Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Παίκτη καλά τα λες για την Βίκυ. Αν θυμάμαι καλά έφτασε μπριζόλα, και μετά μου ζήτησε ένα τρελό ποσό. Γενικά δεν πολυδιαπραγματεύομαι με αυτά που ζητάνε αλλά στην συγκεκριμένη είπα πως δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ό,τι ζήτάει και συμφωνήσαμε σε κάτι χαμηλότερο.

Το royal μου κάνει σαν osmose με πιο ωραίες γκόμενες. Είχα πάρει μια που έκανε για τον πούτσο μασαζ και μου ζήτησε τύπου 100 για καλαμάκι και 300 για μπριζόλα. Παραμείναμε στο μασάζ :2funny:. Δεν θυμάμαι ποια ήταν, πάει καιρός.
Ήταν η Βαλεντίνα φίλε μου την οποία ξεμουνιασα για 100 ευρώ τελικά μόνο και μόνο επειδή ήταν πανέμορφη και κοσμάρα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443
Ρε μαγκες ερχομαι σε λιγες μερες Αθήνα, τι προπτείνετε για μασαζακι με τα παραελκόμενα... για να μην παει χαμενο το ταξίδι
προτεινουμε αν θες να μην παει χαμενο το ταξιδι σου να αρχισεις το διαβασμα.
ολα σου τα ποστ ειναι με ερωτηματικο. ΟΛΑ.
επισης προτεινουμε οταν γυρισεις στο χωριο σου,να βρεις χρονο να μας γραψεις τα κατορθωματα σου εδω,για να πληροφορησεις ολους αυτους απο τους οποιους ζητας να σε ξεστραβωσουν.
αυτα για τωρα.
σειρα μετα εχει ο Περαματιωτης. :grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.093
Like
29.445
Πόντοι
5.006
προτεινουμε αν θες να μην παει χαμενο το ταξιδι σου να αρχισεις το διαβαμα.
ολα σου τα ποστ ειναι με ερωτηματικο. ΟΛΑ.
επισης προτεινουμε οταν γυρισεις στο χωριο σου,να βρεις χρονο να μας γραψεις τα κατορθωματα σου εδω,για να πληροφορησεις ολους αυτους απο τους οποιους ζητας να σε ξεστραβωσουν.
αυτα για τωρα.
σειρα μετα εχει ο Περαματιωτης. :grin:
μη χάσεις εσύ καργιολα
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
σειρα μετα εχει ο Περαματιωτης. :grin:
:sunglasses::grin:

Ρε μαγκες ερχομαι σε λιγες μερες Αθήνα, τι προπτείνετε για μασαζακι με τα παραελκόμενα... για να μην παει χαμενο το ταξίδι
Ακου να σου πω ρε παπαράτσι ...και δεν εννοω τους φωτογράφους, αλλα αυτους απο την Κρήτη που έχουν μικρό παπάρι, δηλαδη παπαράκι , στα κρητικά παπαράτσι...

Το 2015 που γράφτηκες , το πρώτο σου post ήταν ζητιανιά. Το παραθέτω παρακάτω:
Παιδες με το Amouage τι παιζει?
Για λίγες μερες θα ειμαι Αθηνα και σκεφτομαι να περασω μια βολτα απο κει. Αν καποιος εχει προσφατη εμπειρια ας πει
Να σου δώσουμε πληροφορίες επειδή θα ερχόσουν στην Αθήνα. Βρέθηκαν κάποιοι και σε βοήθησαν . Σου έδωσαν πληροφορίες.
Που είναι ρε καρνάβαλε αρλεκίνε η κριτική από την επίσκεψή σου;

Δεν είναι το πρόβλημά σου η Αθήνα που δεν ξέρεις. Ούτε στην πόλη σου τα Χανιά δεν ξέρεις τι παίζει.
7 χρόνια μέλος, μόνο 39 αναρτήσεις και αυτές μόνο ρωτάς τους άλλους να σου πουν.
Σε άτομα με μηδενική προσφορά δεν δίνονται βοήθειες.
Οπότε όπως λέει και ο φίλος μου ο Πέτρος παραπάνω, κάτσε και ξεστραβώσου. Διάβασε τις τελευταίες 20-30 σελίδες, διάλεξε αυτό που σου ταιριάζει και έλα να γράψεις κριτική από την επίσκεψή σου στο μασατζίδικο που θα επιλέξεις.
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Η βαλεντινα π δουλευει μυστη?
Δεν έχω ιδέα φίλε.Απ’ ό,τι κατάλαβα έχει δικό της κύκλο με πελάτες αλλά δεν πήρα τηλέφωνο δεν ασχολήθηκα καν γιατί ήταν τόσο στην κοσμάρα της και τόσο ακριβή που δεν αξίζει για πολλά πολλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lalito

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Ναι ακριβώς αυτο έπρεπε να κάνεις . Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ. Τι πάει να πει αν ήθελε η κοπέλα. Με εσένα ήθελε αλλά άλλους πελάτες δεν ήθελε;
Δηλαδή πως το έκανες με την μαυρούλα; Πρώτο μήνυμα μετά την εγγραφή σου ήταν να προμοτάρεις τη μαυρούλα που είχες . Αλλα επειδή ήταν μούφα την έδινες, την ασιάτισσα που ήταν καλή, το έκανες αβαβά.

Και όχι δε χαλαρώνω ρε φιλαράκι, γιατί μέλη-γύπες δεν γουστάρουμε εδώ μέσα. Μηδενική συμμετοχή, μηδενική συνεισφορά, έχετε τις καβάτζες σας, δε μοιράζεστε την πληροφορία, αλλα όταν χάνετε την καβάντζα σας, τότε θυμάστε το φορουμ και ζητάτε να σας βοηθήσουμε. Λυπάμαι αλλά δε πάει έτσι φιλαράκι.

Δυστυχώς όμως, όπως έγραψα παραπάνω , όλο και κάποιος μαλάκας καλοθελητής (=προμότορας) θα σου στείλει πμ και θα βολευτείς.
Είσαι μεγάλος μπούλης ρε φιλαράκι. Εγώ εδω μπαίνω για να χαλαρώνω όχι για να μου λέει ο κάθε μαλάκας σαν εσένα τι να κάνω. όποιος θέλει απαντάει αν δεν σ αρέσει μην ασχολέισαι
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
και εσυ φοβηθηκες επειδη μπορει να να βρει ποιος εισαι η επειδη εισαι παντρεμενος?
απορια μου απλα
εννοειται μαυρο για την κοπελα αν εκανε αυτο που λες δεν το συζηταω
Τώρα αυτή η απορία είναι κάτι που θα βοηθήσει το νήμα ? Και τα δύο παίζουν .
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
PRIVE MASSAGE

Η Εταιρια μας σας Ευχεται Χρονια Πολλα - Καλη Χρονια με υγεια και ευτυχια !


Ξεκινανε νεες θεραπευτριες μασαζ ετοιμες να ευχαριστησουν τον πιο απαιτητικο πελατη .

Ειμαστε στη διαθεση σας στο τηλεφωνο και στο viber
698 3741658

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΗΝΑ
90 Λεπτά Μασαζ
Προσφορά στα 70 Ευρώ !

Μυοχαλαρωτικό Massage σε όλο το σώμα
Τιμή 60 Ευρώ / Ωρα ,

Massage με τα πόδια / Αshiatsu Massage 70 ευρω / ωρά
Nuru / Body to Body Massage 80 Ευρω / ώρα
Lomi – lomi Massage 70 Ευρω
Jacuzzi Massage 80 Ευρώ
4 χέρια 60 Λεπτα 120 ευρω
4 χέρια 90 λεπτα 140 Ευρω

FULL BODY MASSAGE - ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ , ΓΥΝΑΙΚΕΣ , ΖΕΥΓΑΡΙΑ
ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ Η ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΑΣ ΣΕ 1 ΩΡΑ !

Ειμαστε στη διαθεση σας στο τηλεφωνο και στο viber
698 3741658


Ωράριο Εξυπηρέτησης πελατών
12:00 εώς 23:00
Δευτέρα έως Κυριακή
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Είσαι μεγάλος μπούλης ρε φιλαράκι. Εγώ εδω μπαίνω για να χαλαρώνω όχι για να μου λέει ο κάθε μαλάκας σαν εσένα τι να κάνω. όποιος θέλει απαντάει αν δεν σ αρέσει μην ασχολέισαι
Σε μαλάκες τιποτένιους πουθενάδες σαν κι εσένα έτσι απαντάμε. Αν δε σου αρέσει , ξεγράψου από το φόρουμ.
Αν θες να χαλαρώσεις κάτσε σπιτάκι σου και άραξε στο κρεβατάκι σου. Εδώ είναι για άντρες.
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
έχει ιδέα κανείς τι γίνεται με την μιλανα από deluxe??σταμάτησε?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Σε μαλάκες τιποτένιους πουθενάδες σαν κι εσένα έτσι απαντάμε. Αν δε σου αρέσει , ξεγράψου από το φόρουμ.
Αν θες να χαλαρώσεις κάτσε σπιτάκι σου και άραξε στο κρεβατάκι σου. Εδώ είναι για άντρες.
ελα τωρα το παρακανες ρε.και ειμαι αντιθετος που συμφωνεις με τον αλλο τον μαλακα,που δεν ειναι και πολυ μαλακας,αλλα ξερει αυτος τι ειναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zak_$

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
57
Like
67
Πόντοι
0
Σε μαλάκες τιποτένιους πουθενάδες σαν κι εσένα έτσι απαντάμε. Αν δε σου αρέσει , ξεγράψου από το φόρουμ.
Αν θες να χαλαρώσεις κάτσε σπιτάκι σου και άραξε στο κρεβατάκι σου. Εδώ είναι για άντρες.
Ουτε μια τριχα απ τα αρχιδια μου δεν εισαι για να μου πεις τι να κανω, Α και γαμησου εκατσα και σου δωσα σημασια. Γραφε οτι θελεις και διαβασε τα μονος σου απο δω και περα
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Ουτε μια τριχα απ τα αρχιδια μου δεν εισαι για να μου πεις τι να κανω, Α και γαμησου εκατσα και σου δωσα σημασια. Γραφε οτι θελεις και διαβασε τα μονος σου απο δω και περα
Εντάξει;; Τα είπες.. Ξαλάφρωσες; Άντε γαλατακι πιπιλα και υπνο τωρα μπουχέσα,,, ειπαμε εδώ είναι για άντρες, δεν εχεις θεση εδω... αα και που εισαι.. δε τα διαβαζω μονος μου.. το ξεβρακωμα που σου εχω ρίξει το διαβάζουν δεκάδες μέλη καθημερινά
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
ελα τωρα το παρακανες ρε.και ειμαι αντιθετος που συμφωνεις με τον αλλο τον μαλακα,που δεν ειναι και πολυ μαλακας,αλλα ξερει αυτος τι ειναι.
Frank, σε εχασα ρε φίλε. Ποιός ειναι αυτός με τον οποίο συμφωνω;

Όσο για τον αλλον , ισως να το παράκανα, αλλα μου τη δίνουν στα νεύρα κάτι τετοια μουνόπανα. Κάνουν τη μαλακία, τους ξεβρακώνεις και αντι να το βουλώσουν πάνε να βγουν κι από πάνω γαμώ τον αντίχριστό τους.
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
έχει ιδέα κανείς τι γίνεται με την μιλανα από deluxe??σταμάτησε?
Είναι η δεύτερη φορά που κάνει τοσο μεγάλο κενό, μάλλον το πάει για οριστική διακοπή δυστυχώς. Μου στείλανε μια καινούρια Σαμίρα που φαίνεται ομορφούλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom