Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ VIP MASSAGE ΕΩΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτα μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο στα 70 ευρώ

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Lomi Lomi & body to body
απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ ( 60 Λεπτά Lomi Lomi + 30 λεπτά Body to Body )

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Μυοχαλαρωτικό & body to body
απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ ( 60 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό + 30 λεπτά Body to Body )



Αποκλειστική προσφορά μονο έως τις 15 Νοεμβρίου , στο μυοχαλαρωτικό μασάζ

Εκπτωση – 10 Ευρώ απο τις 12:00 εως τις 18:00



Οταν κλείνετε 2 μασάζ την ίδια μέρα το πρώτο ειναι κανονικά στη τιμή των 60
το δεύτερο μασάζ είναι σε εκπτωση -10% δήλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασάζ τον ίδιο μηνα , το 6ο μασάζ είναι δώρο το 50%
δηλαδή 30 ευρώ
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
η γνωστή μπαζολα η Χρυσαυγή. Αυτή με το κασετόφωνο, για το καλό σου keep away
Την πάτησα και εγώ πριν λίγες ημέρες... Σκάει μύτη στο διαμέρισμα όπως μπορούσε καθώς κουτσαίνει χαχα έρχεται μέσα στην γκρίνια και της λέω να το αφήσουμε μίας και δεν ήταν αυτό που έδειξε στην φωτό ούτε έδωσε πληροφορίες για το το κρύβεται κάτω από την μέση ... Με κόπο και βάσανα μου είπε ότι θα μου πάρει πιο λίγα και με την συζήτηση λέω ας το πάρει το ποτάμι συνδέει ένα ράδιο στην πρίζα και αρχίζει το παραμύθι χαχα αφού κόντεψα να κοιμηθώ το μασάζ ανύπαρκτο είχα κλείσει και τα μάτια μέχρι να τελειώσει η παρωδία εποιασε τον πουτσο μου έτσι όπως ήμουν μπρουμιτα και μου λέει πάρε μια βαθιά ανάσα έβαλε λάδι και άρχιζε να παίζει .. αν κρατούσες κλειστά τα μάτια και δεν έβλεπες ποια το κάνει μπορώ να πω ότι είναι απολαυστικό ... Αφού έπαιζε με γύρισε ανάσκελα και τον πήρε στο στόμα μετά από λίγο την έχυσα ... Δραματική εμπειρία ούτε στον εχθρό μου
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
8
Like
2.979
Πόντοι
736
Την πάτησα και εγώ πριν λίγες ημέρες... Σκάει μύτη στο διαμέρισμα όπως μπορούσε καθώς κουτσαίνει χαχα έρχεται μέσα στην γκρίνια και της λέω να το αφήσουμε μίας και δεν ήταν αυτό που έδειξε στην φωτό ούτε έδωσε πληροφορίες για το το κρύβεται κάτω από την μέση ... Με κόπο και βάσανα μου είπε ότι θα μου πάρει πιο λίγα και με την συζήτηση λέω ας το πάρει το ποτάμι συνδέει ένα ράδιο στην πρίζα και αρχίζει το παραμύθι χαχα αφού κόντεψα να κοιμηθώ το μασάζ ανύπαρκτο είχα κλείσει και τα μάτια μέχρι να τελειώσει η παρωδία εποιασε τον πουτσο μου έτσι όπως ήμουν μπρουμιτα και μου λέει πάρε μια βαθιά ανάσα έβαλε λάδι και άρχιζε να παίζει .. αν κρατούσες κλειστά τα μάτια και δεν έβλεπες ποια το κάνει μπορώ να πω ότι είναι απολαυστικό ... Αφού έπαιζε με γύρισε ανάσκελα και τον πήρε στο στόμα μετά από λίγο την έχυσα ... Δραματική εμπειρία ούτε στον εχθρό μου
μπραβο μυστη ! δε σε πτοει τιποτα χαχαχχα
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Την πάτησα και εγώ πριν λίγες ημέρες... Σκάει μύτη στο διαμέρισμα όπως μπορούσε καθώς κουτσαίνει χαχα έρχεται μέσα στην γκρίνια και της λέω να το αφήσουμε μίας και δεν ήταν αυτό που έδειξε στην φωτό ούτε έδωσε πληροφορίες για το το κρύβεται κάτω από την μέση ... Με κόπο και βάσανα μου είπε ότι θα μου πάρει πιο λίγα και με την συζήτηση λέω ας το πάρει το ποτάμι συνδέει ένα ράδιο στην πρίζα και αρχίζει το παραμύθι χαχα αφού κόντεψα να κοιμηθώ το μασάζ ανύπαρκτο είχα κλείσει και τα μάτια μέχρι να τελειώσει η παρωδία εποιασε τον πουτσο μου έτσι όπως ήμουν μπρουμιτα και μου λέει πάρε μια βαθιά ανάσα έβαλε λάδι και άρχιζε να παίζει .. αν κρατούσες κλειστά τα μάτια και δεν έβλεπες ποια το κάνει μπορώ να πω ότι είναι απολαυστικό ... Αφού έπαιζε με γύρισε ανάσκελα και τον πήρε στο στόμα μετά από λίγο την έχυσα ... Δραματική εμπειρία ούτε στον εχθρό μου
Σε νιώθω Κωστάκη και εγώ την πάτησα με το παραμύθι με τη. Γοργόνα
 

Kouts11

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες ..https://instagram.com/therapeutic_massage_athens_?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ== ξέρουμε κάτι για την συγκεκριμένη? Ευχαριστώ
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
Την πάτησα και εγώ πριν λίγες ημέρες... Σκάει μύτη στο διαμέρισμα όπως μπορούσε καθώς κουτσαίνει χαχα έρχεται μέσα στην γκρίνια και της λέω να το αφήσουμε μίας και δεν ήταν αυτό που έδειξε στην φωτό ούτε έδωσε πληροφορίες για το το κρύβεται κάτω από την μέση ... Με κόπο και βάσανα μου είπε ότι θα μου πάρει πιο λίγα και με την συζήτηση λέω ας το πάρει το ποτάμι συνδέει ένα ράδιο στην πρίζα και αρχίζει το παραμύθι χαχα αφού κόντεψα να κοιμηθώ το μασάζ ανύπαρκτο είχα κλείσει και τα μάτια μέχρι να τελειώσει η παρωδία εποιασε τον πουτσο μου έτσι όπως ήμουν μπρουμιτα και μου λέει πάρε μια βαθιά ανάσα έβαλε λάδι και άρχιζε να παίζει .. αν κρατούσες κλειστά τα μάτια και δεν έβλεπες ποια το κάνει μπορώ να πω ότι είναι απολαυστικό ... Αφού έπαιζε με γύρισε ανάσκελα και τον πήρε στο στόμα μετά από λίγο την έχυσα ... Δραματική εμπειρία ούτε στον εχθρό μου
Τα παίρνει συο στόμα τουλάχιστον το μπαζο
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλό μήνα & καλό χειμώνα να έχουμε με υγεία και χαλάρωση

Ηθελα να σας πω αγαπημένα μέλη κάποια πράγματα που τα λέω και στον καθένα ξεχωριστά και δυστυχώς δεν γίνονται αντιληπτά πλήρως ή δημιουργούνται κάποιες έμμεσες παρεξηγήσεις

Οι φωτο των κοριτσιών είναι κατοπιστικές αλλα οχι πλήρες που ζητάτε πολλές φώτο . επισης δίνονται πληροφορίες αυτές που χρειάζονται .

ο χρόνος για να κλείσουμε το ραντεβού είναι απο 60 λεπτά έως 90 λεπτά ανάλογα την απόσταση ( π.χ απο Γλυφάδα δεν γίνεται 1 ώρα ) θέλω να εξυπηρετήσω αλλά δεν γίνεται και βέβαια να υπάρχει κατανόηση όταν αργεί μέχρι 15 λεπτά στο κατ οικον είναι νορμάλ και εμείς περιμένουμε τον πελάτη στο ξενοδοχείο να φτάσει .

Βάζω πάντα προσφορές στι τιμές του μασάζ γιατι καταλαβαίνω τις δυσκολίες της εποχής μας .

Οπως έβαλα και τα 50 ευρώ απο τις 12:00 εως 18:00
Ομως τα μεταφορικά είναι απαραίτητα σε ορισμένες περιοχές και αυτά τα παίρνει η θεραπεύτρια και όχι η εταιρία !

οποιαδήποτε απορία υπάρχει , είμαι διαθέσιμη 365 ημέρες / ετος στο ΤΗΛ / VIBER / WHATSApp 698 0 280 270

Σας ευχαριστώ για την επιλογή και την εμπιστοσύνη σας

Με αγάπη Χρύσα
 

ALITIS84

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2017
Μηνύματα
160
Like
176
Πόντοι
1
Συναντηση με την ελενα την κομμωτρια απ το περιστερι.
Οι φωτο ειναι οντως παλιεςκαι επεξεργασμενες ,αν δεν εχετε προβλημα με την ηλικια ειναι κομπλε απο σεβις τα σπαει!!!!!
προσφερει απλο στα 50 με εκτονωση b2bστα 80με πιπα και φουλ στα 100.
Κορμι για την ηλικια της καλο βυζι 2.5αρι
Ξεκινησε αθλητικο αρκετα καλο κανει σε πλατη αυχενα ποδια διατασεις ολα αυτα με σωρουχα τα οποια βγαζει οταν περνα σρο ερωτικο κομματι που ειναι πολυ δυνατο .
Ξεκιναει με τριψιματα τα βυζια της απ τους προσαγωγους τ αρχιδια και ανεβαινει προς τα πανω αρκετα καυλωτικο εγκεφαλικο μασαζ.
Στη συνεχεια με γυρισε ανασκελα ετριβε το μουνι της πανω μου στο πουτσο, τ αρχιδια ,και συνεχισε με το να τριβει τηα βυζια της στο πουτσο κανει ισπανικη και κανει πολυ ωραια πιπα .
Γενικα κανει πολυ καλο παιχνιδι τριβει βυζια κωλο και μουνι πανω σου με τελειωσε με πιπα δε προλαβα να τη γαμησω .
κοστος 80 ευρω !!!!
Επειδή η αγγελία στο car gr δεν ισχύει. Έχουμε κάποιο τηλέφωνο ή αγγελία από άλλο site;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Φυσικά και μπαίνει ο στο κωλο σου. Έτσι. Όπως μιλας βλάκα
και πολυ ευγενικος ηταν φιλε στοκε!εκεινος δε σε εβρισε εσυ αντιθετως ομως θιχτηκες που σου εβρισαν το μπαζο!οικοδομος εισαι ρε μαστορα;
στον τοπο σου μαλλον οι γκομενες δε κανουν reverse cowgirl γτ λενε οτι δεν πρεπει να γυρνας τη πλατη στην οικογενεια...
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
και πολυ ευγενικος ηταν φιλε στοκε!εκεινος δε σε εβρισε εσυ αντιθετως ομως θιχτηκες που σου εβρισαν το μπαζο!οικοδομος εισαι ρε μαστορα;
στον τοπο σου μαλλον οι γκομενες δε κανουν reverse cowgirl γτ λενε οτι δεν πρεπει να γυρνας τη πλατη στην οικογενεια...
Καλό μαλαακας είσαι και Εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλό μαλαακας είσαι και Εσυ
Μου χεις το Παπανδρέου φωτο βλακκα
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Καλό μαλαακας είσαι και Εσυ
αν σου ειναι δυσκολο να μαθεις να γραφεις ελληνικα μαθε να τουλαχιστο να χρησιμοποιεις τ9 στο κινητο ρε γκασμα!
και αει τραβα να μπαζωσεις
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
αν σου ειναι δυσκολο να μαθεις να γραφεις ελληνικα μαθε να τουλαχιστο να χρησιμοποιεις τ9 στο κινητο ρε γκασμα!
και αει τραβα να μπαζωσεις
Έχω I phone βλάκα δεν έχει τ9 αλλά που να το ξέρεις
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom