Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
να ενημερωσω εγω ,για το 4.δεν ειναι ακριβως τερμα πατησιων.ειναι ποιο πριν, σε ενα στενο καθετο στην πατησιων,που κανει ανηφορα.βαζει κατα καιρους αρκετες αγγελιες,και παλι χανεται για ενα διαστημα.ο χωρος μετριος, τυπικος.απο εμφανιση η κοπελα,ειναι αδυνατη,σε ανυσηχητικο σημειο,και γενικα δινει την εικονα της ταλαιπωρημενης(?),η στο καπου αλλου, γκομενας.το κοστος ειναι 20 ευρω μασαζ,+10 πιπα,+10 γαμησι.εγω δεν καθησα,γιατι κατι δεν μου κολουσε στην ολη φαση,και την εκανα.νομιζω ειχε δοκιμασει και ο τρελορωσος.αυτα κυριοι.


κάτσε να θυμηθώ, γιατί κάτι τέτοια ξέρεις ότι τα διώχνω από τη μνήμη μου ;)

 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Αρα μάλλον πάμε γιά άλλα... :)
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
να ενημερωσω εγω ,για το 4.δεν ειναι ακριβως τερμα πατησιων.ειναι ποιο πριν, σε ενα στενο καθετο στην πατησιων,που κανει ανηφορα.βαζει κατα καιρους αρκετες αγγελιες,και παλι χανεται για ενα διαστημα.ο χωρος μετριος, τυπικος.απο εμφανιση η κοπελα,ειναι αδυνατη,σε ανυσηχητικο σημειο,και γενικα δινει την εικονα της ταλαιπωρημενης(?),η στο καπου αλλου, γκομενας.το κοστος ειναι 20 ευρω μασαζ,+10 πιπα,+10 γαμησι.εγω δεν καθησα,γιατι κατι δεν μου κολουσε στην ολη φαση,και την εκανα.νομιζω ειχε δοκιμασει και ο τρελορωσος.αυτα κυριοι.



Εχεις μήπως κάποιο Link από κάποια από τις πρόσφατες αγγελίες της για να επικοινωνήσουμε;
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
105
Like
204
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν κάθεσαι, αλλά μιλάς ορθά μέγιστε guru. Σε στενό κάθετο της Πατησίων, σε ένα μικρό πεζόδρομο. Ημιυπόγειο, όχι κάτι ιδιαίτερο ο χώρος, αλλά ούτε το χάλι της Εύης, το αδύνατη εμένα δεν με χάλασε (έχει πάει καιρός βέβαια). Για κάτι ανησυχητικό δεν ξέρω τι είχες δει, πάντως αν πάει ο νους στο κακό, είμαι φουλ υγιής  :grin: Αν λέμε την ίδια πάντα ε;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Δεν ξέρω αν κάθεσαι, αλλά μιλάς ορθά μέγιστε guru. Σε στενό κάθετο της Πατησίων, σε ένα μικρό πεζόδρομο. Ημιυπόγειο, όχι κάτι ιδιαίτερο ο χώρος, αλλά ούτε το χάλι της Εύης, το αδύνατη εμένα δεν με χάλασε (έχει πάει καιρός βέβαια). Για κάτι ανησυχητικό δεν ξέρω τι είχες δει, πάντως αν πάει ο νους στο κακό, είμαι φουλ υγιής  :grin: Αν λέμε την ίδια πάντα ε;
:think: :think:...αυτο που εγραψες,με βαζει σε 2 σκεψεις....
1ον.εισαι η κοπελα στην πατησιων,και ποσταρεις σαν ανδρας.
2ον.την πηδηξες και δεν επαθες τιποτα.
τι απο τα 2 ισχυει?..... :hmm: :hmm:
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
105
Like
204
Πόντοι
21
:think: :think:...αυτο που εγραψες,με βαζει σε 2 σκεψεις....
1ον.εισαι η κοπελα στην πατησιων,και ποσταρεις σαν ανδρας.
2ον.την πηδηξες και δεν επαθες τιποτα.
τι απο τα 2 ισχυει?..... :hmm: :hmm:

Με έβαλε σε σκέψεις αυτό που είπες εσύ, ότι κάτι δεν σου άρεσε, το ίδιο είχα σκεφτεί και γω βλέποντάς τη αδύνατη. Αλλά ξεκίνησα με το μασάζ (πάνε 2 χρόνια) και "τελείωσα" με πίπα Οπότε ούτε το ένα ισχύει, ούτε το άλλο. Επίσης αρκετοί μου έχουν στείλει μήνυμα για να τους δώσω τηλέφωνο, αλλά δυστυχώς δεν έχω, μιας και έλειπα από Ελλάδα.
 

afentis the one

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2015
Μηνύματα
40
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Ευχαριστώ για τις οποίες απαντήσεις που είχα ρωτήσει πιο πριν . Σχετικά με το μασάζ.
Θα ήθελα να ξεκινήσω. Επειδή θελω προσωρινά και όχι πολύ ώρα δουλειάς. Θα ήθελα μέχρι 2-3 τη βδομάδα με σταθερά όπως το σκέφτηκα . Μασάζ και 200 περίπου για 1 ώρα .ευχαριστώ για τη φιλοξενία
Απάντησε σέ κάποιον αυτή εδώ η κυρία?Της εχω στείλει μήνυμα εδώ καί 3-4 μέρες καί δέν απαντά.
 

afentis the one

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2015
Μηνύματα
40
Like
4
Πόντοι
0
Την έχω πάρει πολλές φορές τηλέφωνο και ποτέ δεν το έχει σηκώσει
Πήρα τηλέφωνο καί απάντησε.Προσφέρει 2 είδη μασάζ καί χρεώνει γιά 1 ώρα 30 ευρώ.Αν θέλει ο πελάτης κάνει χειροκίνητο φραπέ μέ +20 ευρώ.Η μαλακία τιμάται ενα εικοσάρικο!
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Για το ένα μαγαζί έχω γράψει κριτική στο αντίστιχο νήμα.
Το άλλο δεν το ξέρω..Εσύ που τα ξέρεις όμως γιατί δεν μας τα λες να τα μάθουμε κι εμείς?
Terry δεν ακολουθω ολα τα νηματα. Για ποιο μιλας ακριβως; Δεν εχω δοκιμασει σε κανενα απ τα 2. Μου κανει εντυπωση μονο οτι δεν εχει γινει εκτενης αναφορα. Ή προκειται για μουφες ή οι λαγοι κρατησαν για παρτυ τους τις ακρες
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Terry δεν ακολουθω ολα τα νηματα. Για ποιο μιλας ακριβως; Δεν εχω δοκιμασει σε κανενα απ τα 2. Μου κανει εντυπωση μονο οτι δεν εχει γινει εκτενης αναφορα. Ή προκειται για μουφες ή οι λαγοι κρατησαν για παρτυ τους τις ακρες
Το ένα είναι Καραΐσκου 68-70. Για το άλλο δεν ξερω αλλα αν ξερεις διευθυνση πες την να ριξω μια επίσκεψη. Αλλα για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος καλύτερα διάβασε εδώ που έχω γράψει και κριτική.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Με έβαλε σε σκέψεις αυτό που είπες εσύ, ότι κάτι δεν σου άρεσε, το ίδιο είχα σκεφτεί και γω βλέποντάς τη αδύνατη. Αλλά ξεκίνησα με το μασάζ (πάνε 2 χρόνια) και "τελείωσα" με πίπα Οπότε ούτε το ένα ισχύει, ούτε το άλλο. Επίσης αρκετοί μου έχουν στείλει μήνυμα για να τους δώσω τηλέφωνο, αλλά δυστυχώς δεν έχω, μιας και έλειπα από Ελλάδα.
οκ μαν.με καλυψες.καλη συνεχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom