Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
527
Κριτικές
26
Like
1.932
Πόντοι
1.076
Ξέρει κανείς αν η πιτσιρίκα Ελισσάβετ από joy δουλεύει; Γιατί τις προάλλες που έστειλα δεν ήταν στις διαθέσιμες. Ρώτησα το γραφείο αν δουλεύει και δεν απάντησαν πίσω.
Στα story την έχουν πάντως…
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
35
Like
122
Πόντοι
0
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώσεις.
Φίλος σε κόβω να έχεις κουμπώσει ......ολόκληρο αντί για μισό
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ

συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώσεις.
η Ιννα Art massage θελει να αγορασει σπιτι,οποτε ολοι πρεπει να βοηθησουμε ;-)
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς αν η πιτσιρίκα Ελισσάβετ από joy δουλεύει; Γιατί τις προάλλες που έστειλα δεν ήταν στις διαθέσιμες. Ρώτησα το γραφείο αν δουλεύει και δεν απάντησαν πίσω.
την να την κανεις την Ελισαβετ,Joy ,αφου εχει χαλια υπηρεσιες !!!
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0

brin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
152
Πόντοι
280
Δανάη joy μήπως παλιότερα δούλευε στο silk?
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
111
Like
300
Πόντοι
21
Δανάη joy μήπως παλιότερα δούλευε στο silk?
Μπερδεύτηκες εσύ; Η μήπως θέλεις να μπερδέψεις???
Δανάη Silk συνεχίζει στο Silk ,η Δανάη του Joy δεν έχει καμία σχέση μαζί της... έχουν αναφερθεί και για τις δύο εδώ μέσα.
 

Lorenz

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα! Γνωρίζει κανείς αν το G massage λειτουργεί? Έχω στείλει μνμ αλλά δεν έχουν απαντήσει...
Όντως ξέρει κάνεις τι έχει γίνει. ‘Η εναλλακτικά αν ξέρει κάνεις η Όλγα από εκεί αν έχει πάει κάπου αλλού.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.279
Πόντοι
206
Καλησπέρα στην ομάδα! Γνωρίζει κανείς αν το G massage λειτουργεί? Έχω στείλει μνμ αλλά δεν έχουν απαντήσει...
Μάλλον πήγε άπατο το μαγαζί. Χάσαμε και τη μολδαβή Χριστίνα που τα κατάπινε όλα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ambe77

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Άμα την έπαιζες από την αρχή και τα λεφτά θα είχες γλιτώσει και τόσες ώρες αναμονή σε ένα δωμάτιο. Μ' ένα σπάρο δυοο τριγώνια
Πακέτο... Νομιζα οτι osmose ητσν όλες φουλ του ρηγα σε λογικά πλαίσια... Αν ξέρει κανείς για Νατασα και Αλινα, και πμ... Μαριαννα πάει.. αλλα επιπεδο φυλής.. Μια αλλη που δεν θυμάμαι όνομα με καλα μασταρια κ σκάει με γυαλια μεγαλουτσικα Καλές υπηρεσίες μέτρια εμφανισιακά..
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.507
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Από lotus relax προχωράει κάποια σε φραπέ έστω?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.507
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Αυτό ψάχνω και εγώ αν αξίζει κάποιο κορίτσι από εκεί
Έχει κάνα δύο τεμάχια που φαίνονται ενδιαφέρουσες περιπτώσεις αλλά η μία διάβασα ότι είναι δεν δεν ξέρω γι άλλες
 

kingmax0074

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
29
Πόντοι
0
Μια Σοφία από lotus είναι η sofiasepentzi ??? Φαίνεται πολύ διαφορετική στην φωτό κ δν μπορω να καταλάβω αν είναι όντως αυτη
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
304
Πόντοι
280

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
7
Like
3.123
Πόντοι
736
Μπερδεύτηκες εσύ; Η μήπως θέλεις να μπερδέψεις???
Δανάη Silk συνεχίζει στο Silk ,η Δανάη του Joy δεν έχει καμία σχέση μαζί της... έχουν αναφερθεί και για τις δύο εδώ μέσα.
Που υπάρχει αναφορά για τη Δανάη Joy;
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
160
Like
527
Πόντοι
21
Μια Σοφία από lotus είναι η sofiasepentzi ??? Φαίνεται πολύ διαφορετική στην φωτό κ δν μπορω να καταλάβω αν είναι όντως αυτη
Λογικά όχι φίλε μου.Η Σοφία από Lotus είναι μιλφακι απ'ότι έχω δει στη φωτό.Η άλλη που λες είναι νέα κοπέλα όπως είδα στη profile pic
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
160
Like
527
Πόντοι
21
Καλημέρα.Προσφατα είχα συνέδρια μασάζ από Dm Massage.Ζήτησα φωτογραφίες από τις διαθέσιμες θεραπευτριες μέσω Viber και επέλεξα αυτή που μου έκανε περισσότερο κλικ.Δε θέλω να γράψω όνομα εδώ μέσα τη δεδομένη στιγμή.Φωτο πειραγμενη με φίλτρο.Εμφανισιμη κ γλυκιά η κοπέλα αλλά όχι σαν τη φωτό.Χωρις πετσέτα το μασάζ.Τη ρώτησα κ δεν είχε κανένα πρόβλημα όπως ανέφερε.Ρωτωντας την πολύ ευγενικά μου είπε ότι δεν προχωράει παρακατω παρ,όλο που την ώρα εκείνη ήμουν γυμνός ανάσκελα με το ... πέτρα χαχαχα.
Σχετικά καλό μασάζ,χωρίς τπτ περαιτέρω δυστυχώς.
Κ ρωτώ εγώ τώρα..Έχει κάποιος φίλος πρόσφατη εμπειρία από το συγκεκριμένο μασάζ?Και στις προηγούμενες δοκιμές από φίλους του site ήταν στα δεν.. απ'ότι έχω δει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom