Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (10 μέλη και 43 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Η κοπέλα λέγεται ιννα είναι Ρωσίδα στιλ τσιμπουκι κανόνι, δεν είναι και πολύ του λαδιού αλλά είμαι σίγουρος ότι άμα θέλετε μασάζ θα σας κάνει, εγώ απλά την πηδηξα δύο μισαωρα... Κριτική μόλις μας ζητήσει η Μαρία, δλδ ο αντμιν εδώ, οκ πλάκα κάνω....!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Η κοπέλα λέγεται ιννα είναι Ρωσίδα στιλ τσιμπουκι κανόνι, δεν είναι και πολύ του λαδιού αλλά είμαι σίγουρος ότι άμα θέλετε μασάζ θα σας κάνει, εγώ απλά την πηδηξα δύο μισαωρα... Κριτική μόλις μας ζητήσει η Μαρία, δλδ ο αντμιν εδώ, οκ πλάκα κάνω....!!!
δεν έχει και πολύ σχέση με το νήμα ή μου φαίνεται ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να γραψεις αυτο που θελεις
Οχι αυτο που σου λενε να γραψεις
Γιατι αυτα που εγραψες ειναι η κουβεντα που εκανες στο ραντεβου
Εσύ το νομίζεις αυτό. Εγώ έγραψα όσο ήθελα και αυτό που ήθελα όχι ότι μου υπαγόρευσε όπως νομίζεις. Δεν είσαι υποχρεωμένος να συμφωνείς σε ότι γράφεται, αν δεν το πιστεύεις.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μάλλον δεν το κατάλαβες… σε κάθε ποστ του γράφει «η Τεα και το γραφειο της» από 3-4 φορές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπράβο ρε μεγαλε που δίνης τα 300 εγώ με 40 εβρο με αυτές της αδέσποτες έρχονται σπιτι κάθονται να πιούμε κανε ουζάκι και την περναω μια χαρα δεν σε καταλαβαίνω
Εγώ δίνω 300;; Μήπως κάτι μπέρδεψες;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ομοίως…. και γενικά εκφράζω απόψεις, έχω δεχθεί κριτική αλλά σχόλια τύπου «είσαι προμότορας» δεν έχω διαβάσει..
Ωραία τα λέτε και οι δυο sigman kai αγράμματος και έτσι πρέπει να γίνεται εδώ γιατί τις εμπειριες , σκέψεις , απόψεις για κουβέντα καταθέτουμε .
Δεν συμβαίνει ομως με όλα τα μέλη όπως διαπιστώνω τελευταία και φαντάζομαι ότι το βλέπετε και εσείς
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Σε ευχαριστώ για την παρατήρηση κγράφω μόνο εγώ θετικά σχολεία για το Γραφειο δεν έχεις παρά να καλέσεις στο Γραφειο της και να ελέγξεις εγώ ήθελα και έκανα μια προβολή για το εξαιρετικό Γραφειο και συνεδρίες του μάλιστα σήμερα έκανα τρίωρη συνέδρια και ήταν σούπερ τώρα κανονίζω να κάνω για δυο συνεδρίες δίωρες μια πίσω από την άλλη ( σύνολο τετράωρο) κόστος κάνα 300 με ξενοδοχείο σουίτα έτσι μου αρεσει είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος με τις κοπέλες του γραφείου αυτό το τρίμηνο αργότερα δεν ξέρω μπορεί να θελήσω κάτι άλλο απλός γράφω την προσωπική μου εμπειρία και γούστο ευχαριστώ και συγνώμη για την αναστάτωση που δημιουργήθηκε !!!

Δεν είμαι Η Τεα είμαι ένας πολύ καλός πελάτης της Τεας και στηριζω της υπηρεσίες της ευχαριστώ !!

3 τα σενάρια:
- Ή είσαι του γραφείου
- Ή είσαι αγαπούλης του γραφείου
- Ή σε μαστίγωσαν να γράψεις

Το κρίμα είναι πως ένα τέτοιο ποστ περισσότερη ζημιά κάνει παρά βοηθάει.

Η τεράστια πλειοψηφία είμαστε πολύ ικανοποιημένοι, και το χουμε εκφράσει εδώ πέρα.

Ένα τέτοιο ποστ που χει δουλευτεί στην προπόνηση, λειτουργεί σαν κράχτης ταβέρνας στην Πλάκα. Ελπίζω να πιάνεις την μεταφορά :wink:

Όπως και να χει, μπορεί και να κάνω λάθος και να μην είσαι τίποτα απ τα παραπάνω. Καλό μεσημέρι!
 

freeoulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
αφου την εχει στο σαιτ φορα παρτιδα
Καλησπέρα , και γω που ενδιαφερομουν για καποιες πχ αγγελικη ξανθια με ενημερωσαν οτι δεν ειναι πλεον.Οποτε καλυτερα ρωτα στο βαιμπερ,ειναι πολυ ευγενικη και κατατοπιστική,τλχ σε μενα που ετυχε να μιλησω.
Υ.Γ Btw αν κάποιος γνωρίζει γι αυτην την αγγελικη που ανεφερα θα ηταν ευπροσδεκτη καθε ενημερωση ειτε πμ ειτε εδω.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
3 τα σενάρια:
- Ή είσαι του γραφείου
- Ή είσαι αγαπούλης του γραφείου
- Ή σε μαστίγωσαν να γράψεις

Το κρίμα είναι πως ένα τέτοιο ποστ περισσότερη ζημιά κάνει παρά βοηθάει.

Η τεράστια πλειοψηφία είμαστε πολύ ικανοποιημένοι, και το χουμε εκφράσει εδώ πέρα.

Ένα τέτοιο ποστ που χει δουλευτεί στην προπόνηση, λειτουργεί σαν κράχτης ταβέρνας στην Πλάκα. Ελπίζω να πιάνεις την μεταφορά :wink:

Όπως και να χει, μπορεί και να κάνω λάθος και να μην είσαι τίποτα απ τα παραπάνω. Καλό μεσημέρι!
μια χαρα τα λες!!!
μερικες ...νομιζουν οτι ολοι !!! τρωμε γλαροσουπα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306

chrikri

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
65
Πόντοι
0
σ ευχαριστουμε...diamonds massage

3 τα σενάρια:
- Ή είσαι του γραφείου
- Ή είσαι αγαπούλης του γραφείου
- Ή σε μαστίγωσαν να γράψεις

Το κρίμα είναι πως ένα τέτοιο ποστ περισσότερη ζημιά κάνει παρά βοηθάει.

Η τεράστια πλειοψηφία είμαστε πολύ ικανοποιημένοι, και το χουμε εκφράσει εδώ πέρα.

Ένα τέτοιο ποστ που χει δουλευτεί στην προπόνηση, λειτουργεί σαν κράχτης ταβέρνας στην Πλάκα. Ελπίζω να πιάνεις την μεταφορά :wink:

Όπως και να χει, μπορεί και να κάνω λάθος και να μην είσαι τίποτα απ τα παραπάνω. Καλό μεσημέρι!
Καλησπέρα στην ομάδα σας θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι τίποτα από αυτά δεν συμβαίνει από τα πιο πάνω απλός τον τελευταίο καιρό άρχισα και εγώ όπως και Κάποιοι άλλοι να ασχολούνται με το μασάζ για τους δικούς μου λόγους αλώστε μπορείτε να δείτε το προφίλ μου ότι είναι παλιό και έχω και άλλες κριτικές έτσι λοιπόν θεώρησα σωστό να γράψω για το γραφείο diamonds massage που όπως έχω πει έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημενος σας ευχαριστώ πολύ . Καλό σας βράδυ !!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736


Καλησπέρα στην ομάδα σας θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι τίποτα από αυτά δεν συμβαίνει από τα πιο πάνω απλός τον τελευταίο καιρό άρχισα και εγώ όπως και Κάποιοι άλλοι να ασχολούνται με το μασάζ για τους δικούς μου λόγους αλώστε μπορείτε να δείτε το προφίλ μου ότι είναι παλιό και έχω και άλλες κριτικές έτσι λοιπόν θεώρησα σωστό να γράψω για το γραφείο diamonds massage που όπως έχω πει έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημενος σας ευχαριστώ πολύ . Καλό σας βράδυ !!
Μην γυρίζεις στα ίδια chrikri , προσπέρασε το ,κάνε ότι κάνεις για την δική σου ευχαρίστηση και γράψε όποτε νομίζεις ότι χρειάζεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom