Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
Κατ'εμέ είναι από τις πιο όμορφες παρουσίες στον μασάζ κατ'οίκον που συνδυάζει και πολύ καλές γνώσεις μασάζ (αθλητικό).
Είναι κρίμα που πλέον είναι αρνητική για εκτόνωση έστω και επιλεκτικά, και πιθανότατα γι αυτό φταίει ότι θεωρούμε κάποια πράγματα αυτονόητα.

Όπως λέει και ο φίλος Gravity, το πόσο θα προχωρήσει μια κοπέλα δεν είναι ντεφάκτο σε κανέναν, παίζουν πολλά ρόλο.
μεγάλη η ταλαιπωρία ...
και θα πληρώσεις το 60αρι , και το ξενοδοχείο όσα είναι , θα φάς και πόσες ώρες στα πηγαινε-έλα και στο τέλος μπορεί να μην αξίζει και καθόλου και να μην κάνει και τίποτα ...
υψηλού ρίσκου η επένδυση ..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
μεγάλη η ταλαιπωρία ...
και θα πληρώσεις το 60αρι , και το ξενοδοχείο όσα είναι , θα φάς και πόσες ώρες στα πηγαινε-έλα και στο τέλος μπορεί να μην αξίζει και καθόλου και να μην κάνει και τίποτα ...
υψηλού ρίσκου η επένδυση ..
Welcome to the club
34BEB8DC-8D4E-44AE-B3B6-517DB9CF23CE.jpeg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μεγάλη η ταλαιπωρία ...
και θα πληρώσεις το 60αρι , και το ξενοδοχείο όσα είναι , θα φάς και πόσες ώρες στα πηγαινε-έλα και στο τέλος μπορεί να μην αξίζει και καθόλου και να μην κάνει και τίποτα ...
υψηλού ρίσκου η επένδυση ..
Απλώς προχωράς παρακάτω και υπάρχουν αρκετές επιλογές από τα γραφόμενα φίλων για καλό μασαζ συν τα έξτρα τους ! Τα σίγουρα που λένε
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές, :hi:
με προσέγγισε το Home Massage μέσω FB (τελικά όλα παρακολουθούνται) και είδα 2 θεραπεύτριες:

Σαλώμη & Ιωάννα, τις έχει δοκιμάσει κανείς; Γενικά το συγκεκριμένο γραφείο αξίζει;

Τώρα που τελείωσε η καραντίνα και λόγω δουλειάς έχω μειώσει τις επισκέψεις δυστυχώς...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.152
Πόντοι
41.443
Το γραφείο μασάζ κατ οίκον VIP MASSAGE

Ζητάει κοπέλες για άμεση εργασία σε Αθηνά και Πειραιά

για απλο χαλαρωτικό μασάζ στο σπίτι !

Δεν απαιτούνται πτυχία .

Υψηλές αποδοχές με άμεση πληρωμή !

Υπάρχει επαγγελματίας οδηγός με εταιρικό αυτοκίνητο για την μεταφορά των κοριτσιών .


698 0 280 270


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP Massage
Manager
νομιζεις οτι θα βρεις πολλες κοπελλες εδω?
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Προσπάθεια για κλείσιμο ραντεβού με velvet. Ακριβώς πριν 48 ώρες. Η τηλεφωνήτρια αφού με ρωτά όνομα και περιοχή με ενημερώνει ότι θα στείλει φωτογραφίες στο viber. ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Προσπάθεια για κλείσιμο ραντεβού με velvet. Ακριβώς πριν 48 ώρες. Η τηλεφωνήτρια αφού με ρωτά όνομα και περιοχή με ενημερώνει ότι θα στείλει φωτογραφίες στο viber. ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......
ε εντάξει μπορεί να το ξέχασε, δεν λέει κάτι αυτό!
Έπρεπε σε μισή ώρα να ξαναστείλεις ευγενική υπενθύμιση!
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.691
Κριτικές
99
Like
14.546
Πόντοι
25.186
ε εντάξει μπορεί να το ξέχασε, δεν λέει κάτι αυτό!
Έπρεπε σε μισή ώρα να ξαναστείλεις ευγενική υπενθύμιση!
Mπα,αγενείς ειναι γενικά.

Εμενα μου ειπανε ο,τι θελετε πάρτε τηλεφωνο.Και πως θα δω τις κοπέλες.?

Επίσης VIP Massage καμία απάντηση όπως επαθε και ο φιλος .
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Mπα,αγενείς ειναι γενικά.

Εμενα μου ειπανε ο,τι θελετε πάρτε τηλεφωνο.Και πως θα δω τις κοπέλες.?

Επίσης VIP Massage καμία απάντηση όπως επαθε και ο φιλος .
Για να συνεχίσω λίγο με τον ΄΄πόνο μου΄΄, θα πω ότι έκανα το λάθος να κλείσω rbnb κοντά στο Εθνικό Θέατρο (για δουλειές κατέβηκα...δεν γνώριζα την περιοχή). Η πρώτη κρούση έγινε στο vip. Έχει κλειστεί το ραντεβού...έχω επιλέξει κοπέλα, αλλά μετά από 2ωρο ενημερώνομαι από το γραφείο ότι η κοπέλα δεν θέλει να έρθει (σε ραντεβού νωρίς το απόγευμα) λόγω περιοχής....είπα πως καταλαβαίνω....κι έληξε εκεί το θέμα. Άτιμη ΄΄κενωνία΄΄...που άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους κατεβάζεις......2 στα 2 αποτυχημένα ραντεβου!!!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ποτε δεν μου εχει τυχει να μην μου απαντανε τα γραφεια γενικα ολα εννοω στο βαιμπερ

μερικες φορες αργουν λογω φορτου εργασιας αλλα απαντανε παντα

περιεργο αυτο που λετε , δεν μου εχει τυχει

ειναι γενικως των εκπληξεων η υπηρεσια του μασαζ στο σπιτι τι να πω...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Mπα,αγενείς ειναι γενικά.

Εμενα μου ειπανε ο,τι θελετε πάρτε τηλεφωνο.Και πως θα δω τις κοπέλες.?

Επίσης VIP Massage καμία απάντηση όπως επαθε και ο φιλος .
Εμένα vip απάντησαν στο τηλέφωνο αλλά δεν έστειλαν φωτογραφίες που ζήτησα. Μετά το δεύτερο τηλεφώνημα έστειλαν φωτογραφίες χωρίς όνομα. Στο τρίτο τηλεφώνημα κατάφερα να συνεννοηθώ :confused: .

Art massage δεν απάντησαν ποτέ στο Viber. Απάντησαν στο τηλέφωνο αλλά δεν έλαβα ποτέ φωτογραφίες από τις κοπέλες που ζήτησα. Πιθανότατα επειδή μου είχαν ξαναστείλει :headbang: .

Deluxe massage μια από τα ίδια . Μου είπε ποιες είναι διαθέσιμες αλλά δεν έλαβα ποτέ φωτογραφίες (δεν είχα ξανάκαλέσει απο το ίδιο νούμερο) :dunno:.

Γενικά τις ώρες αιχμής παίζουν τρομπέτα :grin:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα συναγωνιστές, :hi:
με προσέγγισε το Home Massage μέσω FB (τελικά όλα παρακολουθούνται) και είδα 2 θεραπεύτριες:

Σαλώμη & Ιωάννα, τις έχει δοκιμάσει κανείς; Γενικά το συγκεκριμένο γραφείο αξίζει;

Τώρα που τελείωσε η καραντίνα και λόγω δουλειάς έχω μειώσει τις επισκέψεις δυστυχώς...
Στα ΔΕΝ είναι το μαγαζί. Τα κορίτσια εκεί ( Ιωάννα σίγουρα) είναι πάνω από χρόνο. Με βεβαιότητα μπορώ να πω ότι η Ιωάννα είναι στα νοτ νοτ νοτ ...
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.108
Πόντοι
1.010
Πρόσφατη συνάντηση με την ΚΑΡΙΝΑ από deluxe.
Επειδή το μασάζ για μένα είναι πολύ σημαντικό, η κοπέλα όντως είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει.
Εκτός από αυτό είναι πολύ ευχάριστος άνθρωπος, για όποιον ενδιαφέρεται για καλό μασάζ τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Μην περιμένετε κάτι άλλο όμως, και για φραπέ που λένε μερικοί ούτε συζήτηση!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Πρόσφατη συνάντηση με την ΚΑΡΙΝΑ από deluxe.
Επειδή το μασάζ για μένα είναι πολύ σημαντικό, η κοπέλα όντως είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει.
Εκτός από αυτό είναι πολύ ευχάριστος άνθρωπος, για όποιον ενδιαφέρεται για καλό μασάζ τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Μην περιμένετε κάτι άλλο όμως, και για φραπέ που λένε μερικοί ούτε συζήτηση!!!
Aκριβώς ίδια εμπειρία και γώ και γω , ωραία κοπέλα, αλλά φραπέ επιλεκτικά μόνο σε κάποιους ,τσεκαρισμένο και αυτό είναι σίγουρο,ίσως όταν σε γνωρίσει αλλά δεν έχω λεφτά για πέταμα!
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Καλά να ρωτήσω κάτι πώς γίνεται ορισμένες να μην τις βρίσκουμε ποτέ ρώτησα για ζωή deluxe δεν έχει κενό ρώτησα για Νάντια empire δεν έχει κενό Αλεξάνδρα empire δεν έχει κενό η αγάπη deluxe που μου πρότειναν προχθές ούτε ε πως γίνεται πια που να πάρω να εξυπηρετηθω άμεσα
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Ο κόσμος θέλει να πηδήξει κ η κυριουλα του vip λέει <<ψάχνω κοπέλες για να πηδήξετε >> .
οι κοπέλες που διαβάζουν μαλλον σκέφτονται ότι θα έχουν κ οδηγό ... καλά περνάμε !!! Ότι να ναι ?
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Για το εξοχικό μου που είναι Κερατέα ποιος θα εξυπηρετεί εκεί γιατί θα πάω το Σαββατοκύριακο και με τι κόστος η μεταφορά
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Για το εξοχικό μου που είναι Κερατέα ποιος θα εξυπηρετεί εκεί γιατί θα πάω το Σαββατοκύριακο και με τι κόστος η μεταφορά
Ο μητσος ο γρηγοροσ .Τώρα παρκάρει ο μητσος ο οδηγός και μπαίνει στο site να σου πει τιμές κ εκτός έδρας τι παίζει . Κερατεα κ εσυ , δε το χτιζες πιο δώθε . Διπλή ταρίφα σε κόβω χαλαρά .?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πρόσφατη συνάντηση με την ΚΑΡΙΝΑ από deluxe.
Επειδή το μασάζ για μένα είναι πολύ σημαντικό, η κοπέλα όντως είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει.
Εκτός από αυτό είναι πολύ ευχάριστος άνθρωπος, για όποιον ενδιαφέρεται για καλό μασάζ τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Μην περιμένετε κάτι άλλο όμως, και για φραπέ που λένε μερικοί ούτε συζήτηση!!!

ΠΡΟΠανδημιας η καρινα με κερασε φραπε με +20Ε

με λιγη πιεση βεβαια.... που δεν το συνηθιζω γενικα....

και μου ειπε οτι γενικα δεν κανει αλλα εμενα δεχθηκε

τελικα ελεγε αληθεια τοτε....

εχουμε πολλες επιλογες με ανετες κοπελες Μην στεναχωριεσται.......

καλα να περνατε ολοι σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom