Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (13 μέλη και 54 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Γειά  σας από εβδομάδα  έρχομαι  Αθήνα ένα μασάζ θα ήθελα η Ναταλία  δεν απανταει στο τηλ. Δουλεύει η όχι μήπως μπορείτε  να μου δώσετε κάποια άλλη.  :think:
Ε οχι ρε φιλε, αδικία. Εχεις κάνει τοσα για την Ναταλία. Εχεις ριξει φορτηγα λάσπης στις ανταγωνίστριες, εχεις γραψει για αυτην διθυραμβικές κριτικές και να μην σου απαντάει ούτε στο τηλέφωνο? Κριμα και άδικο!!!

Έχω να σου  προτείνω αρκετές και καλές αλλά επειδή για σένα μόνο η Ναταλία αξίζει και τις άλλες τις θεωρείς μπάζα, κάτσε παίξτον μόνος σου,μέχρι να σου απαντήσει η Ναταλία και  κλείσεις ραντεβού μαζί της.
 

panaas

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
60
Like
7
Πόντοι
0
Για εμενα εχεις τπτ που δεν εχω πει τιποτα για την Ναταλια και ακομα ψαχνομαι κ τον παιζω μονος μου??? :wanker:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Για εμενα εχεις τπτ που δεν εχω πει τιποτα για την Ναταλια και ακομα ψαχνομαι κ τον παιζω μονος μου??? :wanker:

:2funny: :2funny: :2funny:

στο φόρουμ από το '10, ΜΗΔΕΝ κριτικές, ΜΗΔΕΝ ενημερώσεις...

λαθρεπιβάτης με λίγα λόγια

εσύ τι λες, δικαιούσαι να λάβεις πληροφορίες;

 

panaas

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
60
Like
7
Πόντοι
0
στο φόρουμ από το '10, ΜΗΔΕΝ κριτικές, ΜΗΔΕΝ ενημερώσεις...

λαθρεπιβάτης με λίγα λόγια

εσύ τι λες, δικαιούσαι να λάβεις πληροφορίες;


εσυ τρελο ιβαν καλα κανεις κ εχεις τετοιο νικ....μαλλον για ψεκασμενος μ κανεις... :2funny: :2funny: (πλακιτσα)


μηπως λεω εγω μηπως δεν εχω καμια εμπειρια πανω στο χωρο??ΜΗΠΩΣ???κ δεν ειμαστε ολοι στο ιδιο τσουβαλι??λεω εγω τωρα...

αν θες να γραψω κριτικες για εποχες 1998 - 2003 για στριπτιτζαδικα ευχαριστως να το κανω...αυτα..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :thumbsup:
Μου έχουν πεταχτεί τα μάτια, διαβάσα 2 μέρες τώρα, 500 σελίδες... Καλά όσα λέτε, αλλά το θρεντ εδώ έχει αφήσει τεράστιο ανοικτό θέμα... καμιά διακοσαριά σελίδες πίσω, εκεί στις αρχές του χρόνου, ο φίλτατος αλεπουδέλης, τράβηξε / μύησε στο επάγγελμα (όπως θέλετε πέστε το).. ένα εικοσάχρονο μωρό που του μιλούσε στον πλυθηντικό όσο του την έπαιζε.. εντάξει! Χρόνια αποχής από το να γράφω εδώ, κι αυτό ήταν μου την έδωσε η ιστορία! Έχει να ξαναμπεί στο μεταξύ ο φίλτατος από τότε σχεδόν, εξαφανίστηκε... Τι να έγινε... έμπλεξε με τους γονείς; την παντρεύτηκε;

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά στις 500 σελίδες ήταν η πιο δυνατή ιστορία. Ααα και ο Δρακουμέλ φυσικά, ήρωας ο τύπος που κατάφερε 2 φορές..

Τέλος πάντων, το νόημα είναι ότι το διαβάζουμε το θρεντ, κι ελπίζουμε σε κάτι δυνατό, όπως του αλεπουδέλη!!
:2funny: :thumbsup:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
εσυ τρελο ιβαν καλα κανεις κ εχεις τετοιο νικ....μαλλον για ψεκασμενος μ κανεις... :2funny: :2funny: (πλακιτσα)


μηπως λεω εγω μηπως δεν εχω καμια εμπειρια πανω στο χωρο??ΜΗΠΩΣ???κ δεν ειμαστε ολοι στο ιδιο τσουβαλι??λεω εγω τωρα...

αν θες να γραψω κριτικες για εποχες 1998 - 2003 για στριπτιτζαδικα ευχαριστως να το κανω...αυτα..
μακλειν?
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
τι μας λες τωρα ρε φιλε? σου ειπα εγω να διαβασεις τα παντα ολα εξονυχιστικα? Δεν νομιζω...

φιλε μου οι dani69 και gepap ειναι συναγωνιστες και φιλοι ολων εδω μεσα...αρα μαλλον θα επρεπε να ευχαριστησεις ολα τα παιδια για τις πληροφοριες που ανταλλασουμε εδω...αν δεν συμφωνεις, τους ευχαριστεις με πμ για να μην μας κακοφαινεται εμας στους υπολοιπους :hi: :hi:

Το ευχαριστώ στους δύο ήταν ευκαιριακό, επειδή έτυχε και βοήθησαν στο ερώτημά μου, αλλά ΟΚ...συγνώμη αν πληγώθηκες..
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Επίσης να αναφέρω ότι έχω φωνάξει και εγώ τη Βίκυ 3-4 φορές και είμαι καθ'όλα ευχαριστημένος και με βρίσκουν σύμφωνο όλες οι θετικές αναφορές. Πολύ καλό μασάζ και τελείωμα σωστό. Κάθε φορά σε μαθαίνει τι σου αρέσει και τι σε ανακουφίζει και στους δύο τομείς και το κάνει καλύτερα και εκτενέστερα κάθε φορά. Απόλυτο VFM για κατ οίκον ΜΑΣΑΖ στη 1μιση ώρα. 
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Σημερα το μεσημερι καποιος φτωχομπινες προσποιηθηκε τον μπατσο στην Ολγα αφου πρωτα την ειχε γαμησει για να μην πληρωσει.
ποσο πουστης μπορει να εισαι ρε νουμερο?
σιγα τα χρηματα δηλαδη για να ξεφτιλιστεις με αυτον τον τροπο.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σταματήστε να δίνετε τηλ. σε όσους τα ζητάνε και ειδικά σε όσους είναι λαθρεπιβάτες...

μόνο σε μέλη που έχουν συμμετοχή και μπορείτε να συμπεράνετε κάποια πράγματα για τον χαρκτήρα τους

φιλικές συμβουλές...
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.978
Πόντοι
506
οποις εχει προσφατη εμπειρια με την ολγα ας κανει μια ενημερωση
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
σταματήστε να δίνετε τηλ. σε όσους τα ζητάνε και ειδικά σε όσους είναι λαθρεπιβάτες...

μόνο σε μέλη που έχουν συμμετοχή και μπορείτε να συμπεράνετε κάποια πράγματα για τον χαρκτήρα τους

φιλικές συμβουλές...

πολύ σωστή συμβουλή......κάποιοι μάλιστα μπορουν να μας εκθέσουν ανεπανόρθωτα χρησιμοποιώντας το ψευδώνυμό μας......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.476
Πόντοι
41.447
Σημερα το μεσημερι καποιος φτωχομπινες προσποιηθηκε τον μπατσο στην Ολγα αφου πρωτα την ειχε γαμησει για να μην πληρωσει.
ποσο πουστης μπορει να εισαι ρε νουμερο?
σιγα τα χρηματα δηλαδη για να ξεφτιλιστεις με αυτον τον τροπο.


παλια τεχνικη αυτη , την κανουν και σε cg/ct κοπελες πολλες φορες

εδω το καλοκαιρι που μας περασε 2 λινατσες ενας μεσηλικας και ενας νεαρος πηγαν σχεδον σε ολα τα μασατζιδικα στην Αθηνα και προσποιηθηκαν τους αστυνομους με πολιτικα ΧΩΡΙΣ να δειξουν ταυτοτητες
κανανε μαλιστα "και καλα" ελεγχο στις τσαντες των κοριτσιων για τα χαρτια τους και ξάφριζαν απο τις τσαντες οτι χρυσαφικο και ρευστο υπηρχε
Μιλαμε για ελεηνα καθηκια
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Η Όλγα είναι 45 χρόνων Κοντούλα γεματούλα με οικογένεια άντρα και 3 παιδιά δεν είναι χωρισμένη αλλά λόγω κρίσης ο άντρας της είναι πολύ καιρό άνεργος και η γυναίκα αναγκάστηκε να βγείτε στη βίζιτα ξεκίνησε στο Ομήρου στο Κολωνάκι αλλά επειδή εκεί δεν τη διαλέγανε πρότιμούσαν τις νεότερες και καλύτερες έφυγε και πήγε στου Γιώργου το μασατζίφικο Σόλωνας και Πινδάρου παράλληλα άρχισε και τις επισκέψεις κατ´οικον και σε χοτέλ από το Γιώργο σταμάτησε αρχές Αυγούστου συνεχίζει μόνη της κατα οίκον παίρνει 40e κάνει τα πάντα και δέχεται τα πάντα είναι πολύ τίμια και πολλοί την εκμεταλέυονται επειδή τα δέχεται όλα παρτούζες λαχνείες σφαλιάρες δεν λέει σε τίποτα όχι και πολλοί το εκμεταλλεύονται αυτό και της έχουν τύχει διάφορα συμβάντα είναι ίσως η μοναδική που τιμάει και σέβεται τα λεφτά που τις δίνουμαι και πόλοι από εμάς φέρονται εντελώς μσλακισμένα εκμεταλευόμενοι την ανάγκη και το χαρακτήρα της γυναίκας
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μόνο όσοι συμμετέχουμε ανταλλαγή πληροφοριών, οι υπόλοιποι πούλο

αρκετά με τις μαλακίες

και μη ποστάρετε σε κοινή θέα τα προφίλ που έχουν στο facebook

σε κάποιες περιπτώσεις είναι προσωπικά



 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Η Όλγα είναι 45 χρόνων Κοντούλα γεματούλα με οικογένεια άντρα και 3 παιδιά δεν είναι χωρισμένη αλλά λόγω κρίσης ο άντρας της είναι πολύ καιρό άνεργος και η γυναίκα αναγκάστηκε να βγείτε στη βίζιτα ξεκίνησε στο Ομήρου στο Κολωνάκι αλλά επειδή εκεί δεν τη διαλέγανε πρότιμούσαν τις νεότερες και καλύτερες έφυγε και πήγε στου Γιώργου το μασατζίφικο Σόλωνας και Πινδάρου παράλληλα άρχισε και τις επισκέψεις κατ´οικον και σε χοτέλ από το Γιώργο σταμάτησε αρχές Αυγούστου συνεχίζει μόνη της κατα οίκον παίρνει 40e κάνει τα πάντα και δέχεται τα πάντα είναι πολύ τίμια και πολλοί την εκμεταλέυονται επειδή τα δέχεται όλα παρτούζες λαχνείες σφαλιάρες δεν λέει σε τίποτα όχι και πολλοί το εκμεταλλεύονται αυτό και της έχουν τύχει διάφορα συμβάντα είναι ίσως η μοναδική που τιμάει και σέβεται τα λεφτά που τις δίνουμαι και πόλοι από εμάς φέρονται εντελώς μσλακισμένα εκμεταλευόμενοι την ανάγκη και το χαρακτήρα της γυναίκας

Χωρις να την εχω παρει ποτε γιατι δεν ετυχε,  οφειλω να πω οτι οταν μιλησα μαζι της στο τηλεφωνο για να κλεισουμε ραντεβου εντυπωσιαστηκα απο την ευγενεια της. Δεν υπαρχει αυτη η μαγκια και η εξυπναδα που κυκλοφορει και μου τη δινει
Οσον αφορα εμφανιση δεν μπορω να πω φυσικα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom