Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σόρρυ ρε παιδιά, απλώς θα έλεγα αυτά τα οποία έχουν γραφτεί πιο πριν σρο θρεντ. Απλώς δεν θέλω να γίνεται ανακύκλωση. Αν ανακαλύψω κάτι καλό πρώτος θα το σηκώσω!!
Ένα πουλάκι μου είπε ότι ανακάλυψες κάτι, αλλά ακόμα να μας το πεις. Για πες μας....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Να δουμε και στο δικο μου θεμα λιγη συμπαρασταση πατριωτες... :rockon:
Καλημερα και καλη εβδομαδα...

Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι δυνατον να μου πειτε πως μπορω να επικοινωνησω με την κυρια...
Εχω διαβασει posts που ειχαν αναφερθει στην κυρια απο την Ηλιουπολη αλλα το τηλεφωνο της αγγελιας απο την ΧΕ δεν ειναι το σωστο. Ισως εγω να μην καταλαβα λογω του οτι ειχαν μπλεχτει καποια posts μαζι και δεν εβγαλα ακρη...

Σε μηνυμα μεσω facebook δεν εχει απαντησει ακομα... Αν μπορει καποιος ας βοηθησει

ευχαριστω!!
Αυτη δουλευε στο athensspa-massage μεχρι πριν απο λιγο καιρο κ το παει το γραμμα!!
Ειναι γεματουλα κ 40ρα αλλα οπως λενε καποιοι που την πηραν αν δεν σε ενοχλει αυτο
ειναι καλη στο κρεβατι!
Εγω δεν εχω προσωπικη αποψη αφου δεν τη εχω παρει...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Αυτη δουλευε στο athensspa-massage μεχρι πριν απο λιγο καιρο κ το παει το γραμμα!!
Ειναι γεματουλα κ 40ρα αλλα οπως λενε καποιοι που την πηραν αν δεν σε ενοχλει αυτο
ειναι καλη στο κρεβατι!
Εγω δεν εχω προσωπικη αποψη αφου δεν τη εχω παρει...
σας ευχαριστω ολους...μολις δοκιμαστει αυριο, θα υπαρξει ρεπορταζ και εδω για να γνωριζουμε ολοι :)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
σας ευχαριστω ολους...μολις δοκιμαστει αυριο, θα υπαρξει ρεπορταζ και εδω για να γνωριζουμε ολοι :)
Απλως καλο ειναι να ξερεις οτι στο σπα Λυκαβηττου που σου ειπαν και τα παιδια ζητανε πολλα χρηματα απ οτι ειδα στο σαιτ τους,στο διαμερισμα στο Κολωνακι που αναφερθηκε λιγοτερα και αλλα για συναντηση εξω.
 

belonis

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
σας ευχαριστω ολους...μολις δοκιμαστει αυριο, θα υπαρξει ρεπορταζ και εδω για να γνωριζουμε ολοι :)

Παίχτη ασε καλυτερα θα ξενερώσεις οταν την δεις απο κοντά,για πολύ καλτ κατασταση, μασαζ - χάϊδεμα και στο τελος  :pipa1: .ο χωρος αθλιος ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΝΙΟ  :tickedoff:.Περασα λογο τιμης 20Ε και της αποστασης που εκανα. :idiot:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
οντως δεν παιζει ουτε ντουζ και ζητανε και τα λεφτα μπροστα μην τους φας τα 2ο ευρω :jerking: πολυ σοβαροι επαγγελματιες  :2funny:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Παίχτη ασε καλυτερα θα ξενερώσεις οταν την δεις απο κοντά,για πολύ καλτ κατασταση, μασαζ - χάϊδεμα και στο τελος  :pipa1: .ο χωρος αθλιος ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΝΙΟ   :tickedoff:.Περασα λογο τιμης 20Ε και της αποστασης που εκανα. :idiot:
Διαμερισμα χωρις μπανιο πως γινεται;Η ζητησες να το χρησιμοποιησεις και σου ειπαν οχι;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
εχει ενα μικρο wc αν θυμαμαι καλα εχει μεσα μονο μια χεστρα και νιπτηρα  :rockon: κατα τ'αλλα νιπτω τας χειρας μου μαγγες  :rockon: :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
φιλοι μου καλημερα...εγω για την συγκεκριμενη που μιλαμε εχω ψαχτει στο site μας και εχω συλλεξει 2 πραγματακια που σας τα παραθετω για να καταλαβετε γιατι ρωτησα για  αυτην.

1. "Λοιπόν  η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια "

2. "σε ξενοδοχειο αμα την παρετε την ακουει ολο το ξενοδοχειο. την εχω παρει στο lacoba. αυτο που κανει το γουσταρει και ειναι νυμφο"

δεν ειχα σκοπο να την παρω σε studio η διαμερισμα, αλλα σε χοτελι...παντως οι αποψεις διαφερουν απο οτι μπορειτε να δειτε

σας ευχαριστω :)

 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
φιλοι μου καλημερα...εγω για την συγκεκριμενη που μιλαμε εχω ψαχτει στο site μας και εχω συλλεξει 2 πραγματακια που σας τα παραθετω για να καταλαβετε γιατι ρωτησα για  αυτην.

1. "Λοιπόν  η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια "

2. "σε ξενοδοχειο αμα την παρετε την ακουει ολο το ξενοδοχειο. την εχω παρει στο lacoba. αυτο που κανει το γουσταρει και ειναι νυμφο"

δεν ειχα σκοπο να την παρω σε studio η διαμερισμα, αλλα σε χοτελι...παντως οι αποψεις διαφερουν απο οτι μπορειτε να δειτε

σας ευχαριστω :)
Mε ποιο ονομα την βρίσκουμε στο φατσοβιβλιο ?
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
τωρα, sorry που ξαναματα ρωταω, απο massage τι λεει? το χει?

να πω την αληθεια, εμενα το γουστο μου παει προς το πολυ καλο μασαζ με τελειωμα...

κατι ακομα, εμενα μου ειπε 20αρικο εντος εδρας και 50αρικο εκτος
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
τωρα, sorry που ξαναματα ρωταω, απο massage τι λεει? το χει?

να πω την αληθεια, εμενα το γουστο μου παει προς το πολυ καλο μασαζ με τελειωμα...

κατι ακομα, εμενα μου ειπε 20αρικο εντος εδρας και 50αρικο εκτος
εγω φιλε μου την πηρα προχθες τελ. και δεν μπορουσε, ηταν κλεισμενη και ειπαμε για σημερα...να δουμε
νομιζω οτι πρεπει να κανουμε το test για να ξερουμε ολοι.
παντως θα ειναι η πρωτη φορα που θα βρεθουμε, δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ το μασαζ.
θα ακολουθησει ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΑΤΟ ρεπορταζ συναγωνιστες μου...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
εγω φιλε μου την πηρα προχθες τελ. και δεν μπορουσε, ηταν κλεισμενη και ειπαμε για σημερα...να δουμε
νομιζω οτι πρεπει να κανουμε το test για να ξερουμε ολοι.
παντως θα ειναι η πρωτη φορα που θα βρεθουμε, δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ το μασαζ.
θα ακολουθησει ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΑΤΟ ρεπορταζ συναγωνιστες μου...
σου ειπε λεπτομερειες για προγραμμα?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
τωρα, sorry που ξαναματα ρωταω, απο massage τι λεει? το χει?

να πω την αληθεια, εμενα το γουστο μου παει προς το πολυ καλο μασαζ με τελειωμα...

κατι ακομα, εμενα μου ειπε 20αρικο εντος εδρας και 50αρικο εκτος
και μη ζητας sorry
εδω ειμαστε για να ρωταμε και να μαθαινουμε να απανταμε και να μοιραζομαστε ολοι!
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
Ρε παιδες με τρωει ο κωλος μου να κλεισω ραντεβου με sexydanai.blogspot.com ξερω οτι ειναι παλια καραβανα, αλλα ψαχνω και δεν βρισκω κατι :(
Μπορει να με κατατοπισει καποιος συναγωνιστης;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε παιδες με τρωει ο κωλος μου να κλεισω ραντεβου με sexydanai.blogspot.com ξερω οτι ειναι παλια καραβανα, αλλα ψαχνω και δεν βρισκω κατι :(
Μπορει να με κατατοπισει καποιος συναγωνιστης;
μπαζίλα  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom