Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
Καλημέρα.Προσφατα είχα συνέδρια μασάζ από Dm Massage.Ζήτησα φωτογραφίες από τις διαθέσιμες θεραπευτριες μέσω Viber και επέλεξα αυτή που μου έκανε περισσότερο κλικ.Δε θέλω να γράψω όνομα εδώ μέσα τη δεδομένη στιγμή.Φωτο πειραγμενη με φίλτρο.Εμφανισιμη κ γλυκιά η κοπέλα αλλά όχι σαν τη φωτό.Χωρις πετσέτα το μασάζ.Τη ρώτησα κ δεν είχε κανένα πρόβλημα όπως ανέφερε.Ρωτωντας την πολύ ευγενικά μου είπε ότι δεν προχωράει παρακατω παρ,όλο που την ώρα εκείνη ήμουν γυμνός ανάσκελα με το ... πέτρα χαχαχα.
Σχετικά καλό μασάζ,χωρίς τπτ περαιτέρω δυστυχώς.
Κ ρωτώ εγώ τώρα..Έχει κάποιος φίλος πρόσφατη εμπειρία από το συγκεκριμένο μασάζ?Και στις προηγούμενες δοκιμές από φίλους του site ήταν στα δεν.. απ'ότι έχω δει..
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
131
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
301
Καλημέρα.Προσφατα είχα συνέδρια μασάζ από Dm Massage.Ζήτησα φωτογραφίες από τις διαθέσιμες θεραπευτριες μέσω Viber και επέλεξα αυτή που μου έκανε περισσότερο κλικ.Δε θέλω να γράψω όνομα εδώ μέσα τη δεδομένη στιγμή.Φωτο πειραγμενη με φίλτρο.Εμφανισιμη κ γλυκιά η κοπέλα αλλά όχι σαν τη φωτό.Χωρις πετσέτα το μασάζ.Τη ρώτησα κ δεν είχε κανένα πρόβλημα όπως ανέφερε.Ρωτωντας την πολύ ευγενικά μου είπε ότι δεν προχωράει παρακατω παρ,όλο που την ώρα εκείνη ήμουν γυμνός ανάσκελα με το ... πέτρα χαχαχα.
Σχετικά καλό μασάζ,χωρίς τπτ περαιτέρω δυστυχώς.
Κ ρωτώ εγώ τώρα..Έχει κάποιος φίλος πρόσφατη εμπειρία από το συγκεκριμένο μασάζ?Και στις προηγούμενες δοκιμές από φίλους του site ήταν στα δεν.. απ'ότι έχω δει..
Έχεις την ευγενή καλωσύνη να πεις και ποιά ήταν.... Δεν βοηθάς έτσι.... Σε όλα τα μαγαζιά κάποιες είναι ναι κάποιες είναι όχι... Άλλες είναι είναι ναί σε σένα και όχι σε εμένα κτλ....
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
Έχεις την ευγενή καλωσύνη να πεις και ποιά ήταν.... Δεν βοηθάς έτσι.... Σε όλα τα μαγαζιά κάποιες είναι ναι κάποιες είναι όχι... Άλλες είναι είναι ναί σε σένα και όχι σε εμένα κτλ....
Δεν είναι σε όλα τα μαγαζιά κάποιες ναι κ κάποιες όχι.Υπαρχουν μαγαζιά που είναι κ όλες όχι πχ..Κ υπάρχουν κ άλλες που σε κάποιους είναι ναι κ σε κάποιους όχι.Αν το συγκεκριμένο κατάστημα είναι στα δεν από όλες τις κοπέλες(αυτό έχω καταλάβει μέχρι στιγμής από την αναζήτηση στο site) γιατί να εκθέσω το όνομα της χωρίς λόγο?
Dm=Lotus για να βοηθήσω..
Αν το βλέπω λάθος διορθωστε με,δεν έχω όρεξη για αντιπαραθέσεις να τονίσω!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Έχει κάνα δύο τεμάχια που φαίνονται ενδιαφέρουσες περιπτώσεις αλλά η μία διάβασα ότι είναι δεν δεν ξέρω γι άλλες
Τα χουμε πει πολλές φορές Lotus μόνο μασάζ. Τώρα αν άλλαξε κάτι με καινούργιες δεν ξέρω.
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Δεν είναι σε όλα τα μαγαζιά κάποιες ναι κ κάποιες όχι.Υπαρχουν μαγαζιά που είναι κ όλες όχι πχ..Κ υπάρχουν κ άλλες που σε κάποιους είναι ναι κ σε κάποιους όχι.Αν το συγκεκριμένο κατάστημα είναι στα δεν από όλες τις κοπέλες(αυτό έχω καταλάβει μέχρι στιγμής από την αναζήτηση στο site) γιατί να εκθέσω το όνομα της χωρίς λόγο?
Dm=Lotus για να βοηθήσω..
Αν το βλέπω λάθος διορθωστε με,δεν έχω όρεξη για αντιπαραθέσεις να τονίσω!
Ολόσωστος ο συναγωνιστής!!
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Πήρε κανένας άλλος την ίνα από Αρτ;
Ζητάει ακόμα τρελλές;
Η μπήκε σε καλούπι.
Λέω να την δοκιμάσω αυριο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.715
Πόντοι
1.056
Καλημέρα.Προσφατα είχα συνέδρια μασάζ από Dm Massage.Ζήτησα φωτογραφίες από τις διαθέσιμες θεραπευτριες μέσω Viber και επέλεξα αυτή που μου έκανε περισσότερο κλικ.Δε θέλω να γράψω όνομα εδώ μέσα τη δεδομένη στιγμή.Φωτο πειραγμενη με φίλτρο.Εμφανισιμη κ γλυκιά η κοπέλα αλλά όχι σαν τη φωτό.Χωρις πετσέτα το μασάζ.Τη ρώτησα κ δεν είχε κανένα πρόβλημα όπως ανέφερε.Ρωτωντας την πολύ ευγενικά μου είπε ότι δεν προχωράει παρακατω παρ,όλο που την ώρα εκείνη ήμουν γυμνός ανάσκελα με το ... πέτρα χαχαχα.
Σχετικά καλό μασάζ,χωρίς τπτ περαιτέρω δυστυχώς.

γιατί να εκθέσω το όνομα της χωρίς λόγο?
Αν το βλέπω λάθος διορθωστε με,δεν έχω όρεξη για αντιπαραθέσεις να τονίσω!
Λάθος το βλέπεις....
Φυσικά και θα πρέπει να πεις το όνομα για να ξέρουμε οι υπολοιποι να αποφύγουμε τη φόλα. Να το εκθέσεις το όνομά της γιατί υπάρχει σοβαρός λόγος . Πρέπει να γνωρίζουμε ποιες προσφέρουν εξτρά υπηρεσίες και ποιες όχι όπως επίσης και αυτές που πλασάρουν πειραγμένες φωτογραφίες.

Κ ρωτώ εγώ τώρα..Έχει κάποιος φίλος πρόσφατη εμπειρία από το συγκεκριμένο μασάζ?Και στις προηγούμενες δοκιμές από φίλους του site ήταν στα δεν.. απ'ότι έχω δει..
Εγώ εχω εμπειρία από το συγκεκριμένο αλλα δεν μπορω να σου πω με ποια.:embarrased::embarrased::cool2:
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
Λάθος το βλέπεις....
Φυσικά και θα πρέπει να πεις το όνομα για να ξέρουμε οι υπολοιποι να αποφύγουμε τη φόλα. Να το εκθέσεις το όνομά της γιατί υπάρχει σοβαρός λόγος . Πρέπει να γνωρίζουμε ποιες προσφέρουν εξτρά υπηρεσίες και ποιες όχι όπως επίσης και αυτές που πλασάρουν πειραγμένες φωτογραφίες.


Εγώ εχω εμπειρία από το συγκεκριμένο αλλα δεν μπορω να σου πω με ποια.:embarrased::embarrased::cool2:
Έγραψα από πάνω ότι δεν έχω όρεξη για αντιπαραθέσεις.Αλλα δεν αφήνω κ τπτ αναπάντητο.Η ειρωνεία στο τέλος γιατί?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.715
Πόντοι
1.056
Έγραψα από πάνω ότι δεν έχω όρεξη για αντιπαραθέσεις.Αλλα δεν αφήνω κ τπτ αναπάντητο.Η ειρωνεία στο τέλος γιατί?
τι γιατί ρε μεγάλε... εσυ δε λες με ποια πήγες αλλα θέλεις όμως από τους άλλους να σου πουνε.
Όσο για την αντιαπαράθεση που την είδες;; Ρωτησες κάτι.. .."αν το βλέπεις λάθος". .. και σου απάντησα...
Πες μας το όνομα αυτηνής που έκανες ραντεβού και όλα καλα.. αλλιώς δεν έχει κανένα νόημα απολύτως η αναρτήσή σου
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
τι γιατί ρε μεγάλε... εσυ δε λες με ποια πήγες αλλα θέλεις όμως από τους άλλους να σου πουνε.
Όσο για την αντιαπαράθεση που την είδες;; Ρωτησες κάτι.. .."αν το βλέπεις λάθος". .. και σου απάντησα...
Πες μας το όνομα αυτηνής που έκανες ραντεβού και όλα καλα.. αλλιώς δεν έχει κανένα νόημα απολύτως η αναρτήσή σου
Ρώτησα εγώ για συγκεκριμένη κοπέλα?Αν έχουν πρόσφατη εμπειρία με το κατάστημα ρώτησα γιατί βάσει των προηγούμενων κριτικών ήταν στα δεν... Παρέθεσα εμπειρία μου αναλυτική με το κατάστημα.Πως δεν έχει νόημα η ανάρτηση?Δική σου άποψη είναι αυτή.Κ επίσης δε βλέπω άλλον να συμφωνει ή να διαφωνεί οπότε προς το παρόν μόνο η γνώμη σου είναι.
Μαριλένα την αναγραφουνε την κοπέλα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.715
Πόντοι
1.056
Ρώτησα εγώ για συγκεκριμένη κοπέλα?Αν έχουν πρόσφατη εμπειρία με το κατάστημα ρώτησα γιατί βάσει των προηγούμενων κριτικών ήταν στα δεν... Παρέθεσα εμπειρία μου αναλυτική με το κατάστημα.Πως δεν έχει νόημα η ανάρτηση?Δική σου άποψη είναι αυτή.Κ επίσης δε βλέπω άλλον να συμφωνει ή να διαφωνεί οπότε προς το παρόν μόνο η γνώμη σου είναι.
Μαριλένα την αναγραφουνε την κοπέλα.
Μα φυσικά και ειναι η γνώμη μου. Κάθε ανάρτηση εδώ μέσα είναι η γνώμη κάποιου. Ανοιξε ομως λίγο τα ματάκια σου.. Υπάρχουν άλλες δύο γνώμες. Η μία συμφωνεί μαζί σου και η άλλη συμφωνεί μαζί μου ότι δε βοηθάς κανέναν με αυτά που γράφεις

Και στο ξαναλέω.... όταν ανεβάζεις μια κριτική και γράφεις ότι κάλεσες κάποια που ήταν άλλη φάτσα στη φωτογραφία, άλλη φάτσα από κοντά και δεν σου έκανε κανένα έξτρα παρόλο που τον είχες καγκελο μπροστά της , αλλά παρόλα αυτά δε γράφεις το όνομά της τοτε δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα όλα αυτα που γράφεις .
Είναι αέρας κοπανιστός γιατί δε βοηθάς κανένα μέλος της μασαζοκοινότητας, ΝΑ ΑΠΟΦΎΓΕΙ ΤΗ ΦΌΛΑ.
Τι θα πει...."να μην την εκθέσεις"... τι μαλακίες είναι αυτές ρε!!! Τι να εκθέσεις;;; Δε θα βγάλεις τα προσωπικά της δεδομένα σε δημόσια θέα.
Το ψεύτικο όνομα με το οποίο πλασάρεται σαν μασατζου θα αναφέρεις μόνο, το οποίο φυσικά το έκανες εκ των υστέρων και μπράβο σου γιατί τώρα ξέρουμε ποια να αποφύγουμε.
Το φορουμ φτιάχτηκε για να εκθέτουμε τους κακους επαγγελματίες και να επικροτούμε τους σωστούς.
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
Μα φυσικά και ειναι η γνώμη μου. Κάθε ανάρτηση εδώ μέσα είναι η γνώμη κάποιου. Ανοιξε ομως λίγο τα ματάκια σου.. Υπάρχουν άλλες δύο γνώμες. Η μία συμφωνεί μαζί σου και η άλλη συμφωνεί μαζί μου ότι δε βοηθάς κανέναν με αυτά που γράφεις

Και στο ξαναλέω.... όταν ανεβάζεις μια κριτική και γράφεις ότι κάλεσες κάποια που ήταν άλλη φάτσα στη φωτογραφία, άλλη φάτσα από κοντά και δεν σου έκανε κανένα έξτρα παρόλο που τον είχες καγκελο μπροστά της , αλλά παρόλα αυτά δε γράφεις το όνομά της τοτε δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα όλα αυτα που γράφεις .
Είναι αέρας κοπανιστός γιατί δε βοηθάς κανένα μέλος της μασαζοκοινότητας, ΝΑ ΑΠΟΦΎΓΕΙ ΤΗ ΦΌΛΑ.
Τι θα πει...."να μην την εκθέσεις"... τι μαλακίες είναι αυτές ρε!!! Τι να εκθέσεις;;; Δε θα βγάλεις τα προσωπικά της δεδομένα σε δημόσια θέα.
Το ψεύτικο όνομα με το οποίο πλασάρεται σαν μασατζου θα αναφέρεις μόνο, το οποίο φυσικά το έκανες εκ των υστέρων και μπράβο σου γιατί τώρα ξέρουμε ποια να αποφύγουμε.
Το φορουμ φτιάχτηκε για να εκθέτουμε τους κακους επαγγελματίες και να επικροτούμε τους σωστούς.
Γενικά απ'ότι βλέπω όλα τα γραφεία που στέλνουν μέσω viber/wu,πειραγμενες φωτό στέλνουν κατά 80-90% οπότε άντε βγάλε άκρη..Τεσπά συνεχίζουμε...
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
16
Like
2.746
Πόντοι
4.125
Γενικά απ'ότι βλέπω όλα τα γραφεία που στέλνουν μέσω viber/wu,πειραγμενες φωτό στέλνουν κατά 80-90% οπότε άντε βγάλε άκρη..Τεσπά συνεχίζουμε...
υπαρχουν και ακραιες περιπτωσεις που πρεπει να λεγονται
π.χ ανεφερα προσφατα Αγγελικη απο yoursenses
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
154
Like
511
Πόντοι
21
υπαρχουν και ακραιες περιπτωσεις που πρεπει να λεγονται
π.χ ανεφερα προσφατα Αγγελικη απο yoursenses
Τι εννοείς ακραία περίπτωση φίλε μου? Δυστυχώς δεν την έχω διαβάσει την κριτική σου κ έχεις κλειστό προφίλ..Πες μου σελιδα να ανατρέξω.
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Προσφατες συναντησεις με Αγγελικη απο silk και Βαλερια απο bu massage.Πολυ μετριες εμφανισιακα,καμια σχεση με τις φωτογραφιες που εχουν στο site, με αρκετα παραπανισια κιλα και οι δυο.120 ευρω πεταμενα(60 εκαστη) και παμε παρακατω.....
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
16
Like
2.746
Πόντοι
4.125
Τι εννοείς ακραία περίπτωση φίλε μου? Δυστυχώς δεν την έχω διαβάσει την κριτική σου κ έχεις κλειστό προφίλ..Πες μου σελιδα να ανατρέξω.
το μασαζ δεν εχει κριτικες.ειναι thread.μηνυματα/ποσταρισματα.
 

brin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
152
Πόντοι
280
Μπερδεύτηκες εσύ; Η μήπως θέλεις να μπερδέψεις???
Δανάη Silk συνεχίζει στο Silk ,η Δανάη του Joy δεν έχει καμία σχέση μαζί της... έχουν αναφερθεί και για τις δύο εδώ μέσα.

Συγνώμη μπερδεύτηκα με την μιλφ Δανάη του σιλκ φίλε

Από Αρτ μασάζ αξίζει κάποια;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.475
Κριτικές
7
Like
3.114
Πόντοι
736
Ρώτησα εγώ για συγκεκριμένη κοπέλα?Αν έχουν πρόσφατη εμπειρία με το κατάστημα ρώτησα γιατί βάσει των προηγούμενων κριτικών ήταν στα δεν... Παρέθεσα εμπειρία μου αναλυτική με το κατάστημα.Πως δεν έχει νόημα η ανάρτηση?Δική σου άποψη είναι αυτή.Κ επίσης δε βλέπω άλλον να συμφωνει ή να διαφωνεί οπότε προς το παρόν μόνο η γνώμη σου είναι.
Μαριλένα την αναγραφουνε την κοπέλα.
Καλά έκανες και έγραψες το όνομα, δεν την εκθέτεις την κοπέλα.
Έγραψες πως οι φωτο είναι πειραγμένες και πως έκανε μόνο μασαζ και τίποτα παραπάνω.
Το γραφείο λοιπόν ρετουσάρει τις φωτο και η κοπέλα έκανε μόνο μασάζ στο ραντεβού. Γιατί να φοβηθείς να πεις το όνομα;
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
131
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
301
Ρώτησα εγώ για συγκεκριμένη κοπέλα?Αν έχουν πρόσφατη εμπειρία με το κατάστημα ρώτησα γιατί βάσει των προηγούμενων κριτικών ήταν στα δεν... Παρέθεσα εμπειρία μου αναλυτική με το κατάστημα.Πως δεν έχει νόημα η ανάρτηση?Δική σου άποψη είναι αυτή.Κ επίσης δε βλέπω άλλον να συμφωνει ή να διαφωνεί οπότε προς το παρόν μόνο η γνώμη σου είναι.
Ηρεμία μύστες μου... Συμφωνώ απόλυτα ότι δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις... Αυτό που προσπαθούμε να εξηγήσουμε είναι ότι εδώ πρέπει να παρέχουμε πληροφόρηση. Είναι η μόνη άμυνα που έχουμε έναντι της φόλας που μας πουλάνε. Ότι κινείται στο forum, κινείται γύρω από τον αγοραίο έρωτα. Όποιος διαφημίζεται εδώ ξέρει που μπαίνει... Είναι άσχημο πράγμα να ποντάρουν στην όποια γλυκιά προσμονή και να εισπράττουν με μούφες γερά μεροκάματα. Αν θέλω απλό και καλό μασά ξέρω που θα πάω... Εδώ θέλουμε όλοι το κάτι παραπάνω και αυτό πρέπει να παίρνουμε. Λέγοντας ποια κοπέλα είναι , προστατεύεις εμένα για παράδειγμα που έχω πληρώσει (και θα πληρώσω στο μέλλον) βαριά ποσά για να φάω φόλες. Δεν είπε κανείς να μην σεβόμαστε τα κορίτσια, φυσικά και επιβάλλεται ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ, από την άλλη όμως είναι καθήκον να προστατευόμαστε μεταξύ μας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom