Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.470
Like
16.868
Πόντοι
2.256
εγω δεν βλεπω τι παραθετετε,αλλα το φανταζομαι. παλι η φωκια του vip θα ειναι και θα βαζει τη μουτσουνα της χαχαχαχαχαχ
καντε απλα μια αγνοηση στο προφιλ της και δεν θα βλεπετε τιποτα απο αυτα που ποσταρει.
αφηστε την μονη της να τα γραφει και μονη της να τα βλεπει η φωκια.
Σοφή κίνηση! Μόλις έκανα! Είναι και επιμονη και αγενής!
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Αλιονα από αττικα, ξέρουμε τίποτα?
Καλησπέρα παιχταράδες μου.
Συνάντηση με Αλιονα λιγο πριν τις γιορτές.. οι φωτογραφία που έχει το συγκεκριμένο γραφείο είναι λιγο παλιά να την πω π.κ. (Προ κορονοϊού) το πρόσωπο προς θεού είναι ίδιο όμορφο κ πολύ γλυκό αλλά πιο γεματουτσικο. Όπως και το σώμα έχει μερικά κιλά παραπάνω.. στα θετικά είναι ότι κάνει παρά παρά πολυ καλό μασαζ συν ότι είναι χαμογελαστή και ευχάριστη κοπέλα. Τιμή γραφείου είναι στα 60ε Αμα θέλεις απλή εκτόνωση σου ζητάει ακόμα τόσα. Εγώ δεν προχώρησα, μείναμε στο μασαζ στο οποίο έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος κ θα ξανακάνω μαζί της εννοείται.
Αλιονα από αττικα, ξέρουμε τίποτα?
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
VIP MASSAGE
ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΝΕΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΑΣΑΖ


Νεφελη
Ευα
Εβελινα
Λινα
Αφροδιτη
Τονια

Ερχονται και αλλες νεες απο Δευτερα....

Ενημερωθειτε για οτι χρειαστειτε
στο τηλ - viber

698 0 280 270

To 2023 To VIP MASSAGE θα ειναι Αθηνα - Πειραιας - Μυκονος !!

Προσφερουμε ολα τα ειδη μασαζ σε αντρες , γυναικες , ζευγαρια , 4 χερια
οπου και αν βρισκεστε σε 1 ωρα !
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
98
Κριτικές
6
Like
941
Πόντοι
360
Καλή Χρονιά σε όλα τα μέλη. Σύντομη ενημέρωση:

1. Red Massage = attica δεν μπορώ να καταλάβω προς τι το δεύτερο account. ίσως να είναι αυτές που κυκλοφορούν και αργά το βράδυ. Η Μαριάννα που έχουν στο red πχ πάει μέχρι βράδυ αλλά δεν προχωράει με τίποτα από όσο ξέρω και έχω κάνει μαζί της πολλές φορες.
2. Αλιόνα - όπως τα λέει ο φίλος. ακριβή και πολύ μάλιστα ειδικά για ταυτήν την εμφάνιση. είναι από Ρωσία μεριά και έχει αρκετά κιλά παραπάνω από ότι φαίνεται στη φωτο
3. Βίκυ από empire για μένα απόλυτη φόλα κύριοι. Την πήρα δεύτερη φορά να δώσω μια ευκαιρία. Δεν ξέρω πως ένα μέλος πριν από λίγο καιρό ενθουσιάστηκε και μάλιστα σε διπλό 69 με τη φίλη της την Αγάπη. αλλά... η γκόμενα μυρίζει. Επίσης μιλάει πολύ, είναι βαθιά κομπλεξική, έχει άσχημο πρόσωπο για τα γούστα μου και ζητάει αστρονομικά ποσά. Το σώμα της είναι ομολογουμένως καλό αλλά δεν φτάνει.
4. Δάφνη από joy νομίζω έχω ξαναγράψει - συμπαθητική εμφάνιση, καλούτσικο μασάζ προχωράει μέχρι χέρι με &30
5. Εβελίνα VIP - συμπαθητική παρουσία, λίγο ψωνισμένη, προσπαθεί το μασάζ προσωράει με΄χρι χέρι.

Θέλω να δοκιμάσω massage royal - είναι το μόνο που δεν έχω τιμήσει μέχρι τώρα. αν κάποιος έχει εμπειρία ή γενικά αν έχει ανακαλύψει τίποτα της προκοπής και θέλει ανταλλαγή λεπτομερειών ας στείλει εδώ ή και πμ.

ελπίζω να βοήθησα.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
καντε απλα μια αγνοηση στο προφιλ της και δεν θα βλεπετε τιποτα απο αυτα που ποσταρει.
αφηστε την μονη της να τα γραφει και μονη της να τα βλεπει η φωκια.
σωζεις κόσμο τυπε :2funny:
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά σε όλα τα μέλη. Σύντομη ενημέρωση:

1. Red Massage = attica δεν μπορώ να καταλάβω προς τι το δεύτερο account. ίσως να είναι αυτές που κυκλοφορούν και αργά το βράδυ. Η Μαριάννα που έχουν στο red πχ πάει μέχρι βράδυ αλλά δεν προχωράει με τίποτα από όσο ξέρω και έχω κάνει μαζί της πολλές φορες.


ελπίζω να βοήθησα.
άργησα να το διαβάσω....:headbang: όντως η Μαριάννα δεν προχωράει
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
όποιος συναγωνιστής έχει κονέ προσωπικό με καμια ανεξαρτητη καλή λαδοκόρη που να προχωράει ας στειλει κανα ΠΜ θα εκτιμηθει. είχα ενα Φιλλιπινεζάκι που έφυγε και ψάχνομαι. ευχαριστώ
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
όποιος συναγωνιστής έχει κονέ προσωπικό με καμια ανεξαρτητη καλή λαδοκόρη που να προχωράει ας στειλει κανα ΠΜ θα εκτιμηθει. είχα ενα Φιλλιπινεζάκι που έφυγε και ψάχνομαι. ευχαριστώ
Ναι , αλλά όσο το είχες δεν μας είπες τίποτα. Γιατί να σου πούμε εμείς δηλαδή τα δικά μας κονέ;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.172
Πόντοι
1.056
Ναι , αλλά όσο το είχες δεν μας είπες τίποτα. Γιατί να σου πούμε εμείς δηλαδή τα δικά μας κονε;
καλημερα αδερφια συναγωνιστες!!!
φιλε και γειτονα περαματιωτη συχνα εχω την ιδια απορρια αλλα μου ερχεται στο μυαλο μια δικη μου περιπτωση,κοπελα επαγγελματια που δουλευε μονο σε κλειστο κυκλο με στανταρ πελατες και που εγω γνωρισα τυχαια,βρισκομασταν σταθερα 1-2 χρονια υπηρχε ας πουμε καποιο ειδος φιλιας περα απο ολα τα αλλα και εμπιστοσυνη,οταν την ρωτησα αν μπορω να τη συστησω και αλλου εννοωντας καποιους φιλους ατομα εμπιστοσυνης οχι κατι δημοσιο μου εβαλε παγο και μαλιστα με κραξιμο οτι θελει να το κρατησει σε μικρο κλειστο κυκλο και οχι να βαλει και αγγελια!
υπαρχουν περιπτωσεις που οσο και να θελουμε να βοηθησουμε συναδερφους πρεπει να σεβαστουμε και καποιες επιθυμιες απο τις κοπελες καθως να ειμαστε και διακριτικοι,εχεμυθοι...ιδιως οταν παιζουν αντρες,παιδια,οικογενειες απο πισω που μπορει να αγνοουμε και τελειως
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
καλημερα αδερφια συναγωνιστες!!!
φιλε και γειτονα περαματιωτη συχνα εχω την ιδια απορρια αλλα μου ερχεται στο μυαλο μια δικη μου περιπτωση,κοπελα επαγγελματια που δουλευε μονο σε κλειστο κυκλο με στανταρ πελατες και που εγω γνωρισα τυχαια,βρισκομασταν σταθερα 1-2 χρονια υπηρχε ας πουμε καποιο ειδος φιλιας περα απο ολα τα αλλα και εμπιστοσυνη,οταν την ρωτησα αν μπορω να τη συστησω και αλλου εννοωντας καποιους φιλους ατομα εμπιστοσυνης οχι κατι δημοσιο μου εβαλε παγο και μαλιστα με κραξιμο οτι θελει να το κρατησει σε μικρο κλειστο κυκλο και οχι να βαλει και αγγελια!
υπαρχουν περιπτωσεις που οσο και να θελουμε να βοηθησουμε συναδερφους πρεπει να σεβαστουμε και καποιες επιθυμιες απο τις κοπελες καθως να ειμαστε και διακριτικοι,εχεμυθοι...ιδιως οταν παιζουν αντρες,παιδια,οικογενειες απο πισω που μπορει να αγνοουμε και τελειως
Γείτονας;;; Από που εισαι , Πέραμα ή στα πέριξ;
Ναι είναι μια εκδοχη αυτή που παραθέτεις και πολύ σωστά τεκμηριωμένη, βάσει της οποίας για τον ίδιο ακριβώς λόγο δε θα μοιραστώ προσωπικά μου κονέ, πόσο μάλλον με κάποιον που μας θυμήθηκε όταν έχασε το στανταράκι του.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.172
Πόντοι
1.056
Γείτονας;;; Από που εισαι , Πέραμα ή στα πέριξ;
Ναι είναι μια εκδοχη αυτή που παραθέτεις και πολύ σωστά τεκμηριωμένη, βάσει της οποίας για τον ίδιο ακριβώς λόγο δε θα μοιραστώ προσωπικά μου κονέ, πόσο μάλλον με κάποιον που μας θυμήθηκε όταν έχασε το στανταράκι του.
κερατσινιωτης,τελειωσα τεχνικο στο περαμα στο ικονιο οσο ακομα υπηρχαν τεχνικα λυκεια,οποτε εχω και πολλους φιλους γνωστους περαματιωτες
πιστευω οτι ολοι μας εχουμε προσωπικα στανταρακια που δε διαδιδουμε στο διαδυκτιο σε οποιον να'ναι και τι κανει ο καθενας με τους κολλητους του ειναι δικο του θεμα
θεωρω εξισου σημαντικο τουλαχιστο να μοιραζομαστε εμπειριες απο διαφορα βιζιτακια,γραφεια,σπιτια κτλ οχι τοσο για να ξερουμε που θα γαμησουμε καλα αλλα ποιες να αποφυγουμε για να μη κλαιμε τα λεφτα μας και κυριως τον χρονο μας που δεν παιζει αυθονος!
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Ναι , αλλά όσο το είχες δεν μας είπες τίποτα. Γιατί να σου πούμε εμείς δηλαδή τα δικά μας κονέ;
φυσικα και ειπα σε οποιον με ρωτησε και εστειλα και δικη μου μαυρουλα. πως τα λες ετσι? Επίσης διάβασε αυτο που λεει ο φιλος, μερικές ανεξαρτητες δεν θελουνε μεγαλο κυκλο
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια! Χρόνια πολλά.
Συνάντηση με Λεννα από osmose πριν 1 βδομάδα. Νεαρά 25 χρόνων η φωτογραφία της όμως έχει περάσει καλή επεξεργασία. Τα έχει τα πιασίματα της. Στα θετικά, ειναι πολύ καθαρή κ ευχάριστη κοπέλα.
Το μασαζάκι 50ε και για να περάσουμε στο παρασύνθημα 70ε σύνολο 120 για μια φορά. Αρκετά χρήματα κατά την άποψη μου.
Δεν αφήνει σπατουλαρισμα γιατί φοβάται κ προσέχει πολύ όπως μου είπε. Πίπα με προφυλακτικό για τον ίδιο λόγο και προχωράει μόνο αν της το βγάζει ο άλλος..
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
to now massage kseri kanis gia kapoia an aksizi
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

episis to royal massage exei kati kalo aksizi
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Μακριά . Την είχα πάρει και περίμενα να περάσει καιρός για να το γράψω γιατί είναι τσιγγάνα, αλλά αφού αναφέρθηκε ... Την είχα φέρει σε ξενοδοχείο της περιοχής μου και αφού τελειώσαμε από τα πάντα την πληρώνω και μπαίνω στο μπάνιο μέχρι να ντυθεί και αφήνω ρούχα κλπ έξω προφανώς . Ε η πουτανα μου έκλεψε ένα πενηνταρι που ήταν για το ξενοδοχείο. Είμαι 100% σίγουρος ότι πήρε λεφτά γιατί μόλις είχα βγάλει απτήν τράπεζα το πόσο ακριβώς . Δεν υπολογίζω όμως ότι είναι τόσο ακριβή πάνω στην καύλα της έδωσα αυτά που ζήτησε και μου έμεινε ένα πενηντάρι για το ξενοδοχείο το οποίο μου το καβάτζωσε. Αναγκαστικά για να μη χτυπήσω κάρτα και αφήσω ίχνη για τη γυναίκα μου να πάρω ένα φίλο να μου φέρει λεφτά παιδιά. Η τύπισσα μέσα στην κόκα, όταν το είδα την πήρα τηλ και με είχε μπλοκ. Όμως έκανα μαλακιά γιατι είδε το αμάξι μου όταν έβγαινα , φτάσαμε ταυτόχρονα , οπότε άκυρα τα αντίποινα, γιατί μπορεί η βρώμο τσιγγάνα να χει πάρε τις πινακίδες μου η πινηρη. Συν ότι μες στο πορτοφόλι είχα και κάρτα της δουλειάς μου και αυτοί οι τσιγγάνοι είναι ύπουλοι . Ποτέ δεν ξέρεις αν δεν του λέτε κάρτα για να με δεις στο χέρι για την κλεψιά της.
φιλος οταν λες φτασατε ταυτοχρονα (ας πουμε εσυ την αναγνωρισες οτι ειναι αυτη)αυτη πως καταλαβε οτι εσυ εισαι ο πελατης στον οποιο θα ερχοταν?
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
416
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
1
Παιδιά καμμιά πρόταση για αύριο το πρωί??
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ερχομαι σε λιγες μερες Αθήνα, τι προπτείνετε για μασαζακι με τα παραελκόμενα... για να μην παει χαμενο το ταξίδι
 

manoscooper

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
107
Like
159
Πόντοι
1
ΚΥΡΙΑ Ελληνίδα αναλαμβάνει μανικιούρ 20€, πεντικιούρ 20€, βαφή 20€, κούρεμα 20€, καθώς και θεραπευτικό μασάζ μια ώρα αμοιβή 70€, για κάθε υπηρεσία κατ' οίκον, 6999/469901


εχει δοκιμασει κανεις μυστες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom