Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (14 μέλη και 49 επισκέπτες)

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt]εισαι σιγουρος γι'αυτο?[/size][/size] Αν ναι, πηγαινε πισω πριν μια εβδομαδα και θα διαβασεις...να μην τα ξαναλεμε .  Ειχα βαλει αναλυτικοτατη κριτικη.
Και οπως εχουμε ξαναπει...Το νημα διαβαζεται απο την 1η σελιδα, οχι απο την τελυταια...καλημερα :hi:

Τέτοια ώρα που έστειλα το μήνυμα λες να μην έψαχνα μέσα στις σελίδες ρε "topic police" ? Συγνώμη που δε ΞΑΝΑ διάβασα εξονυχιστικά και τις 500+ όπως ΈΧΕΤΕ ξαναπεί.

Ευχαριστώ τους dani69 και gepap
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τέτοια ώρα που έστειλα το μήνυμα λες να μην έψαχνα μέσα στις σελίδες ρε "topic police" ? Συγνώμη που δε ΞΑΝΑ διάβασα εξονυχιστικά και τις 500+ όπως ΈΧΕΤΕ ξαναπεί.

Ευχαριστώ τους dani69 και gepap

ε ενταξει καποιες φορες ειναι οντως κουραστικο
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τέτοια ώρα που έστειλα το μήνυμα λες να μην έψαχνα μέσα στις σελίδες ρε "topic police" ? Συγνώμη που δε ΞΑΝΑ διάβασα εξονυχιστικά και τις 500+ όπως ΈΧΕΤΕ ξαναπεί.

Ευχαριστώ τους dani69 και gepap
:)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Το να ρωτάς γενικά , όχι δεν είναι.  Το να ρωτάς όμως επειδή βαριέσαι να ψάξεις σε προηγούμενες σελίδες και θέματα, είναι όμως.
Με ημερομηνία εγγραφής 12/2012 δεν λέγεσαι και νέος στο φόρουμ.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Τέτοια ώρα που έστειλα το μήνυμα λες να μην έψαχνα μέσα στις σελίδες ρε "topic police" ? Συγνώμη που δε ΞΑΝΑ διάβασα εξονυχιστικά και τις 500+ όπως ΈΧΕΤΕ ξαναπεί.

Ευχαριστώ τους dani69 και gepap
τι μας λες τωρα ρε φιλε? σου ειπα εγω να διαβασεις τα παντα ολα εξονυχιστικα? Δεν νομιζω...

φιλε μου οι dani69 και gepap ειναι συναγωνιστες και φιλοι ολων εδω μεσα...αρα μαλλον θα επρεπε να ευχαριστησεις ολα τα παιδια για τις πληροφοριες που ανταλλασουμε εδω...αν δεν συμφωνεις, τους ευχαριστεις με πμ για να μην μας κακοφαινεται εμας στους υπολοιπους :hi: :hi:
 

randolf

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μου στειλει σε πμ το τηλ της ολγας?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
τι μας λες τωρα ρε φιλε? σου ειπα εγω να διαβασεις τα παντα ολα εξονυχιστικα? Δεν νομιζω...

φιλε μου οι dani69 και gepap ειναι συναγωνιστες και φιλοι ολων εδω μεσα...αρα μαλλον θα επρεπε να ευχαριστησεις ολα τα παιδια για τις πληροφοριες που ανταλλασουμε εδω...αν δεν συμφωνεις, τους ευχαριστεις με πμ για να μην μας κακοφαινεται εμας στους υπολοιπους :hi: :hi:
:thumbsup:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καήσπερα ποια μασατζου  δουλεύει σημερα ειμαι πολυ πιασμένος και κουρασμένος θέλω να χαλαρώσω. Μια βοήθεια  :huh: :huh: Ευχαριστώ
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Γειά  σας από εβδομάδα  έρχομαι  Αθήνα ένα μασάζ θα ήθελα η Ναταλία  δεν απανταει στο τηλ. Δουλεύει η όχι μήπως μπορείτε  να μου δώσετε κάποια άλλη.  :think:
 

MXracer

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Μου έχουν πεταχτεί τα μάτια, διαβάσα 2 μέρες τώρα, 500 σελίδες... Καλά όσα λέτε, αλλά το θρεντ εδώ έχει αφήσει τεράστιο ανοικτό θέμα... καμιά διακοσαριά σελίδες πίσω, εκεί στις αρχές του χρόνου, ο φίλτατος αλεπουδέλης, τράβηξε / μύησε στο επάγγελμα (όπως θέλετε πέστε το).. ένα εικοσάχρονο μωρό που του μιλούσε στον πλυθηντικό όσο του την έπαιζε.. εντάξει! Χρόνια αποχής από το να γράφω εδώ, κι αυτό ήταν μου την έδωσε η ιστορία! Έχει να ξαναμπεί στο μεταξύ ο φίλτατος από τότε σχεδόν, εξαφανίστηκε... Τι να έγινε... έμπλεξε με τους γονείς; την παντρεύτηκε;

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά στις 500 σελίδες ήταν η πιο δυνατή ιστορία. Ααα και ο Δρακουμέλ φυσικά, ήρωας ο τύπος που κατάφερε 2 φορές..

Τέλος πάντων, το νόημα είναι ότι το διαβάζουμε το θρεντ, κι ελπίζουμε σε κάτι δυνατό, όπως του αλεπουδέλη!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom