Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Λάκη μου, πρώτον δεν είναι η πρώτη φορά που τα γράφω. Τα εχω ξαναγράψει τα στοιχεία μου άλλες δυο φορές γιατί κάποια πουστράκια νομιζουν ότι είναι άντρες αλλα δεν εχουν τολμήσει ούτε στα σύνορα του Περάματος να πατήσουν το πόδι τους. Τους περιμένω να τους γαμήσω και αυτούς και όλα τα θηλυκά μέλη της γαμωοικογένειάς τους .
Δεύτερον , ακόμα και να ήθελα να τα σβήσω δε γίνεται γιατι δεν μπορώ να κάνω edit πλέον στο μήνυμά μου. Μόνο αν κάνει κάποιος αναφορά σε κάποιον Moderator θα σβηστεί το μήνυμα και τρίτον ποιοί είναι αυτοί που αναφέρεις;; Είναι μέλη εδώ να τους ψάξω να δω τι έχει παιχτεί;
Πάλιουρες του site που τσακώνονταν, βρεθήκανε σε μια πλατεία και παίξανε φάπες.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Έχω έρθει για καφέ ΑΝΕΤΑ.

Είσαι το άλλο μου μισό στο κράξιμο, απλά εγώ δεν έχω την υπομονή πλέον για την μετά αντιπαράθεση…
πάρε και τον @nick77r .... θα σας κεράσω φραπεδάκι.... Κανονικό όμως εεεεε!!!!! Μη μας παρεξηγήσουν.:2funny::2funny::2funny:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
:priest::priest::priest::priest::priest::priest:Ηρεμηστε εδώ είμαστε για ενημέρωση
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
αν δοκιμασω ποτε θα σου πω φιλε
Άστο μη δοκιμάσεις τη πήρε σήμερα φίλος και μου είπε είναι ότι χειρότερο του έχει συμβεί! Ήρθε κουτσό με λουμπαγκο άστο σου λέω Μακριαααααα τον πήρα στο λαιμό μου σου!!! Τρέχετε να σωθείτε
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
παίρνω ποσοστά από τη διαφήμιση..... :jerking::jerking::jerking::jerking:
Γλυκιε μου έχε και λίγο τρόπους ... Α ΠΑ ΠΑ . Το μαγαζί αυτό το έχει ο Γιώργος. Γράφεις Θανάσης εσύ ..... Άρα δεν είναι δικό σου. Άρα γιατί το ανεβάζεις δημόσια ? Για να πάνε στου άλλου το
μαγαζί αυτοί που εσύ έχεις αντιπαράθεση στο ίντερνετ ? Ο Χριστός και η Παναγία παιδιά . Ούτε να το σκέφτεστε. Κρίμα ο Γιώργος δηλαδή που δεν ξέρει και τίποτα για όλα αυτά λογικά !
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Ρε κοπελιά, το παλικάρι κάλεσε και για καφέ 2 μέλη. Λες να είναι τόσο τρολ και να έχει στείλει άλλουνου μαγαζί? Το χει ξαναναφέρει και παλιότερα το μέρος. Δικο του είναι. Μην αγχώνεσαι

Τώρα ότι λέει άλλο όνομα δεν λέει κάτι...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Άστο μη δοκιμάσεις τη πήρε σήμερα φίλος και μου είπε είναι ότι χειρότερο του έχει συμβεί! Ήρθε κουτσό με λουμπαγκο άστο σου λέω Μακριαααααα τον πήρα στο λαιμό μου σου!!! Τρέχετε να σωθείτε
Φίλε δε θα το πιστέψεις αλλά όταν είχε σκάσει μύτη στο coffee island ήταν με μια σαγιονάρα και πάλι πήγαινε σαν κουτσή. Για λύπηση μιλάμε..
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Φίλε δε θα το πιστέψεις αλλά όταν είχε σκάσει μύτη στο coffee island ήταν με μια σαγιονάρα και πάλι πήγαινε σαν κουτσή. Για λύπηση μιλάμε..
Ο φίλος μου έκοψε τη καλημέρα από σήμερα!??
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
φιλε ακριβως ιδιες σκεψεις μου μπηκαν και για την αφροδιτη απο το ιδιο γραφειο.
βεβαια απο την αλλη συμπεθεστατη, τιμιο μασαζ και στην συνεχεια δυνατη.
αλλα λιγο οι ρογες, λιγο η φωνη, λιγο τα χερια. κατι σαν να πηγαινε "στραβα".

ωστοσο ξαναεπαιρνα σιγουρα χαχα
Μα τι γίνεται, πόσα τραβελακια μπήκαν στο άθλημα ρε παιδιά??
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
7
Like
3.093
Πόντοι
736

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
κι εδώ ίδια περίπτωση... μαθεύτηκαν οι υπηρεσίες της και το έκανε ιδιωτικό αλλά και έσβησε όλες τις φωτό. με το μαλακό ρε μάγκες τα
μηνύματα. https://instagram.com/marialenamprl____?igshid=YmMyMTA2M2Y=
παει το κοριτσιιιι τα εκλεισε ολα , μονο το νουμερο στα ινμποξ της να δωω χαχα 50++ μηνυματα
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
προσπάθησα να βρω το link, αλλά δεν το κατάφερα. Είναι μερικές σελίδες παρα πίσω όπου και βρήκα στοιχεία επικοινωνίας. Αφορά (μεγαλο)κοπέλα στη Νέα Σμύρνη με δικό της χώρο πέριξ της Αγίας Φωτειής. Στο ποστ είχε αναφερθεί ότι έχει ασιατικά χαρακτηριστικά, τα οποία επιβεβαιώνω και εγώ. Κατά δήλωσή της από Καζακστάν και μιλάει πολύ καλά ελληνικά . Ο χώρος της είναι ένα αξιοπρεπές ισόγειο διαμέρισμα. Το μασάζ της είναι ικανοποιητικό. Η ίδια είναι άνω των 50, λεπτό σώμα, δυάρι βυζί. Αφιερώνει αρκετή ώρα, χρησιμοποιεί ζεστά έλαια και γενικά δεν σε ξεπετάει. Πάμε τώρα στα υπόλοιπα. Σημειώνω ότι το σύνολο των χρημάτων που μου ζήτησε ήταν 60 ευρόπουλα. Ξεκινάει με κάτι πεταχτά φιλιά στο σώμα, ενώ αποφεύγει και δεν δίνει καθόλου φιλιά στο στόμα (πρώτο ξενέρωμα). Κατεβαίνοντας να πάρει πίπα μου λέει ότι για πίπα χωρίς προφυλακτικό είναι extra χρήματα (δεύτερο ξενέρωμα). Στο τελείωμα ζήτησα να τελειώσω στο σώμα της και μου ζήτησε μπουρμπουάρ (τρίτο ξενέρωμα). Γενικά ήταν ένα αποστειρωμένο γ@μησι, διαδικαστικό και χωρίς να βγει καμία κ@υλα. Αυτά!!!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Μιχαελα απο deluxe ευχαριστη παρουσια χαμογελαστη !οποιος θελει καλο μασαζ να παει αλλου! στα υπολοιπα το παλευει για 130 για φουλ προγραμμα δεν αξιζουν τα λεφτα

από εμφάνιση τι λέει;
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Ρε κοπελιά, το παλικάρι κάλεσε και για καφέ 2 μέλη. Λες να είναι τόσο τρολ και να έχει στείλει άλλουνου μαγαζί? Το χει ξαναναφέρει και παλιότερα το μέρος. Δικο του είναι. Μην αγχώνεσαι

Τώρα ότι λέει άλλο όνομα δεν λέει κάτι...
Πώς δεν λέει ? Σου λέω γνωρίζω τον ιδιοκτήτη... Θανάσης δεν λέγεται αλλά Γιώργος. Ανεβάζει ένα ποστ που δίνει τα στοιχεία του ως ένδειξη ανδρισμού... Και δίνει ψεύτικο όνομα ??? Δεν κολλάει. Κρίμα ο Γιωργάκης που ανέβασαν το μαγαζάκι του εδώ μέσα .
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.970
Πόντοι
3.246

Συνημμένα

  • A050E7C8-0CB6-4DD1-9E4D-42A820461215.jpeg
    A050E7C8-0CB6-4DD1-9E4D-42A820461215.jpeg
    92,9 KB · Εμφανίσεις: 118

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
206
Κριτικές
22
Like
1.880
Πόντοι
1.191
προσπάθησα να βρω το link, αλλά δεν το κατάφερα. Είναι μερικές σελίδες παρα πίσω όπου και βρήκα στοιχεία επικοινωνίας. Αφορά (μεγαλο)κοπέλα στη Νέα Σμύρνη με δικό της χώρο πέριξ της Αγίας Φωτειής. Στο ποστ είχε αναφερθεί ότι έχει ασιατικά χαρακτηριστικά, τα οποία επιβεβαιώνω και εγώ. Κατά δήλωσή της από Καζακστάν και μιλάει πολύ καλά ελληνικά . Ο χώρος της είναι ένα αξιοπρεπές ισόγειο διαμέρισμα. Το μασάζ της είναι ικανοποιητικό. Η ίδια είναι άνω των 50, λεπτό σώμα, δυάρι βυζί. Αφιερώνει αρκετή ώρα, χρησιμοποιεί ζεστά έλαια και γενικά δεν σε ξεπετάει. Πάμε τώρα στα υπόλοιπα. Σημειώνω ότι το σύνολο των χρημάτων που μου ζήτησε ήταν 60 ευρόπουλα. Ξεκινάει με κάτι πεταχτά φιλιά στο σώμα, ενώ αποφεύγει και δεν δίνει καθόλου φιλιά στο στόμα (πρώτο ξενέρωμα). Κατεβαίνοντας να πάρει πίπα μου λέει ότι για πίπα χωρίς προφυλακτικό είναι extra χρήματα (δεύτερο ξενέρωμα). Στο τελείωμα ζήτησα να τελειώσω στο σώμα της και μου ζήτησε μπουρμπουάρ (τρίτο ξενέρωμα). Γενικά ήταν ένα αποστειρωμένο γ@μησι, διαδικαστικό και χωρίς να βγει καμία κ@υλα. Αυτά!!!
Καλησπέρα τυπε την Χριστίνα τη ασιατισα λες ?? Η περιγραφή και τα χρήματα γι αυτή Μ κανει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hlias

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
τι μου θυμίζει ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom