Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Καλημέρα στους φίλους. Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δώσατε για το μασαζ. Μήπως  ξέρετε που μπορώ να βρω το κανονικό  σωστό  μασάζ με μανουαλικη θεραπεία  (δεν θελω σεξ ούτε φραπε).Ευχαριστώ....

Ρωτα στο cosmopolitan
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Καλημέρα στους φίλους. Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δώσατε για το μασαζ. Μήπως  ξέρετε που μπορώ να βρω το κανονικό  σωστό  μασάζ με μανουαλικη θεραπεία  (δεν θελω σεξ ούτε φραπε).Ευχαριστώ....

Τι είναι η μανουαλική θεραπεία?  :think:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
καλα ρε αλητες τι κοροιδευεται το παιδι... :tickedoff:

Βλέπω θα έχουμε καινούριο όρο στο μασαζολεξικό
Παρακαλώ να γίνουν update οι αγγελίες στα σχετικά σαιτ με τον όρο μανουαλικό μασάζ αντί για χαλαρωτικό/εκτονωτικό μασάζ και το θρεδ μασατζιδικα που φραπάς να μετονομαστεί σε μασατζίδικα με μανουαλι
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
105
Like
204
Πόντοι
21
Τι είναι η μανουαλική θεραπεία?  :think:

Eίναι θεραπεία με

GMLabrakis_0347_resize.JPG
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα ευχαριστώ  για την συμπαράσταση στο θέμα  μου. :happy: :happy: :happy: :referee:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Καλημέρα ευχαριστώ  για την συμπαράσταση στο θέμα  μου. :happy: :happy: :happy: :referee:
Να δουμε και στο δικο μου θεμα λιγη συμπαρασταση πατριωτες... :rockon:
Καλημερα και καλη εβδομαδα...

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι δυνατον να μου πειτε πως μπορω να επικοινωνησω με την κυρια...
Εχω διαβασει posts που ειχαν αναφερθει στην κυρια απο την Ηλιουπολη αλλα το τηλεφωνο της αγγελιας απο την ΧΕ δεν ειναι το σωστο. Ισως εγω να μην καταλαβα λογω του οτι ειχαν μπλεχτει καποια posts μαζι και δεν εβγαλα ακρη...

Σε μηνυμα μεσω facebook δεν εχει απαντησει ακομα... Αν μπορει καποιος ας βοηθησει

ευχαριστω!!
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Να δουμε και στο δικο μου θεμα λιγη συμπαρασταση πατριωτες... :rockon:
Καλημερα και καλη εβδομαδα...

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι δυνατον να μου πειτε πως μπορω να επικοινωνησω με την κυρια...
Εχω διαβασει posts που ειχαν αναφερθει στην κυρια απο την Ηλιουπολη αλλα το τηλεφωνο της αγγελιας απο την ΧΕ δεν ειναι το σωστο. Ισως εγω να μην καταλαβα λογω του οτι ειχαν μπλεχτει καποια posts μαζι και δεν εβγαλα ακρη...

Σε μηνυμα μεσω facebook δεν εχει απαντησει ακομα... Αν μπορει καποιος ας βοηθησει

ευχαριστω

Από ότι γράφει στο προφιλ της δουλεύει και στης Έλενας στο Κολωνάκι. Γιατί δεν κάνεις μια βόλτα από εκεί?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Από ότι γράφει στο προφιλ της δουλεύει και στης Έλενας στο Κολωνάκι. Γιατί δεν κάνεις μια βόλτα από εκεί?

φιλε μου σε ευχαριστω. Ομως επειδη ειμαι πρωταρης στον τομεα αυτο (γυναικες μασαζ) δεν εχω και ιδεα τι παει να πει Ελενη Κολονακι.

χιλια ευχαριστω παντως! :)
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
φιλε μου σε ευχαριστω. Ομως επειδη ειμαι πρωταρης στον τομεα αυτο (γυναικες μασαζ) δεν εχω και ιδεα τι παει να πει Ελενη Κολονακι.

χιλια ευχαριστω παντως! :)

Elena's day spa. Θα το βρεις και εδώ στα μασάζ σαν Λυκαβητού 10, ή μπορείς να το googlαρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom