Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786
3. Βίκυ από empire για μένα απόλυτη φόλα κύριοι. Την πήρα δεύτερη φορά να δώσω μια ευκαιρία. Δεν ξέρω πως ένα μέλος πριν από λίγο καιρό ενθουσιάστηκε και μάλιστα σε διπλό 69 με τη φίλη της την Αγάπη. αλλά... η γκόμενα μυρίζει. Επίσης μιλάει πολύ, είναι βαθιά κομπλεξική, έχει άσχημο πρόσωπο για τα γούστα μου και ζητάει αστρονομικά ποσά. Το σώμα της είναι ομολογουμένως καλό αλλά δεν φτάνει.

Θέλω να δοκιμάσω massage royal - είναι το μόνο που δεν έχω τιμήσει μέχρι τώρα. αν κάποιος έχει εμπειρία ή γενικά αν έχει ανακαλύψει τίποτα της προκοπής και θέλει ανταλλαγή λεπτομερειών ας στείλει εδώ ή και πμ.

Παίκτη καλά τα λες για την Βίκυ. Αν θυμάμαι καλά έφτασε μπριζόλα, και μετά μου ζήτησε ένα τρελό ποσό. Γενικά δεν πολυδιαπραγματεύομαι με αυτά που ζητάνε αλλά στην συγκεκριμένη είπα πως δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ό,τι ζήτάει και συμφωνήσαμε σε κάτι χαμηλότερο.

Το royal μου κάνει σαν osmose με πιο ωραίες γκόμενες. Είχα πάρει μια που έκανε για τον πούτσο μασαζ και μου ζήτησε τύπου 100 για καλαμάκι και 300 για μπριζόλα. Παραμείναμε στο μασάζ :2funny:. Δεν θυμάμαι ποια ήταν, πάει καιρός.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443
Παίκτη καλά τα λες για την Βίκυ. Αν θυμάμαι καλά έφτασε μπριζόλα, και μετά μου ζήτησε ένα τρελό ποσό. Γενικά δεν πολυδιαπραγματεύομαι με αυτά που ζητάνε αλλά στην συγκεκριμένη είπα πως δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ό,τι ζήτάει και συμφωνήσαμε σε κάτι χαμηλότερο.

Το royal μου κάνει σαν osmose με πιο ωραίες γκόμενες. Είχα πάρει μια που έκανε για τον πούτσο μασαζ και μου ζήτησε τύπου 100 για καλαμάκι και 300 για μπριζόλα. Παραμείναμε στο μασάζ :2funny:. Δεν θυμάμαι ποια ήταν, πάει καιρός.
θα ηταν τομαχωκ η μπριζολα φιλε για αυτο ηταν ακριβη. :2funny:
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
φυσικα και ειπα σε οποιον με ρωτησε και εστειλα και δικη μου μαυρουλα. πως τα λες ετσι? Επίσης διάβασε αυτο που λεει ο φιλος, μερικές ανεξαρτητες δεν θελουνε μεγαλο κυκλο
Ναι το είδα το μήνυμά σου. Ήταν το πρώτο μήνυμα που έκανες με την εγγραφή σου και μπήκες να διαφημίσεις την δικιά σου. Δευτερον εσύ τότε πρότεινες μαυρούλα , τώρα μας αναφέρεις ότι είχες Φιλιππινέζα. Τρίτον αυτή που πρότεινες τότε το 2018 , έγραψες ότι κάνει μόνο μασαζ, ενώ τώρα ζητάς να σου προτείνουμε κάποια που να προχωράει.
Τα διάβασα αυτό που λέει ο γείτονάς μου. Διάβασε κι εσύ αυτό που του απάντησα και μάντεψε για ποιό λόγο δε θα σου προτείνω ανεξάρτητες που γνωρίζω εγώ..
Αλλά μη στεναχωριέσαι, κάποιος μαλάκας θα βρεθεί να σου προτείνει. Από προμότορες εδώ μέσα, άλλο τίποτα.
to now massage kseri kanis gia kapoia an aksizi
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

episis to royal massage exei kati kalo aksizi
Ελληνικά δεν ξέρεις ρε ;
ΚΥΡΙΑ Ελληνίδα αναλαμβάνει μανικιούρ 20€, πεντικιούρ 20€, βαφή 20€, κούρεμα 20€, καθώς και θεραπευτικό μασάζ μια ώρα αμοιβή 70€, για κάθε υπηρεσία κατ' οίκον, 6999/469901


εχει δοκιμασει κανεις μυστες ?
Κάτι μου λέει ότι είναι η Ελένη η κομμώτρια από Περιστέρι, αλλα βάλε link από την αγγελία για να βεβαιωθούμε.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ναι το είδα το μήνυμά σου. Ήταν το πρώτο μήνυμα που έκανες με την εγγραφή σου και μπήκες να διαφημίσεις την δικιά σου. Δευτερον εσύ τότε πρότεινες μαυρούλα , τώρα μας αναφέρεις ότι είχες Φιλιππινέζα. Τρίτον αυτή που πρότεινες τότε το 2018 , έγραψες ότι κάνει μόνο μασαζ, ενώ τώρα ζητάς να σου προτείνουμε κάποια που να προχωράει.
Τα διάβασα αυτό που λέει ο γείτονάς μου. Διάβασε κι εσύ αυτό που του απάντησα και μάντεψε για ποιό λόγο δε θα σου προτείνω ανεξάρτητες που γνωρίζω εγώ..
Αλλά μη στεναχωριέσαι, κάποιος μαλάκας θα βρεθεί να σου προτείνει. Από προμότορες εδώ μέσα, άλλο τίποτα.

Ελληνικά δεν ξέρεις ρε ;

Κάτι μου λέει ότι είναι η Ελένη η κομμώτρια από Περιστέρι, αλλα βάλε link από την αγγελία για να βεβαιωθούμε.
ελα ρε, προμοτορες? και προτεινουν κιολας?τι στο διαολο,σε μενα δεν θα προτεινει κανεις τιποτα?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
2
Like
1.498
Πόντοι
216
Καλή χρονιά σε όλους....
Είμαι ανάμεσα σε Ινεσα και Βικτώρια από ντελουξ για ένα ξεκίνημα του 23
Η Ινεσα είδα ότι πάει σε φραπέ σίγουρα...η Βικτώρια γτ κάποιοι λένε προχωράει κάποιοι όχι...
Και ποια έχει πιο καλό σώμα...?
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786
Καλή χρονιά σε όλους....
Είμαι ανάμεσα σε Ινεσα και Βικτώρια από ντελουξ για ένα ξεκίνημα του 23
Η Ινεσα είδα ότι πάει σε φραπέ σίγουρα...η Βικτώρια γτ κάποιοι λένε προχωράει κάποιοι όχι...
Και ποια έχει πιο καλό σώμα...?
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Βικτώρια δεν έχω πάρει, αλλά Ινέσα είναι από τις καλές.
40άρα με εξαιρετικό σώμα για την ηλικία της, όμορφη, πολύ καλό μασάζ.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
2
Like
1.498
Πόντοι
216
Βικτώρια δεν έχω πάρει, αλλά Ινέσα είναι από τις καλές.
40άρα με εξαιρετικό σώμα για την ηλικία της, όμορφη, πολύ καλό μασάζ.
Σ ευχαριστώ πολύ
Αν κάποιος άλλος έχει γνώμη για Βικτώρια θα έχω μια εικόνα...
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
φιλος οταν λες φτασατε ταυτοχρονα (ας πουμε εσυ την αναγνωρισες οτι ειναι αυτη)αυτη πως καταλαβε οτι εσυ εισαι ο πελατης στον οποιο θα ερχοταν?
Φτάσαμε ταυτόχρονα . Είδε απο που βγήκα. Μπροστά στο ξενοδοχείο έχει πάρκινγκ . Δύσκολο να πάει μετά να βγάλει μια φωτογραφία την πινακίδα ? Αφού όταν ανέβηκα πάνω και της έδωσα δωμάτιο ήταν έξω απτό ξενοδοχείο.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Το να ζητάνε αρκετοί λεπτομέρειες όταν είναι προφανές τι τους γράφεις, με ξεπερνάει......πως να το γράψει κάποιος τι πρέπει να αποφεύγονται
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
ΚΥΡΙΑ Ελληνίδα αναλαμβάνει μανικιούρ 20€, πεντικιούρ 20€, βαφή 20€, κούρεμα 20€, καθώς και θεραπευτικό μασάζ μια ώρα αμοιβή 70€, για κάθε υπηρεσία κατ' οίκον, 6999/469901


εχει δοκιμασει κανεις μυστες ?
Τι να δοκιμασουμε ρε φιλαρακι 70€ την ωρα για μασαζ?
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Ναι το είδα το μήνυμά σου. Ήταν το πρώτο μήνυμα που έκανες με την εγγραφή σου και μπήκες να διαφημίσεις την δικιά σου. Δευτερον εσύ τότε πρότεινες μαυρούλα , τώρα μας αναφέρεις ότι είχες Φιλιππινέζα. Τρίτον αυτή που πρότεινες τότε το 2018 , έγραψες ότι κάνει μόνο μασαζ, ενώ τώρα ζητάς να σου προτείνουμε κάποια που να προχωράει.
Τα διάβασα αυτό που λέει ο γείτονάς μου. Διάβασε κι εσύ αυτό που του απάντησα και μάντεψε για ποιό λόγο δε θα σου προτείνω ανεξάρτητες που γνωρίζω εγώ..
Αλλά μη στεναχωριέσαι, κάποιος μαλάκας θα βρεθεί να σου προτείνει. Από προμότορες εδώ μέσα, άλλο τίποτα.

Ελληνικά δεν ξέρεις ρε ;

Κάτι μου λέει ότι είναι η Ελένη η κομμώτρια από Περιστέρι, αλλα βάλε link από την αγγελία για να βεβαιωθούμε.
Ε ρε φιλαράκι αυτή είχα. το Φιλιπινεζακι μου το προτεινε συναγωνιστης απο δω. Τι ΄έπρεπε να κάνω να βγω στο φόρουμ να που μου μου προτείνανε ενα καλο φιλιπινεζάκι ? ήταν πριβε η κατάσταση μόνο οποιος ρωταγε και αν ηθελε η κοπελα. Πολυ αγριεμενοι σε βρισκω ρε φιλαρακι χαλαρωσε λιγο
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Φτάσαμε ταυτόχρονα . Είδε απο που βγήκα. Μπροστά στο ξενοδοχείο έχει πάρκινγκ . Δύσκολο να πάει μετά να βγάλει μια φωτογραφία την πινακίδα ? Αφού όταν ανέβηκα πάνω και της έδωσα δωμάτιο ήταν έξω απτό ξενοδοχείο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Ε ρε φιλαράκι αυτή είχα. το Φιλιπινεζακι μου το προτεινε συναγωνιστης απο δω. Τι ΄έπρεπε να κάνω να βγω στο φόρουμ να που μου μου προτείνανε ενα καλο φιλιπινεζάκι ? ήταν πριβε η κατάσταση μόνο οποιος ρωταγε και αν ηθελε η κοπελα. Πολυ αγριεμενοι σε βρισκω ρε φιλαρακι χαλαρωσε λιγο
Ναι ακριβώς αυτο έπρεπε να κάνεις . Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ. Τι πάει να πει αν ήθελε η κοπέλα. Με εσένα ήθελε αλλά άλλους πελάτες δεν ήθελε;
Δηλαδή πως το έκανες με την μαυρούλα; Πρώτο μήνυμα μετά την εγγραφή σου ήταν να προμοτάρεις τη μαυρούλα που είχες . Αλλα επειδή ήταν μούφα την έδινες, την ασιάτισσα που ήταν καλή, το έκανες αβαβά.

Και όχι δε χαλαρώνω ρε φιλαράκι, γιατί μέλη-γύπες δεν γουστάρουμε εδώ μέσα. Μηδενική συμμετοχή, μηδενική συνεισφορά, έχετε τις καβάτζες σας, δε μοιράζεστε την πληροφορία, αλλα όταν χάνετε την καβάντζα σας, τότε θυμάστε το φορουμ και ζητάτε να σας βοηθήσουμε. Λυπάμαι αλλά δε πάει έτσι φιλαράκι.

Δυστυχώς όμως, όπως έγραψα παραπάνω , όλο και κάποιος μαλάκας καλοθελητής (=προμότορας) θα σου στείλει πμ και θα βολευτείς.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Από το πάρκινγκ σε είδε να βγαίνεις η από το αυτοκίνητο;
Πάμε πάλι . Όταν έφτασα στο χοτελ ήταν ακριβώς απέναντι και αυτή . Χοτελ με πάρκινγκ ακριβώς μπροστά στην Αγία παρασκευή αν σου λέει κάτι ... Συνεπώς κάλλιστα μπορούσε να είχε δει το αυτοκίνητο αφού μόνο εγώ βγήκα εκείνη την στιγμή από αυτοκίνητο και σε 5' δίνω δωμάτιο. Νομίζω δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κάποιος αυτό που λέω
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Όσο και να το εξηγήσες για κάποιους καλά.....είμαι σίγουρος θα ξαναρωτησουν......
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ερχομαι σε λιγες μερες Αθήνα, τι προπτείνετε για μασαζακι με τα παραελκόμενα... για να μην παει χαμενο το ταξίδι
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Πάμε πάλι . Όταν έφτασα στο χοτελ ήταν ακριβώς απέναντι και αυτή . Χοτελ με πάρκινγκ ακριβώς μπροστά στην Αγία παρασκευή αν σου λέει κάτι ... Συνεπώς κάλλιστα μπορούσε να είχε δει το αυτοκίνητο αφού μόνο εγώ βγήκα εκείνη την στιγμή από αυτοκίνητο και σε 5' δίνω δωμάτιο. Νομίζω δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κάποιος αυτό που λέω
και εσυ φοβηθηκες επειδη μπορει να να βρει ποιος εισαι η επειδη εισαι παντρεμενος?
απορια μου απλα
εννοειται μαυρο για την κοπελα αν εκανε αυτο που λες δεν το συζηταω
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
VIP MASSAGE

698 0 280 270

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΑ 90 ΛΕΠΤΑ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ MASSAGE

ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ 70 ΕΥΡΩ


ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ MASSAGE

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ




60 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ

Κόστος : 60 Ευρώ

90 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ

Κόστος : 80 Ευρώ

120 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ

Κόστος : 100 Ευρώ






Massage Barefoot & Foot Massage – Ασιάτσου

60 Λεπτά μασάζ

Κόστος : 70 Ευρώ






Μασάζ με 4 Χέρια

4 Χέρια για 60 Λεπτά 120 Ευρώ

4 Χέρια για 90 Λεπτά 140 Ευρώ






Τιμές Ζευγαριών με μια κοπέλα

60 Λ 100 Ευρώ

90 Λ 120 Ευρώ

120 Λ 140 Ευρώ





ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΕΙΣ

Απομακρυσμένες Περιοχές της Αττικής + 10 Ευρώ


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom