Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.113
Like
3.126
Πόντοι
456
Μεγάλο πρόβλημα αυτό με τις φωτογραφίες στο Viber και στην πραγματικότητα aggel . Ποιον σκοπό εξυπηρετούν τελικά ??
έχεις δίκιο γενικά ,αλλά εδώ σαφώς πρέπει να είναι διαφορετικές οι κοπέλες,δεν έχουν σχέσει οι δύο φωτό, του βάιμπερ η κοπέλα πάντως ταιριάζει με την πραγματικότητα
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
από σωματότυπο Alice και Λυδία τι λένε?

Σόρρυ για την καθυστέρηση τύπε, και οι 2 κανονικές είναι, θα τις έβαζα άνω του μετρίου.

Alice: αδύνατη, μικρό βυζί, αρκετά γυμνασμένη πιο παλιά που τώρα έχει αφεθεί λόγω covid-19 κτλ, αλλά και πάλι είναι σφιχτή. Λίγο αχλαδίζει το σώμα αλλά ούτε που φαίνεται
Λυδία: αδύνατη κι αυτή, λίγο πιο μινιόν, έχει πεσμένο στήθος αλλά ωραίο κώλο

Προτιμώ Alice αλλά και Λυδία μια χαρά!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Σόρρυ για την καθυστέρηση τύπε, και οι 2 κανονικές είναι, θα τις έβαζα άνω του μετρίου.

Alice: αδύνατη, μικρό βυζί, αρκετά γυμνασμένη πιο παλιά που τώρα έχει αφεθεί λόγω covid-19 κτλ, αλλά και πάλι είναι σφιχτή. Λίγο αχλαδίζει το σώμα αλλά ούτε που φαίνεται
Λυδία: αδύνατη κι αυτή, λίγο πιο μινιόν, έχει πεσμένο στήθος αλλά ωραίο κώλο

Προτιμώ Alice αλλά και Λυδία μια χαρά!
Για ποια alice αναφέρεσαι?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
που λετε μαγκες μου,παρακαλητο μουνι ξινο γαμησι. αμενσιωτο που λεμε και στο twitter.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
επικοινωνεις μια,περιμενεις κοντα 10 μερες,τελικα δεν εγινε ποτε. ξαναπροσπαθεις να κανονισεις,παλι δεν καθεται. την τριτη φορα,αρχιζεις και αισθανεσαι λιγο μαλακας...ε και λες στ'αρχιδια μου κιολας και γυριζεις στα παλια καλα λαδομαγαζα και το πας οπως το πας χρονια τωρα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
επικοινωνεις μια,περιμενεις κοντα 10 μερες,τελικα δεν εγινε ποτε. ξαναπροσπαθεις να κανονισεις,παλι δεν καθεται. την τριτη φορα,αρχιζεις και αισθανεσαι λιγο μαλακας...ε και λες στ'αρχιδια μου κιολας και γυριζεις στα παλια καλα λαδομαγαζα και το πας οπως το πας χρονια τωρα.
Τέα?
Απο τότε που σε ακύρωσε λόγω ότι ήρθανε οι Ρώσοι όπως έγραψες?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
Τέα?
Απο τότε που σε ακύρωσε λόγω ότι ήρθανε οι Ρώσοι όπως έγραψες?
ακριβως! εχει καταντησει λιγο σαν να παρακαλαω και δε γουσταρω να σου πω την αληθεια. ηθελα να δοκιμασω αλλα ενταξει ρε φιλε,οχι κ ετσι δηλαδη.
φαντασου με την cg αφροδιτη που την εψαχνε ολο το φορουμ,εκλεισα μεσα σε δυο μερες και εγινε η δουλεια και εδω με την Τεα,ειναι λες και κανονιζω με την charlize theron.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Σόρρυ για την καθυστέρηση τύπε, και οι 2 κανονικές είναι, θα τις έβαζα άνω του μετρίου.

Alice: αδύνατη, μικρό βυζί, αρκετά γυμνασμένη πιο παλιά που τώρα έχει αφεθεί λόγω covid-19 κτλ, αλλά και πάλι είναι σφιχτή. Λίγο αχλαδίζει το σώμα αλλά ούτε που φαίνεται
Λυδία: αδύνατη κι αυτή, λίγο πιο μινιόν, έχει πεσμένο στήθος αλλά ωραίο κώλο

Προτιμώ Alice αλλά και Λυδία μια χαρά!
Ευχαριστώ πολύ φίλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
---Alice - Diamonds: καλό μασάζ body-to-body, ντους μαζί, φραπέ, καλαμάκι. Γαμάτη τύπισσα, ζεστή και αρκετά όμορφη--
ας απαντήσει ο ίδιος γιατί η alice του diamonds γράψανε ότι έχει γυμνασμένο κορμί!
Ο τύπος πάνω λέει αχλαδίζει και με μπέρδεψε!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.017
Like
975
Πόντοι
96
ακριβως! εχει καταντησει λιγο σαν να παρακαλαω και δε γουσταρω να σου πω την αληθεια. ηθελα να δοκιμασω αλλα ενταξει ρε φιλε,οχι κ ετσι δηλαδη.
φαντασου με την cg αφροδιτη που την εψαχνε ολο το φορουμ,εκλεισα μεσα σε δυο μερες και εγινε η δουλεια και εδω με την Τεα,ειναι λες και κανονιζω με την charlize theron.
δεν είναι παράξενο ..
αν είναι κλεισμένα όλα της τα ραντεβού , από τωρα και δέκα μέρες μετά , φυσικό το βρίσκω ..
μέσα σε δέκα μέρες πολλά γίνονται .
και δείχνει επιπλέον, πόσα χάλια είναι το μεσο επίπεδο των υπηρεσιών.
βγήκε μια που αξίζει , και τα σάρωσε όλα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vizkol

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
66
Like
436
Πόντοι
20
η Γιούλη πρέπει να είναι κοντά στα 50 με βυζιά που ακουμπάνε κάτω το πάτωμα!
Αν μια τέτοια θέλει 120€ για μπριζόλα και μασαζ της πλάκας τότε συγγνώμη αλλά δεν ενδείκνυται για κανέναν!
Από το στόμα μου το πηρες!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
δεν είναι παράξενο ..
αν είναι κλεισμένα όλα της τα ραντεβού , από τωρα και δέκα μέρες μετά , φυσικό το βρίσκω ..
μέσα σε δέκα μέρες πολλά γίνονται .
και δείχνει επιπλέον, πόσα χάλια είναι το μεσο επίπεδο των υπηρεσιών.
βγήκε μια που αξίζει , και τα σάρωσε όλα .
το καταλαβαινω,αλλα αν εχω κλεισει για 10 μερες μετα και περνανε οι 10 μερες και μου λες εχω περιοδο(που ειναι ανθρωπινο),θα πρεπει σαν επαγγελματιας να φροντισεις να μου κλεισεις το ΑΜΕΣΩΣ επομενο κενο και οχι να επικοινωνω και να ξαναεπικοινωνω μπας μπορεσουμε σε καποια φαση να ξανακλεισουμε.
οπως και να εχει εγω δεν προκειται να στειλω παλι στο συγκεκριμενο γραφειο,θα κοιταξω αλλου.τοσα υπαρχουν αλλωστε.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
ας απαντήσει ο ίδιος γιατί η alice του diamonds γράψανε ότι έχει γυμνασμένο κορμί!
Ο τύπος πάνω λέει αχλαδίζει και με μπέρδεψε!

Παίκτη την Alice απ το Diamonds λέω.

Ναι μεν είναι γυμνασμένη, αλλά κατασκευαστικά έχει λίγο γοφούς. Εξού και το αχλαδίζει.

Το γράφω για τους extremely ιδιότροπους, οριακά φαίνεται και δεν ενοχλεί.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Παίκτη την Alice απ το Diamonds λέω.

Ναι μεν είναι γυμνασμένη, αλλά κατασκευαστικά έχει λίγο γοφούς. Εξού και το αχλαδίζει.

Το γράφω για τους extremely ιδιότροπους, οριακά φαίνεται και δεν ενοχλεί.
ναι αλλά με μπέρδεψες!
Γιατί είναι ελάχιστοι αυτοί που θέλουν skinny!
Επειδή η πλειοψηφία γράφει κορμάρα γυμνασμένη και τέτοια!
Θα δοκιμάσω και εγώ και θα επανέλθω!
 

Print

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
129
Πόντοι
280
Εντυπώσεις απο Νεφέλη του Ντελουξ. 2 συναντήσεις. Πρώτη φορά φανταστικό μασαζάκι με φραπέ. Δεύτερη φορά, κοιτακτήκαμε και ξεκίνησε το γαμήσι. Τρελή χημεία με το μωρό..
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.017
Like
975
Πόντοι
96
το καταλαβαινω,αλλα αν εχω κλεισει για 10 μερες μετα και περνανε οι 10 μερες και μου λες εχω περιοδο(που ειναι ανθρωπινο),θα πρεπει σαν επαγγελματιας να φροντισεις να μου κλεισεις το ΑΜΕΣΩΣ επομενο κενο και οχι να επικοινωνω και να ξαναεπικοινωνω μπας μπορεσουμε σε καποια φαση να ξανακλεισουμε.
οπως και να εχει εγω δεν προκειται να στειλω παλι στο συγκεκριμενο γραφειο,θα κοιταξω αλλου.τοσα υπαρχουν αλλωστε.


δεν διαφωνώ , αλλά όταν οι πελάτες (και τα λεφτά) τούς έρχονται με το τσουβάλι, αισθάνονται (κακώς) πως έχουν την πολυτέλεια κάποιους να τούς γειώσουν ..
είναι και ο ανταγωνισμός που δέχονται πολύ χαμηλός, ίσως νιώθουν παντοδύναμες ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom