Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

chrikri

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
65
Πόντοι
0
«Με αυτόν τον τρόπο εκπαιδεύω» σου ξέφυγε νομίζω τα μεγάλα ποστ αυτό το κακο έχουν κάτι στο copy paste μπορεί να ξεφύγει και ενώ μπορεί να έχεις καλές υπηρεσιες στο γραφειο σου που δεν έχω δοκιμάσει ποτέ .. με τις μούφες αναρτήσεις με κάνει να μην θέλω να κλείσω ποτέ ???
όχι ζήτησα συγνώμη!! έγινε λάθος διόρθωση από τον ορθογράφο αλώστε είμαι παλιό μέλος εδώ και θέλω να πω την άποψη μου και μόνο τίποτα άλλο μου αρέσει να περνώ καλά όπως και σε όλοι σας για αυτό έγραψα την άποψη μου Για την Την Τεα και το Γραφείο της και θα συνεχίσω να γράφω ελεύθερα την άποψη μου γιατί είναι εντάξει σε όλα τους και χωρίς να προσβάλω κανέναν και να με προσβάλουν λοιπόν επειδή έχω καλέσει και άλλα γραφεία για μασάζ άλλη κοπέλα σου δείχνουν και άλλη έρχεται άλλη τιμή συμφωνείς και άλλη είναι και ξεκινάνε για εκείνο τόσο για το άλλο τόσο και καταλήγεις τελικά να έχεις πλήρωση και το ξενοδοχείο και επειδή είμαι κύριος πληρώνω και την υπηρεσία που δεν λαμβάνω και ξενερώνω για αυτό λοιπόν έγραψα για την Τεα και το γραφείο της αν εσύ λοιπόν η οποίος άλλο έχει κάτι καλύτερο και αληθινό γράψε!! Και κάτι ακόμα δεν μου αρέσει να με κρίνουν για αυτό και δεν κρίνω όπως εχετε δει αλώστε δεν έχω γράψει αρνητικά σχόλια για κανένα γραφείο και ας μην πέρασα καλά απλός τους αγνοώ Για κάτι όμως που είναι αληθινό και αντάξιο στις προδοσίες μου θα το πενεψω σας ευχαριστώ!!!!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Τελικά την εκανα την μαλακια και πηρα απο empire.
Η Μπελα λοιπον... αν και με μικρο στηθος.. το σωμα αψογο.
Το μονο καλο αυτο ηταν. Η κοπέλα πολυ νωρις με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για εκτονωση με το χερι... οπου ευτυχως απεφυγα το +50. Δεν ρωτησα καν για τα υπολοιπα.
Απο εκεινη την στιγμη και μετα υπήρξε μια γενικοτερη χρονικη ξεπετα. Η γενικότερη αισθηση ειναι δουλεμα.

Παιδια έχετε βρει τιποτα καινουριο ή εστω ανακλυψει κατι ενδιαφερον... υπαρχει μια μεγαλη στασιμοτητα σε χαμηλη ποιοτητα ή ειναι η ιδεα μου?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Τελικά μια έχω βρει που έρχεται για μισάωρο με 50 ευρώ, Ρωσίδα μιλφ στιλ μπιμπο ξανθιά μπαμπατσικη για μένα, άλλοι δεν ξέρω... Εγώ είμαι και μινιόν μοντέλο....
Εδώ μπορώ να βάλω τηλέφωνο, την αγγελία την έχω βρει στις vip του μασάζ kanesex.gr
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Τελικά την εκανα την μαλακια και πηρα απο empire.
Η Μπελα λοιπον... αν και με μικρο στηθος.. το σωμα αψογο.
Το μονο καλο αυτο ηταν. Η κοπέλα πολυ νωρις με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για εκτονωση με το χερι... οπου ευτυχως απεφυγα το +50. Δεν ρωτησα καν για τα υπολοιπα.
Απο εκεινη την στιγμη και μετα υπήρξε μια γενικοτερη χρονικη ξεπετα. Η γενικότερη αισθηση ειναι δουλεμα.

Παιδια έχετε βρει τιποτα καινουριο ή εστω ανακλυψει κατι ενδιαφερον... υπαρχει μια μεγαλη στασιμοτητα σε χαμηλη ποιοτητα ή ειναι η ιδεα μου?
Εδώ κάποιοι γράφουμε σοβαρά και αληθινά πράγματα!
Όταν δεν πιστεύεις, αυτά παθαίνεις!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
καλησπερα..νεο μελος...παρακολουθω χροοονιααα το φορουμ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε..."αναγκαστηκα" ομως βλεποντας τι γινεται τελευταιο διαστημα εδω.... ο αλπουλα χωρις να ναι admin , απλα ως παλιος νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει,, εβγαλε οσους ηθελε (ωραια δημοκρατια),, κ μη μου πεις οτι το κανες γιατι λυποσουν τσεπες αλλωνων..μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε κ ξερουμε αν ο αλλος ειναι κλωνος ή οχι... εκανε στην ακρη αλλους οπως γκραβιτι που ενημερωνε για ολα τα γραφεια αλλα ειδε που πηγαινε πραμα κ την εκανε.. κ χαθηκε ολος ο "χαβαλες" που υπηρχε εδω μεσα κ πλεον το φορουμ εχει γινει καθαρα διαφημιση της τεας και της ζωης... κ φυσικα με τα λιβανιστηρια σ αυτες λεξη για κλωνους κτλ... ο αλλος καρφωθηκε πριν με τον α ενικο..κ αλπουλα κιχ...που αν ηταν για αλλο μαγαζι θα χε μπαναρει στο λεπτο.... αλπουλα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα ειναι φορουμ εδω και δεν χρειαζομαστε χωροφυλακα κ εχεις διωξει πολλα παλια μελη...εκτος αν αυτη ηταν επιδιωξη σου να μεινετε οι ελεγχομενοι για να προβαλετε οτι θελετε..συγνωμη για το κατεβατο αλλα δεν αντεξα με αυτο που γνεται τον τελευταιο καιρο
Απαξιώ
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Εδώ κάποιοι γράφουμε σοβαρά και αληθινά πράγματα!
Όταν δεν πιστεύεις, αυτά παθαίνεις!
Συνειδητοποιημένα το εκανα μη νομιζεις. Κυριως επειδη μου εκανε φοβερη αισθηση το κορμι στη φωτο.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
με συγχωρεις...αλλα δεν μπορουσες να καταλαβεις ποιος ειναι κλωνος κ ποιος οχι?? κανουν μπαμ απο μακρια οι διαφημιστες... εδω να τονισω δεν εχω κατι προσωπικο με αλπουλα κ τον σεβομαι ως παλιο μελος που ειναι.... απλα νιωθω οτι μερικες φορες η αντιμετωπιση του ειναι μεροληπτικη...
επειδή βλέπεις ότι στην πέσανε όλοι, το γυρίζεις!
όχι δεν το ξέρανε όλοι ποιοι ήταν οι κλώνοι!
Οι κλώνοι φύγανε με διασταύρωση και όχι τυχαία!
Εσύ όμως θίχτηκες, γιατί άραγε?
 

makmak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
973
Like
1.893
Πόντοι
206
Σαίνι - σαίτα ....διαφορά ένα ν με ένα τ ...κοντά είναι ?
Αλλά αρκετά γιατί δεν έχω σκοπό να αυξήσω τους αριθμούς σου στο μπου και δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης οπουδήποτε στο site γιατί δεν μοιράζομαι τίποτα και με κανένα .Πάμε για netflix να χαλαρώσουμε ?
α γεια σου κοίτα τον εαυτό σου και μετα το netflix φτιάξε κανα 2 ακομα λογαριαμους να εχεις να εκφράζεις την φιλοσοφία σου ,τους κωδικους μην μπερδεύεις εναν για ολους ????
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Συνειδητοποιημένα το εκανα μη νομιζεις. Κυριως επειδη μου εκανε φοβερη αισθηση το κορμι στη φωτο.
έχει ωραίο κορμί αλλά δαγκώνει!
Είναι η γενικότερη αντίληψη τους γραφείου!
Αγένεια, ξεπέτα, απειλές!
Το τρίπτυχο της αποτυχίας!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
έχει ωραίο κορμί αλλά δαγκώνει!
Είναι η γενικότερη αντίληψη τους γραφείου!
Αγένεια, ξεπέταμ απειλές!
Το τρίπτυχο της αποτυχίας!
Ακριβως όπως το λες το εχω καταλαβει και εγω για το συγκεκριμενο γραφειο.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ακριβως όπως το λες το εχω καταλαβει και εγω για το συγκεκριμενο γραφειο.
Δεν νομιζω να έχω γράψει κάτι που να απέχει απο την πραγματικότητα παρασάγγας!
Απλά ενοχλούνται οι κλώνοι και γράφουν ασυναρτησίες!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Δεν νομιζω να έχω γράψει κάτι που να απέχει απο την πραγματικότητα παρασάγγας!
Απλά ενοχλούνται οι κλώνοι και γράφουν ασυναρτησίες!
Ναι.
Απλα το δυστυχημα ειναι οτι πλεον φαινεται το νημα να αναλωνεται σε ασχετα-ακυρα-περιττα μηνυματα και επι της ουσιας τιποτα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ναι.
Απλα το δυστυχημα ειναι οτι πλεον φαινεται το νημα να αναλωνεται σε ασχετα-ακυρα-περιττα μηνυματα και επι της ουσιας τιποτα
Συνεχίζουμε κανονικά!
Έφυγαν οι κλώνοι...πάλι!
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλημέρα!
Η Ζωή δείχνει δυνατή! Έχει κάποιος εμπειρία να μας δώσει τα φώτα του και πως την βρίσκουμε?
Ραντεβού μόνο μέσω instagram. Πάει σε ξενοδοχεία του κέντρου και στο Madison στην Κατεχάκη. 1 ώρα 60 ευρώ, 1 ώρα και 40 λεπτά στα 70 ευρώ. Κάνει φραπέ με συν 30. Από μασάζ κάνει καλό, επαγγελματικό. Είναι πρώην του Athens.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ραντεβού με Έλλη από Deluxe, όχι osmose. Άλλη 1 περίπτωση αλβανιδοκατάστασης άνεργης από πέρσι Covid εποχή που ήρθε να κάτσει για το μεροκάματο και να φύγει. 1 χρόνο + τώρα τα κοριτσάκια της εστίασης και των λοιπών επαγγελμάτων εφόσον βγήκαν σε αναστολή ή απολύθηκαν - έφυγαν από εκεί που δούλευαν βρήκαν την εύκολη λύση, του έλα να σε τρίψω-χαϊδέψω να πάρω και τα ++ μου και πάμε παρακάτω..
Στα του ραντεβού πρόσχαρη παρουσία, γδύνεται, καλαμάκι στα ΔΕΝ, μπριζόλα στα ίσως (2ο ραντεβού κλπ κλπ..). Από φραπέ τίποτα το ιδιαίτερο το κάνουμε και μόνοι μας. Ήταν του στυλ βαριέμαι κιόλας άντε γύρνα και από την άλλη να τελειώνουμε, σιγά μην τρίβω και για καμία ώρα.. αφού δεν το κατέχω κιόλας..
Τέσπα μη μακρυγορώ άκυρο από εμένα δεν έχει μέλλον και αυτή και πάμε παρακάτω...

Υ.Γ.: Κύριε Νίκο - Ιωάννα χάλασε κατά πολύ το γραφείο και έχετε κάνει πολλά ανοίγματα, τουλάχιστον διαχωρίστε τις κοπέλες για να ξέρει και ο καθένας να παίρνει ότι επιθυμεί... Την ανακατέψατε πολύ την τράπουλα και δεν τραβάει..

:hi::hi::hi:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Ραντεβού με Έλλη από Deluxe, όχι osmose. Άλλη 1 περίπτωση αλβανιδοκατάστασης άνεργης από πέρσι Covid εποχή που ήρθε να κάτσει για το μεροκάματο και να φύγει. 1 χρόνο + τώρα τα κοριτσάκια της εστίασης και των λοιπών επαγγελμάτων εφόσον βγήκαν σε αναστολή ή απολύθηκαν - έφυγαν από εκεί που δούλευαν βρήκαν την εύκολη λύση, του έλα να σε τρίψω-χαϊδέψω να πάρω και τα ++ μου και πάμε παρακάτω..
Στα του ραντεβού πρόσχαρη παρουσία, γδύνεται, καλαμάκι στα ΔΕΝ, μπριζόλα στα ίσως (2ο ραντεβού κλπ κλπ..). Από φραπέ τίποτα το ιδιαίτερο το κάνουμε και μόνοι μας. Ήταν του στυλ βαριέμαι κιόλας άντε γύρνα και από την άλλη να τελειώνουμε, σιγά μην τρίβω και για καμία ώρα.. αφού δεν το κατέχω κιόλας..
Τέσπα μη μακρυγορώ άκυρο από εμένα δεν έχει μέλλον και αυτή και πάμε παρακάτω...

Υ.Γ.: Κύριε Νίκο - Ιωάννα χάλασε κατά πολύ το γραφείο και έχετε κάνει πολλά ανοίγματα, τουλάχιστον διαχωρίστε τις κοπέλες για να ξέρει και ο καθένας να παίρνει ότι επιθυμεί... Την ανακατέψατε πολύ την τράπουλα και δεν τραβάει..

:hi::hi::hi:
Έλλη lux, deluxe. Όπως τα λες…
Δεν θυμάμαι αν έχω γράψει για την σερβιτόρα. Φουλ πάει και καλαμάκι κάνει (με προφύλαξη) με 120€ σύνολο. Αυτά από το πρώτο ραντεβού- δεύτερο δεν υπήρξε- δεν άξιζε. Συμπαθητικό σώμα, μηδέν μασάζ. Την έχουν και στο lux. Έπρεπε να ρίξεις ένα πμ να στα πω :hi:.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Έλλη lux, deluxe. Όπως τα λες…
Δεν θυμάμαι αν έχω γράψει για την σερβιτόρα. Φουλ πάει και καλαμάκι κάνει (με προφύλαξη) με 120€ σύνολο. Αυτά από το πρώτο ραντεβού- δεύτερο δεν υπήρξε- δεν άξιζε. Συμπαθητικό σώμα, μηδέν μασάζ. Την έχουν και στο lux. Έπρεπε να ρίξεις ένα πμ να στα πω :hi:.
Ααα ναι μου το ζήτησε καλαμάκι με προφυλακτικό...ούτε καν.. βασικά ντε-καβλε κατάσταση οπότε δεν..
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Τελικά μια έχω βρει που έρχεται για μισάωρο με 50 ευρώ, Ρωσίδα μιλφ στιλ μπιμπο ξανθιά μπαμπατσικη για μένα, άλλοι δεν ξέρω... Εγώ είμαι και μινιόν μοντέλο....
Εδώ μπορώ να βάλω τηλέφωνο, την αγγελία την έχω βρει στις vip του μασάζ kanesex.gr
Λινκ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom