Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Συνεχεια στην ενημέρωση με συναντησεις των τελευταιων 10ημερων

1) empire massage - ημουν αναμεσα σε αλεξανδρα και ιωαννα ως περισσότερο μιλφάκιας .... Μπορω να πω εξυπηρετηση γραφειου αψογη και αμεση και ευγενεστατη, τελικα διαλεξα αλεξανδρα (η ιωαννα ετριβε αλλον συναθλητη) . Η εμφανιση μπορω να πω παρα πολυ ωραια - ωραια ματια, μετριο αναστημα μικρο βυζι (μαλλον) , ωραια μαλλια πισσα μαυρα και λευκο δερμα προσωπου . Δεν πρεπει να είναι ελληνιδα .... Διέκρινα ένα υφάκι καπως οτι ειμαι εγω και γαμαω και δερνω αλλα δεν εδωσα σημασια ...
το μασαζ το εκανε κανα 40 λεπτο αλλα κατ εμε ηταν ψιλοτραγικο ετριβε την καθε γαμπα κανα 10 λεπτο την καθεμια - δεν κανω πλακα - και σε σημεια που επρεπε να κανει μασαζ .. δεν εκατσε ουτε 3 λεπτάκια ...
δεν εβγαλε ποτε ρουχα - και δεν εννοω να μεινει ημιγυμνη αλλα ρε φιλε οταν τριβεις με ενα βαμβακερο απο πανω οσο να ναι σκας ρε φιλε ...
και οταν εφτασε στο ζουμι και γυρισα μου ειπε το θεικο + 40 αν θες καλαμακι με ρουχα + 50 χωρις ....
οκ πηρε το 60αρι και πηγε στο καλο ... ημουν και σε ξενοδοχειο οποτε με τιποτα δεν θα εδινα 40 να μου την παιξουν και να φοραει το μπλουζακι και το τζιν ....
οποτε πανακριβο το γραφειο αυτο και κριμα γιατι ηθελα να δοκιμασω ακομη μερικες από εκει ....
2) vip massage - μετά απο καιρο πετυχα την χρυση διαθεσιμη ... βασικα ότι είχε πει και ο περισσοτερος λαος ... ψηλη (μου ριχνει κιολας) , ομορφη με ωραια ματια, και καλη επι το έργον όλο το πακετο .... φραπε +20 τα γνωστα , αλλα για μενα το σωμα το περιμενα καλυτερο συμφωνα με αυτα που εχω ακουσει ... προσωπικα δεν θα ξαναπαρω γιατι λογω τετοιου φορτου που εχει η κοπελα και ειναι λογικο μου φανηκε καπως κουρασμενη ... οχι ομως ξεπετα αλλα δεν εχει πχ την ορεξη που εχει ισμηνη απο το ιδιο γραφειο (και που για εμενα κανει το ιδιο καλο μασαζ)...
Συγνώμη φίλε μου επειδή έχω πάρει και τις τρεις που ανέφερες , η Αλεξάνδρα πίπα και ολόγυμνη έχει πάρει 40 και 30 .... Χρυσή όντως πάει φουλ με καλύτερο μασάζ από Ισμήνη. Ισμήνη κανένα μασάζ ... Επίσης στο μασάζ 60 ευρώ όλες είναι ντυμένες . Πάρε ένα body to body να γουστάρεις ρε αδερφέ . Άρα δες τι κάνεις λάθος ...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.476
Πόντοι
17.436
Ξερει κανεις που πηγε η που ειναι αυτη η Μαριαντζελα απο Joy massage?
Μάλλον σταμάτησε Δεν την είδα στις φωτό τελευταία που έστειλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δάφνη από joy απίστευτο σωστό επαγγελματικο μασαζ από ένα πολύ ομορφο κορίτσι . Τίποτα παραπάνω .
:hi:ωραιος
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
68
Like
108
Πόντοι
0
απο ερμης μασαζ κ το σταρ μασαζ ποιες προχωρανε ξερουμε?
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Συγνώμη φίλε μου επειδή έχω πάρει και τις τρεις που ανέφερες , η Αλεξάνδρα πίπα και ολόγυμνη έχει πάρει 40 και 30 .... Χρυσή όντως πάει φουλ με καλύτερο μασάζ από Ισμήνη. Ισμήνη κανένα μασάζ ... Επίσης στο μασάζ 60 ευρώ όλες είναι ντυμένες . Πάρε ένα body to body να γουστάρεις ρε αδερφέ . Άρα δες τι κάνεις λάθος ...

εσενα φιλε μου τι σε βαλαμε εδω, κριτη των κριτικών? πες την εμπειρία σου και ασε τις κρισεις το τι κανω λαθος εγω στην συγκεκριμενη περιπτωση ....
Για μενα ισμηνη και χρυση στο μασαζ τις βαζω ισαξιες ... εσυ εχεις αλλη αποψη ... δεκτη
Η ΑΛεξανδρα αυτο μου ζητησε αυτο εγραψα , και ας βγαλει ο καθενας συμπεράσματα του ...

και στο οτι στα 60 ειναι ολες ντυμενες κανεις λαθος ... μου εχουν τυχει και περιπτωσεις που τουλαχιστον το πανω εχει βγει ....
αλλα στην κριτικη μου δεν σταθηκα σε αυτο ... ας μου εκανε και με το μπουφαν μασαζ αν ηθελε ... εγω εδωσα βαση στη τιμιλογιακη πολιτικη ....
αν του εχει κανει καποιου φιλου φραπε με 20 (οπως ειναι στα περισσοτερα γραφεια ) κοπελα απο το empire ασ βγει να το πει
 
Τελευταία τροποποίηση:

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Αλεξάνδρα Ντελούξ.

Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Ελληνίδα από την όμορφη Θεσσαλονίκη. Μασάζ πολύ και καλό και αριστοτεχνικό φραπεδάκι στο τέλος. Θα ξανατιμηθεί λίαν συντόμως.
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα Ντελούξ.

Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Ελληνίδα από την όμορφη Θεσσαλονίκη. Μασάζ πολύ και καλό και αριστοτεχνικό φραπεδάκι στο τέλος. Θα ξανατιμηθεί λίαν συντόμως.
κόστος?
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
121
Πόντοι
0
Η ισμηνη VIP φτανει φουλ;αν μπορειτε απαντηστε μου συντομα καποιος
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
εσενα φιλε μου τι σε βαλαμε εδω, κριτη των κριτικών? πες την εμπειρία σου και ασε τις κρισεις το τι κανω λαθος εγω στην συγκεκριμενη περιπτωση ....
Για μενα ισμηνη και χρυση στο μασαζ τις βαζω ισαξιες ... εσυ εχεις αλλη αποψη ... δεκτη
Η ΑΛεξανδρα αυτο μου ζητησε αυτο εγραψα , και ας βγαλει ο καθενας συμπεράσματα του ...

και στο οτι στα 60 ειναι ολες ντυμενες κανεις λαθος ... μου εχουν τυχει και περιπτωσεις που τουλαχιστον το πανω εχει βγει ....
αλλα στην κριτικη μου δεν σταθηκα σε αυτο ... ας μου εκανε και με το μπουφαν μασαζ αν ηθελε ... εγω εδωσα βαση στη τιμιλογιακη πολιτικη ....
αν του εχει κανει καποιου φιλου φραπε με 20 (οπως ειναι στα περισσοτερα γραφεια ) κοπελα απο το empire ασ βγει να το πει
Μας δουλεύεις ;;;;; Η νίκη πόσο παίρνει ; Η Ηλιάνα η Λυδία ; Που η νίκη και η Λυδία με + 50 60 δίνουν μπριζόλα . Θες να μας πεις δηλαδή ότι με 20- 25 δεν δίνουν φραπέ ; Επίσης η Αλεξάνδρα δεν έχει Πίσα μαύρα μαλλιά , ούτε καν μαύρα . ΚάστανοΞάνθη είναι .... η για άλλη λες ή κάτι άλλο παίζετε ..... Άρα τα συμπεράσματα δικά σας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ισμηνη VIP φτανει φουλ;αν μπορειτε απαντηστε μου συντομα καποιος
Σε εμένα φραπέ . Πικρό.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Μια κινεζα- Γιαπωνέζα μου στέλνει το Crystal Massage την έχει δοκιμάσει κανείς ;
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Μας δουλεύεις ;;;;; Η νίκη πόσο παίρνει ; Η Ηλιάνα η Λυδία ; Που η νίκη και η Λυδία με + 50 60 δίνουν μπριζόλα . Θες να μας πεις δηλαδή ότι με 20- 25 δεν δίνουν φραπέ ; Επίσης η Αλεξάνδρα δεν έχει Πίσα μαύρα μαλλιά , ούτε καν μαύρα . ΚάστανοΞάνθη είναι .... η για άλλη λες ή κάτι άλλο παίζετε ..... Άρα τα συμπεράσματα δικά σας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε εμένα φραπέ . Πικρό.

καλα χαλαρωσε λιγο βαγγελα .... ουτε και ξερω ουτε και με ενδιαφερει ποσα παιρνει η νικη η ηλιανα η λυδια ... εγω εγραψα για την εμπειρια μου με την συγκεκριμενη ... και ειπα την γνωμη μου για το γραφειο ... παντως καστανοξανθη δεν ηταν σιγουρα .....
και τωρα τι συμπερασματα βγαζει ο καθενας εδω μεσα αστο ... ο καθενας μας εχει δωσει δειγματα γραφης τοσα χρονια στο σαη ....
δεν θα ασχοληθω αλλο προχωρα παρακατω
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
καλα χαλαρωσε λιγο βαγγελα .... ουτε και ξερω ουτε και με ενδιαφερει ποσα παιρνει η νικη η ηλιανα η λυδια ... εγω εγραψα για την εμπειρια μου με την συγκεκριμενη ... και ειπα την γνωμη μου για το γραφειο ... παντως καστανοξανθη δεν ηταν σιγουρα .....
και τωρα τι συμπερασματα βγαζει ο καθενας εδω μεσα αστο ... ο καθενας μας εχει δωσει δειγματα γραφης τοσα χρονια στο σαη ....
δεν θα ασχοληθω αλλο προχωρα παρακατω
Βγάλε μας τώρα και την Αλεξάνδρα μελαχρινή . Ελααααααααα χοχοχοχαραααααα. Γνώμη έχεις για κάτι όταν έχεις δοκιμάσει παραπάνω από μια φορές ?ολοκληρωμένη τουλάχιστον άι Βασίλη. Προχωρά δώσε δώρα χοχαραααα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Βγάλε μας τώρα και την Αλεξάνδρα μελαχρινή . Ελααααααααα χοχοχοχαραααααα. Γνώμη έχεις για κάτι όταν έχεις δοκιμάσει παραπάνω από μια φορές ?ολοκληρωμένη τουλάχιστον άι Βασίλη. Προχωρά δώσε δώρα χοχαραααα
vagg13,ποια να παρω απο εμπιρε η κρισταλ,για καλο μασαζ και να τον χωσω σιγουρα?ηληκια αδιαφορη.με ενδιαφερει να περασω καλα.απαντηση με π.μ αν δεν θελεις εδω.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
vagg13,ποια να παρω απο εμπιρε η κρισταλ,για καλο μασαζ και να τον χωσω σιγουρα?ηληκια αδιαφορη.με ενδιαφερει να περασω καλα.απαντηση με π.μ αν δεν θελεις εδω.
Λυδία ή Ηλιάνα για σίγουρα με καλό μασάζ.
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
121
Πόντοι
0
Η ηλιανα μονο καλαμακι κανει η παει φουλ;
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Σημερινή συνάντηση:

Μαργαρίτα Empire : το ραντεβού κλείστηκε για χαλαρωτικό μασάζ , η Μαργαρίτα ήρθε στην ώρα της, ντροπαλή στην αρχή διότι είναι η πρώτη της μέρα στο μασαζ. Εννοείται ότι για να μην την κάψω την άφησα να το πάει όπως αυτή ήθελε και ευτυχώς γιατί απόλαυσα ένα πολύ καλό μασάζ, φουλ αισθησιακό αφού από μόνη της επικεντρωνόταν γύρω από το σημείο , το κορίτσι είναι τελείως amateur , και αυτό είναι που με καυλώνε στην όλη συνεδρία. Τελείωμα με συν 30. Εννοείται ότι θα ξαναπάρω και ευελπιστώ να προχωρήσει περισσότερο
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
τις φωτογραφιες της...πανεμορφης :confused: :confused: :confused: πολυδιαφημισμενης μασερ-γραφειου με το εξισου..πανεμορφο:confused::confused::confused: team της.τις εφαγε η..μαρμαγκα βλεπω....και επειδη πειναγε πολυ,νομιζω εφαγε και τον Alpula?:think:
 

Efera_ta_psaria

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
τις φωτογραφιες της...πανεμορφης :confused: :confused: :confused: πολυδιαφημισμενης μασερ-γραφειου με το εξισου..πανεμορφο:confused::confused::confused: team της.τις εφαγε η..μαρμαγκα βλεπω....και επειδη πειναγε πολυ,νομιζω εφαγε και τον Alpula?:think:
WTF! (όχι ότι έπρεπε να αναίβουν τέτοιες φωτογραφίες....)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom