Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
90€ body to body το εχτρα

Το body to body έχει 90€ . Τώρα τα εχτρα τους διαφοροποιούνται , γιατί και για την μπελα είπε κάποιος ότι παίρνει 50 για να στον πιασει λίγο αλλά δεν έδωσα 50 ?
Η Νεφέλη είναι νέο αίμα στον χώρο κάτι που γενικά λείπει στην αγορά όλο τα ίδια και τα ίδια και το πιο καλό είναι ότι μάλλον τερματίζει. Για να δούμε .
Ποσα εδωσες αυτο ρωτησα
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Νταβατζιλίκι το γραφείο 90 ευρώ , νταβατζιλίκι η Μπελλα 50 ευρώ …. Ξέρετε ποσα θέλει σύνολο για φουλ ??? 350 !!!!! Αν θέλετε νταβατζηδες στη τσέπη σας δικό σας πρόβλημα . Ουστ απλά .
90 ευρώ τιμή έναρξης;;Πολύ ακριβά.Συνολο 350€ φουλ ε; :2funny: :2funny:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Η λέξη νταβατζιλικι δεν μου φαίνεται σωστή , γιατί δεν με ανάγκασαν να την καλέσω , τι 80 που το έχουν άλλοι τι 90, μπορούσα και με κοπέλα των 60 ευρώ , όμως όταν βλέπεις αυτό το κορμάκι που κάνει και body to body ε θα πάρεις αυτήν . Δεν ξέρω εάν κάνει φουλ καθως δεν ρώτησα , αλλά δεν έδωσα 50 , μπορεί να με συμπάθησε τι να σου πω .
Το θέμα είναι το κορμάκι να το βλέπεις με 50-60€ με 80 η 90€ δεν θα το βλέπεις....
Όσο για συμπάθειες άστο...:2funny::2funny:
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλημερα μηπως εχει δοκιμασει καποιος μια masaz therapist xristina? να μας πει πληροφοριες
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
καλημερα μηπως εχει δοκιμασει καποιος μια masaz therapist xristina? να μας πει πληροφοριες
Εγω που εστειλα μου ειπε οτι κανει κατ οικον και να της δωσω τηλ να με καλεσει
 

Nipper

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
66
Like
324
Πόντοι
20
Μπελά empire μασάζ: ΤΟ ΚΟΡΜΙ! Αισθησιακό body to body για μικρούλα που είναι , ανέλπιστα γιατί στην αρχή μου είπε με μαγιό που στην συνέχεια ευτυχώς αφαιρέθηκε και είχαμε στοματικό εγώ σε αυτήν και εκείνη σε εμένα φραπεδακι καθώς δεν πρόλαβα για περισσότερα !!!
Νεφέλη empire : body to body τρίβοντας βυζιά , αιδοίο τα πάντα φάτσα φόρα που κατέληξε σε στοματικό

Νταβατζιλίκι το γραφείο 90 ευρώ , νταβατζιλίκι η Μπελλα 50 ευρώ …. Ξέρετε ποσα θέλει σύνολο για φουλ ??? 350 !!!!! Αν θέλετε νταβατζηδες στη τσέπη σας δικό σας πρόβλημα . Ουστ απλά .
Μπορεί κάποιος να μου δώσει τηλέφωνο ή website του empire;

Σε τρώει η τσέπη σου ;
Και 350 να τους πούνε...κατσε να δεις δόξες που θα γνωρίσει το empire!!!:sunglasses:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Χρυσαννα deluxe: πολύ καλό μασάζ ,γλυκοπιοτος ο φραπές με θέα γδυσιμο θα προτιμηθεί .
Ίριδα diamond : ξέρει καλό μασάζ και για αυτό οφείλω να το πω μα δεν πήγα παραπέρα από επιλογή μου.
Λυδία diamond: δυνατή στα εχτρα της με σχεδόν καλό μασάζ θα προτιμηθεί
Ζωή τάντρα : εντάξει γνωρίζουμε όλοι και δεν θα πω πολλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ
Alice queen : αισθησιασμός ,μασάζ μέτριο αλλά ο φραπές μερακλής !
Χρυσή και Γιώτα vip:φάτσα φόρα όλα στην αρχή και ήρθε το φουλ πρόγραμμα , έχω καλές εντυπώσεις και για τις δύο, αλλά η Γιώτα μάλλον σταμάτησε δεν μου την έστειλαν στο βαιμπερ
Μπελά empire μασάζ: ΤΟ ΚΟΡΜΙ! Αισθησιακό body to body για μικρούλα που είναι , ανέλπιστα γιατί στην αρχή μου είπε με μαγιό που στην συνέχεια ευτυχώς αφαιρέθηκε και είχαμε στοματικό εγώ σε αυτήν και εκείνη σε εμένα φραπεδακι καθώς δεν πρόλαβα για περισσότερα !!!
Νεφέλη empire : body to body τρίβοντας βυζιά , αιδοίο τα πάντα φάτσα φόρα που κατέληξε σε στοματικό
αν θες δωσε λιγες πληροφοριες για νεφελη σωμα τιμες υπηρεσιες γιατι δειχνει πολυ καλο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τώρα 37 είναι; 42 είναι ; Εκεί γύρο παίζει. Δεν προχωράει πέρα από μασάζ σίγουρα. Ίδιο στυλ με Μίρνα και στο τρίψιμο και στα υπόλοιπα, με λίγο παραπάνω τουπέ.
Έχει καμία σχέση με τη Νάταλι που ήταν παλιά στο joy, η οποία κι αυτή δεν προχωραγε σε εξτρά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Παίκτες, είναι το YouNeedMeMassage το ίδιο με το Empire?
Έτσι μου φαίνεται εμένα..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Έχει καμία σχέση με τη Νάταλι που ήταν παλιά στο joy, η οποία κι αυτή δεν προχωραγε σε εξτρά;
Δεν το γνωρίζω αυτό. Την πήρα από το your. Στο joy, την άνοιξη που ξεκλειδώθηκα από το σπίτι και βγήκα στη γύρα, μου κάναμε κόλπα και δεν μου έστελναν στο Viber φωτογραφίες.
 

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συνάντηση πριν λίγες μέρες με την Έλενα από Vip massage. Amazing ;)) χαχαχα!
Χωρίς υπερβολές η κοπέλα είναι πολύ όμορφη. Πολύ γλυκό πρόσωπο. Μεγάλο στήθος και κώλαρα!! Καμπυλωτή.. όμως σφιχτή και juicy! Ναζιάρα σε στυλ γατούλα. Ηλικία θα έλεγα μεταξύ 25-30… αλλά δεν είμαι καλός πολυ σ´αυτά οπότε μην μου το κρατήσετε αν πέφτω έξω.
Το μασαζ ήταν χάδια ερωτικά. Έχει περιθώριο βελτίωσης σίγουρα. Αλλά το ερωτικό της κομμάτι ήταν πολύ καλό. Πίπα ακάπωτη με σέξυ ματιές και πρόστυχα φτυσίματα που επειδή κάναν αρκετή αντίθεση με το γλυκό της στυλ το βρήκα πολύ καυλώτικο.
θα την ξανασυναντήσω σίγουρα.
Καλά να περνάτε!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα, συνάντηση πριν λίγες μέρες με την Έλενα από Vip massage. Amazing ;)) χαχαχα!
Χωρίς υπερβολές η κοπέλα είναι πολύ όμορφη. Πολύ γλυκό πρόσωπο. Μεγάλο στήθος και κώλαρα!! Καμπυλωτή.. όμως σφιχτή και juicy! Ναζιάρα σε στυλ γατούλα. Ηλικία θα έλεγα μεταξύ 25-30… αλλά δεν είμαι καλός πολυ σ´αυτά οπότε μην μου το κρατήσετε αν πέφτω έξω.
Το μασαζ ήταν χάδια ερωτικά. Έχει περιθώριο βελτίωσης σίγουρα. Αλλά το ερωτικό της κομμάτι ήταν πολύ καλό. Πίπα ακάπωτη με σέξυ ματιές και πρόστυχα φτυσίματα που επειδή κάναν αρκετή αντίθεση με το γλυκό της στυλ το βρήκα πολύ καυλώτικο.
θα την ξανασυναντήσω σίγουρα.
Καλά να περνάτε!
Μ αρεσει και μενα αυτη ποσο πηγε το μαλλι ;
 

chrikri

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
65
Πόντοι
0
Φίλοι Αναγνώστες καλήμερα σας θα ήθελα να σας γράψω για την ποιότητα του μασάζ λοιπόν:
Τις προάλλες κάλεσα έτσι για αλλαγή σε ένα ξενοδοχείο ένα κορίτσι που δουλεύει μονή της για μασάζ στο site του είχε πολύ ωραίες φωτογραφίες και όμορφα λόγια
για περιποίηση μασάζ body to body και άλλα ήρθε λοιπόν κόστος συνάντησης 60 ευρό για μια ώρα χωρίς sex εμφανισιακά και δεν είχε τόσο ωραίο
σώμα πρόσωπο γλυκό στο ραντεβού μας ήρθε στην ώρα της με το μπαίνει μου λέει το δωράκι μου της γδύθηκε έκανε ντους μονή της μύριζε ιδρωτίλα
ξανά έβαλε το εσώρουχο της και λοιπόν μασάζ καθόλου body to body μηδέν δεν μου έκανε δεν μπορούσε την ρωτάω λοιπόν τι θα κάνουμε μου λέει φραπέ και
καλαμάκι όπως λέτε και εσείς εδώ , κανονικά έπρεπε να την είχα διώξει άλλα επειδή σέβομαι κάθε κυρία και κάθε ευρώ μου της πρότεινα άλλα 20 ευρό και μου
έδωσε μπριζόλα πάλι καλά να μην πάνε χαμένα το δωμάτιο και τα δικά της στο δεύτερο γύρο δεν μπορούσα και σταμάτησα !!!

(Δεν αναφέρω γραφείο και κοπέλα δεν με ενδιαφέρει να κριτικάρω το κορίτσι την δουλειά της κάνει όπως μπορεί αλώστε ποιος ξέρει τη περνάει και αυτή η ψύχη)

Χθες όμως έζησα κάτι το απίστευτο κάτι ανεπανάληπτο μοναδικό και πολύ μαγευτικό δεν μου περισσεύουν τα χρήματα άλλα θέλω και να τα διαθέτω εκεί που
πραγματικά αξίζουν να πάνε, κανονίζω λοιπόν ένα ραντεβού με την Lidia από το γραφείο diamonds massage Διάρκεια συνεδρίας 120' όπως πάντα Υπηρεσία θεραπεία.
Μασάζ σώμα με σώμα body to body massage Κόστος συνεδρίας 120€ έχω λοιπόν κλείσει σουίτα με υδρομασάζ φτάνω λίγο νωρίτερα και καθώς μπαίνω με χαιρετάει
ένα κορίτσι, ήταν alice πιο το ίδιο γραφείο, με χαιρέτησε με χαμόγελο με ευγένεια πρόσχαρη ευδιάθετη όπως πάντα προφανώς είχε κάποιο άλλο ραντεβού και έφευγε .
Μέτα από λίγο ήρθε η Lidia αν και είχα πολύ λίγες μέρες να την δω (κάνω ένα δίωρο με τρίωρο ραντεβού κάθε εβδομάδα ) χάρηκε τόσο πολύ που με είδε μου έδωσε και πάλι
να καταλάβω ότι είμαι σε ένα πολύ οικείο περιβάλλον και αυτό με συνεργασία με τον χώρο το υδρομασάζ και τις απίστευτες γνώσεις της κοπέλας πάνω στο μασάζ με άλειψε με λάδι
και μετά σύρθηκε πάνω στην πλάτη μου και ανάσκελα και μπρούμυτα ένιωσα τέτοια ηδονή, τέτοια απόλαυση που δεν υπάρχει , το δίωρο πέρασε τόσο γρήγορα που δεν κατάλαβα
τι έγινε (από δω και πέρα θα περνώ τρίωρο η τετράωρο χρόνο και φυσικά τζακούζι τι 30 το ξενοδοχείο τι 40) ζούσα σε άλλον πλανήτη ακόμα και η ίδια έκατσε λίγο να συνέλθει από την
Μαγία που ζήσαμε γιατί πιστεύω ότι για να ζήσης κάτι τέτοιο πρέπει δεν πρέπει να τα περιμένεις μόνο από το κορίτσι επειδή πληρώνεις πρέπει να βάλεις και εσύ το χεράκι σου .
Τελειώνοντας η κοπέλα δεν μου ζήτησε έχτρα για υπηρεσίες που μου πρόσφερε καλαμάκι και φραπέ μου είπε με ευγένεια 120 ευρό και εγώ τις έδωσα 150 γιατί έτσι ένιωσα εγώ
να την κεράσω έτσι ένα καφέ!!! Όταν περνάς τόσο όμορφα μαγευτικά τα χρήματα δεν έχουν σημασία είναι σαν να ένα ποτήρι κρασί και να νιώθεις τη γεύση του μια στιγμή έτσι και
η μαγεία του χαλαρωτικού μασάζ ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο της Τεας που επιλεγεί επιλεκτικά , σε αυτά τα κορίτσια που είναι γοητευτικά με χαμόγελο και ζουν μαζί μας αυτές
τις υπέροχες στιγμές!!!
Και κλείνοντας θέλω να πω από τόσα γραφεία που έχω πάρει για μασάζ και μου έρχονται συνεχεία διαφημίσεις και μηνύματα προφανώς δεν έχουν δουλειά γιατί και οι κοπέλες
που μου έχουν έρθει, που δεν είναι και λίγες βαριούνται μετά το δεύτερο με τρίτο ραντεβού ζητάνε πάρα πολλά εξτρά χρήματα και αρχίζουν αμέσως το φραπέ η και μπριζόλα .
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Φωτογραφία της Έλενας υπάρχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom