Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Τι έγινε ρε παιδιά σήμερα...Μια με τη Χρυσαυγή την 50αρα,ο άλλος με την κυρά Ελένη την άλλη πενηντάρα...ο άλλος με την γυφτορομα τη Μάγδα... ήρθε και η Γιούλη τώρα τον κοντοπουτανο....Όλα τα καλούδια σήμερα
:headbang:
:headbang:
:jerking:
Τα μέλη μας διαθέτουν εκλεπτυσμένη ποιότητα στις επιλογές τους:2funny:
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Τι είναι τραβελι;
Ρε φιλε πεακι δεν ειδα αλλα οταν γυρισα ανάσκελα μου μπηκαν κάποιες ιδεες και με ωραιο τροπο προσπαθησα να την/τον διώξω με συνοπτικές διαδικασίες.. ονομα,γυμνασμένο χερι και λιγο το υφάκι - ομιλία σε βαζει σε σκέψεις…
Μη με ρωτήσετε τωρα αν προχωράει… δοκιμάστε μονοι σας
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Η καλύτερη ομάδα ελληνίδων θεραπευτριών Massage
σας προσφέρει ολα τα είδη μασάζ στο χώρο σας , σε ξενοδοχείο της επιλογής σας , σε γραφείο ή σε σκάφος
σε ολη την αττική και πειραιά !

VIP MASSAGE

Τηλέφωνο / VIBER για Φωτο απο τις κοπέλες

698 0 280 270

 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Καλο καλαμάκι;;; χαχαχαχα μι αερόπιπα της κακιάς ώρας κάνει



Ρε μέγιστε τριμάλακα, δε χόρτασες τόσο μπινελίκι που έφαγες πριν μερικό καιρό;;; Γουστάρεις κι άλλο;;; Αει στο διάολο άνοιξε τα στραβά σου να διαβάσεις ρε ζαλαρχίδα, και κόψε τις ερωτήσεις.
Καθυστερημενε έχεις ψυχολογικά και πλέον είναι κατανοητό στην κοινότητα εδώ. Στο είπαν και άλλοι είσαι, ηλίθιος … την πέφτεις σε άτομα χωρίς λόγο και βρίζεις. Δεν φταίμε εμείς που απέτυχες στην ζωή σου και είναι ένα τίποτα και απλά βρίζεις κόσμο μέσα από μια πλατφόρμα. Αν είσαι μάγκας στείλε τηλέφωνο και προσωπικό σου προφίλ Facebook σε μήνυμα να σου δείξω εγώ ποιον βρίζεις .. βλάκα κλάψα .. αλλά βέβαια απλά βρίζεις από εδώ , χεστη !

Απαντά σε προσωπικό μήνυμα δώσε τα στοιχεία σου , να δούμε αν είσαι μάγκας που βρίζεις .. βλάκα Ε βλάκα
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Ρε φιλε πεακι δεν ειδα αλλα οταν γυρισα ανάσκελα μου μπηκαν κάποιες ιδεες και με ωραιο τροπο προσπαθησα να την/τον διώξω με συνοπτικές διαδικασίες.. ονομα,γυμνασμένο χερι και λιγο το υφάκι - ομιλία σε βαζει σε σκέψεις…
Μη με ρωτήσετε τωρα αν προχωράει… δοκιμάστε μονοι σας
Θα δοκιμαστει για να μου φύγει η απορία..
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
7
Like
3.093
Πόντοι
736
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Καθυστερημενε έχεις ψυχολογικά και πλέον είναι κατανοητό στην κοινότητα εδώ. Στο είπαν και άλλοι είσαι, ηλίθιος … την πέφτεις σε άτομα χωρίς λόγο και βρίζεις. Δεν φταίμε εμείς που απέτυχες στην ζωή σου και είναι ένα τίποτα και απλά βρίζεις κόσμο μέσα από μια πλατφόρμα. Αν είσαι μάγκας στείλε τηλέφωνο και προσωπικό σου προφίλ Facebook σε μήνυμα να σου δείξω εγώ ποιον βρίζεις .. βλάκα κλάψα .. αλλά βέβαια απλά βρίζεις από εδώ , χεστη !

Απαντά σε προσωπικό μήνυμα δώσε τα στοιχεία σου , να δούμε αν είσαι μάγκας που βρίζεις .. βλάκα Ε βλάκα
Μου θυμησατε σχολικό καβγά όταν είμαστε μικροί.."έλα ρε μλκ μέρα το σχολασμα στη πλατεία αν είσαι μάγκας..." Η το κλασσικό φέρε τους φίλους σου να φέρω τους δικούς μου....έχετε κτλβ που είστε εδώ μέσα που το κάνετε και προσωπικό;;;το καλό εδώ μέσα είναι ότι αν δε σου κάνει ο άλλος του πατάς ένα ignore και λύνονται όλα,τι κάθεστε και τσακωνεστε ποιος την έχει μεγαλύτερη...
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
360
Like
409
Πόντοι
21
Μπορει να μου προτείνει κάποιος κάποια κοπέλα για μασαζ μιας και δεν έχω ιδέα στο κομμάτι του μασαζ ;
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
166
Like
258
Πόντοι
21
Με το massage now τι παίζει είναι όπως το osmose ή χειρότερο, καλυτερο;
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Ρε φιλε πεακι δεν ειδα αλλα οταν γυρισα ανάσκελα μου μπηκαν κάποιες ιδεες και με ωραιο τροπο προσπαθησα να την/τον διώξω με συνοπτικές διαδικασίες.. ονομα,γυμνασμένο χερι και λιγο το υφάκι - ομιλία σε βαζει σε σκέψεις…
Μη με ρωτήσετε τωρα αν προχωράει… δοκιμάστε μονοι σας
φιλε ακριβως ιδιες σκεψεις μου μπηκαν και για την αφροδιτη απο το ιδιο γραφειο.
βεβαια απο την αλλη συμπεθεστατη, τιμιο μασαζ και στην συνεχεια δυνατη.
αλλα λιγο οι ρογες, λιγο η φωνη, λιγο τα χερια. κατι σαν να πηγαινε "στραβα".

ωστοσο ξαναεπαιρνα σιγουρα χαχα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Μου θυμησατε σχολικό καβγά όταν είμαστε μικροί.."έλα ρε μλκ μέρα το σχολασμα στη πλατεία αν είσαι μάγκας..." Η το κλασσικό φέρε τους φίλους σου να φέρω τους δικούς μου....έχετε κτλβ που είστε εδώ μέσα που το κάνετε και προσωπικό;;;το καλό εδώ μέσα είναι ότι αν δε σου κάνει ο άλλος του πατάς ένα ignore και λύνονται όλα,τι κάθεστε και τσακωνεστε ποιος την έχει μεγαλύτερη...
χαχαχαχα καλα τα λες,.,.αλλά δε θ'έλω να του χαλάσω το χατήρι γιατί είναι ευαίσθητη αδερφάρα και θα βάλει τα κλάμματα... Του τα έδωσα δημόσια... Τον περιμένω. Αν δεν ερθει θα εισηγηθω στους διαχειριστές να του αλλάξουν το όνομα από @Noname_GR σε @No_αρχίδια_GR
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.445
Πόντοι
2.306
χαχαχαχα καλα τα λες,.,.αλλά δε θ'έλω να του χαλάσω το χατήρι γιατί είναι ευαίσθητη αδερφάρα και θα βάλει τα κλάμματα... Του τα έδωσα δημόσια... Τον περιμένω. Αν δεν ερθει θα εισηγηθω στους διαχειριστές να του αλλάξουν το όνομα από @Noname_GR σε @No_αρχίδια_GR
Ρε περαματιωτη εγώ αλήθεια θέλω να έρθω να πιούμε καφέ σε πάω να ξέρεις
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Ρε παίκτη δεν σβήνεις τα στοιχεία σου καλύτερα;
Μην έχουμε καλτ σκηνές Slavianka Delicatessen vs. BMW Power :uzi:
Λάκη μου, πρώτον δεν είναι η πρώτη φορά που τα γράφω. Τα εχω ξαναγράψει τα στοιχεία μου άλλες δυο φορές γιατί κάποια πουστράκια νομιζουν ότι είναι άντρες αλλα δεν εχουν τολμήσει ούτε στα σύνορα του Περάματος να πατήσουν το πόδι τους. Τους περιμένω να τους γαμήσω και αυτούς και όλα τα θηλυκά μέλη της γαμωοικογένειάς τους .
Δεύτερον , ακόμα και να ήθελα να τα σβήσω δε γίνεται γιατι δεν μπορώ να κάνω edit πλέον στο μήνυμά μου. Μόνο αν κάνει κάποιος αναφορά σε κάποιον Moderator θα σβηστεί το μήνυμα και τρίτον ποιοί είναι αυτοί που αναφέρεις;; Είναι μέλη εδώ να τους ψάξω να δω τι έχει παιχτεί;
 
Τελευταία τροποποίηση:

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Μιχαελα απο deluxe ευχαριστη παρουσια χαμογελαστη !οποιος θελει καλο μασαζ να παει αλλου! στα υπολοιπα το παλευει για 130 για φουλ προγραμμα δεν αξιζουν τα λεφτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom