Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα σε όλους. Νέο μέλος - ως προς την εγγραφή - στο forum , αρκετά παλιός όμως ως προς την ανάγνωση αλλά και τις εμπειρίες στο μασάζ κατ' οίκον. Ας ξεκινήσω με 3 δεδομένα έχοντας διαβάσει όλες τις 1735 σελίδες:
1) alpula δεν είμαι προμότορας επειδή είμαι νέο μέλος, απλά αποφάσισα να μοιραστώ εμπειρίες. Δεν το έκανα νωρίτερα για τους δικούς μου λόγους. Προστάτευσέ μας από αυτούς και από τα και καλά σχόλια ότι εμένα πχ μου έκανε αυτό
2) Το μασάζ με υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι ακόμα στην αρχή του. Σε όλη την Ευρώπη που έχω ταξιδέψει είναι πολύ προχωρημένο. Μακάρι να το πλησιάσουμε
3) Το upgrade στο μασαζ και τις υπηρεσίες το ξεκίνησε η συγχωρεμένη Μάγια από το παλιό osmose. Πριν από αυτή υπήρχε μόνο το athens και παρακαλάγαμε στα incall και outcall μήπως και γίνει κάτι. Άρα μιλάμε για μια κατάσταση τα τελευταία 2 χρόνια και από τότε σαν μανιτάρια ξεφυτρώνουν

Ας πάμε να πούμε μερικά σχόλια για τα γνωστά γραφεία - δεν ασχολούμαι με ιδιοκτησίες αδερφά σάιτ κλπ. Μπορεί κάποιες κοπέλες να έχουν αποχωρήσει έχω καιρό να πάρω:

1) Deluxe massage

Έχουν καταλάβει ότι οι καλύτεροι πελάτες μπαίνουν εδώ και παρέχουν τις στάνταρ υπηρεσίες (μασάζ +φραπέ). ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

Χρυσάννα - χαλαρό μασάζ και φραπέ - προχωράει και καλαμάκι αν σε γνωρίσει. Σταθερή αξία
Χριστίνα - παρομοίως χωρίς να σε γνωρίσει
Ρούλα - γεματούλα αλλά εάν δεν θέλεις παραπάνω αξίζει
Δανάη - υπερεκτιμημένη πολύ πλαστική σχετικά καλό μασάζ
Λούσι - ΜΑΚΡΙΑ κλέβει χρόνο, κοιτάει κινητό, απλά περιμένει να περάσουν 20 λεπτά να στον παίξει να πληρωθεί. Καλύτερα Τομ Χανκς Ναυαγός 4 χρόνια να μου τον παίξει η σμέρνα
Καρίνα - Μοντέλο καλό μασάζ, αγγαρεία εάν και εφόσον προχωρήσει. Δεν έχει μέλλον
Λυδία - Τίμια, καλό μασάζ και φραπέ
Αγάπη - Μόνο μασάζ έρχεται με κρεββάτι
Αλίκη - Υπάρχουν καλύτερες πορτοκαλιές
Αλεξάνδρα - Καμία σχέση με μασάζ, σαν να χαμουρεύεσαι στον καναπέ και κάποια στιγμή στον παίζει

2) Velvet

Δεν έχω πάρει ποτέ άκυρο για φραπέ πλην της Άννας (πρώην Ντεριάννα στο joy νομίζω κόρη της Gonzales της γνωστής από Βενεζουέλα ). Η κοπέλα στο τηλέφωνο είναι ότι να ναι άρα προσοχή στην επικοινωνία

Ξένια - Πετίτ καλό μασάζ φραπέ
Ρίτα - το ίδιο
Μαριάννα - Μασάζ μέτριο και αγγαρεία φραπέ μόνο για την extra αμοιβή
Eλίνα - αξίζει
Αννίτα - Τίμια
Λένα - Πετίτ καλό μασάζ φραπέ

3) Attica

Τίμια προσπάθεια - θέλει κιάλλο

Δήμητρα - Καλό μασάζ, απίστευτο στήθος, φραπέ, άνετη
Ρούμπι - Βυζαρού καυλιάρα ΠΡΟΣΟΧΗ σε καυλώνει και ποντάρει ότι θα της δώσεις 50 για φραπέ
Κρίστη - ΟΧΙ τρελό photoshop
Ζωη - ΟΧΙ
Λυδία - Δεν προχώρησε καλό μασάζ

4) Joy

Βαλέρια (έχει πάει και σε άλλα γραφεία ) - Τίμιο μασάζ και extra
Gonzales - καλό μασάζ και extra για μια φορά όμως
Μαριάντζελα - Η καλύτερη τρελό σώμα και ωραίο μασάζ
Άννα - Ξινή αλλά γίνεται η δουλειά
Αγγελική - ΟΧΙ
Μαίρη - Τίμια έχετε γράψει τόμους ολόκληρους. Αν θέλετε σεξ πηγαίνεται αλλού το νήμα έχει άλλο νόημα
Νίκη - Καλύτερα απλώστε κανένα 300ρι από την πρώτη συνδεδρία αν σας αρέσει γιατί θέλει 5-6 για να προχωρήσει

5) Lotus

ΜΑΚΡΙΑ

Υπάρχει ξεκάθαρη οδηγία στις κοπέλες να σας κάνουν χωρίς πετσέτα και να σας καυλώσουν για να τις ξαναπάρετε μήπως γίνει κάτι την άλλη φορά. Η ιδιοκτήτρια (Αφροδίτη και καλά ως μασατζού στο site) υπόσχεται στις κοπέλες ότι δεν θα χρειαστεί να προχωρήσουν όταν τις προσλαμβάνει απλά να κάνουν χωρίς πετσέτα. ΜΑΥΡΟ να κλείσει ντροπή. Ας ήταν ξεκάθαροι όπως το athens, massage sto spiti, beverly hermes klp θα το δεχόμουν

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ - ΜΑΚΡΙΑ

6) Art

Τίμιες όλες προσοχή στη Νίνα με τα extra όταν σε έχει κάνει πύραυλο. Ζητάει τύπου 60 extra για φραπέ. Πείτε 20 και μια χαρά. Μην πέφτετε θύματα την ώρα της καύλας. Σε αυτό ποντάρουν


Ελπίζω να βοήθησα. Σχόλια για osmose κλπ δεν είναι για αυτό το forum - πλην του ότι η Αντζελίνα έχει ΑΣΥΛΛΗΠΤΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ.
Κάποια άλλα πχ your, lux δεν έχω δοκιμάσει

Υγιαίνετε

Ηλίας - όχι του 16ου
καλώς ήρθες!
Μποράβο σου που διάβασες και τις 1736 σελίδες.
Το ότι είσαι νέο μέλος δεν σημαίνει ότι είσαι προμότορας αλλά δεν σημαίνει και ότι δεν είσαι!
Η πορεία του καθενός δείχνει τί είναι και τι κάνει και όσοι μπαναριστηκαν ξέρουν πολύ καλά....
Όπως κριθήκαμε όλοι μας, έτσι κρινεσαι και εσύ!
Δεν μας έγραψες κάτι το διαφορετικό απο αυτά που γνωρίζαμε μέχρι στιγμής αλλά μπράβο που μπήκες στον κόπο να τα ξανα μαζέψεις μερικά απο αυτά!
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Συναντηση με Μαιρη απο τζοι ,απο κοντα σχεδον καμια σχεση με τν φοτο απο το μαγαζι(ηταν κ αβαφτη) στα του μασαζ σχετικα καλο ,με καποιες σωστες πιεσεις αλλα π φερει βελτιωσης..στον αγωνα ρε παιδια εμενα μ φανηκε βαριεστημενη η κοπελα..δεν ειχε αυτο που οι περισσοτεροι εδω μεσα λετε για την κοπελα..δεν ξερω τι να πω..ισως να ετυχε με μενα ..80 το τελικο κοστοσ.δεν θα την ξανασυναντουσα
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Γεια σας παίκτες!

Εγώ είμαι από άλλο στρατόπεδο (cg) κι απλά είπα να δοκιμάσω και μασάζ. Έχω αρκετό καιρό να γράψω γενικά.

Προς το παρόν πάω safe, οπότε δεν νομίζω να σας συνταράξει η ενημέρωση μου:

Ζωή - Tantra, Deluxe: έχει αναφερθεί χιλιάδες φορές, η μόνη με τάντρα μασάζ, καλή τύπισσα, απλά είναι σχετικά μεγάλη κι έχει σπάσει. Αλλά δεν την λες άσχημη
Alice - Diamonds: καλό μασάζ body-to-body, ντους μαζί, φραπέ, καλαμάκι. Γαμάτη τύπισσα, ζεστή και αρκετά όμορφη
Λυδία - Diamonds: καλύτερο μασάζ από Alice, ντους μαζί, φραπέ, καλάμάκι. Πιο κλειστό άτομο, λιγότερο όμορφη απ τις φωτογραφίες της, αλλά και πάλι μια χαρά

Έσκασε στόρυ στο κινητό μου με Μαριαντζελα deluxe και σκεφτόμουν να την πάρω.
Είδα πως μοιάζει με αυτήν του Joy, οπότε μάλλον είναι ίδιες.
Από την κριτική του παίκτη happy_ending_onlyboobs καταλαβαίνω πως είναι όμορφη αλλά δεν γράφει για φραπέ καλαμάκι που με ενδιαφέρουν.. Έκανα search και πάλι τίποτα..
Μπορείτε να βοηθήσετε;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Έσκασε στόρυ στο κινητό μου με Μαριαντζελα deluxe και σκεφτόμουν να την πάρω.
Είδα πως μοιάζει με αυτήν του Joy, οπότε μάλλον είναι ίδιες.
Από την κριτική του παίκτη happy_ending_onlyboobs καταλαβαίνω πως είναι όμορφη αλλά δεν γράφει για φραπέ καλαμάκι που με ενδιαφέρουν.. Έκανα search και πάλι τίποτα..
Μπορείτε να βοηθήσετε;
Μέχρι καλαμάκι, γυμνή, η Μαριάτζελα από joy. Ωραία παρουσία, μασάζ μέτριο, δεν μιλάει ελληνικά. Πρόσεχε με τα έξτρα. Ενημερώνω ότι δεν την έχω πάρει πρόσφατα και μπορεί κάποια πράγματα να έχουν αλλάξει.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
6) Art

Τίμιες όλες προσοχή στη Νίνα με τα extra όταν σε έχει κάνει πύραυλο. Ζητάει τύπου 60 extra για φραπέ. Πείτε 20 και μια χαρά. Μην πέφτετε θύματα την ώρα της καύλας. Σε αυτό ποντάρουν
Όταν λες τίμιες όλες; Εκτός από Νίνα και Δήμητρα, υπάρχουν άλλες που δίνουν έξτρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Όταν λες τίμιες όλες; Εκτός από Νίνα και Δήμητρα, υπάρχουν άλλες που δίνουν έξτρα;


λοιπον μια ερωτησουλα και εγώ γιατι ειμαι σε διλλημα ... ξερω ειναι γουστα και υποκειμενικο αλλα θα ηθελα την γνώμη σας ως περισσοτερο εμπειροι στο κατοίκον ... απο vip ειμαι αναμεσα σε χρυση και γιουλη .... και οι δυο φτανουν φουλ απο οτι ξερω δηλ περιπου στα 100 - 120? μαλλον ...
σε υπηρεσιες και σωμα ποια ειναι καλυτερη αν τις εχει δοκιμασει καποιος και τις δυο ...
θενξ ιν αντβανς
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
λοιπον μια ερωτησουλα και εγώ γιατι ειμαι σε διλλημα ... ξερω ειναι γουστα και υποκειμενικο αλλα θα ηθελα την γνώμη σας ως περισσοτερο εμπειροι στο κατοίκον ... απο vip ειμαι αναμεσα σε χρυση και γιουλη .... και οι δυο φτανουν φουλ απο οτι ξερω δηλ περιπου στα 100 - 120? μαλλον ...
σε υπηρεσιες και σωμα ποια ειναι καλυτερη αν τις εχει δοκιμασει καποιος και τις δυο ...
θενξ ιν αντβανς
Σε σωμα ειναι η χρυση αλλα ειχε μπει εδω πριν 2 εβδομαδες και ελεγε οτι κανει μονο μασαζ
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Γεια σας παίκτες!

Εγώ είμαι από άλλο στρατόπεδο (cg) κι απλά είπα να δοκιμάσω και μασάζ. Έχω αρκετό καιρό να γράψω γενικά.

Προς το παρόν πάω safe, οπότε δεν νομίζω να σας συνταράξει η ενημέρωση μου:

Ζωή - Tantra, Deluxe: έχει αναφερθεί χιλιάδες φορές, η μόνη με τάντρα μασάζ, καλή τύπισσα, απλά είναι σχετικά μεγάλη κι έχει σπάσει. Αλλά δεν την λες άσχημη
Alice - Diamonds: καλό μασάζ body-to-body, ντους μαζί, φραπέ, καλαμάκι. Γαμάτη τύπισσα, ζεστή και αρκετά όμορφη
Λυδία - Diamonds: καλύτερο μασάζ από Alice, ντους μαζί, φραπέ, καλάμάκι. Πιο κλειστό άτομο, λιγότερο όμορφη απ τις φωτογραφίες της, αλλά και πάλι μια χαρά

Έσκασε στόρυ στο κινητό μου με Μαριαντζελα deluxe και σκεφτόμουν να την πάρω.
Είδα πως μοιάζει με αυτήν του Joy, οπότε μάλλον είναι ίδιες.
Από την κριτική του παίκτη happy_ending_onlyboobs καταλαβαίνω πως είναι όμορφη αλλά δεν γράφει για φραπέ καλαμάκι που με ενδιαφέρουν.. Έκανα search και πάλι τίποτα..
Μπορείτε να βοηθήσετε;
Μέχρι φραπέ. Ωραίο προσωπάκι, γεματουλα... Ωραίο social.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όταν λες τίμιες όλες; Εκτός από Νίνα και Δήμητρα, υπάρχουν άλλες που δίνουν έξτρα;


Από art σύμφωνα με αυτά που έχουν γραφτεί κι από λίγες προσωπικές εμπειρίες, παραπάνω κάνουν οι Νίνα προφανώς, Δημητρα, Νικόλ, Ηρώ και Δώρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Γεια σας παίκτες!

Εγώ είμαι από άλλο στρατόπεδο (cg) κι απλά είπα να δοκιμάσω και μασάζ. Έχω αρκετό καιρό να γράψω γενικά.

Προς το παρόν πάω safe, οπότε δεν νομίζω να σας συνταράξει η ενημέρωση μου:

Ζωή - Tantra, Deluxe: έχει αναφερθεί χιλιάδες φορές, η μόνη με τάντρα μασάζ, καλή τύπισσα, απλά είναι σχετικά μεγάλη κι έχει σπάσει. Αλλά δεν την λες άσχημη
Alice - Diamonds: καλό μασάζ body-to-body, ντους μαζί, φραπέ, καλαμάκι. Γαμάτη τύπισσα, ζεστή και αρκετά όμορφη
Λυδία - Diamonds: καλύτερο μασάζ από Alice, ντους μαζί, φραπέ, καλάμάκι. Πιο κλειστό άτομο, λιγότερο όμορφη απ τις φωτογραφίες της, αλλά και πάλι μια χαρά

Έσκασε στόρυ στο κινητό μου με Μαριαντζελα deluxe και σκεφτόμουν να την πάρω.
Είδα πως μοιάζει με αυτήν του Joy, οπότε μάλλον είναι ίδιες.
Από την κριτική του παίκτη happy_ending_onlyboobs καταλαβαίνω πως είναι όμορφη αλλά δεν γράφει για φραπέ καλαμάκι που με ενδιαφέρουν.. Έκανα search και πάλι τίποτα..
Μπορείτε να βοηθήσετε;
από σωματότυπο Alice και Λυδία τι λένε?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
λοιπον μια ερωτησουλα και εγώ γιατι ειμαι σε διλλημα ... ξερω ειναι γουστα και υποκειμενικο αλλα θα ηθελα την γνώμη σας ως περισσοτερο εμπειροι στο κατοίκον ... απο vip ειμαι αναμεσα σε χρυση και γιουλη .... και οι δυο φτανουν φουλ απο οτι ξερω δηλ περιπου στα 100 - 120? μαλλον ...
σε υπηρεσιες και σωμα ποια ειναι καλυτερη αν τις εχει δοκιμασει καποιος και τις δυο ...
θενξ ιν αντβανς
Πάντως γνώμη μου, μην ψάχνεις μπριζόλα για πεις ότι πήγαν χαλάλι τα χρήματα σου!
Μπορείς κάνεις μασαζ με κοπέλα που δεν δίνει και να αισθανθείς στο τέλος πιο γεμάτος απο όσο να το χώσεις σε μια τρύπα!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Πάντως γνώμη μου, μην ψάχνεις μπριζόλα για πεις ότι πήγαν χαλάλι τα χρήματα σου!
Μπορείς κάνεις μασαζ με κοπέλα που δεν δίνει και να αισθανθείς στο τέλος πιο γεμάτος απο όσο να το χώσεις σε μια τρύπα!
Μετα απο ενα καλο μασαζ και μια πιπα μια χαρα ειναι !!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.113
Like
3.126
Πόντοι
456
Αλίκη εννοείς αυτή που έχουν στο σάιτ στη φωτογραφία;
Είναι χάλια δηλαδή και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες;
Η οποία είναι διαφορετική απο αυτή που στέλνουν στο VIBER υπόψιν! ποιά να εννοεί ο συναγωνιστής άραγε ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η οποία είναι διαφορετική απο αυτή που στέλνουν στο VIBER υπόψιν! ποιά να εννοεί ο συναγωνιστής άραγε ;
Μεγάλο πρόβλημα αυτό με τις φωτογραφίες στο Viber και στην πραγματικότητα aggel . Ποιον σκοπό εξυπηρετούν τελικά ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom