Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Διαφωνω!Σε μένα η Ιωαννα μπριζόλα απι το πρώτο....Η μαιρη απο το πρώτο και για 3 ακόμη ραντεβου μέχρι καλαμάκι!Και με πήγαινε πολύ και πίεσα για μπριζόλα αλλα δεν....Και γι αυτο δεν ξαναπήρα...Γιατι καποιοι εγραφαν για μπριζόλα και ξενέρωσα που δεν προχώρησε παραπάνω απο καλαμάκι με μένα...Και το τονιζω....Με πήγαινε παρα πολύ!
απλα δεν μπριζολιαζει λεμεεεε,αλλα περνας καλα...?ολα τα αλλα ειναι για διαφημιση
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Για Ιωαννα και Μαιρη την ιδια εικόνα εχω
Για Μαίρη δεν γνωρίζω. Η Ιωάννα φουλ μπουφέ από το πρώτο ραντεβού. Έχω γράψει και πιο πίσω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που βρισκουμε φωτος Ιωαννα και Μαιρυ; Δεν υπαρχουν στην ιστοσελίδα
Στέλνουν στο Viber.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Για Ιωαννα και Μαιρη την ιδια εικόνα εχω
Σχετικά με τη Μαίρη, μπορεί να είσαι γλυκοτσούτσουνος τυπε και να σου 'κατσε, σημασία έχει ότι τώρα γενικά για να μην παρασύρεται κι ο κόσμος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΦΟΥΛ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Και εγώ με Μαίρη έχω περάσει super !!! Είναι γαμω τα τυπάκια και γουστάρει παιχνίδι...αλλά όταν φτάσαμε πολύ κοντά.. Δεν...Μου είπε ότι ΔΕΝ προχωράει αλλά και άλλες έχουν πει και αλλά έχουμε μάθει.. τεσπα.. μέχρι εκεί που πάει πάντως είναι καλή!
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Και εγώ με Μαίρη έχω περάσει super !!! Είναι γαμω τα τυπάκια και γουστάρει παιχνίδι...αλλά όταν φτάσαμε πολύ κοντά.. Δεν...Μου είπε ότι ΔΕΝ προχωράει αλλά και άλλες έχουν πει και αλλά έχουμε μάθει.. τεσπα.. μέχρι εκεί που πάει πάντως είναι καλή!
Γι αυτό λέω κι εγώ....Το να μην προχωρήσει με μένα δεκτο και κατανοητό.....Αλλα οταν για μια κοπέλα λένε πχ 10 άτομα μέχρι καλαμάκι και 1-2 οτι έκανε και παραπάνω,η πολύ τυχεροί είναι η κάτι δεν μας λένε πολυ καλά!Οι ανακρίβειες δεν μας κάνουν σπουδαίους! Σπουδαίους μας κάνει η ειλικρίνεια μεταξύ μας!Πιο παλιά είχα διαβάσει και για Ελίνα απο velvet οτι φουλαρει....Οταν την πήρα μου έλεγε μέχρι φραπε και +40 που δεν δέχτηκα... Αργότερα διάβασα από αρκετά άλλα μέλη οτι οντως πάει μεχρι φραπέ τελικά...Για να μην μακρυγορω αν ενας δύο στέκονται τόσο τυχεροί η δεν ξέρω εγώ τι άλλο δεν μας αφορά....Μας ενδιαφέρει πως συμπεριφέρονται κατα μέσο όρο οι κοπέλες στον καθένα μας!Γι αυτό πρέπει να βοηθάμε όλοι γιατί με περισσότερες κριτικές βγαίνουν καλύτερα συμπεράσματα!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Λίζα;;; Η Γνωστή Λίζα απο Αχιλλέως;; Ενδιαφέρεσαι για μασαζ κατ'οικον και κάνεις αναρτήσεις εδω΄;
Την έσβησε την ανάρτηση
Πώς γίνεται η ίδια κοπέλα τον Απρίλη να τερμάτιζε και το Μάη να μην κάνει τίποτα; :think:
Διότι ο τυπάκος είναι του Joy και του γενικότερα του group!
Όταν έγραφε καλά λόγα η κοπέλα ήταν υπέροχη ,όταν έφυγε η την κοπέλα την θάβουν!
Έτσι έγινε και με Τέα και με άλλες!
Απλά να μας πει ο τυπάκος θα μας χαιρετήσει με κάποιο κυκνειο άσμα ή θα πάει για μπάνιο αθόρυβα?
 

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Δηλαδη τυχαια σε γραφεια οπως το "μασαζ στο σπιτι" καμια κοπελα δεν κανει τιποτε εξτρα ενω σε αλλα γραφεια (deluxe ,velvet ,vip ,joy) το 95% των κορασιδων στον "περιποιουνται" με τον εναν τροπο ή τον αλλο?
Δεν νομιζω αγαπητε δεν βγαινει η στατιστικη δηλαδη.
Με ρώτησε κάποιος αν όλες οι κοπέλες ενός γραφείου προσφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες. Και αν το γραφείο ορίζει τις έξτρα υπηρεσίες. Βάση της εμπειρίας μου, όχι. Από το ίδιο γραφείο, οι προσφερόμενες υπηρεσίες εξαρτάται αποκλειστικά από την κοπέλα. Στο deluxe για παράδειγμα, η Παυλίνα, η Άννα Μαρία και η Βικτώρια έκαναν μόνο massage. Κάποιες άλλες όπως η Βαλέρια και η Λυδία όπως είπες μου τον περιποιήθηκαν.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Την έσβησε την ανάρτηση

Διότι ο τυπάκος είναι του Joy και του γενικότερα του group!
Όταν έγραφε καλά λόγα η κοπέλα ήταν υπέροχη ,όταν έφυγε η την κοπέλα την θάβουν!
Έτσι έγινε και με Τέα και με άλλες!
Απλά να μας πει ο τυπάκος θα μας χαιρετήσει με κάποιο κυκνειο άσμα ή θα πάει για μπάνιο αθόρυβα?
....και βλέπω να πηγαίνουν κι άλλοι που συνεχίζουν τα ψέματα!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.625
Πόντοι
1.056
Την έσβησε την ανάρτηση
ε, ναι αφου εγινε ρεντικολο... αυτή ή αυτός που διαχειριζεται το λογαριασμό της....
Εν τω μεταξύ στο δικό της νήμα, ακόμα την ψάχνουν από προπερσι που εφαγε λεφτα απο καποια ευκολόπιστα μέλη.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ε, ναι αφου εγινε ρεντικολο... αυτή ή αυτός που διαχειριζεται το λογαριασμό της....
Εν τω μεταξύ στο δικό της νήμα, ακόμα την ψάχνουν από προπερσι που εφαγε λεφτα απο καποια ευκολόπιστα μέλη.
:D:αλήθεια?
Δεν έχω ασχοληθεί!
Ρε τι γίνεται...
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Σχετικά με τη Μαίρη, μπορεί να είσαι γλυκοτσούτσουνος τυπε και να σου 'κατσε, σημασία έχει ότι τώρα γενικά για να μην παρασύρεται κι ο κόσμος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΦΟΥΛ.
Δεν νομίζω οτι ειμαι γλυκοτσουτσουνος. Αυτο που εγραψα το εγραψα γιατι πριν καποιος αλλος ειπε κατι το οποίο ηταν αυτο που ηξερα και εγω. Υποθετω ετυχε σε εμας τους 2 εφοσον οι υπολοιποι λετε οτι τωρα ειναι στα δεν η συγκεκριμενη.
Σιγουρα παιζει ρολο η χημεια... αλλα οπως ειχα γραψει και για αλλη κοπελα πριν λιγο καιρο (χωρις να την ονοματιζω)... και εμενα μου εχει τυχει να αλλαζουν συμπεριφορα... για ποιο λογο συμβαινει δεν ξερω, αλλα αλλαζουν.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Την έσβησε την ανάρτηση

Διότι ο τυπάκος είναι του Joy και του γενικότερα του group!
Όταν έγραφε καλά λόγα η κοπέλα ήταν υπέροχη ,όταν έφυγε η την κοπέλα την θάβουν!
Έτσι έγινε και με Τέα και με άλλες!
Απλά να μας πει ο τυπάκος θα μας χαιρετήσει με κάποιο κυκνειο άσμα ή θα πάει για μπάνιο αθόρυβα?
μας χαιρέτησε αθόρυβα....
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
μας χαιρέτησε αθόρυβα....
Απλά αυτός που το έγραψε μπέρδεψε τα προφιλ του που προφανώς είναι αρκετά. Νομίζει ότι είχε μπει από όλα προφιλ να κάνει τα προμοτιον του και τελικά έκανε μαλακια. Πόσοι μαλακες προμοτορες υπάρχουν στο σάιτ…
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Ένα time 4 massage (massagetime23 στο insta), τι λεει; Ειχα μιλησει μαζι τους στο viber, στελναν σε «πονηρα» ξενοδοχεια, αλλα ηταν αρκετα ξινη η τυπισσα που μου μιλουσε και ειρωνικη και αποφασισα να μην παρω. Τωρα βλεπω βαζουν και φατσες θεραπευτριων και ονοματα, ενώ στο viber μου βγαλαν το λαδι λες και ζητησα το ΑΦΜ τους.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
για μασαζ ταντρα η νουρου καλο σε ξενοδοχειο και με καλο τελειωμα υπαρχει τιποτα δοκιμασμενο?
 

happy_ending_onlyboobs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Νέο μέλος - ως προς την εγγραφή - στο forum , αρκετά παλιός όμως ως προς την ανάγνωση αλλά και τις εμπειρίες στο μασάζ κατ' οίκον. Ας ξεκινήσω με 3 δεδομένα έχοντας διαβάσει όλες τις 1735 σελίδες:
1) alpula δεν είμαι προμότορας επειδή είμαι νέο μέλος, απλά αποφάσισα να μοιραστώ εμπειρίες. Δεν το έκανα νωρίτερα για τους δικούς μου λόγους. Προστάτευσέ μας από αυτούς και από τα και καλά σχόλια ότι εμένα πχ μου έκανε αυτό
2) Το μασάζ με υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι ακόμα στην αρχή του. Σε όλη την Ευρώπη που έχω ταξιδέψει είναι πολύ προχωρημένο. Μακάρι να το πλησιάσουμε
3) Το upgrade στο μασαζ και τις υπηρεσίες το ξεκίνησε η συγχωρεμένη Μάγια από το παλιό osmose. Πριν από αυτή υπήρχε μόνο το athens και παρακαλάγαμε στα incall και outcall μήπως και γίνει κάτι. Άρα μιλάμε για μια κατάσταση τα τελευταία 2 χρόνια και από τότε σαν μανιτάρια ξεφυτρώνουν

Ας πάμε να πούμε μερικά σχόλια για τα γνωστά γραφεία - δεν ασχολούμαι με ιδιοκτησίες αδερφά σάιτ κλπ. Μπορεί κάποιες κοπέλες να έχουν αποχωρήσει έχω καιρό να πάρω:

1) Deluxe massage

Έχουν καταλάβει ότι οι καλύτεροι πελάτες μπαίνουν εδώ και παρέχουν τις στάνταρ υπηρεσίες (μασάζ +φραπέ). ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

Χρυσάννα - χαλαρό μασάζ και φραπέ - προχωράει και καλαμάκι αν σε γνωρίσει. Σταθερή αξία
Χριστίνα - παρομοίως χωρίς να σε γνωρίσει
Ρούλα - γεματούλα αλλά εάν δεν θέλεις παραπάνω αξίζει
Δανάη - υπερεκτιμημένη πολύ πλαστική σχετικά καλό μασάζ
Λούσι - ΜΑΚΡΙΑ κλέβει χρόνο, κοιτάει κινητό, απλά περιμένει να περάσουν 20 λεπτά να στον παίξει να πληρωθεί. Καλύτερα Τομ Χανκς Ναυαγός 4 χρόνια να μου τον παίξει η σμέρνα
Καρίνα - Μοντέλο καλό μασάζ, αγγαρεία εάν και εφόσον προχωρήσει. Δεν έχει μέλλον
Λυδία - Τίμια, καλό μασάζ και φραπέ
Αγάπη - Μόνο μασάζ έρχεται με κρεββάτι
Αλίκη - Υπάρχουν καλύτερες πορτοκαλιές
Αλεξάνδρα - Καμία σχέση με μασάζ, σαν να χαμουρεύεσαι στον καναπέ και κάποια στιγμή στον παίζει

2) Velvet

Δεν έχω πάρει ποτέ άκυρο για φραπέ πλην της Άννας (πρώην Ντεριάννα στο joy νομίζω κόρη της Gonzales της γνωστής από Βενεζουέλα ). Η κοπέλα στο τηλέφωνο είναι ότι να ναι άρα προσοχή στην επικοινωνία

Ξένια - Πετίτ καλό μασάζ φραπέ
Ρίτα - το ίδιο
Μαριάννα - Μασάζ μέτριο και αγγαρεία φραπέ μόνο για την extra αμοιβή
Eλίνα - αξίζει
Αννίτα - Τίμια
Λένα - Πετίτ καλό μασάζ φραπέ

3) Attica

Τίμια προσπάθεια - θέλει κιάλλο

Δήμητρα - Καλό μασάζ, απίστευτο στήθος, φραπέ, άνετη
Ρούμπι - Βυζαρού καυλιάρα ΠΡΟΣΟΧΗ σε καυλώνει και ποντάρει ότι θα της δώσεις 50 για φραπέ
Κρίστη - ΟΧΙ τρελό photoshop
Ζωη - ΟΧΙ
Λυδία - Δεν προχώρησε καλό μασάζ

4) Joy

Βαλέρια (έχει πάει και σε άλλα γραφεία ) - Τίμιο μασάζ και extra
Gonzales - καλό μασάζ και extra για μια φορά όμως
Μαριάντζελα - Η καλύτερη τρελό σώμα και ωραίο μασάζ
Άννα - Ξινή αλλά γίνεται η δουλειά
Αγγελική - ΟΧΙ
Μαίρη - Τίμια έχετε γράψει τόμους ολόκληρους. Αν θέλετε σεξ πηγαίνεται αλλού το νήμα έχει άλλο νόημα
Νίκη - Καλύτερα απλώστε κανένα 300ρι από την πρώτη συνδεδρία αν σας αρέσει γιατί θέλει 5-6 για να προχωρήσει

5) Lotus

ΜΑΚΡΙΑ

Υπάρχει ξεκάθαρη οδηγία στις κοπέλες να σας κάνουν χωρίς πετσέτα και να σας καυλώσουν για να τις ξαναπάρετε μήπως γίνει κάτι την άλλη φορά. Η ιδιοκτήτρια (Αφροδίτη και καλά ως μασατζού στο site) υπόσχεται στις κοπέλες ότι δεν θα χρειαστεί να προχωρήσουν όταν τις προσλαμβάνει απλά να κάνουν χωρίς πετσέτα. ΜΑΥΡΟ να κλείσει ντροπή. Ας ήταν ξεκάθαροι όπως το athens, massage sto spiti, beverly hermes klp θα το δεχόμουν

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ - ΜΑΚΡΙΑ

6) Art

Τίμιες όλες προσοχή στη Νίνα με τα extra όταν σε έχει κάνει πύραυλο. Ζητάει τύπου 60 extra για φραπέ. Πείτε 20 και μια χαρά. Μην πέφτετε θύματα την ώρα της καύλας. Σε αυτό ποντάρουν


Ελπίζω να βοήθησα. Σχόλια για osmose κλπ δεν είναι για αυτό το forum - πλην του ότι η Αντζελίνα έχει ΑΣΥΛΛΗΠΤΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ.
Κάποια άλλα πχ your, lux δεν έχω δοκιμάσει

Υγιαίνετε

Ηλίας - όχι του 16ου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom