Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
ο ορισμός της ΞΕΠΕΤΑΣ. ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!! βαριέται την ζωή της και ο σκοπός της είναι να τελειώσεις μια ώρα αρχύτερα να φύγει .. απο τις τοπ φόλες που έχω συναντήσει
 
Τελευταία τροποποίηση:

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
Με τετοια βυζια χαρα μου να συμβαλω στην αποσβεση.
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Πρέπει να έχει περασει κ από το magic αυτη σαν call girl . Αλβανίδα .
Αν ειναι αυτη που ηταν στο maguc, την ειχα παρει πριν 1,5 χρονο. Τερμα μηχανικη. Βυζαρες οντως αλλα μεχρι εκει. Μου ελεγε οτι παλια δουλευε Ιταλια κ εκανε πεζοδρομιο κανονικοτατα. Ξενερωσα φουλ.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: linear

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Νατασα απο velvet εχει δοκιμασει καποιος?Μεχρι που φτανει?Οσες φορες προσπαθησα ειναι διαρκως κλεισμενη..
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.019
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.336
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
Μαζι με την Έλλη νομίζω είναι οι μόνες 2 που αξίζουν, εμφανισιακά τουλάχιστον, από osmose. Την έχω στα υπόψιν!
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
συνολικο κοστος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Ποτέ δεν ήταν και σε κανένα γραφείο ...Μόνο σε μασατζίδικα περιλαμβάνονται όλα στην τιμή των 60-80 ή 100.
υπαρχουν βεβαια περιπτωσεις που για φραπε δε ζητουσαν κατι παραπανω εκ των προτερων και εδινες οτι ηθελες, εχουν αναφερθει στο παρελθον, και υπαρχουν και αυτες που οτιδηποτε κανεις το προσυμφωνεις απο πριν , 20 χερι, 30 στομα εν προκειμενω..
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Συνεχεια στην ενημέρωση με συναντησεις των τελευταιων 10ημερων

1) empire massage - ημουν αναμεσα σε αλεξανδρα και ιωαννα ως περισσότερο μιλφάκιας .... Μπορω να πω εξυπηρετηση γραφειου αψογη και αμεση και ευγενεστατη, τελικα διαλεξα αλεξανδρα (η ιωαννα ετριβε αλλον συναθλητη) . Η εμφανιση μπορω να πω παρα πολυ ωραια - ωραια ματια, μετριο αναστημα μικρο βυζι (μαλλον) , ωραια μαλλια πισσα μαυρα και λευκο δερμα προσωπου . Δεν πρεπει να είναι ελληνιδα .... Διέκρινα ένα υφάκι καπως οτι ειμαι εγω και γαμαω και δερνω αλλα δεν εδωσα σημασια ...
το μασαζ το εκανε κανα 40 λεπτο αλλα κατ εμε ηταν ψιλοτραγικο ετριβε την καθε γαμπα κανα 10 λεπτο την καθεμια - δεν κανω πλακα - και σε σημεια που επρεπε να κανει μασαζ .. δεν εκατσε ουτε 3 λεπτάκια ...
δεν εβγαλε ποτε ρουχα - και δεν εννοω να μεινει ημιγυμνη αλλα ρε φιλε οταν τριβεις με ενα βαμβακερο απο πανω οσο να ναι σκας ρε φιλε ...
και οταν εφτασε στο ζουμι και γυρισα μου ειπε το θεικο + 40 αν θες καλαμακι με ρουχα + 50 χωρις ....
οκ πηρε το 60αρι και πηγε στο καλο ... ημουν και σε ξενοδοχειο οποτε με τιποτα δεν θα εδινα 40 να μου την παιξουν και να φοραει το μπλουζακι και το τζιν ....
οποτε πανακριβο το γραφειο αυτο και κριμα γιατι ηθελα να δοκιμασω ακομη μερικες από εκει ....
2) vip massage - μετά απο καιρο πετυχα την χρυση διαθεσιμη ... βασικα ότι είχε πει και ο περισσοτερος λαος ... ψηλη (μου ριχνει κιολας) , ομορφη με ωραια ματια, και καλη επι το έργον όλο το πακετο .... φραπε +20 τα γνωστα , αλλα για μενα το σωμα το περιμενα καλυτερο συμφωνα με αυτα που εχω ακουσει ... προσωπικα δεν θα ξαναπαρω γιατι λογω τετοιου φορτου που εχει η κοπελα και ειναι λογικο μου φανηκε καπως κουρασμενη ... οχι ομως ξεπετα αλλα δεν εχει πχ την ορεξη που εχει ισμηνη απο το ιδιο γραφειο (και που για εμενα κανει το ιδιο καλο μασαζ)...
 

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
193
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θα έρθω αθήνα για λίγες μέρες... προσφέρει κάποιο γραφείο μασάζ με 4 χέρια και μετά μπριζόλα και με τις δύο;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Καλησπέρα, θα έρθω αθήνα για λίγες μέρες... προσφέρει κάποιο γραφείο μασάζ με 4 χέρια και μετά μπριζόλα και με τις δύο;
…και μετά φέρνεις κ τους φίλους σου και γίνεται όργιο Ρωμαϊκό… και μετά εκείνες φέρνουν και τις φίλες τους και πέφτει μπριζόλα σπάλα φουλ τελεβιζιόν… ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Πάρε call girl
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom