Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Ναι, τι καταστήματα; έχουν σελίδα;

 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Παίδες μη δίνετε 50 ή 60+έξτρα για φραπέ. Είναι η απόλυτη κοροϊδία. Και το λέω διότι το μασάζ δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Ελάχιστες κοπέλες από τα γραφεία αυτά ξέρουν από επαγγελματικό μασάζ (π.χ. Χρυσσάνα από Ντελούξ που τη θεωρώ εξαίρεση που εβιβεβαιώνει όμως τον κανόνα). Αν θέλετε μόνο μασάζ μπορείτε να πάτε στο ''Μασαζάκι'' που είναι στη Δάφνη, στο Κολωνάκι ή στη Γλυφάδα με κοπέλες που έχουν μεγάλη τεχνογνωσία και με 20-30 ευρώ (ανάλογα το πρόγραμμα) θα σας κάνουν να το λατρέψετε. Οτιδήποτε άλλο με 50-60 ευρώ χωρίς άλλη υπηρεσία είναι το απόλυτο μάδισμα.
 

opeokratoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
152
Πόντοι
0
Η περίπτωση της Ελίνας του Βελβετ με προβλημάτισε.

Πρόκειται για μια όμορφη και εκ πρώτης όψεως μαζεμένη κοπέλα, η οποία όμως τελικά διαθέτει ερωτισμό. Φυσικά, κάνει μασάζ καλύτερο από την μέση γυναίκα που θα γνωρίσεις (η οποία δεν έχει ασχοληθεί) το οποίο σε κάποιες στιγμές εκπλήσσει ευχάριστα. Αλλά μέχρι εκεί. Δεν νομίζω πως έχει εκπαιδευτεί πέραν της πρακτικής εξάσκησης έχει κάνει επί του έργου.

Προχωράει σε φραπέ, στον οποίο έχει μεγαλύτερη έφεση από ότι στο μασάζ. Δεν έδωσε ποτέ τιμοκατάλογο, αλλά δεν την ρώτησα κιόλας. Της έδωσα όλες τις φορές ενα γενναίο bonus της τάξεως των 50-70 ευρώ (δεν μου λείπουν, για φραπέ όμως είναι ανοησία).

Ο προβληματισμός έρχεται από α) είναι λίγο πονηρή, το οποίο τριπλοτσέκαρα κάνοντας επί τούτου τον χαζό β) η ποιότητα των υπηρεσιών αντί να γίνει καλύτερη σε επόμενα ραντεβού, έγινε χειρότερη. Μέγα λάθος. Εικάζω πως έχει γλυκαθεί από το εύκολο χρήμα. Είναι κάτι περιστασιακο για εκείνη. Θεμιτό.

Τελική βαθμολογία, θα έδινα 7 στα 10. Με περιθώρια για 7.5, αν δουλέψουμε λίγο το θέμα της συμπεριφοράς. Και εις ανώτερα!

Προχωράμε στο φαινόμενο Osmose.

Τα αρνητικά σχόλια τύπου ξεπετα τα είδα αλλά δεν έδωσα βάση (κακώς). Ήμουν περίεργος. Κλείνω λοιπόν ραντεβού με μελαχρινή κοπελα από osmose στα 90' (πρώτο λάθος). Τον λόγο που δεν την ονοματιζω όποιος θέλει τον λέω σε PM. Η κοπέλα φτάνει 5 λεπτά νωρίτερα και είναι αρκετά όμορφη. Ντυμένη μάλλον πρόστυχα και δίχως διάθεση για μασάζ. Πήγε σε λάθος όροφο και με έκανε ρεζίλι σε έναν γείτονα ρωτώντας τον αν αυτός είναι που έκλεισε ραντεβού με κοπέλα (δεύτερο λάθος).

Λεφτά ζητάει με το καλημέρα και άκομψα. Ξεκαθαρίζει το πως λειτουργεί το γραφείο και ξεκινάμε. Να μην τα πολυλογω, κάνει τα πάντα ώστε να προχωρήσουμε σε full. Μασάζ βαριεστημενο με πολύ μπλα μπλα και συνεχείς νυξεις για μπριζόλα (τρίτο λάθος). Με τα πολλά, δέχομαι και ζητάει το bonus επιτόπου (+50€). Επίσης ενοχλητικό. Αγάπη μου γλυκιά, δε θα σε κλέψω.

Καταθέτω υστερα από ένα 30 λεπτό μαξ θεωρώντας πως θα συνεχίσει με μασάζ (τέταρτο λάθος). Εκεί όμως η συζήτηση νεκρώνει. Μου λέει θέλει να πάει για καφέ. Πρέπει να φύγει. Δεν ήθελα να ακούσω γκρίνια και πιρι πίρι. Εν ολίγοις έφυγε στα 40-50 λεπτά σύνολο από την στιγμή που μπήκε. Θυμίζω το ραντεβού ήταν στα 90. Αν είχα πιέσει να κάτσει ίσως καθόταν αλλά δεν είχα διάθεση. Οπότε 120 ευρώ σύνολο για ένα 30 λεπτό, έστω και ποιοτικό.

Τελική βαθμολογία θα έδινα ένα 4 στα 10. Τα περί ξεπετας δυστυχώς ισχύουν. Κρίμα γιατί η κοπέλα ήταν όμορφη.

Παραμένω καυλωμένος και με μάλλον άσχημη γεύση. Οπότε καπάκια κλείνω call girl Καταλίνα από golden diamond για να κάνω απευθείας συγκριση Osmose vs call girl. Εδώ ξεκινάει η επιστημονική έρευνα. :sunglasses: Χαλάλι τα λεφτά. Η γνώση είναι δύναμη και η ζωή μικρή.

Η Καταλίνα είναι διαστημική γκόμενα, αν και πλαστική από πάνω μέχρι κάτω. Σα κάτι ταξιδιαρες μονδελες του Instagram που αγαπούν το Dubai. Δεν μίλαγε γρι Ελληνικά. 4-5 λέξεις Αγγλικά. "Good baby? Good baby!" Αλλά στην ώρα της. Μέτρια συμμετοχή αλλά 2 rounds.

Δεν θα επεκταθω γιατί το νήμα αφορά το μασάζ.:fuck1:Θα πω όμως πως για μπριζόλα συστήνω call girl απευθείας πάρα Osmose. Είναι το ίδιο πράγμα, απλά καλύτερο.

Τέλος, δυο λόγια για Diamonds (Ίριδα και Alice, μαζί). Πρόκειται για το πολικό αντίθετο του Osmose. Πάρα πολύ καλή συμμετοχή και υπηρεσίες. Με +60 καλαμάκι και απ'τις δύο, το οποίο έγινε με μεγάλη ζέση. Προσωπικά, πάλι προσέφερα αρκετά περισσότερα χρήματα, και προς τιμήν τους μου είπαν πως είναι πολλά, αλλά όπως είπα δεν μου λείπουν και επεμεινα. Δύο φορές ντουζ μαζί γυμνοί, δωρεάν.

Μου έδωσαν ένα κρασί δώρο, επειδή ήμουν νέος πελάτης. Το μασάζ σαν μασάζ ήταν τόσο καλό που έχανες την αίσθηση του χρόνου. Κατ' εμέ, η Ίριδα κάνει ελαφρώς καλυτερο μασάζ. Είχα νομίζω όμως καλύτερη χημεία με την Alice. Οπότε win-win, θα τις δω ξανά και τις δύο, και ξεχωριστά και μαζί.

Ενδεικτικά αναφέρω πώς έκανα στην Alice ένα κοπλιμέντο σε κάποια φάση (τύπου "είσαι πολύ όμορφη"). Αμέσως μου το ανταπέδωσε. Το λέω αυτό όχι για να πω πώς είμαι ομορφόπαιδο, εξάλλου δεν δίνουμε βάση σε κοπλιμέντα από γυναίκες τις οποίες γνωρίζουμε υπό συνθήκες πληρωμένου ραντεβού, αλλά για να τονίσω την ευγένεια και τον πελατοκεντρισμό του γραφείου. Γνώμονας είναι το να αισθανθείς όμορφα, όχι το να στα πάρουν. Και για αυτόν τον λόγο και στα παίρνουν.

Σαν τελική αξιολόγηση, θα δώσω στα κορίτσια τον ανώτατο βαθμό. 9 στα 10. :angel:

Κλείνοντας δύο σχόλια. Ένα προς τους συναγωνιστές και ένα προς τα γραφεία.

Πιστεύω πως οι συναγωνιστές που δεν θέλουν να ξοδευτούν καλό θα ήταν να ξεκαθαρίζουν τις τιμές εξαρχής. Όταν το αφήνεις για το τέλος, είσαι γλυκαμένος και δίνεις περισσότερα. Φωτεινό παράδειγμα είμαι εγώ. :cheesy: Οπότε αν σας τσούζει, κανονίστε τα από πριν καλύτερα.

Ως προς τα γραφεία, θεωρώ εγκληματικό το ότι δεν έχουν "μελετήσει" ακόμα το σύστημα του Diamonds. Χάνετε πολλά χρήματα. Ο λόγος που παίρνουν καλύτερες κριτικές δεν είναι πώς έχουν καλύτερες θεραπεύτριες, αλλά πώς είναι καλύτεροι επιχειρηματίες.

Κάνει μπαμ από μακριά αυτό. Όποιος ξέρει, βλέπει. Βλέπει κινήσεις όπως το στάνταρ επίπεδο υπηρεσιών (κατόπιν εκπαίδευσης, σίγουρα), το κρασί δώρο και το μπάνιο μαζί με τον πελάτη. Το τελευταίο ίσως ακούγεται σαν αγγαρεία, αλλά ξανασκεφτείτε το. Καταρχάς εξασφαλίζει πώς ο πελάτης είναι καθαρός, σπάει τον πάγο, δίνει στην θεραπεύτρια εικόνα του πόσο άνετος (ή όχι) είναι έτσι ώστε να προσαρμόσει τις παροχές της, ξεκινάει δυναμικά την συνάντηση δίχως σπατάλη χρόνου... και ούτω καθεξής.

Κορίτσια τύπου Ελίνα (όμορφες, καλές, χρυσές, αλλά με αδυναμίες στην συμπεριφορά) θα μπορούσαν να εκτοξευτούν στο επόμενο επίπεδο αν μάθαιναν να δουλεύουν όπως στο Diamonds.

Φιλικά πάντα. Καλά να περνάτε! :hi:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μπορείς να μας πείς εντυπώσεις ?
Αξίζει?
ότι να είναι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίδες μη δίνετε 50 ή 60+έξτρα για φραπέ. Είναι η απόλυτη κοροϊδία. Και το λέω διότι το μασάζ δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Ελάχιστες κοπέλες από τα γραφεία αυτά ξέρουν από επαγγελματικό μασάζ (π.χ. Χρυσσάνα από Ντελούξ που τη θεωρώ εξαίρεση που εβιβεβαιώνει όμως τον κανόνα). Αν θέλετε μόνο μασάζ μπορείτε να πάτε στο ''Μασαζάκι'' που είναι στη Δάφνη, στο Κολωνάκι ή στη Γλυφάδα με κοπέλες που έχουν μεγάλη τεχνογνωσία και με 20-30 ευρώ (ανάλογα το πρόγραμμα) θα σας κάνουν να το λατρέψετε. Οτιδήποτε άλλο με 50-60 ευρώ χωρίς άλλη υπηρεσία είναι το απόλυτο μάδισμα.
εντάξει, ευχαριστούμε για την ενημερωση, εσύ μπορείς να κάνεις ότι θέλεις!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Χρυσαννα deluxe: πολύ καλό μασάζ ,γλυκοπιοτος ο φραπές με θέα γδυσιμο θα προτιμηθεί .
Ίριδα diamond : ξέρει καλό μασάζ και για αυτό οφείλω να το πω μα δεν πήγα παραπέρα από επιλογή μου.
Λυδία diamond: δυνατή στα εχτρα της με σχεδόν καλό μασάζ θα προτιμηθεί
Ζωή τάντρα : εντάξει γνωρίζουμε όλοι και δεν θα πω πολλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ
Alice queen : αισθησιασμός ,μασάζ μέτριο αλλά ο φραπές μερακλής !
Χρυσή και Γιώτα vip:φάτσα φόρα όλα στην αρχή και ήρθε το φουλ πρόγραμμα , έχω καλές εντυπώσεις και για τις δύο, αλλά η Γιώτα μάλλον σταμάτησε δεν μου την έστειλαν στο βαιμπερ
Μπελά empire μασάζ: ΤΟ ΚΟΡΜΙ! Αισθησιακό body to body για μικρούλα που είναι , ανέλπιστα γιατί στην αρχή μου είπε με μαγιό που στην συνέχεια ευτυχώς αφαιρέθηκε και είχαμε στοματικό εγώ σε αυτήν και εκείνη σε εμένα φραπεδακι καθώς δεν πρόλαβα για περισσότερα !!!
Νεφέλη empire : body to body τρίβοντας βυζιά , αιδοίο τα πάντα φάτσα φόρα που κατέληξε σε στοματικό
Ωραιο μουνακι η νεφελη ποσο πηγε το μαλλι ;
 

0ddys3as

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους.

Μπορεί κανείς να δώσει καμιά πληροφορία για Ναταλί από YourMassage?

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και θα ήθελα γνώμες και εμπειρία.

Ευχαριστώ όποιον βοηθήσει.

Και pm δεχόμεθα!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.792
Πόντοι
26.236
Χρυσαννα deluxe: πολύ καλό μασάζ ,γλυκοπιοτος ο φραπές με θέα γδυσιμο θα προτιμηθεί .
Ίριδα diamond : ξέρει καλό μασάζ και για αυτό οφείλω να το πω μα δεν πήγα παραπέρα από επιλογή μου.
Λυδία diamond: δυνατή στα εχτρα της με σχεδόν καλό μασάζ θα προτιμηθεί
Ζωή τάντρα : εντάξει γνωρίζουμε όλοι και δεν θα πω πολλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ
Alice queen : αισθησιασμός ,μασάζ μέτριο αλλά ο φραπές μερακλής !
Χρυσή και Γιώτα vip:φάτσα φόρα όλα στην αρχή και ήρθε το φουλ πρόγραμμα , έχω καλές εντυπώσεις και για τις δύο, αλλά η Γιώτα μάλλον σταμάτησε δεν μου την έστειλαν στο βαιμπερ
Μπελά empire μασάζ: ΤΟ ΚΟΡΜΙ! Αισθησιακό body to body για μικρούλα που είναι , ανέλπιστα γιατί στην αρχή μου είπε με μαγιό που στην συνέχεια ευτυχώς αφαιρέθηκε και είχαμε στοματικό εγώ σε αυτήν και εκείνη σε εμένα φραπεδακι καθώς δεν πρόλαβα για περισσότερα !!!
Νεφέλη empire : body to body τρίβοντας βυζιά , αιδοίο τα πάντα φάτσα φόρα που κατέληξε σε στοματικό
Νταβατζιλίκι το γραφείο 90 ευρώ , νταβατζιλίκι η Μπελλα 50 ευρώ …. Ξέρετε ποσα θέλει σύνολο για φουλ ??? 350 !!!!! Αν θέλετε νταβατζηδες στη τσέπη σας δικό σας πρόβλημα . Ουστ απλά .
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους.

Μπορεί κανείς να δώσει καμιά πληροφορία για Ναταλί από YourMassage?

Σκέφτομαι να δοκιμάσω και θα ήθελα γνώμες και εμπειρία.

Ευχαριστώ όποιον βοηθήσει.

Και pm δεχόμεθα!
Από εμφάνιση είναι πολύ δυνατό μωρό… μια φορά έχω κάνει, δεν προχώρησε όμως έδειξε θετικά σημάδια για την επόμενη φορά. Δεν ήταν πάντα στο yours
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.792
Πόντοι
26.236
Από εμφάνιση είναι πολύ δυνατό μωρό… μια φορά έχω κάνει, δεν προχώρησε όμως έδειξε θετικά σημάδια για την επόμενη φορά. Δεν ήταν πάντα στο yours
Την έχει δει πολύ χαιλικι κ μασερ επιπέδου . Δε προχωράει .χαμένης χρόνος . Και δεν είναι κ μικρη . 40αρα .
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Έλα ρε… είναι 40;;;;; Σίγουρα;;;
Τώρα 37 είναι; 42 είναι ; Εκεί γύρο παίζει. Δεν προχωράει πέρα από μασάζ σίγουρα. Ίδιο στυλ με Μίρνα και στο τρίψιμο και στα υπόλοιπα, με λίγο παραπάνω τουπέ.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Μπορεί κάποιος να μου δώσει τηλέφωνο ή website του empire;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μπορεί κάποιος να μου δώσει τηλέφωνο ή website του empire;

Σε τρώει η τσέπη σου ;
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Σε τρώει η τσέπη σου ;
Θα μπει στα αγαπημένα, κι όταν τελειώσει η δοκιμή σε κάποιες άλλες που έχω βάλει στο μάτι… θα δοκιμαστεί…
Πάντως για να σου λύσω την απορία, όχι δε με τρώει η τσέπη μου ακόμα… για αυτό και δε θα δοκιμαστεί άμεσα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.792
Πόντοι
26.236
Η λέξη νταβατζιλικι δεν μου φαίνεται σωστή , γιατί δεν με ανάγκασαν να την καλέσω , τι 80 που το έχουν άλλοι τι 90, μπορούσα και με κοπέλα των 60 ευρώ , όμως όταν βλέπεις αυτό το κορμάκι που κάνει και body to body ε θα πάρεις αυτήν . Δεν ξέρω εάν κάνει φουλ καθως δεν ρώτησα , αλλά δεν έδωσα 50 , μπορεί να με συμπάθησε τι να σου πω .
Νταβατζιλίκι λέγεται όταν ξεκινάνε με 90 ευρώ για body to body η nourou και σου λένε δεν κάνουν απλό μασαζ που έχει 50 ευρώ . Σε ξεκινάνε από ψηλά κ όσο σε πάει η τσέπη σου .
Η μήπως ειδες τίποτα σφραγισμένα λάδια να ανοίγουν ακριβά ? Κάτι μπουκαλάκια σε σακουλίτσες τα παίρνουν από super market στη καλύτερη .
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
5
Like
1.464
Πόντοι
486
Καλημέρα στην παρέα.
Γνωρίζει κάποιος εάν η Mariaanjela από Massage joy συνεχίζει να προσφέρει τις υπηρεσίες της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom