Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
211
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Έχει κανεις δοκιμάσει Παναγιώτα απο joy?
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
65
Like
101
Πόντοι
0
Αρχικά γελάω όποτε με λέτε γρσφειακια. Γουστάρω .
Επίσης το τι λέω για το μεσημέρι το διάβασες ή είσαι και εσύ κωλογερος σαν το αγγελακο πιο πάνω που δεν βλέπει ? Δηλαδή έπρεπε να βγει η τεα να σου πει τι κατάσταση επικρατεί και ότι δεν είναι 5 λεπτά ο Σκαραμαγκάς? Ακόμα και χιλιομετρικά δεν βγαίνει το 5 λεπτά χωρίς καν κίνηση. Απτά γκραβαρα κατέβηκες και δεν το ξέρεις ? Φυσικά να παίρνεις από όπου σε καυλώνουν και κρατάει η τσέπη σου. Κακό δεν μου κάνεις εμένα. Σε άλλα νέα υπάρχει GPS για να τσεκαρεις διαδρομές εδώ και πολλά χρόνια. Ανοιξε το και μην περιμένεις απτό μπου να μάθεις όλη την Αθήνα . Μέχρι και στο ίντερνετ τσιγκούνης ??? Μου έφτιαξες την μέρα !
Ρε φιλε δεν είναι κακο να είσαι γραφειακιας στα παπαρια μας εμάς ..αλλά όταν μας κοροϊδεύεις καιρό τωρα για να ψωνίσουμε από τη μαλακια σου crystal και τα συναφη και ξερεις ότι μιλας με πελάτες και μας ειρωνεύεσαι εδώ μέσα έτσι τι θαρρεις;ότι κανεις τι βρε ζωο;τώρα σε ενόχλησε η Τεα;που τουλάχιστον μιλάει σωστά τεκμηριωμένα και χωρίς να κρύβεται…θα σέβεσαι το κόπο μας και τον ιδρώτα μας και πως βγάζουμε 20€ για να στα ακουμπήσουμε ..θες και 20€ για να πας σκαραμαγκα ..με 20€ πάω λαρισα και γυριζω ρε..Τεα και πάλι Τεα ρε μεγάλε …να νιώθω ότι δεν με δουλεύουν..
 

A1T1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Like
50
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς Τζοάννα από your massage ??
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ρε φιλε δεν είναι κακο να είσαι γραφειακιας στα παπαρια μας εμάς ..αλλά όταν μας κοροϊδεύεις καιρό τωρα για να ψωνίσουμε από τη μαλακια σου crystal και τα συναφη και ξερεις ότι μιλας με πελάτες και μας ειρωνεύεσαι εδώ μέσα έτσι τι θαρρεις;ότι κανεις τι βρε ζωο;τώρα σε ενόχλησε η Τεα;που τουλάχιστον μιλάει σωστά τεκμηριωμένα και χωρίς να κρύβεται…θα σέβεσαι το κόπο μας και τον ιδρώτα μας και πως βγάζουμε 20€ για να στα ακουμπήσουμε ..θες και 20€ για να πας σκαραμαγκα ..με 20€ πάω λαρισα και γυριζω ρε..Τεα και πάλι Τεα ρε μεγάλε …να νιώθω ότι δεν με δουλεύουν..
:jerking::jerking::jerking::jerking:
 

Ntin@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Δοκιμασα Σημερα Αθανασια απο Αττικα 2 φορα οτι καλυτερο εαν εχεις χημεια μαζι της και της αρεσει προχωραει περισσοτερο απο χερι απλα. Αφησε να εννοηθει οτι στο 3 ραντεβου θα ειναι ακομα ποιο πολυ !!!

Δοκιμασα Σημερα Αθανασια απο Αττικα 2 φορα οτι καλυτερο εαν εχεις χημεια μαζι της και της αρεσει προχωραει περισσοτερο απο χερι απλα. Αφησε να εννοηθει οτι στο 3 ραντεβου θα ειναι ακομα ποιο πολυ !!!
Δοκίμασα χθες με Αθανασία, πολύ ευγενικό κορίτσι . Καλό θεραπευτικό μασάζ και δεν κλέβει από χρόνο . Δεν άφησε να εννοηθεί τίποτα περισσότερο για κάτι έξτρα. Μάλιστα της άφησα 20 ευρώ φιλοδώρημα και μου είπε πως είναι παραπάνω και πως η συνεδρία της μιας ώρας είναι 60 ευρώ . Μου έκανε εντυπωση .
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Η Αντριάνα έχει σταματήσει από joy;;; ξέρει κανείς;
Την είχα συναντήσει πριν κάνα 3μηνο και απ ότι έλεγε δεν είχε σκοπό να συνεχίσει για πολύ.Στις ενημερώσεις τους παντως στο app δεν την εχουν απ οτι είδα.Μακάρι πάντως να μη σταμάτησε γιατί είναι από τις πιο τίμιες περιπτώσεις του χωρου
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
51
Like
120
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι.

Έχει κανείς πρόσφατη συνάντηση με δαναη ; αυτή που ειναι στο ισνταγκραμ itsyourmassage. Έχει αναφερθεί και παλιότερα
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Δοκίμασα χθες με Αθανασία, πολύ ευγενικό κορίτσι . Καλό θεραπευτικό μασάζ και δεν κλέβει από χρόνο . Δεν άφησε να εννοηθεί τίποτα περισσότερο για κάτι έξτρα. Μάλιστα της άφησα 20 ευρώ φιλοδώρημα και μου είπε πως είναι παραπάνω και πως η συνεδρία της μιας ώρας είναι 60 ευρώ . Μου έκανε εντυπωση .
Αλλα εχουν γραφτει
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.109
Κριτικές
128
Like
22.510
Πόντοι
28.900


Τι ξέρουμε για τα γραφεία, φαίνονται ίδια, αλλά έχουν διαφορετικές κοπέλες. Επίσης ξέρουμε μέχρι πόσο προχωράνε;;;
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.023
Like
7.914
Καλημέρα.
Σε ευχαριστούμε πολύ που μας προτείνεις αλλά να δίνουμε αληθινή πληροφορία στα μέλη που ενδιαφέρονται.
Δεν έχουμε στην ομάδα μας φέτος
Θεραπεύτριες BBW.
Όλες οι θεραπεύτριες είναι από 50-55 κιλά max Οπότε σίγουρα δεν ανήκουν σε αυτή την κατηγορία.
Επιπλέον στα extra services Δεν είναι μόνο το "φραπεδάκι" το μερακλίδικο είναι όπως ήταν όλα τα χρόνια: blowjob,Handjob,Footjob, mind game,roleplay χωρίς plus plus κρυφές χρεώσεις.
Και ως υπηρεσία μασάζ πάλι όπως ήταν όλα τα χρόνια μασάζ γυμνό body to body /σώμα με σώμα /Nuru & Shower with the client before and after.
Viber message
6979398952
Φιλιά
ΤΕΑ.
Δημοσίευση στο thread ''Τέα'' Τέα - Page 264 - bourdela.com forum
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Έχεις δοκιμάσει; θέλεις να πεις λίγα λόγια παραπάνω για να ξέρουμε;
Τα έχω ξαναπεί φίλε μου:

Κάτω του μετρίου εμφανισιακά για τα γούστα μου. Αξύριστη. Ανύπαρκτο μασάζ. Πανάκριβη σε σχέση με αυτά που προσφέρει. Από τις ελάχιστες φορές που έχω κλάψει τα λεφτά που έδωσα για εκδιδόμενη. Συνήθως λέω χαλάλι, άλλη μία εμπειρία…
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Καλημέρα.
Σε ευχαριστούμε πολύ που μας προτείνεις αλλά να δίνουμε αληθινή πληροφορία στα μέλη που ενδιαφέρονται.
Δεν έχουμε στην ομάδα μας φέτος
Θεραπεύτριες BBW.
Όλες οι θεραπεύτριες είναι από 50-55 κιλά max Οπότε σίγουρα δεν ανήκουν σε αυτή την κατηγορία.
Επιπλέον στα extra services Δεν είναι μόνο το "φραπεδάκι" το μερακλίδικο είναι όπως ήταν όλα τα χρόνια: blowjob,Handjob,Footjob, mind game,roleplay χωρίς plus plus κρυφές χρεώσεις.
Και ως υπηρεσία μασάζ πάλι όπως ήταν όλα τα χρόνια μασάζ γυμνό body to body /σώμα με σώμα /Nuru & Shower with the client before and after.
Viber message
6979398952
Φιλιά
ΤΕΑ.
Δημοσίευση στο thread ''Τέα'' Τέα - Page 264 - bourdela.com forum
Μπραβο βρε ΤΕΑ
αστερι εισαι
επαγγελματιας με τα ολα σου
η μονη που απεμεινε στο χωρο

οχι σαν κατι αλλες που στελνουν φολες γυναικες με παραμυθινιες φωτοσοπιες
και τρελες εξτρα κρυφες χρεωσεις κ υπηρεσιες αρπα κολα
attica / vip ....
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196


Τι ξέρουμε για τα γραφεία, φαίνονται ίδια, αλλά έχουν διαφορετικές κοπέλες. Επίσης ξέρουμε μέχρι πόσο προχωράνε;;;
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΓΡΑΦΕΙΑ.
ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΧ ΣΠΑ ΣΤΗΝ ΙΛΙΟΥΠΙΛΕΩΣ.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΑΤΑΙΩΝΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ.
ΜΑΚΡΥΑ.
ΕΙΝΑΙ Ο Κ.Γ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΙΝΦΟ ΠΜ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom