Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Η Χριστίνα από deluxe ρωσσιδακι δεν ειναι;εκτός αν λες την κριστη Χριστίνα την ομορφούλα την ξανθιά την ελληνίδα..
Η Χριστίνα είναι από Ρουμανία..ενώ ήτανε βιζιτάκι πριν 3 χρόνια τώρα δεν κάνει τίποτα εκτός από φραπέ..αν καποιος έχει παρει κατι παραπάνω ας μας πεί τί κ πώς….
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Η Χριστίνα είναι από Ρουμανία..ενώ ήτανε βιζιτάκι πριν 3 χρόνια τώρα δεν κάνει τίποτα εκτός από φραπέ..αν καποιος έχει παρει κατι παραπάνω ας μας πεί τί κ πώς….
Φίλος καλησπέρα....
Ναι,έδινε παραπάνω τον καιρό που ήταν velvet,από τα στούντιο μεταπήδησε στο velvet, και μετά στο deluxe.
Όταν έκοψε τα έξτρα,την έκοψα και εγώ...
Επίσης προσφάτως δοκιμάστηκε Δανάη ( $ilk ), τρελά γούστα βγάζει η μιλφαρα ,εχω την αίσθηση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι επίσης ήταν στουντιοκόριτσο.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.445
Πόντοι
2.306
Πραγματικα δεν τους καταλαβαινω ολους τους ιδιοκτητες των γραφειων. Προκειται για απληστια μαζι με ηλιθιοτητα; δεν βλεπουν οτι βαρανε μυγες; εχουν γεμισει με καθε λογης αρπακτικο που δεν εχει σχεση με μασαζ. Δηλαδη , στην προτερη κατασταση που ειχαν καποια ποιοτητα , δεν πηγαιναν καλυτερα και ειπαν να γεμισουν με αρπακτικα και ασχετες; δηλαδη τωρα οι "πωλησεις" τους πανε καλα;
Φίλε τους ιδιοκτήτες τους καταλαβαίνω γιατί υπάρχει χρήμα και συνεχίζουμε και ψωνίζουμε!!! Εμάς δεν καταλαβαίνω που δίνουμε τα λεφτά μας σε όλες αυτές!!!!!! Τελείωσε το μασάζ όπως το ξέραμε... Εγώ το έχω κόψει 6 μήνες και δεν πρόκειται να ξαναρχίσω έτσι όπως κατάντησε!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Φίλε τους ιδιοκτήτες τους καταλαβαίνω γιατί υπάρχει χρήμα και συνεχίζουμε και ψωνίζουμε!!! Εμάς δεν καταλαβαίνω που δίνουμε τα λεφτά μας σε όλες αυτές!!!!!! Τελείωσε το μασάζ όπως το ξέραμε... Εγώ το έχω κόψει 6 μήνες και δεν πρόκειται να ξαναρχίσω έτσι όπως κατάντησε!
Γενικότερα φίλος το θέμα έχει γίνει αηδία.απο όπου και να το πιάσεις.κατι ξεβγαλμενες φολες που είναι σα το χρέος χρεώνουν ότι και οι μουναρες πιτσιρίκες και έχουν και ύφακι!από αγγελίες και σελίδες γραφείων και ανεξάρτητων οι 9 στις 10 έχουν ψεύτικες φωτό και οι μλκς τις κρατάνε παρόλα αυτά.απο τιμές έχουμε ξεφύγει γενικότερα.8 στις 10 δεν έρχεται στην περιοχή σου αν δε τη βολεύει πρέπει να πας εσύ όπου θέλει η κάθε καργιολα αλλά κατά τ'αλλα κάνουν outcall..και φυσικά καλά κάνουν και μας γαμανε έτσι όταν υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό από εμας που δε θα ονομάσω γτ το μλκς είναι λίγο μπροστά τους που τα σκανε αυτές τα κονομανε και στο πουτσο τους λουλούδια
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Πραγματικα χιλιες φορες να ερχονταν καθημερινες ομορφες (οχι μοντελα) κοπελιτσες, που να σου κανουν ενα γυμνο μασαζ (κι ας μην εχει φραπε), παρα η καθε τελειωμενη απο Μεταξουργειο , απο Φυλης ή απο κωλομπαρο . Εχει καταντησει αηδια. Επισης οι ιδιοκτητες μεσα στην κουτοπονηρια τους δεν προσεχουν καθολου τους συχνους πελατες, πχ θα σου στειλουν ανερυθριαστα μια φολα ή μια με ψευτικη φωτο, κι ας εισαι συχνος τους πελατης. Και αυτο ισχυει για ΟΛΑ τα γραφεια.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Πραγματικα χιλιες φορες να ερχονταν καθημερινες ομορφες (οχι μοντελα) κοπελιτσες, που να σου κανουν ενα γυμνο μασαζ (κι ας μην εχει φραπε), παρα η καθε τελειωμενη απο Μεταξουργειο , απο Φυλης ή απο κωλομπαρο . Εχει καταντησει αηδια. Επισης οι ιδιοκτητες μεσα στην κουτοπονηρια τους δεν προσεχουν καθολου τους συχνους πελατες, πχ θα σου στειλουν ανερυθριαστα μια φολα ή μια με ψευτικη φωτο, κι ας εισαι συχνος τους πελατης. Και αυτο ισχυει για ΟΛΑ τα γραφεια.
Αδερφέ δυστυχώς άδικα τα λέμε,το ποσοστό αυτών που στηρίζουν τη μλκ και τη συνεχίζουν είναι μεγαλύτερο,κάτι σα να λέμε η μλκ είναι ανίκητη..
Το μόνο που μας μένει είναι να πάψουμε να ασχολούμαστε και αν κάτσει εφόσον ψάχνουμε να κρατήσουμε το ένα στα 100 σωστά κορίτσια που θα βρουμε
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Αδερφέ δυστυχώς άδικα τα λέμε,το ποσοστό αυτών που στηρίζουν τη μλκ και τη συνεχίζουν είναι μεγαλύτερο,κάτι σα να λέμε η μλκ είναι ανίκητη..
Το μόνο που μας μένει είναι να πάψουμε να ασχολούμαστε και αν κάτσει εφόσον ψάχνουμε να κρατήσουμε το ένα στα 100 σωστά κορίτσια που θα βρουμε
Έχω παααρα πολλούς μήνες πλέον να πάρω.
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Η Χριστίνα από deluxe ρωσσιδακι δεν ειναι;εκτός αν λες την κριστη Χριστίνα την ομορφούλα την ξανθιά την ελληνίδα..
Οχι. Ειναι Ελληνιδα. , δεν ειναι ξανθια και δεν ειναι νεα....20-30
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καποιος που να εχει παρει τη Νατασσα απο Osmose? Φαινεται πολυ δυνατο το μωρο με ωραιο στηθος! Σκεφτομαι να δοκιμασω!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Καποιος που να εχει παρει τη Νατασσα απο Osmose? Φαινεται πολυ δυνατο το μωρο με ωραιο στηθος! Σκεφτομαι να δοκιμασω!
Ρε φίλε αλήθεια τώρα… διαβάζεις καθόλου το νήμα;;;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ρε φίλε αλήθεια τώρα… διαβάζεις καθόλου το νήμα;;;
Οχι φιλε δεν το διαβαζω! Αν το διαβαζα δεν θα ρωταγα! Κακο ειναι? Ρωταω εσας που εχετε εμπειρια και πιθανον ψωνιζετε απο εκει! Εξαλλου για αυτο ειναι site, να ανταλλασουμε πληροφοριες, αποψεις, και ενημερωση με κριτικες συναγωνιστων! Σωστα?
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Οχι φιλε δεν το διαβαζω! Αν το διαβαζα δεν θα ρωταγα! Κακο ειναι? Ρωταω εσας που εχετε εμπειρια και πιθανον ψωνιζετε απο εκει! Εξαλλου για αυτο ειναι site, να ανταλλασουμε πληροφοριες, αποψεις, και ενημερωση με κριτικες συναγωνιστων! Σωστα?
Αυτό που προσπαθεί να σου πει ο joynys είναι ότι όλοι εδώ μέσα γράφουν τα χειροτερα για το οζμοσε και να μην πεταξεις τα λεφτουδια σου!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Οχι φιλε δεν το διαβαζω! Αν το διαβαζα δεν θα ρωταγα! Κακο ειναι? Ρωταω εσας που εχετε εμπειρια και πιθανον ψωνιζετε απο εκει! Εξαλλου για αυτο ειναι site, να ανταλλασουμε πληροφοριες, αποψεις, και ενημερωση με κριτικες συναγωνιστων! Σωστα?
Μακριά
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Αυτό που προσπαθεί να σου πει ο joynys είναι ότι όλοι εδώ μέσα γράφουν τα χειροτερα για το οζμοσε και να μην πεταξεις τα λεφτουδια σου!
Να εισαι καλα! Ευχαριστω!:thumbsup:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστω πολυ φιλε μου!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Οχι φιλε δεν το διαβαζω! Αν το διαβαζα δεν θα ρωταγα! Κακο ειναι? Ρωταω εσας που εχετε εμπειρια και πιθανον ψωνιζετε απο εκει! Εξαλλου για αυτο ειναι site, να ανταλλασουμε πληροφοριες, αποψεις, και ενημερωση με κριτικες συναγωνιστων! Σωστα?
τυπε μη παρεξηγησε,εχει γινει κουραστικο καπου να λεμε τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια τοοοσες πολλες φορες και μαλιστα μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα,υπαρχει αναζητηση για το forum ωστε να συγκεντωνεις ολες τις πληροφοριες και τις αποψεις να σαι καλυμενος 100000%
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
τυπε μη παρεξηγησε,εχει γινει κουραστικο καπου να λεμε τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια τοοοσες πολλες φορες και μαλιστα μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα,υπαρχει αναζητηση για το forum ωστε να συγκεντωνεις ολες τις πληροφοριες και τις αποψεις να σαι καλυμενος 100000%
Δεν παρεξηγουμαι, και σας καταλαβαινω, απλα δεν ειμαι του σπορ, να παρακολουθω το νημα! Παντως, ευχαριστω για την ενημερωση! Αν εχεις καποιο αξιοπιστο γραφειο μασαζ με ωραιες κοπελες πες μου!
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
7
Like
168
Πόντοι
1
Θα ξανακάνω και εγώ μια ερώτηση η οποία δεν έχει απαντηθεί ποτε…. Η Danae massage αξίζει να την επισκεφτούμε….;;; Έχει κανείς εμπειρία να μας πει για υπηρεσίες και τιμές….;;;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Θα ξανακάνω και εγώ μια ερώτηση η οποία δεν έχει απαντηθεί ποτε…. Η Danae massage αξίζει να την επισκεφτούμε….;;; Έχει κανείς εμπειρία να μας πει για υπηρεσίες και τιμές….;;;
Πώς δεν έχει απαντηθεί τύπε..
Θυμάμαι τουλάχιστον 2 άτομα να λένε πως δεν αξίζει τον κόπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom