Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Ο ποιος μεγάλος μαλακας από σένα δεν υπάρχει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ούτε καν ξέρεις τη ειναιακουτ9
ισως εχεις ενα δικιο,αφου ασχολουμαι μαζι σου..
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Οκ τ9 τόσο ηλίθιος που σχολιάζεις τα γουστα των άλλων ελεεινε και τρισάθλιε Τ9
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


+30 698 8129693
τα γουστα σου δε με απασχολουν καθολου δικαιωμα σου να γαμας αισχρα μπαζα και να πληρωνεις κιολας γι αυτο εγω εθιξα το ποοοσο μεγαλος καραγκιοζης εισαι που επειδη σου την ειπε καποιος στο εξυπνο εσυ πανιβλακα ουγκανε μονο να βριζεις να ξερεις και η νοημοσυνη σου πιθικε δεν ειναι αρκετη να κτλβ και να απαντησει εξυπνα σε ειρωνια και τρολαρισμα που τρως..βεβαια και προφανως η μανα σου ειχε αλλες δουλειες να κανει απο το ασχολειθει με την παιδεια σου μπαστονοβλαχε!
δεν τρεχει συνεχιζε να τον παιζεις θα πας μπροστα στην κοινωνια..τσιμπα τωρα και ενα ignore για να σε γραψω τελειως στ'αρχιδια μου και κατσε να μιλας μονος σου
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
τα γουστα σου δε με απασχολουν καθολου δικαιωμα σου να γαμας αισχρα μπαζα και να πληρωνεις κιολας γι αυτο εγω εθιξα το ποοοσο μεγαλος καραγκιοζης εισαι που επειδη σου την ειπε καποιος στο εξυπνο εσυ πανιβλακα ουγκανε μονο να βριζεις να ξερεις και η νοημοσυνη σου πιθικε δεν ειναι αρκετη να κτλβ και να απαντησει εξυπνα σε ειρωνια και τρολαρισμα που τρως..βεβαια και προφανως η μανα σου ειχε αλλες δουλειες να κανει απο το ασχολειθει με την παιδεια σου μπαστονοβλαχε!
δεν τρεχει συνεχιζε να τον παιζεις θα πας μπροστα στην κοινωνια..τσιμπα τωρα και ενα ignore για να σε γραψω τελειως στ'αρχιδια μου και κατσε να μιλας μονος σου
Να κάνω μια ερώτηση? Γιατί δεν τσακώνεστε σε pm?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Φυσικά και μπαίνει ο στο κωλο σου. Έτσι. Όπως μιλας βλάκα
Έχουμε καταλάβει τι ρόλο βαράς αγαπούλη… εσύ και οι όμοιοι σου έχετε καταστρέψει το μασάζ.. ο άλλος στέλνει μήνυμα και περιγράφει ότι χειρότερο του έχει συμβεί «ούτε στον εχθρό μου» λέει χαρακτηριστικά, και εσύ ρωτάς αν τα πέρνει στο στόμα..
το ποιος είναι βλάκας ας το αξιολογήσουν οι συναγωνιστές εδώ μέσα…
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
τα γουστα σου δε με απασχολουν καθολου δικαιωμα σου να γαμας αισχρα μπαζα και να πληρωνεις κιολας γι αυτο εγω εθιξα το ποοοσο μεγαλος καραγκιοζης εισαι που επειδη σου την ειπε καποιος στο εξυπνο εσυ πανιβλακα ουγκανε μονο να βριζεις να ξερεις και η νοημοσυνη σου πιθικε δεν ειναι αρκετη να κτλβ και να απαντησει εξυπνα σε ειρωνια και τρολαρισμα που τρως..βεβαια και προφανως η μανα σου ειχε αλλες δουλειες να κανει απο το ασχολειθει με την παιδεια σου μπαστονοβλαχε!
δεν τρεχει συνεχιζε να τον παιζεις θα πας μπροστα στην κοινωνια..τσιμπα τωρα και ενα ignore για να σε γραψω τελειως στ'αρχιδια μου και κατσε να μιλας μονος σου
Η δικιά σου. Η μανα σε μου ειεπς τη επάγγελμα έκανε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
εγω πιο παλια ειχα παει και με ενα κουρεμα πηρα δωρο μια πιπα χαχαχα
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
εγω πιο παλια ειχα παει και με ενα κουρεμα πηρα δωρο μια πιπα χαχαχα
Μη τα γράφεις αυτά γιατί κάποιοι θα τα πιστέψουν και θα ζητάνε μαλακίες νομίζοντας ότι ισχύει σαν φαντασίωση.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
πλακα κανω, οντως την ειχα δει μια φορα αλλα απο τοτε εχει ανεβασει πολυ την τιμη νομιζω, δε θα ξαναπροσπαθουσα. Στο μασαζ το προσπαθουσε αλλα δε μου φανηκε οτι ειχε γνωση
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
34
Like
2.267
Πόντοι
2.390
Νάγια από Τέα. Πάνε 2-3 βδομάδες. Η τύπισσα είναι περσόνα! Δεν ανήκει στις σέξυ μπίμπο. Είναι ώριμη γυναίκα. Σίφουνα ς και νηνεμία μαζί. Καλό μασάζ, καλή περιποίηση, καλή επικοινωνία, άνετη ατμόσφαιρα. Δυστυχώς χάσαμε τη διάσταση του χρόνου και μείναμε στη μέση. Ίσως να είχε ένα μεράδι ευθύνης σε αυτό, αλλά από την άλλη ήταν ενδεικτικό ότι ήταν απορροφημένη από αυτό που έκανε και δεν κοιτούσε το ρολόι σαν να είναι προγραμματισμένο τραίνο. Θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω, με πιο καθαρό μυαλό...
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Νάγια από Τέα. Πάνε 2-3 βδομάδες. Η τύπισσα είναι περσόνα! Δεν ανήκει στις σέξυ μπίμπο. Είναι ώριμη γυναίκα. Σίφουνα ς και νηνεμία μαζί. Καλό μασάζ, καλή περιποίηση, καλή επικοινωνία, άνετη ατμόσφαιρα. Δυστυχώς χάσαμε τη διάσταση του χρόνου και μείναμε στη μέση. Ίσως να είχε ένα μεράδι ευθύνης σε αυτό, αλλά από την άλλη ήταν ενδεικτικό ότι ήταν απορροφημένη από αυτό που έκανε και δεν κοιτούσε το ρολόι σαν να είναι προγραμματισμένο τραίνο. Θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω, με πιο καθαρό μυαλό...
dδεν κοιτουσε,ωστοσο κοιταξε οταν ηταν να σε αφησει μπουκαλα?:2funny:
ρε τι ακουμε εδω μεσα...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Μπορεί να απαντήσει κάποιος σίγουρα για μέχρι το που φτάνει η Ζωή silk τη μελαχρινή ?
Από ότι διάβασα λογικά μέχρι φραπέ άλλοι έχουν πει με +20 άλλοι με +30.

Έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ή δεν προχωράει για να σκεφτώ αν είναι να δοκιμάσω ή όχι

Ευχαριστώ
μονο φραπε με + 20 ή + 30 χωρις να βγαλει τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom