια...

οχι τιποτε αλλο, βρηκα καποια λεφτα στο δρομο και κοιταω να τα επενδυσω σημερα στον χυσοκουβα!


αν ξερει καποιος αλλος μπορει να βοηθησει  :hi:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε gari...τι συμβαινει με την παρακατω μαστιγα - καρατετοια - καριολερι? Μηπως ειναι καμια πορνοντισνευλαντ? Μαλλον το γαμαζι θα ειναι γιοματο πελατεια...

την πηρα , λεει παρε σε μιση
την παιρνω σε μιση, λεει παρε σε μια...

οχι τιποτε αλλο, βρηκα καποια λεφτα στο δρομο και κοιταω να τα επενδυσω σημερα στον χυσοκουβα!


αν ξερει καποιος αλλος μπορει να βοηθησει  :hi:


Οπως σιγουρα έχεις καταλάβει, μερικοί τα κρατάνε για τον εαυτό τους!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
τελικα την πετυχαινω στις 7 το απογευμα και μου λεει οτι τωωωρα τεειωσε για σημερα... Δουλευει 12-5.  :jerking: :jerking: :jerking:

την παιρνω τωρα και λεει οτι σημερα δεν δουλευει... :jerking: :jerking: :jerking:

ας παει να γαμηθει....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μπορει να κατεβηκαν οι ρωσοι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom