Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Αξιότιμοι συναγωνιστές θα ήθελα λίγο την συνδρομή σας.
Μια από τις "παρθενιές" που δεν έχω ακόμα σπάσει στην πορνοκαριέρα μου, είναι αυτή του μασάζ σκεφτόμουν να κάνω κάποιες δοκιμές.
Παρακολουθώ εδώ και καιρό το νήμα καθώς και άλλα σχετικά νήματα, απορροφώντας τις αξιόλογες πληροφορίες που προσφέρονται από τους συναγωνιστές.
Καθώς δεν βιάζομαι να αρχίσω τις δοκιμές μου θα μπορούσα να διαβάζω για αρκετό καιρό ακόμα προτού κάνω κι εγώ τα πρώτα μου βήματα στο χώρο.
Προέκυψε όμως μια περίπτωση που θα ήθελα να εξετάσω λίγο καλύτερα και ίσως πιο άμεσα, για αυτό θα ήθελα σας παρακαλώ πληροφορίες σχετικά με τα παρακάτω.
1. to empire massage τελικα είναι περίπτωση που α) τα δίνει όλα αλλά είναι ακριβό β) δεν δίνει ποτέ και τίποτα πέραν από σκέτο μασάζ γ) είναι για έμπειρους θέλει να σε μάθουν και μετά θα αρχίσουν να σου αποκαλύπτουν τα extra
2. ότι πληροφορίες έχετε για τιμές και προγράμματα σχετικά με αυτό
3. αν έχει δοκιμάσει κανείς την "Μαρία" από το συγκέκριμένο, θα εκτιμούσα οποιεδήποτε πληροφορίες θα μπορούσε να μοιραστεί μαζί μου, για την συνεδρία.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αξιότιμοι συναγωνιστές θα ήθελα λίγο την συνδρομή σας.
Μια από τις "παρθενιές" που δεν έχω ακόμα σπάσει στην πορνοκαριέρα μου, είναι αυτή του μασάζ σκεφτόμουν να κάνω κάποιες δοκιμές.
Παρακολουθώ εδώ και καιρό το νήμα καθώς και άλλα σχετικά νήματα, απορροφώντας τις αξιόλογες πληροφορίες που προσφέρονται από τους συναγωνιστές.
Καθώς δεν βιάζομαι να αρχίσω τις δοκιμές μου θα μπορούσα να διαβάζω για αρκετό καιρό ακόμα προτού κάνω κι εγώ τα πρώτα μου βήματα στο χώρο.
Προέκυψε όμως μια περίπτωση που θα ήθελα να εξετάσω λίγο καλύτερα και ίσως πιο άμεσα, για αυτό θα ήθελα σας παρακαλώ πληροφορίες σχετικά με τα παρακάτω.
1. to empire massage τελικα είναι περίπτωση που α) τα δίνει όλα αλλά είναι ακριβό β) δεν δίνει ποτέ και τίποτα πέραν από σκέτο μασάζ γ) είναι για έμπειρους θέλει να σε μάθουν και μετά θα αρχίσουν να σου αποκαλύπτουν τα extra
2. ότι πληροφορίες έχετε για τιμές και προγράμματα σχετικά με αυτό
3. αν έχει δοκιμάσει κανείς την "Μαρία" από το συγκέκριμένο, θα εκτιμούσα οποιεδήποτε πληροφορίες θα μπορούσε να μοιραστεί μαζί μου, για την συνεδρία.
To παλιό prive με κάτι χοντρές που δημιουργούσαν λογαριασμούς εδώ και το παίζανε άντρες , γράφοντας κριτικές και απειλούσανε μέλη!
Είχανε πάει και Θεσσαλονική και φτιάξανε γραφείο, αποτύχανε και εκεί και δημιουργήσανε το empire
Γιαν να στον παίξουν ζητάνε +50€
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
To παλιό prive με κάτι χοντρές πυ δημιουργούσαν λογαριασμούς εδώ και το παίζανε άντρες , γράφοντας κριτικές και απειλούσανε μέλη!
Είχανε πάει και Θεσσαλονική και φτιάξανε γραφείο, αποτύχανε και εκεί και δημιουργήσανε το empire
να υποθέσω πως όποιες φώτο εμφανίστηκαν έστω και για λίγο είναι 90% μούφα (από photoshop, εώς εντελώς άλλες κοπέλες;)
Γιαν να στον παίξουν ζητάνε +50€
δεν είναι και το μόνο, έστω ότι με βαράει η πυρφορίαση στο κεφάλι και τα δίνω έχει παρακάτω με + ; ή μόνο το 50άρι και τίποτα άλλο;
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
να υποθέσω πως όποιες φώτο εμφανίστηκαν έστω και για λίγο είναι 90% μούφα (από photoshop, εώς εντελώς άλλες κοπέλες;)

δεν είναι και το μόνο, έστω ότι με βαράει η πυρφορίαση στο κεφάλι και τα δίνω έχει παρακάτω με + ; ή μόνο το 50άρι και τίποτα άλλο;
Πλέον όχι δεν είναι τόσο μουφα αλλά μην εκπλαγείς αν σου ζητήσουν 350€ για να προχωρήσουν!
Και όποιος πέσει να με φάει να το σκεφτεί πριν το κάνει μην βγάλω αποδείξεις!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
καλησπερα..νεο μελος...παρακολουθω χροοονιααα το φορουμ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε..."αναγκαστηκα" ομως βλεποντας τι γινεται τελευταιο διαστημα εδω.... ο αλπουλα χωρις να ναι admin , απλα ως παλιος νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει,, εβγαλε οσους ηθελε (ωραια δημοκρατια),, κ μη μου πεις οτι το κανες γιατι λυποσουν τσεπες αλλωνων..μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε κ ξερουμε αν ο αλλος ειναι κλωνος ή οχι... εκανε στην ακρη αλλους οπως γκραβιτι που ενημερωνε για ολα τα γραφεια αλλα ειδε που πηγαινε πραμα κ την εκανε.. κ χαθηκε ολος ο "χαβαλες" που υπηρχε εδω μεσα κ πλεον το φορουμ εχει γινει καθαρα διαφημιση της τεας και της ζωης... κ φυσικα με τα λιβανιστηρια σ αυτες λεξη για κλωνους κτλ... ο αλλος καρφωθηκε πριν με τον α ενικο..κ αλπουλα κιχ...που αν ηταν για αλλο μαγαζι θα χε μπαναρει στο λεπτο.... αλπουλα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα ειναι φορουμ εδω και δεν χρειαζομαστε χωροφυλακα κ εχεις διωξει πολλα παλια μελη...εκτος αν αυτη ηταν επιδιωξη σου να μεινετε οι ελεγχομενοι για να προβαλετε οτι θελετε..συγνωμη για το κατεβατο αλλα δεν αντεξα με αυτο που γνεται τον τελευταιο καιρο
Aπό τότε που μπήκε χωροφυλακή φίλε έχω γλυτώσει κάνα πεταμένο χιλιάρικο πάνω-κάτω υπολογίζω ,οπότε όλα τα υπόλοιπα τζάμπα τα ακούω!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
καλησπερα..νεο μελος...παρακολουθω χροοονιααα το φορουμ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε..."αναγκαστηκα" ομως βλεποντας τι γινεται τελευταιο διαστημα εδω.... ο αλπουλα χωρις να ναι admin , απλα ως παλιος νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει,, εβγαλε οσους ηθελε (ωραια δημοκρατια),, κ μη μου πεις οτι το κανες γιατι λυποσουν τσεπες αλλωνων..μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε κ ξερουμε αν ο αλλος ειναι κλωνος ή οχι... εκανε στην ακρη αλλους οπως γκραβιτι που ενημερωνε για ολα τα γραφεια αλλα ειδε που πηγαινε πραμα κ την εκανε.. κ χαθηκε ολος ο "χαβαλες" που υπηρχε εδω μεσα κ πλεον το φορουμ εχει γινει καθαρα διαφημιση της τεας και της ζωης... κ φυσικα με τα λιβανιστηρια σ αυτες λεξη για κλωνους κτλ... ο αλλος καρφωθηκε πριν με τον α ενικο..κ αλπουλα κιχ...που αν ηταν για αλλο μαγαζι θα χε μπαναρει στο λεπτο.... αλπουλα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα ειναι φορουμ εδω και δεν χρειαζομαστε χωροφυλακα κ εχεις διωξει πολλα παλια μελη...εκτος αν αυτη ηταν επιδιωξη σου να μεινετε οι ελεγχομενοι για να προβαλετε οτι θελετε..συγνωμη για το κατεβατο αλλα δεν αντεξα με αυτο που γνεται τον τελευταιο καιρο
Παρ´ το αλλιώς γιατί θα βρεις…

ΥΓ. Αν είχες συμμετοχή θα σου απαντούσα πολύ αναλυτικά.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Επίσης μου λες πως δεν υπάρχουν έξτρα, αλλά το μύνημά της μιλάει για έξτρα: «έξτρα έως 30€»!!
Σόρρυ αν κούρασα παλεύοντας να κάνω αυτό που έχει ως σκοπό το μπου… να δώσω και να συλλέξω πληροφορίες… ;-)
Γράφει στο μήνυμα έως 30€ για να μη σου ράψει κουστούμι η κοπέλα εκείνη την ώρα. Δηλαδή σε γενικές γραμμές να ξέρεις πόσα να κουβαλάς πάνω σου για το σύνολο των υπηρεσιών.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Αξιότιμοι συναγωνιστές θα ήθελα λίγο την συνδρομή σας.
Μια από τις "παρθενιές" που δεν έχω ακόμα σπάσει στην πορνοκαριέρα μου, είναι αυτή του μασάζ σκεφτόμουν να κάνω κάποιες δοκιμές.
Παρακολουθώ εδώ και καιρό το νήμα καθώς και άλλα σχετικά νήματα, απορροφώντας τις αξιόλογες πληροφορίες που προσφέρονται από τους συναγωνιστές.
Καθώς δεν βιάζομαι να αρχίσω τις δοκιμές μου θα μπορούσα να διαβάζω για αρκετό καιρό ακόμα προτού κάνω κι εγώ τα πρώτα μου βήματα στο χώρο.
Προέκυψε όμως μια περίπτωση που θα ήθελα να εξετάσω λίγο καλύτερα και ίσως πιο άμεσα, για αυτό θα ήθελα σας παρακαλώ πληροφορίες σχετικά με τα παρακάτω.
1. to empire massage τελικα είναι περίπτωση που α) τα δίνει όλα αλλά είναι ακριβό β) δεν δίνει ποτέ και τίποτα πέραν από σκέτο μασάζ γ) είναι για έμπειρους θέλει να σε μάθουν και μετά θα αρχίσουν να σου αποκαλύπτουν τα extra
2. ότι πληροφορίες έχετε για τιμές και προγράμματα σχετικά με αυτό
3. αν έχει δοκιμάσει κανείς την "Μαρία" από το συγκέκριμένο, θα εκτιμούσα οποιεδήποτε πληροφορίες θα μπορούσε να μοιραστεί μαζί μου, για την συνεδρία.
Εφόσον θα είναι η πρώτη σου φορά, διάβασε λίγο εδώ και πήγαινε στα σίγουρα. Άσε τις εξερευνήσεις για την 3-4 φορά. Κρίμα η πρώτη σου φορά να είναι μούφα. :-)
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,
Βλέπω ότι στο diamond πλέον κάνουν όλες οι κοπέλες barefoot ashiatsu massage. Έχει κάποιιος εμπειρία τελευταία να μας πει είτε εδω είτε σε pm?
Ευχαριστώ,
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Καλημέρα σε όλους,
Βλέπω ότι στο diamond πλέον κάνουν όλες οι κοπέλες barefoot ashiatsu massage. Έχει κάποιιος εμπειρία τελευταία να μας πει είτε εδω είτε σε pm?
Ευχαριστώ,
Παίκτη, εγώ που πήρα πριν το καλοκαίρι, μπορώ να σου πω ότι από μασάζ-μασάζ, η Λυδία είναι η αγαπημένη μου.

Όλες είναι καλές, αλλά κρίνω πως είναι λίγο καλύτερη.

Να περάσεις καλά.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Για την Εύα που είναι στο ροστερ της τεας έχουμε καμία πληροφορία?
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Παίκτη, εγώ που πήρα πριν το καλοκαίρι, μπορώ να σου πω ότι από μασάζ-μασάζ, η Λυδία είναι η αγαπημένη μου.

Όλες είναι καλές, αλλά κρίνω πως είναι λίγο καλύτερη.

Να περάσεις καλά.
Από τα υπόλοιπα τι λέει η Λυδία? Ήθελα να κλείσω μαζί της αλλά έκλεισαν για καλοκαίρι και τώρα που άνοιξαν το προγραμματίζω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.904
Like
9.602
Πόντοι
1.056
καλησπερα..νεο μελος...παρακολουθω χροοονιααα το φορουμ αλλα δεν ειχα γραφτει ποτε..."αναγκαστηκα" ομως βλεποντας τι γινεται τελευταιο διαστημα εδω.... ο αλπουλα χωρις να ναι admin , απλα ως παλιος νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει,, εβγαλε οσους ηθελε (ωραια δημοκρατια),, κ μη μου πεις οτι το κανες γιατι λυποσουν τσεπες αλλωνων..μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε κ ξερουμε αν ο αλλος ειναι κλωνος ή οχι... εκανε στην ακρη αλλους οπως γκραβιτι που ενημερωνε για ολα τα γραφεια αλλα ειδε που πηγαινε πραμα κ την εκανε.. κ χαθηκε ολος ο "χαβαλες" που υπηρχε εδω μεσα κ πλεον το φορουμ εχει γινει καθαρα διαφημιση της τεας και της ζωης... κ φυσικα με τα λιβανιστηρια σ αυτες λεξη για κλωνους κτλ... ο αλλος καρφωθηκε πριν με τον α ενικο..κ αλπουλα κιχ...που αν ηταν για αλλο μαγαζι θα χε μπαναρει στο λεπτο.... αλπουλα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα ειναι φορουμ εδω και δεν χρειαζομαστε χωροφυλακα κ εχεις διωξει πολλα παλια μελη...εκτος αν αυτη ηταν επιδιωξη σου να μεινετε οι ελεγχομενοι για να προβαλετε οτι θελετε..συγνωμη για το κατεβατο αλλα δεν αντεξα με αυτο που γνεται τον τελευταιο καιρο
οκ, μπηκες γραφτηκες, ειπες την μαλακία σου ..αντε.... πιπίλα και ύπνο τώρα
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
τι θα βρω????? απειλη ειναι αυτο???? δηλαδη οποοιος δεν εχει συμμετοχη ή ειναι καινουριο μελος σαν κ μενα,,δεν μπορει να καταθετει την αποψη του εδω στο φορουμ????? τι ναι αυτα που λετε/??? τοτε να μη μπαινει κανενα καινουριο μελος κ να γραφουν μονο οι παλιοι....
Καμία απειλή. Στο λέω ξεκάθαρα, για χαβαλέ και πρόμο δεν έχουμε όρεξη σε αυτό το νήμα.

Με το καλημέρα υποδείξεις; Έλα το μάθαμε το ποίημα.

Βλέπεις να την μπαίνουνε σε πολλά νέα μέλη ;

Τον άλλον με το εκφραστικό λάθος τον παρακολουθούμε μη σε νοιάζει. Δεν θα σου κόψει το αυγολέμονο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
τι θα βρω????? απειλη ειναι αυτο???? δηλαδη οποοιος δεν εχει συμμετοχη ή ειναι καινουριο μελος σαν κ μενα,,δεν μπορει να καταθετει την αποψη του εδω στο φορουμ????? τι ναι αυτα που λετε/??? τοτε να μη μπαινει κανενα καινουριο μελος κ να γραφουν μονο οι παλιοι....
Φίλε μου, κι εγώ νέο μέλος είμαι και λέω ελεύθερα την άποψή μου, ποτέ κανείς δεν με ενόχλησε :hi:
 

chrikri

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
65
Πόντοι
0
Πάνω από 4-5 ραντεβού οπως γράφεις chrikri ,δηλαδή ένα παρά ημέρα εφόσον ξεκίνησαν στις 7 Σεπτεμβρίου όπως έγραψαν άλλοι...Και ποιά η τυχερή που είχες δύο συναντήσεις ?
Πάντως και οι 4 πολύ ενδιαφέρουσες φαίνονται με καλές κριτικές έως τώρα

Πάνω από 4-5 ραντεβού οπως γράφεις chrikri ,δηλαδή ένα παρά ημέρα εφόσον ξεκίνησαν στις 7 Σεπτεμβρίου όπως έγραψαν άλλοι...Και ποιά η τυχερή που είχες δύο συναντήσεις ?
Πάντως και οι 4 πολύ ενδιαφέρουσες φαίνονται με καλές κριτικές έως τώρα
Καλησπέρα όχι δεν ξεκινησα στις 7 σεπτεμβρη εχω ξεκινηση απο τον ιουνιο με τα κοριτσια και παντα περνω φουλ προγραμμα και διωρο !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom