Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.625
Κριτικές
7
Like
3.193
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας κύριοι,ακολουθούν διάφορες καταδρομικες... Ms massage, πήρα τη Φλάβια,μόνο μασαζ κ τίποτα άλλο.ουτε κουβέντα δεν βγήκε από το στόμα της. Silk massage, με Αγγελικη η οποία πήγε να κλέψει από το χρόνο κάνα τέταρτο, η φώτο είναι από πριν 15 χρόνια.επομενη η Μαίρη,πιτσιρίκα κάτω του μετρίου μασαζ αλλά προσφέρει φραπέ χωρίς μπλούζα.ζητησε +30 κ πήρε +20.εχει κάποια κιλακια παραπάνω αλλά οκ. Lotus,με Άννα(φουσκωμένα χειλια)μόνο ανύπαρκτο μασαζ,δεν κάνει έξτρα.Αννα 2,από Μολδαβία μασαζ τίποτα.στο 1 ραντεβού φραπέ με +20 στο 2 ραντεβού καλαμάκι με +30. Attica massage, με Μαριάννα μετά από 3 χρόνια που την είχα πάρει δεν έχει αλλάξει τίποτα,μόνο καλο μασαζ . Massage Athens home, με Λίζα καλούτσικο μασαζ με πολύ καλές πιέσεις. Συνεννόηση στα εγγλέζικα, μόνο μασαζ. Deluxe,με ινεσα καλό μασάζ με φραπεδακι ,έχουν γραφτεί πολλά εδώ μέσα.Συλβια καλό μασάζ με φραπεδακι κ πολύ ζαλισμα αρχιδιων. Your massage, με Πενυ καμία 50αρια χρόνων κάνει τα πάντα όλα,πήρα μόνο φραπέ με + 30.καλο κορμί για την ηλικία της. Elite massage, Σοφία,20 χρόνια πριν ή φωτο,μόνο μασαζ. Fantasy massage, Ραφαέλ,ποιο ομορφη από τη φωτογραφία, καλό μασάζ με περίτεχνα περάσματα από τα επίμαχα αλλά ήθελε για φραπέ +70 ακατέβατα!παρ όλη την καυλα δεν τα έδωσα. Αυτά προς το παρόν, ελπίζω να βοήθησα κάπως.
ευχαριστουμε για αναλυτικη ενημερωση
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
100
Κριτικές
6
Like
957
Πόντοι
361
Καλησπερα σε ολους! Ειδα νεο αιμα στο attica. Μου εχει κανει κλικ μια ευα και μια ελενη! Εχει κανεις εικονα; Λεω να κανω μια διερευνητικη αλλα αν εχει κανεις πληροφορια θα το εκτιμουσα! Ευχαριστω πολυ
 

Sextor59

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Ειδα νεο αιμα στο attica. Μου εχει κανει κλικ μια ευα και μια ελενη! Εχει κανεις εικονα; Λεω να κανω μια διερευνητικη αλλα αν εχει κανεις πληροφορια θα το εκτιμουσα! Ευχαριστω πολυ
Σοφία από ossmose, Aliona από massaua. Νελις και Ελένη δεν γνωρίζω....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
4
Like
3.483
Πόντοι
456
Καλησπερα σε ολους! Ειδα νεο αιμα στο attica. Μου εχει κανει κλικ μια ευα και μια ελενη! Εχει κανεις εικονα; Λεω να κανω μια διερευνητικη αλλα αν εχει κανεις πληροφορια θα το εκτιμουσα! Ευχαριστω πολυ
Αν είναι η Ελένη που ήταν και rose (νομίζω ίδια φωτό) fullαρει αλλά συμμετοχή λίγο κομοδίνο.. μιλάει και ψιλοσπαστά, Ρωσία φάση κλπ..
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
139
Κριτικές
5
Like
485
Πόντοι
301
Συμφωνώ κι εγώ αν και νέος στο νήμα...πάει φουλ και με 100 αν το παλέψεις...τίμια πράγματα
Αδερφέ δεν υπάρχουν νέοι και παλιοί στην μάχη!!!! Ο Μ. Αλέξανδρος στα 18 ήταν στρατηλάτης....
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
156
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους . σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι Αθήνα και θα ήθελα κάποια καλή πρόταση για διωρακι με 4 χέρια με όλα τα απαραίτητα για μια πλήρη απόλαυση !!!
 

Sextor59

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Αν είναι η Ελένη που ήταν και rose (νομίζω ίδια φωτό) fullαρει αλλά συμμετοχή λίγο κομοδίνο.. μιλάει και ψιλοσπαστά, Ρωσία φάση κλπ..
Μικρό αλβανάκι.....μασαζ λίγα πράγματα....πηγαίνει και διπλό με τη Μαρία...μόνη της μπορεί να τη διαχειριστείς καλύτερα και οικονομικά.....λίγα ελληνικά
 

Sextor59

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.036
Like
10.363
Πόντοι
2.256

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
100
Κριτικές
6
Like
957
Πόντοι
361
Αν είναι η Ελένη που ήταν και rose (νομίζω ίδια φωτό) fullαρει αλλά συμμετοχή λίγο κομοδίνο.. μιλάει και ψιλοσπαστά, Ρωσία φάση κλπ..
Λοιπον δοκιμασα και τελικα ειναι αυτη και οπως ακριβως τα περιγραφεις.

Ειδικοτερη ενημερωση λοιπον για Ελενη απο Αττικα. Ρωσιδα, μιλαει καλα ελληνικα ομως. Εμφανιση πετιτ, αδυνατουλα, κοντουλα χωρις πολλα πιασιματα. Ευγενικη με διαθεση, προσπαθει για το μασαζ αλλα δεν το εχει. Μου ειπε οτι παει φουλ, αλλα δεν με εψησε προσωπικα για να κανω κατι, πηρα ενα τελειωμα με χερι για να μη φυγω αχυστος. (&30)

Στα συν η προσπαθεια της παντως και οτι δεν ειναι αρπακτικο ψεκαστε τελειωστε.

Μενει να δοκιμαστει η Ευα τωρα. Αν καποιος δοκιμασει ας στειλει μην κανω παλι εγω τον καμικαζι
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
98
Like
26.278
Πόντοι
26.236
Δοκιμη με Τίνα από deluxe .
Ρωσιδα μέχρι 40 ετών πολύ καλά διατηρημένη αισθησιακό μασάζ ωραια σφιχτή επιδερμίδα κ προχωράει με οκ τιμές .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom