Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Γιώτα από vip έχει κανείς εμπειρία ; Το ψήνω να την πάρω μην φάω καμία φόλα…
μέτριο μασαζ.
πάει φουλ.
αρκετά περισσότερα κιλά από ότι βλέπεις στη φώτο, κυρίως στην περιφέρεια.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
νταν νταν
νταν νταν νταν νταν

(μουσικη αγωνιας)

Πες μας τωρα και τι εγινε τις 2 φορες που την εχεις παρει.
Λοιπον για κλειω! οτι βλεπετε στις φωτο μετριο ανστημα βυζια ωραια 3 αρια !μιλαει πολυ καλα ελληνικα αλλα δεν ορκιζομαι οτι ειναι κι ολας!ξεκιναει κατευθειαν body dody γυμνη φυσικα!δε θα μπω σε αλλες λεπτομεριες αλλα οποιος θελει μασαζ να παει αλλου!κοστος 160!ειναι ομορφη και αξιζει εστω και μια φορα!εχω να μπω αρκετο καιρο και παρατηρω τα ιδια ολοι να μαθουν και κανεις να μοιραστει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπον για κλειω! οτι βλεπετε στις φωτο μετριο ανστημα βυζια ωραια 3 αρια !μιλαει πολυ καλα ελληνικα αλλα δεν ορκιζομαι οτι ειναι κι ολας!ξεκιναει κατευθειαν body dody γυμνη φυσικα!δε θα μπω σε αλλες λεπτομεριες αλλα οποιος θελει μασαζ να παει αλλου!κοστος 160!ειναι ομορφη και αξιζει εστω και μια φορα!εχω να μπω αρκετο καιρο και παρατηρω τα ιδια ολοι να μαθουν και κανεις να μοιραστει
τα νουμερα απο πανω που σχολιαζουν σας γραφω στ αρχιδια μου
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
συναντηση μολις με βικυ απο vip! μπαινει στο σπιτι (καινουργιο πεντακαθαρο) κλεινω τη πορτα και μου λεει κατσε να παρω ενα τηλ κι ερχομαι!δεν ξαναηρθε ποτε! ωραιο γραφειο το VIP ! αφου διαβαζει ας παρει θεση
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
συναντηση μολις με βικυ απο vip! μπαινει στο σπιτι (καινουργιο πεντακαθαρο) κλεινω τη πορτα και μου λεει κατσε να παρω ενα τηλ κι ερχομαι!δεν ξαναηρθε ποτε! ωραιο γραφειο το VIP ! αφου διαβαζει ας παρει θεση
Τώρα μάλιστα, αυτή είναι ενημέρωση... συμβαίνει τώρα...
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Τώρα μάλιστα, αυτή είναι ενημέρωση... συμβαίνει τώρα...
εχουν ερθει στο σπιτι ολες απο deluxe απο 2-3 φορες!να φυγει κοπελα στο 1 λεπτο δεν εχει ξαναγινει! να μας πει γιατι εφυγε
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Λοιπον για κλειω! οτι βλεπετε στις φωτο μετριο ανστημα βυζια ωραια 3 αρια !μιλαει πολυ καλα ελληνικα αλλα δεν ορκιζομαι οτι ειναι κι ολας!ξεκιναει κατευθειαν body dody γυμνη φυσικα!δε θα μπω σε αλλες λεπτομεριες αλλα οποιος θελει μασαζ να παει αλλου!κοστος 160!ειναι ομορφη και αξιζει εστω και μια φορα!εχω να μπω αρκετο καιρο και παρατηρω τα ιδια ολοι να μαθουν και κανεις να μοιραστει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τα νουμερα απο πανω που σχολιαζουν σας γραφω στ αρχιδια μου
Αλλη μιά βιζιτού , με κόστος 160 λογικά φουλ ,το ντελούξ έχει απ'όλα πλέον!
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
Γιατί μάλλον μπαίνει και αυτή στο bou και διαβάζει.....
ρε φιλε εχει ξεφυγει η φαση ολα τα κολοφραφεια εχουν μουφες φωτο ! αυτη που ηρθε δεν ειχε καμια σχεση με τη φωτο που μου εστειλαν στο viber!μονο το deluxe ειναι καπως αξιολογο!μια φορα ψωνισα απο VIP και μας πιστολιασε
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.036
Κριτικές
4
Like
813
Πόντοι
96
παιρνω το VIP τηλ να δω τι εχει γινει και μου το κλεινουν στη μουρη!!!! ελα VIP κολοφερατζα θα σας παω
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
συναντηση μολις με βικυ απο vip! μπαινει στο σπιτι (καινουργιο πεντακαθαρο) κλεινω τη πορτα και μου λεει κατσε να παρω ενα τηλ κι ερχομαι!δεν ξαναηρθε ποτε! ωραιο γραφειο το VIP ! αφου διαβαζει ας παρει θεση
For the record δε πληρώθηκε και έφυγε την έκανε πιο πριν σωστά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι αλλα το παιζει ωραια το εργο! εγω δε κανω εγω δε ρανω και υπαρχει παιχνιδι
Παιχνίδι με βίζιτα;περί ορεξεως...
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
ρε φιλε εχει ξεφυγει η φαση ολα τα κολοφραφεια εχουν μουφες φωτο ! αυτη που ηρθε δεν ειχε καμια σχεση με τη φωτο που μου εστειλαν στο viber!μονο το deluxe ειναι καπως αξιολογο!μια φορα ψωνισα απο VIP και μας πιστολιασε
Και στο Deluxe δουλεύουν κοπέλες από osmose και vip...δεν αλλάζει το level τους από το γραφείο.Αν μπουν τα βόδια στο παλάτι δεν γίνονται βασιλιάδες...το παλάτι γίνεται στάβλος!!!!Να τα λέμε και αυτά....τι??? Δε θέλετε να τα λέμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom