Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

gogogo79

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώση
Άμα την έπαιζες από την αρχή και τα λεφτά θα είχες γλιτώσει και τόσες ώρες αναμονή σε ένα δωμάτιο. Μ' ένα σπάρο δυοο τριγώνια
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
369
Κριτικές
21
Like
1.323
Πόντοι
1.071
Ξέρει κανείς αν η πιτσιρίκα Ελισσάβετ από joy δουλεύει; Γιατί τις προάλλες που έστειλα δεν ήταν στις διαθέσιμες. Ρώτησα το γραφείο αν δουλεύει και δεν απάντησαν πίσω.
Στα story την έχουν πάντως…
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
34
Like
112
Πόντοι
0
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώσεις.
Φίλος σε κόβω να έχεις κουμπώσει ......ολόκληρο αντί για μισό
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
242
Like
1.012
Πόντοι
201
συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ

συνάντηση με λένα Osmose, 25 χρονών μέτρια εμφάνιση, assexual ντύσιμο επίσης μέτριο μασάζ.
1,5 ώρα, στο τέλος μου λέει ότι κάνω εκτόνωση με χέρι, δεν προχωράει σε τίποτα άλλο εκτός από χέρι, δεν τελείωσα πλήρωσα 125€ και έφυγε αμέσως.
Eτσι όπως ήμουν καυλωμένος αμέσως κλείνω Ίννα από art μασάζ, κοπέλα γύρω στα 30 με 35 χρονών μένει ντουμπάι λέει πάρα πολύ καλό μασάζ καταπληκτικό μασάζ ωραία εμφανισιακά ξανθιά, στο τέλος μου λέει ότι κάνει η έξτρα body 2 body και χρεώνει 250 ευρώ ενώ άμα θέλεις full sex χρεώνει 400 ευρώ, χέρι μόνο χρεώνει 150€, δεν δέχτηκα, πλήρωσα μόνο το μασάζ που ήτανε 90€ για μιάμιση ώρα αλλά μου ζήτησε και 20 ευρώ για να πάρει ταξί οπότε πλήρωσα 110 ευρώ total.
Tώρα επειδή έμεινα με το π***** στο χέρι περιμένω μία άλλη κοπέλα που λέει ότι είναι φοιτήτρια που έχει δύο τρεις αγγελίες σε μία ιστοσελίδα εδώ με έχει στήσει τρεις ώρες ακόμα δεν έχει φτάσει δεν ξέρω αν θα έρθει. Eχει και νήμα εδώ η κοπέλα με έχει στήσει κανονικά μου λέει έχει κίνηση πολύ...
Aμα έρθει θα σας πω εντυπώσεις.
η Ιννα Art massage θελει να αγορασει σπιτι,οποτε ολοι πρεπει να βοηθησουμε ;-)
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
242
Like
1.012
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς αν η πιτσιρίκα Ελισσάβετ από joy δουλεύει; Γιατί τις προάλλες που έστειλα δεν ήταν στις διαθέσιμες. Ρώτησα το γραφείο αν δουλεύει και δεν απάντησαν πίσω.
την να την κανεις την Ελισαβετ,Joy ,αφου εχει χαλια υπηρεσιες !!!
 

tdrmbcs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
16
Like
5
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα
Εχουμε γνωμη για artemis art massagio; Κανει η ιδια η αρτεμις; Αξιζει;
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
120
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom