Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.139
Πόντοι
736
Είστε τυχερός αγαπητέ φίλε. Φορμίωνος και Νικηφορίδη στο σουβλατζίδικο αγαπητέ θα συναντήσετε πολύ πολύ γνωστό κορίτσι του χώρου να απολαμβάνει το ψητό κοτόπουλο της σχεδόν καθημερινά. Τρώει ως σπουργίτι, χρεώνει ωστόσο ως καρχαρίας.
Το όνομα της κορασίδας;
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπερα σας αξιοτιμα και αξιαγαπητα μελη του φορουμ

Η εταιρια μασαζ στο σπιτι VIP MASSAGE
θελει να σας ευχηθεί Καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία !

Επίσης να σας ενημερώσουμε
οτι η εταιρια μας εχει προσθεσει νεες θεραπευτριες μασαζ
με τα παρακατω ονοματα

Ατζι
Κικη
Αρτεμις
Μαιρη
Τζινα

Ολες οι κοπέλες της εταιρείας μας προσφερουν ολα τα είδη μασάζ σε όλο το σώμα , για άντρες , γυναίκες και σε ζευγάρια .

Επίσης προσφέρουμε 4 χέρια ( 2 κοπέλες μαζί )

Ενημερωθείτε στο τηλέφωνο και στη γραμμή VIBER

698 0 280 270
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Ρε παιχτες εχω μια ερωτηση. Μια Νεφελη που ηταν στο Deluxe μεχρι πριν κανα χρονο,ψιλο τσουπωτη κ ψιλοτρελη ηερει κανεις που βρισκεται. Ενδεχομενως να εχει παει εξωτερικο γιατι ειχε κατι θεματα με τον γιο της αλλα ειχε αβαγκη κ τα χρηματα .
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
2
Like
1.498
Πόντοι
216
Έχει κάποιος συναγωνιστής πληροφορίες για ειρήνη και Μαρίνα από yours η από Ρωξάνη στο joy???
Στις φωτό φαίνονται ενδιαφέρον...
Θα δοκιμάσω στις επόμενες μέρες αλλά έλεγα μήπως κάποιος έχει κάτι παραπάνω από info....
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Καλησπερα σας αξιοτιμα και αξιαγαπητα μελη του φορουμ

Η εταιρια μασαζ στο σπιτι VIP MASSAGE
θελει να σας ευχηθεί Καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία !

Επίσης να σας ενημερώσουμε
οτι η εταιρια μας εχει προσθεσει νεες θεραπευτριες μασαζ
με τα παρακατω ονοματα

Ατζι
Κικη
Αρτεμις
Μαιρη
Τζινα

Ολες οι κοπέλες της εταιρείας μας προσφερουν ολα τα είδη μασάζ σε όλο το σώμα , για άντρες , γυναίκες και σε ζευγάρια .

Επίσης προσφέρουμε 4 χέρια ( 2 κοπέλες μαζί )

Ενημερωθείτε στο τηλέφωνο και στη γραμμή VIBER

698 0 280 270
Αντζη μωρη....τι Ατζι....η εταιρία σας μάρανε
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Velvet φουλ ,Vip φουλ, paradise φουλ,osmose φουλ,prive φουλ, κλπ κλπ κλπ κλπ... Θέλεις και άλλα η σε κάλυψα ;;;
Πολλά με φουλ υπηρεσίες όπως είναι η απάντηση σου … Joy όμως ? Γιατί έχει ενδιαφέρουσες παρουσίες στο What’s up
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
About - Body Harmony Massage at Home

Παίδες, την βρηκε φιλος μου στο φβ , ξέρει κανείς κάτι παραπάνω ;
Έκανα search στο φορουμ , δεν βρηκα κάτι.
Μειώνει το στρες λέει.... :helpplea::mrs-help:
Η γνωστή Χάνα είναι...Αυτή που δουλεύει στο Silk, χθες τουλάχιστον μου την έστειλαν διαθέσιμη...
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786
Ρε παιχτες εχω μια ερωτηση. Μια Νεφελη που ηταν στο Deluxe μεχρι πριν κανα χρονο,ψιλο τσουπωτη κ ψιλοτρελη ηερει κανεις που βρισκεται. Ενδεχομενως να εχει παει εξωτερικο γιατι ειχε κατι θεματα με τον γιο της αλλα ειχε αβαγκη κ τα χρηματα .
Κι εμένα αυτό μου χε πει. Νομίζω τα κανόνισε όλα και την έκανε.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
4
Like
3.451
Πόντοι
456
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
4
Like
3.451
Πόντοι
456
Α, μάλιστα ! Δεν είμαι και πολύ ενήμερος για τις μεταξύ γραφείων συγγένειες … χαχα .
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση
Και όχι μόνο αυτό κατά καιρούς έχουν και τις ίδιες κοπέλες με διαφορετικά ονόματα π.χ. η γνωστή σε όλους μας ΑΡΙΑΔΝΗ είναι ΜΑΡΙΝΑ σε Joy είναι και ώς ΕΙΡΗΝΗ στο Velvet..ή και όχι όπως η ΝΤΙΝΑ από joy που είναι ΝΤΙΝΑ και στο Lux... και με ίδια φωτό .. :2funny:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.870
Λοιπον , αν και παρακολουθώ αρκετά χρονια το site δεν συμμετέχω ενεργά, απλά τώρα ένιωσα την ανάγκη να πω κάποια πράγματα μετά ειδικά από την προχθεσινή μου εμπειρία .
Μαζι με αυτήν βέβαια θα κάνω και κάποια σχόλια .
1. Εμπειρία με vip : Ειμαι Σάββατο Αθήνα , ψάχνω για massage, βλέπω στο Forum κάποιος συναγωνιστής πήρε την Ηλεκτρα και έμεινε ευχαριστημένος. Την Παρασκευή στέλνω μήνυμα ότι ενδιαφέρομαι για Σάββατο βράδυ 10 η ώρα, 2ωρο body to body με ΗΛΕΚΤΡΑ στο Priamos στην Ηλιουπολη. Μου απαντάνε οκ, τους λέω να σας στείλω και αύριο μήνυμα ,μου λένε είμαστε οκ. Σάββατο 8.15 στέλνω μήνυμα για επιβεβαιωση, μου απαντάνε οκ. Πάω στο ξενοδοχείο κατά τις 9.15, κανω το μπανάκι μου, βλέπω Μουντιάλ για να περάσει η ώρα , πάει 10.15 πουθενά η κοπέλα. Στέλνω μήνυμα, μου λένε θα άργησε αλλά 10 με 15 λεπτά . Τα παίρνω, τους λέω γιατί δεν με ειδοποιησατε ,μου λένε ΘΑ σας ειδοποιουσαμε!
Στο καπάκι με παιρνουνε και τηλ ,με υφάκι μου λέει η κυρία,εμείς είμαστε επαγγελματίες κλπ, είμαστε τρία χρόνια στην αγορά !!! Η κοπέλα θα έχει έρθει μέχρι 10.30! Λέω το αλλάζω σε 1 ώρα , μου λέει οκ.
Κλεινω, περνάει η ώρα πάει 10.30, άφαντη η κοπέλα ! Στελνω μήνυμα ότι το ακυρώνω,μου απαντάει η … «επαγγελματιας» , οκ! Ξενερωμενος , περιμενω να τελειώσει ο αγώνας Γαλλία - Αγγλία για να φύγω . Κατά τις 11 και ενώ είμαι ντυμένος και πάω προς την πόρτα να φύγω , χτυπάει η πόρτα ! Είναι η ΗΛΕΚΤΡΑ και μου λέει ηρθα ! Να γελάσω η να κλάψω ?
Της λέω ότι το έχω ακυρώσει , μου απαντάει ότι δεν ξέρει τίποτα περί ακύρωσης κλπ. Της δείχνω τα μηνυμστα στο. Viber και μετά αρχίζει να με παρακαλάει να κάνουμε τουλάχιστον 1 ώρα! Τι να πω…No further comment ! Φυσικά και δεν έκανα !
Εμεινα με την όρεξη, πλήρωσα δωμάτιο για να δω Μουντιάλ , χάρη στον αρπακολισμο του «επαγγελματικού» γραφείου ! Μακριά !
Για όποιον αμφιβάλλει μπορω να στείλω screenshot όλο τον διάλογο .

2. Έχω πάρει 4 φορές από το Diamond, τρεις φορές την Ίριδα και 1 την Λύδια . Σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος , εκτός ίσως από την τελευταία που η Ίριδα μάλλον ήταν κουρασμένη και δεν πήρα αυτό που ηθελα . Οκ, πταίσμα.Ζητησα να συναντήσω την Thea, μου λέει ότι τα ραντεβού κλείνονται από Δευτέρα 11 το πρωί . Έτσι κι εγώ σήμερα έστειλα μήνυμα να κλείσω για την Πέμπτη . Μου απαντάει πως αυτή τη βδομάδα δεν θα δουλέψει η Thea! Οκ, αυτό που με ενοχλεί είναι το δούλεμα και η υποτιμηση της νοημοσύνης μου. Θες να επιλέγεις πελάτες, no Problem! Μη λες όμως ιστοριες με φίδια , θέλω να κλείσω από Δευτέρα για Πέμπτη και έχεις διαθέσιμη μόνο την Ίριδα ! Λίγο σεβασμός σε έναν πελάτη που σε έχει προτιμήσει και ήθελε να συνεχίσει να είναι πελάτης σου. Αυτό λέγεται φτύσιμο και φυσικά δεν πρόκειται να επιστρέψω. Βέβαια , δεν την ενδιαφέρει και πολύ , η ζήτηση είναι τεράστια μου απάντησε . Κρίμα, τη θεωρούσα πιο επαγγελματία από τις άρπα κόλες που κυκλοφορούν.
Αυτα τα ολιγα, καλή συνέχεια συναγωνιστές και σύντροφοι !
Καλησπέρα σας.
Αν και δεν υπάρχουν ιστορίες με φίδια ....παρόλα αυτά θα απαντήσω χωρίς να αφήνω υπονοούμενα , χωρίς υποθετικές αυθαίρετες σκέψεις και συμπεράσματα, ξεκάθαρα προς ενημέρωσή σας, επικοινωνώ μόνο την αλήθεια και τη διαφάνεια και ως προς τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, και όσο αφορά την φιλοσοφία μας και τον τρόπο μας όλα αυτά τα χρόνια προς όλους αυτούς τους ανθρώπους που μας επιλέγουν και μας τιμούν μέσα από τόσο τεράστιο ανταγωνισμό.
Το γνωρίζουν όλοι στην αγορά δεν θα κριθώ σήμερα ούτε για τις υπηρεσίες ούτε για τον επαγγελματισμό μου.
Όλα τα μέλη γνωρίζουν ότι έχω κρατήσει μια σταθερή ομάδα κοριτσιών κοντά μου για τον πολύ ξεκάθαρο λόγο να μην πετάτε τα χρήματα για υπηρεσίες που δεν υπάρχουν, να μπορούν να εκπληρώνουν ανάγκες σας σε όλα τα επίπεδα, με πραγματικό μασάζ και έξτρα περιποίηση χωρίς να είναι αρπακτικά ,να τιμούν και να σέβονται τα χρήματα σας.
Γιατί ,κακά τα ψέματα έχουν χαθεί πολλά χρήματα απ τις τσέπες σας όλα τα χρόνια και η υπόσχεση μου σε εσάς είναι να λειτουργώ έντιμα απέναντί σας.
Ποτέ δεν ξεχνώ ότι εσείς με βοηθήσατε κι αν δεν υπήρχατε Εσείς όλα τα κορίτσια απ' τη δική μου ομάδα θα ήμασταν άνεργες.
Το μασάζ είναι απίστευτα πολύ ακριβό άθλημα και για αυτό το λόγο εκτιμώ και σέβομαι τον κάθε άνθρωπο και το κάθε ευρώ που θα δώσει σε εμάς.
Όταν το δυναμικό μας είναι τρεις θεραπεύτριες είναι ανθρωπίνως αδύνατον να μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε όλους, ούτε διαχωρισμό κάναμε ποτέ σε καλούς / κακούς ούτε παλιούς και νέους αλλά πάμε σύμφωνα με τη ζήτηση.
Καλώς ή κακώς είτε το κατανοείτε είτε όχι η ζήτηση Είναι τεράστια,
Ο όγκος των πελατών μεγάλος, η κίνηση στους δρόμους και τα δρομολόγια είναι κάτι το οποίο μας πονάει καθημερινά ,με αποτέλεσμα να βγαίνει πολύ συγκεκριμένος αριθμός των ραντεβού μέσα σε 12 ώρες εργασίας την ημέρα.
Μην ξεχνάτε και τον παράγοντα ενέργεια που σημαίνει ότι για να είναι παραγωγική μία θεραπεύτρια πρέπει να είναι ξεκούραστη για να μπορεί να προσφέρει σε όλους εσάς.
Για αυτό το λόγο και δεν φορτώνουμε παραπάνω ραντεβού τα κορίτσια.
Το γνωρίζω και δεν μπορείτε να βρείτε όλοι οι ενδιαφερόμενοι διαθεσιμότητα άμεσα και για αυτό οι περισσότεροι πελάτες κάνουν κράτηση των ραντεβού αναγκαστικά γιατί είμαστε μικρή ομάδα.
Δεν είναι δυνατόν να ζητάτε θεραπεύτρια για μασάζ και να σας στείλουμε ένα πτώμα σε καμία περίπτωση δεν είναι τίμιο.
Οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας όπως σας ενημερώσαμε ξεκινούν 11:00 το πρωί της Δευτέρας... Πολλές φορές λοιπόν οι πελάτες ξεκινούν και στέλνουν από τις 6:00 το πρωί με αποτέλεσμα όταν ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο να έχει 120 κλήσεις... καταλαβαίνετε τώρα ότι αναγκαστικά απαντάμε στα μηνύματα με σειρά προτεραιότητας. Έτσι έχουν τα πράγματα, μέχρι εκεί μπορούμε να δώσουμε και να εξυπηρετήσουμε.
Συγνώμη που έγραψα ολόκληρο σεντόνι και παίρνω χώρο στο νήμα χωρίς να έχω καμία διάθεση να σπαμάρω.
Καλές γιορτές σε όλους Να έχουμε καλοπροαίρετη διάθεση υγεία πάνω από όλα Γιατί όλα τα υπόλοιπα έρχονται πολύ δεύτερα.
Φιλί ΤΕΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας.
Αν και δεν υπάρχουν ιστορίες με φίδια ....παρόλα αυτά θα απαντήσω χωρίς να αφήνω υπονοούμενα , χωρίς υποθετικές αυθαίρετες σκέψεις και συμπεράσματα, ξεκάθαρα προς ενημέρωσή σας, επικοινωνώ μόνο την αλήθεια και τη διαφάνεια και ως προς τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, και όσο αφορά την φιλοσοφία μας και τον τρόπο μας όλα αυτά τα χρόνια προς όλους αυτούς τους ανθρώπους που μας επιλέγουν και μας τιμούν μέσα από τόσο τεράστιο ανταγωνισμό.
Το γνωρίζουν όλοι στην αγορά δεν θα κριθώ σήμερα ούτε για τις υπηρεσίες ούτε για τον επαγγελματισμό μου.
Όλα τα μέλη γνωρίζουν ότι έχω κρατήσει μια σταθερή ομάδα κοριτσιών κοντά μου για τον πολύ ξεκάθαρο λόγο να μην πετάτε τα χρήματα για υπηρεσίες που δεν υπάρχουν, να μπορούν να εκπληρώνουν ανάγκες σας σε όλα τα επίπεδα, με πραγματικό μασάζ και έξτρα περιποίηση χωρίς να είναι αρπακτικά ,να τιμούν και να σέβονται τα χρήματα σας.
Γιατί ,κακά τα ψέματα έχουν χαθεί πολλά χρήματα απ τις τσέπες σας όλα τα χρόνια και η υπόσχεση μου σε εσάς είναι να λειτουργώ έντιμα απέναντί σας.
Ποτέ δεν ξεχνώ ότι εσείς με βοηθήσατε κι αν δεν υπήρχατε Εσείς όλα τα κορίτσια απ' τη δική μου ομάδα θα ήμασταν άνεργες.
Το μασάζ είναι απίστευτα πολύ ακριβό άθλημα και για αυτό το λόγο εκτιμώ και σέβομαι τον κάθε άνθρωπο και το κάθε ευρώ που θα δώσει σε εμάς.
Όταν το δυναμικό μας είναι τρεις θεραπεύτριες είναι ανθρωπίνως αδύνατον να μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε όλους, ούτε διαχωρισμό κάναμε ποτέ σε καλούς / κακούς ούτε παλιούς και νέους αλλά πάμε σύμφωνα με τη ζήτηση.
Καλώς ή κακώς είτε το κατανοείτε είτε όχι η ζήτηση Είναι τεράστια,
Ο όγκος των πελατών μεγάλος, η κίνηση στους δρόμους και τα δρομολόγια είναι κάτι το οποίο μας πονάει καθημερινά ,με αποτέλεσμα να βγαίνει πολύ συγκεκριμένος αριθμός των ραντεβού μέσα σε 12 ώρες εργασίας την ημέρα.
Μην ξεχνάτε και τον παράγοντα ενέργεια που σημαίνει ότι για να είναι παραγωγική μία θεραπεύτρια πρέπει να είναι ξεκούραστη για να μπορεί να προσφέρει σε όλους εσάς.
Για αυτό το λόγο και δεν φορτώνουμε παραπάνω ραντεβού τα κορίτσια.
Το γνωρίζω και δεν μπορείτε να βρείτε όλοι οι ενδιαφερόμενοι διαθεσιμότητα άμεσα και για αυτό οι περισσότεροι πελάτες κάνουν κράτηση των ραντεβού αναγκαστικά γιατί είμαστε μικρή ομάδα.
Δεν είναι δυνατόν να ζητάτε θεραπεύτρια για μασάζ και να σας στείλουμε ένα πτώμα σε καμία περίπτωση δεν είναι τίμιο.
Οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας όπως σας ενημερώσαμε ξεκινούν 11:00 το πρωί της Δευτέρας... Πολλές φορές λοιπόν οι πελάτες ξεκινούν και στέλνουν από τις 6:00 το πρωί με αποτέλεσμα όταν ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο να έχει 120 κλήσεις... καταλαβαίνετε τώρα ότι αναγκαστικά απαντάμε στα μηνύματα με σειρά προτεραιότητας. Έτσι έχουν τα πράγματα, μέχρι εκεί μπορούμε να δώσουμε και να εξυπηρετήσουμε.
Συγνώμη που έγραψα ολόκληρο σεντόνι και παίρνω χώρο στο νήμα χωρίς να έχω καμία διάθεση να σπαμάρω.
Καλές γιορτές σε όλους Να έχουμε καλοπροαίρετη διάθεση υγεία πάνω από όλα Γιατί όλα τα υπόλοιπα έρχονται πολύ δεύτερα.
Φιλί ΤΕΑ.
Γειά σου ρε Τέα με τα ωραία σου :kiss-mark:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
2.021
Like
7.870

Συνημμένα

  • IMG_20221213_203356.jpg
    IMG_20221213_203356.jpg
    404,3 KB · Εμφανίσεις: 120

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom