Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

stavrosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
108
Πόντοι
0
Επεισή ρωτάνε διάφοροι για Έυα, να πω, πως αν είναι η ίδια που μου στείλανε, που ήταν και στο gmmassge, μαζάς πάρα πολύ καλό.

Τώρα αν πάει έξτρα με όλους δεν το γνωρίζω, σίγουρα χέρι +30.

Σαν χαρακτήρα, σε εμένα ήταν τρελοκομείο.

ΥΓ- Προς τον επόπτη και στατιστικολόγο του φόρουν, +1!
 

Sextor59

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
κανείς?
Έχει κάποιος κάποια πληροφορία?
Θα του ήμουν ευγνώμων...
Κάποιος που να την είδε η την πήρε το μάτι του σε κανένα Hotel αυτές τις μέρες ή να την πήρε ?
Ας μου απαντήσει και με προσωπικό μήνυμα
Ευχαριστώ
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
292
Πόντοι
21
Αν ήθελα να γαμησω ήξερα που να πάω,από τη μια θέλετε ενημέρωση κ από την άλλη δεν την εκτιμάτε...

Καλησπέρα σας κύριοι,ακολουθούν διάφορες καταδρομικες... Ms massage, πήρα τη Φλάβια,μόνο μασαζ κ τίποτα άλλο.ουτε κουβέντα δεν βγήκε από το στόμα της. Silk massage, με Αγγελικη η οποία πήγε να κλέψει από το χρόνο κάνα τέταρτο, η φώτο είναι από πριν 15 χρόνια.επομενη η Μαίρη,πιτσιρίκα κάτω του μετρίου μασαζ αλλά προσφέρει φραπέ χωρίς μπλούζα.ζητησε +30 κ πήρε +20.εχει κάποια κιλακια παραπάνω αλλά οκ. Lotus,με Άννα(φουσκωμένα χειλια)μόνο ανύπαρκτο μασαζ,δεν κάνει έξτρα.Αννα 2,από Μολδαβία μασαζ τίποτα.στο 1 ραντεβού φραπέ με +20 στο 2 ραντεβού καλαμάκι με +30. Attica massage, με Μαριάννα μετά από 3 χρόνια που την είχα πάρει δεν έχει αλλάξει τίποτα,μόνο καλο μασαζ . Massage Athens home, με Λίζα καλούτσικο μασαζ με πολύ καλές πιέσεις. Συνεννόηση στα εγγλέζικα, μόνο μασαζ. Deluxe,με ινεσα καλό μασάζ με φραπεδακι ,έχουν γραφτεί πολλά εδώ μέσα.Συλβια καλό μασάζ με φραπεδακι κ πολύ ζαλισμα αρχιδιων. Your massage, με Πενυ καμία 50αρια χρόνων κάνει τα πάντα όλα,πήρα μόνο φραπέ με + 30.καλο κορμί για την ηλικία της. Elite massage, Σοφία,20 χρόνια πριν ή φωτο,μόνο μασαζ. Fantasy massage, Ραφαέλ,ποιο ομορφη από τη φωτογραφία, καλό μασάζ με περίτεχνα περάσματα από τα επίμαχα αλλά ήθελε για φραπέ +70 ακατέβατα!παρ όλη την καυλα δεν τα έδωσα. Αυτά προς το παρόν, ελπίζω να βοήθησα κάπως.
Σε Ευχαριστούμε αγορίνα για την ενημέρωση.
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
26
Like
4.590
Πόντοι
2.846
Φτανει φραπε με καλαμακι ...... παρακάτω δυσκολα πολύ ... οχι ομως και απαγορευτικο . γυναικάρα
Οκ θα το επιχειρήσω σε επόμενη συνάντηση μαζί της
Ευχαριστώ
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
176
Like
623
Πόντοι
81
Επεισή ρωτάνε διάφοροι για Έυα, να πω, πως αν είναι η ίδια που μου στείλανε, που ήταν και στο gmmassge, μαζάς πάρα πολύ καλό.

Τώρα αν πάει έξτρα με όλους δεν το γνωρίζω, σίγουρα χέρι +30.

Σαν χαρακτήρα, σε εμένα ήταν τρελοκομείο.

ΥΓ- Προς τον επόπτη και στατιστικολόγο του φόρουν, +1!
Εύα από Attica εννοείς, σωστά?
 

DiscServs

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Μια Αθανασια που ηταν παλια στο Attica Δουλευει ακομα εκει η εχει παει αλλου ?
 

Sextor59

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Όποιος έχει κάποια πληροφορία για τη Νίνα που ήταν μέχρι πρότινος στο paradise massage ας με ενημερώσει με προσωπικό μήνυμα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
98
Like
26.278
Πόντοι
26.236
Κάποιος που να την είδε η την πήρε το μάτι του σε κανένα Hotel αυτές τις μέρες ή να την πήρε ?
Ας μου απαντήσει και με προσωπικό μήνυμα
Ευχαριστώ
Φίλε ξεμπλόκαρε λίγο γιατί δε ρωτάς το γραφείο της ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom