Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καλησπέρα σας,

έχει δοκιμάσει κανείς απο δώ; θα μ'ενδιέφερε μασάζ και εκτόνωση. Παίζει κάτι; :)

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Pirokavle,όχι τίποτα αλλά ρίξε και μια ματιά 1-2 σελίδες πιο πίσω. Υπάρχει εκτενές ρεπορτάζ από τον ρεπόρτερ.
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές! Για ένα καλό μασαζακι με .... λέει  τίποτα  εδώ http:// massage-home.gr είναι γυμνάστρια  κοπελιά τι ρόλο βαράει. Έχουμε καμιά πληροφορία... Ευχαριστώ
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟ... ΡΕΠΟΡΤΕΡ
Καλησπερα κυριοι συναγωνιστες  :hi:
Οπως υποσχεθηκα ειμαστε στον αερα για εγκυρη και ΣΩΣΤΗ ενημερωση παντα απο το πρισμα του ρεπορτερ.
Ολη αυτοι την εβδομαδα εκανα ''ρεπορταζ'' και συγκεκριμενα στο spa massage,της ζωης που μας απολαμβανει διαβαζοντας μας.(χαιρετισμους  :hi:)
Λοιπον πηγα στην εδρα της στο ιλιον,και με υποδεχτηκε η ιδια.Ευγενικη δεν λεω αλλα χωρις να εχω πει απολυτως τιποτα και χωρις κανενα υπονοουμενο απο πλευρας μου,  μου ειπε 2 -3 φορες εδω δεν κανουμε τιποτα σας το λεω να το ξερετε. 0:) :priest: Ποσο κουτο ειναι αυτο,(ζωη οταν δεν κανεις και εισαι σιγουρη για εσενα και το προσωπικο σου,ειναι πολυ κουτο αλλα ταυτοχρονα και υποπτο να λες οτι δεν κανεις τιποτα.Αυτο κρυβει πολλα.Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται.Αυτο να το πεις σε αυτους που σε ρωτανε)ΣΦΑΛΜΑ 1.
Επιπλωση ΙΚΕΑ φθηνη,αλλα εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει αυτο αλλα με νοιαζουν οπως θα διαβασετε παρακατω.
Επειδη ειχα μια αποσταση ωσπου να φτασω ιλιον ιδρωσα στο αυτοκινητο μου,και θα επρεπε να κανω ντουζ,ελα που το ντουζ το ειχανε στειλει με αδεια για διακοπες και κανεις δεν ξερει ποτε ερχεται.Ναι μου ειχε πει πριν ερθετε να κανετε μπανιο,και εγω την ακουσα εκανα 2,ενα στο σπιτι μου και ενα μεσα στο αυτοκινητο μου.Για εμενα ΜΕΓΙΣΤΟ σφαλμα.Πρωτα φτιαχνεις την βασικη αναγκη που ειναι σε ενα τετοιο χωρο το μπανιο και μετα ανοιγεις.Ανοιξε χωρις πορτα,χωρις μπανιο ομως...ΣΦΑΛΜΑ 2.
Oταν μπηκα στο δωματιο ειδα ενα απο τα κουστουμια του Γιαννη φλωρινιωτη σε κουρτινα(Πειραζει που ειμαι και μεγαλη φιρμα πειραζει  :orchestra:)
και πανω απο το κλιματιστικο να εχει φυτρωσει φικος  :idiot:
Γενικα το ντιζαιν ειναι για κλαματα,δεν πηγα στο χιλτον το ξερω ομως απαιτω για ολους τους συναγωνιστες αξιοπρεπεις χωρους που να δηλωνουν οτι μας ΣΕΒΟΝΤΑΙ.Κανεις δεν βρισκει τα λεφτα σε γλαστρες το πρωι που σηκωνεται.
Τωρα οταν ηρθε η δεσποινις για μασαζ,συστηθηκαμε και  προχωρησαμε παρακατω.
Αλαλη καθολη την διαρκεια του μασαζ,και σοβαρη λες και εκανε χειρουργειο.
Το μασαζ τωρα ητανε απαλο σχετικα χωρις να με ρωτησει με τι πιεση θελω,ειναι επειδη  ολες οι κοπελες επαγγελματιες γι αυτο,και βεβαια επειδη δεν κανουνε τιποτα. :2funny:
Ξεχασα να πω οτι μου βαλανε πετσετα για να κανω μασαζ.
Η κοπελα οταν τελειωνε η ωρα εκανε ακομα πιο απαλα μας :erection: και μετα αφου της ειπα για  :cum: μου δηλωσε αυστηρα επαγγελματικα  :bottom: οτι εδω κανουμε μασαζ και εγω εχω σπουδες και κατι τετοιες παπαρολογιες.Που τα λεει ρεεε.23 χρονια ''ρεπορταζ''εχουμε ακουσει οπως ολοι οι συναγωνιστες και εχουμε δει...
Κυριος ο ρεπορτερ πληρωσε και εφυγε.Λογος για αποδειξη.
Ομως συνεχισα το ''ρεπορταζ'' και μετα απο 2 μερες αυτη την φορα σε δικο μου χωρο να δω και την αλλη πλευρα του νομισματος.
Η κοπελα ηρθε στην ωρα της.
Παλι απαλο μασαζ παλι χωρις ερωτηση για πιεση.
Για να μην λεω πολλα αγελαστη και αυτη αμιλητη.
Οταν τελειωνε η ωρα με δικο μου στυλ την χουφτωσα για να δω αντιδρασεις.Δεν εκανε καμια ιδιαιτερη αντιδραση λιγο τραβηχτηκε,αλλα εγω ξανακανα και βρεθηκε το χερι μου στο βυζι της.
Και ενω το χερι μου χαιδευε στο στηθος της,οταν της ειπα για :wanker: εκεινη ειπε τα ιδια που ειχε πει και η αλλη για σπουδες και μαλακιες :2funny:.ενω μου τα ελεγε εγω χαιδευα βυζι,αλλα ΚΥΡΙΑ.ΡΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
Οταν ηρθε η ωρα να πληρωσω εγω εκανα το εξης αφου μου μιλανε για ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ τετοιες,εβγαλα τα λεφτα και ζητησα ΑΠΟΔΕΙΞΗ.Ακουστε τωρα σκηνικο συναγωνιστες αγαπημενοι.
Η κοπελα  :kenny: :dunno: και δεν ηξερε τι να πει.Εγω με ευγενεστατο τροπο της μιλησα για της δικες μου σπουδες στην νομικη :2funny: και για τους νομους,και συγκεκριμενα για εκεινον που οριζει οτι αμα δεν παρουμε αποδειξη ΔΕΝ ειμαστε υποχρεωμενοι να πληρωσουμε.Και τωρα η μαγικη στιγμη η κοπελα αρχισε και εκλαιγε με αυτα περι τον νομων που της ελεγα για τα μαγαζια χωρις να ειναι νομιμα οτι εχουν ποινικες κυρωσεις και αληθεια ειναι ζωη ΠΡΟΣΕΧΕ,και φοβηθηκε πολυ.Εγω βεβαια την καθησυχασα και της ειπα εσυ δεν φταις σε αυτο το κομματι αλλα η ζωη,εσυ ομως ευθυνεσαι στο αλλο κομματι,που μας  :erection: πρωτα και μετα μιλας για σπουδες,παρε τωρα στην  :2on1: και της δικες μου σπουδες.Ειλικρινα δεν το εκανα με κακια δεν ειμαι τετοιος αλλα κανε απο την αρχη κανονικο μασαζ μην επιτρεπεις τα χουφτωματα και μας λες για σπουδες.ΣΦΑΛΜΑ ΜΕΓΙΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ 3
Με τρελαινει αγαπητοι συναγωνιστες που ενω μιλανε στον πλυθυντικο,και τα εχουνε ολα ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ νομιμα,ειναι στην πραγματικοτητα μεσα στην παρανομοια ενας να τα παρει ασχημα η κυρα ζωη και το μαγαζακι της με το λουτρο σε διακοπες παπαλα.
Δηλαδη εμεις ολοι ειμαστε μ@@@κες που πληρωνουμε φορους και κοβουμε αποδειξης.
Κυριοι ο συγκεκριμενος χωρος ειναι παρανομος και μας παπαριαζουνε με λογια νομιμοτητας :uglystupid:
Κανουνε δεν κανουνε δεν με ενδιαφερει με ενδιαφερει ομως η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.Μωρη σου εχω το βυζι στο χερι και μου μιλας για πτυχια.ζωη αν θελεις σοβαροτητα πηγαινε πληρωσε τεβε κανε εναρξη διαφορετικα ΠΡΟΣΕΧΕ.Τα κοροιδα ΤΕΛΟΣ.
Δεν θα πω το δικο μου συμπερασμα το αφηνω το τελος στην δικη σας κριση αν πρεπει να ριξουμε μαυρο η οχι
Ερχονται και αλλα ''ρεπορταζ''


                        Με φιλικους χαρετισμους
                            ''Ρεπορτερ'' :hi:




[/quoteΕ
ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟ... ΡΕΠΟΡΤΕΡ
Καλησπερα κυριοι συναγωνιστες  :hi:
Οπως υποσχεθηκα ειμαστε στον αερα για εγκυρη και ΣΩΣΤΗ ενημερωση παντα απο το πρισμα του ρεπορτερ.
Ολη αυτοι την εβδομαδα εκανα ''ρεπορταζ'' και συγκεκριμενα στο spa massage,της ζωης που μας απολαμβανει διαβαζοντας μας.(χαιρετισμους  :hi:)
Λοιπον πηγα στην εδρα της στο ιλιον,και με υποδεχτηκε η ιδια.Ευγενικη δεν λεω αλλα χωρις να εχω πει απολυτως τιποτα και χωρις κανενα υπονοουμενο απο πλευρας μου,  μου ειπε 2 -3 φορες εδω δεν κανουμε τιποτα σας το λεω να το ξερετε. 0:) :priest: Ποσο κουτο ειναι αυτο,(ζωη οταν δεν κανεις και εισαι σιγουρη για εσενα και το προσωπικο σου,ειναι πολυ κουτο αλλα ταυτοχρονα και υποπτο να λες οτι δεν κανεις τιποτα.Αυτο κρυβει πολλα.Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται.Αυτο να το πεις σε αυτους που σε ρωτανε)ΣΦΑΛΜΑ 1.
Επιπλωση ΙΚΕΑ φθηνη,αλλα εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει αυτο αλλα με νοιαζουν οπως θα διαβασετε παρακατω.
Επειδη ειχα μια αποσταση ωσπου να φτασω ιλιον ιδρωσα στο αυτοκινητο μου,και θα επρεπε να κανω ντουζ,ελα που το ντουζ το ειχανε στειλει με αδεια για διακοπες και κανεις δεν ξερει ποτε ερχεται.Ναι μου ειχε πει πριν ερθετε να κανετε μπανιο,και εγω την ακουσα εκανα 2,ενα στο σπιτι μου και ενα μεσα στο αυτοκινητο μου.Για εμενα ΜΕΓΙΣΤΟ σφαλμα.Πρωτα φτιαχνεις την βασικη αναγκη που ειναι σε ενα τετοιο χωρο το μπανιο και μετα ανοιγεις.Ανοιξε χωρις πορτα,χωρις μπανιο ομως...ΣΦΑΛΜΑ 2.
Oταν μπηκα στο δωματιο ειδα ενα απο τα κουστουμια του Γιαννη φλωρινιωτη σε κουρτινα(Πειραζει που ειμαι και μεγαλη φιρμα πειραζει  :orchestra:)
και πανω απο το κλιματιστικο να εχει φυτρωσει φικος  :idiot:
Γενικα το ντιζαιν ειναι για κλαματα,δεν πηγα στο χιλτον το ξερω ομως απαιτω για ολους τους συναγωνιστες αξιοπρεπεις χωρους που να δηλωνουν οτι μας ΣΕΒΟΝΤΑΙ.Κανεις δεν βρισκει τα λεφτα σε γλαστρες το πρωι που σηκωνεται.
Τωρα οταν ηρθε η δεσποινις για μασαζ,συστηθηκαμε και  προχωρησαμε παρακατω.
Αλαλη καθολη την διαρκεια του μασαζ,και σοβαρη λες και εκανε χειρουργειο.
Το μασαζ τωρα ητανε απαλο σχετικα χωρις να με ρωτησει με τι πιεση θελω,ειναι επειδη  ολες οι κοπελες επαγγελματιες γι αυτο,και βεβαια επειδη δεν κανουνε τιποτα. :2funny:
Ξεχασα να πω οτι μου βαλανε πετσετα για να κανω μασαζ.
Η κοπελα οταν τελειωνε η ωρα εκανε ακομα πιο απαλα μας :erection: και μετα αφου της ειπα για  :cum: μου δηλωσε αυστηρα επαγγελματικα  :bottom: οτι εδω κανουμε μασαζ και εγω εχω σπουδες και κατι τετοιες παπαρολογιες.Που τα λεει ρεεε.23 χρονια ''ρεπορταζ''εχουμε ακουσει οπως ολοι οι συναγωνιστες και εχουμε δει...
Κυριος ο ρεπορτερ πληρωσε και εφυγε.Λογος για αποδειξη.
Ομως συνεχισα το ''ρεπορταζ'' και μετα απο 2 μερες αυτη την φορα σε δικο μου χωρο να δω και την αλλη πλευρα του νομισματος.
Η κοπελα ηρθε στην ωρα της.
Παλι απαλο μασαζ παλι χωρις ερωτηση για πιεση.
Για να μην λεω πολλα αγελαστη και αυτη αμιλητη.
Οταν τελειωνε η ωρα με δικο μου στυλ την χουφτωσα για να δω αντιδρασεις.Δεν εκανε καμια ιδιαιτερη αντιδραση λιγο τραβηχτηκε,αλλα εγω ξανακανα και βρεθηκε το χερι μου στο βυζι της.
Και ενω το χερι μου χαιδευε στο στηθος της,οταν της ειπα για :wanker: εκεινη ειπε τα ιδια που ειχε πει και η αλλη για σπουδες και μαλακιες :2funny:.ενω μου τα ελεγε εγω χαιδευα βυζι,αλλα ΚΥΡΙΑ.ΡΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
Οταν ηρθε η ωρα να πληρωσω εγω εκανα το εξης αφου μου μιλανε για ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ τετοιες,εβγαλα τα λεφτα και ζητησα ΑΠΟΔΕΙΞΗ.Ακουστε τωρα σκηνικο συναγωνιστες αγαπημενοι.
Η κοπελα  :kenny: :dunno: και δεν ηξερε τι να πει.Εγω με ευγενεστατο τροπο της μιλησα για της δικες μου σπουδες στην νομικη :2funny: και για τους νομους,και συγκεκριμενα για εκεινον που οριζει οτι αμα δεν παρουμε αποδειξη ΔΕΝ ειμαστε υποχρεωμενοι να πληρωσουμε.Και τωρα η μαγικη στιγμη η κοπελα αρχισε και εκλαιγε με αυτα περι τον νομων που της ελεγα για τα μαγαζια χωρις να ειναι νομιμα οτι εχουν ποινικες κυρωσεις και αληθεια ειναι ζωη ΠΡΟΣΕΧΕ,και φοβηθηκε πολυ.Εγω βεβαια την καθησυχασα και της ειπα εσυ δεν φταις σε αυτο το κομματι αλλα η ζωη,εσυ ομως ευθυνεσαι στο αλλο κομματι,που μας  :erection: πρωτα και μετα μιλας για σπουδες,παρε τωρα στην  :2on1: και της δικες μου σπουδες.Ειλικρινα δεν το εκανα με κακια δεν ειμαι τετοιος αλλα κανε απο την αρχη κανονικο μασαζ μην επιτρεπεις τα χουφτωματα και μας λες για σπουδες.ΣΦΑΛΜΑ ΜΕΓΙΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ 3
Με τρελαινει αγαπητοι συναγωνιστες που ενω μιλανε στον πλυθυντικο,και τα εχουνε ολα ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ νομιμα,ειναι στην πραγματικοτητα μεσα στην παρανομοια ενας να τα παρει ασχημα η κυρα ζωη και το μαγαζακι της με το λουτρο σε διακοπες παπαλα.
Δηλαδη εμεις ολοι ειμαστε μ@@@κες που πληρωνουμε φορους και κοβουμε αποδειξης.
Κυριοι ο συγκεκριμενος χωρος ειναι παρανομος και μας παπαριαζουνε με λογια νομιμοτητας :uglystupid:
Κανουνε δεν κανουνε δεν με ενδιαφερει με ενδιαφερει ομως η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.Μωρη σου εχω το βυζι στο χερι και μου μιλας για πτυχια.ζωη αν θελεις σοβαροτητα πηγαινε πληρωσε τεβε κανε εναρξη διαφορετικα ΠΡΟΣΕΧΕ.Τα κοροιδα ΤΕΛΟΣ.
Δεν θα πω το δικο μου συμπερασμα το αφηνω το τελος στην δικη σας κριση αν πρεπει να ριξουμε μαυρο η οχι
Ερχονται και αλλα ''ρεπορταζ''


                        Με φιλικους χαρετισμους
                            ''Ρεπορτερ'' :hi:
Είσαι Άρχοντας!!
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές! Για ένα καλό μασαζακι με .... λέει  τίποτα  εδώ http:// massage-home.gr είναι γυμνάστρια η  κοπελιά... :huh: Τι ρόλο βαράει. Έχουμε καμιά πληροφορία... Ευχαριστώ
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αστραποβρόντια, κεραυνοί αγριος καιρός μ' αντάρες,
ο Ψηλορείτης κάτασπρος κι οι Σφακιανές Μαδάρες.

Κίσαμο με τ’ αμπέλια σου, Σέλινο με τσ’ ελιές σου,
Σφακιά με τσοι λεβέντες σου και με τσι κοπελιές σου.

Και βέβαια:

Επήγα ’γω και στα Σφακιά κι είδα Σφακιανοπούλα,
που πορπατούσε στο τσαρσί σα τη περδικοπούλα.

Οφου οφου τον μαντιναδορο. Χαρώ τον τον λεβέντη :-)
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Κατι μου θυμίζει κάποιος συναγωνιστης να μου θυμισει αν γνωρίζει?

Ειχα κανει πολυ παλια, πριν δυο χρονια αν θυμαμαι καλα. Απο μασαζ τιποτα απο τα αλλα πολυ κατω του μετριου. Το μονο που μετραγε ειναι το βυζι, πεσμενο μεν, μεγαλο δε.
Στο τηλεφωνο μου εχω βαλει σημειωση ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ σε περιπτωση που σκεφτω να το ξανακανω να εχω προειδοποιηση
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές! Για ένα καλό μασαζακι με .... λέει  τίποτα  εδώ http:// massage-home.gr είναι γυμνάστρια η  κοπελιά... :huh: Τι ρόλο βαράει. Έχουμε καμιά πληροφορία... Ευχαριστώ

Δεν ειναι γυμναστρια, ειναι μασερ. Το μασαζ της ειναι ανω του μετριου. Στο τελος μπορει να εχει και φραπε. Γενικα ειναι μαλλον σοβαρη κοπελα που το κανει απο αναγκη. Οχι πολυ ομορφη αλλα καλο σωμα και μικρο στηθος
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Κατι μου θυμίζει κάποιος συναγωνιστης να μου θυμισει αν γνωρίζει?
λοιπον...οπως τα λεει ο φιλος πανω κατω ειναι..ζηταει 100 για μασαζ και σεξ,ΑΛΛΑ,περισσοτερο δινει εμφαση στο μασαζ(που ειναι πολυ κατω απ οτην βαση).απο εμφανιση,εχει παχυνει..πριν κατι χρονια ηταν ποιο καλο το σωμα.απο σεξ,μαλλον διεκπεραιωτικη ειναι..εχει και μια φιλη,απο αν δεν μπορει εκεινη,στελνει την κολλητη της...μια απο τα ιδια ομως.μαλλον παρα πολλα τα 100 + το χοτελ.
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Κάμερα στους φίλους. Ευχαριστω για την πληροφορία αλλα με ενδιαφέρει δυνατό αθλητικό μασάζ επειδή  είμαι αθλητής αξίζει να φωνάξω την Ναταλια η όχι :huh: θα είμαι στην Αθήνα  για δύο  εβδομάδες . Πείτε μου την γνώμη σας. :huh: Ευχαριστώ
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Καλημερα και καλη εβδομαδα...

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι δυνατον να μου πειτε πως μπορω να επικοινωνησω με την κυρια... ]

Εχω διαβασει posts που ειχαν αναφερθει στην κυρια απο την Ηλιουπολη αλλα το τηλεφωνο της αγγελιας απο την ΧΕ δεν ειναι το σωστο. Ισως εγω να μην καταλαβα λογω του οτι ειχαν μπλεχτει καποια posts μαζι και δεν εβγαλα ακρη...

Σε μηνυμα μεσω facebook δεν εχει απαντησει ακομα... Αν μπορει καποιος ας βοηθησει

ευχαριστω!!
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Δεν ειναι γυμναστρια, ειναι μασερ. Το μασαζ της ειναι ανω του μετριου. Στο τελος μπορει να εχει και φραπε. Γενικα ειναι μαλλον σοβαρη κοπελα που το κανει απο αναγκη. Οχι πολυ ομορφη αλλα καλο σωμα και μικρο στηθος

Ευχαριστω. Το τηλέφωνο  που εχει στο σαιτ  δεν απαντάει  μάλλον έχει πολύ δουλειά. Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος για να την βρω. :huh: Ευχαριστώ
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
:hi:
Εντος των ημερων θα υπαρξει ''Ρεπορταζ''
Συγνωμη που δεν ειναι συχνη η ενημερωση αλλα λογω καλοκαιριου και δουλειας,μενουμε λιγο πισω,απ τον Σεπτεβριο ομως....



                              :hi:
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα στους φίλους. Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δώσατε για το μασαζ. Μήπως  ξέρετε που μπορώ να βρω το κανονικό  σωστό  μασάζ με μανουαλικη θεραπεία  (δεν θελω σεξ ούτε φραπε).Ευχαριστώ....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημέρα στους φίλους. Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δώσατε για το μασαζ. Μήπως  ξέρετε που μπορώ να βρω το κανονικό  σωστό  μασάζ με μανουαλικη θεραπεία  (δεν θελω σεξ ούτε φραπε).Ευχαριστώ....
Αν ψάχνεις κάτι τέτοιο τότε γράφτηκες σε λάθος forum
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom