Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Για το εξοχικό μου που είναι Κερατέα ποιος θα εξυπηρετεί εκεί γιατί θα πάω το Σαββατοκύριακο και με τι κόστος η μεταφορά
Επικοινώνησε με τα γραφεία και ρώτα ρε φίλε... πάντως σε περίπτωση που δεχτούν θα τα σκάσεις χοντρά χωρίς λόγο... όταν γυρίσεις με το καλό τη Δευτέρα παίξε μπαλίτσα με ξενοδοχείο
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Εγώ βλεπω όμως το vip να ψάχνει προσωπικό . Μαλλον έχει λιγοστές επιλογές αυτό το γραφείο . Η μήπως δεν συμφωνείς ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
και μου ειπε οτι γενικα δεν κανει αλλα εμενα δεχθηκε
Φίλε γκράβιτι, να σαι σίγουρος ότι παλιότερα θα το χει πει στους περισσότερους αυτό.
Πλέον όμως δεν.
Γενικά κατά πάσα πιθανότητα κοπέλες σταματάνε τα εξτρα(όπως οι 2 που αναφέρθηκαν) λόγω και του site, όσο και να στεναχωρεί κάποιους. Καλώς ή κακώς όσο καλό κάνει το site ως προς την ενημέρωση, άλλο τόσο κακό κάνει ως προς το κάψιμο των χαρτιών.
Και είναι λογικό, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, για αρκετές κοπέλες που αναφέρονται εδώ ότι γαργαλανε ψωλες φαινονται δημόσια τα μούτρα τους στα sites των γραφείων.
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Φίλε γκράβιτι, να σαι σίγουρος ότι παλιότερα θα το χει πει στους περισσότερους αυτό.
Πλέον όμως δεν.
Γενικά κατά πάσα πιθανότητα κοπέλες σταματάνε τα εξτρα(όπως οι 2 που αναφέρθηκαν) λόγω και του site, όσο και να στεναχωρεί κάποιους. Καλώς ή κακώς όσο καλό κάνει το site ως προς την ενημέρωση, άλλο τόσο κακό κάνει ως προς το κάψιμο των χαρτιών.
Και είναι λογικό, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, για αρκετές κοπέλες που αναφέρονται εδώ ότι γαργαλανε ψωλες φαινονται δημόσια τα μούτρα τους στα sites των γραφείων.
"Γαργαλανε ψωλες " ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ό,τι καλύτερο διάβασα τελευταία. Πραγματικά
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Φίλε γκράβιτι, να σαι σίγουρος ότι παλιότερα θα το χει πει στους περισσότερους αυτό.
Πλέον όμως δεν.
Γενικά κατά πάσα πιθανότητα κοπέλες σταματάνε τα εξτρα(όπως οι 2 που αναφέρθηκαν) λόγω και του site, όσο και να στεναχωρεί κάποιους. Καλώς ή κακώς όσο καλό κάνει το site ως προς την ενημέρωση, άλλο τόσο κακό κάνει ως προς το κάψιμο των χαρτιών.
Και είναι λογικό, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, για αρκετές κοπέλες που αναφέρονται εδώ ότι γαργαλανε ψωλες φαινονται δημόσια τα μούτρα τους στα sites των γραφείων.
Δίκιο έχεις. Σταματά τα έξτρα στους μη τακτικούς.
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Φίλε γκράβιτι, να σαι σίγουρος ότι παλιότερα θα το χει πει στους περισσότερους αυτό.
Πλέον όμως δεν.
Γενικά κατά πάσα πιθανότητα κοπέλες σταματάνε τα εξτρα(όπως οι 2 που αναφέρθηκαν) λόγω και του site, όσο και να στεναχωρεί κάποιους. Καλώς ή κακώς όσο καλό κάνει το site ως προς την ενημέρωση, άλλο τόσο κακό κάνει ως προς το κάψιμο των χαρτιών.
Και είναι λογικό, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, για αρκετές κοπέλες που αναφέρονται εδώ ότι γαργαλανε ψωλες φαινονται δημόσια τα μούτρα τους στα sites των γραφείων.
Καποιες ομως σε ειτε συνεννοηση με τα γραφεια ειτε φυσικα υπο την ανοχη τους,βολευονται με αυτη την κατασταση και αυξανουν την πελατεια τους....Επιδιωκουν την προβολη του ονοματος τους στο site και γι αυτο κανουν αυτα που κανουν,χωρις να τους νοιαζει αν εκτιθενται .Αλλωστε οπως εχει ειπωθει και παλιοτερα το μασαζ κατ οικον ειναι η μετεξελιξη της βιζιτας.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Απο Joy ,extra κανουν πλεον Αννα,Ανδριαννα,Μαιρη (που ασχολειται ως 2η απασχοληση καποιες ωρες) και Ιωαννα (που τωρα λειπει εκτος αθηνων)
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Στα ΔΕΝ είναι το μαγαζί. Τα κορίτσια εκεί ( Ιωάννα σίγουρα) είναι πάνω από χρόνο. Με βεβαιότητα μπορώ να πω ότι η Ιωάννα είναι στα νοτ νοτ νοτ ...
Ευχαριστώ αδερφέ...είχα μία ελπίδα γιατί αυτές οι 2 δεν έχουν δικό τους κρεβάτι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλά να ρωτήσω κάτι πώς γίνεται ορισμένες να μην τις βρίσκουμε ποτέ ρώτησα για ζωή deluxe δεν έχει κενό ρώτησα για Νάντια empire δεν έχει κενό Αλεξάνδρα empire δεν έχει κενό η αγάπη deluxe που μου πρότειναν προχθές ούτε ε πως γίνεται πια που να πάρω να εξυπηρετηθω άμεσα
Μάλλον τώρα έχουν πέσει όλοι μαζί και αυτό δυσκολεύει την άμεση κατ ´ οίκον εξυπηρέτηση . Για άμεση μόνο σε μασατζιδικα που η κατάσταση είναι πιο σίγουρη και δεν παρακαλάς καμία
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.719
Πόντοι
1.056
Για το εξοχικό μου που είναι Κερατέα ποιος θα εξυπηρετεί εκεί γιατί θα πάω το Σαββατοκύριακο και με τι κόστος η μεταφορά
Ε δε πειράζει ρε φίλε. Αυτό το Σαββατοκύριακο κατούρα μόνο και ξαναγαμάς από Δευτέρα.
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για τα νέα μέλη που με ρωτανε p.m

Συμβουλες - προσωπικη μου αποψη βαση εμπειριας μου


Να προτιματε κοπελες που κανουν μασαζ χωρις πετσετα και χωρις κρεβατι μασαζ

Να προτιματε κοπελες που ειναι ειτε Αισθητικοι ειτε μασαζ απο σεμιναρια
ειτε μασαζ αυτοδιδαχθες

Μακρια απο φυσικοθεραπευτριες

αυτα μπορειτε να τα ζητησετε ευκολα στο Βιμπερ του Χ γραφειου

επισης ρωταμε στο βαιμπερ ποιες ειναι πιο ανετες κ εμπειρες κοπελες

Αυτοι ειναι βασικοι παραγοντες / στοιχεια ωστε να Ελαχιστοποιήσετε
τις Φολες του Σκετου μασαζ

Τιποτα Δεν ειναι σιγουρο και απολυτο στο μασαζ στο σπιτι
αλλα ελαχιστοποιείς τις πιθανοτητες για φολα .
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Αγαπητε Alpula,αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο....Εγω προσωπικα τρελλαινομαι για αβυζα και ακωλα!
Σούπα θα φτιάξεις :grin:;; Παρε να έχει λίγο ψαχνό να γεμίζει η χούφτα!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Λοιπον αγαπητοι συναγωνιστες,μετα απο μακροχρονη απουσια λογω ενος γαμου που δεν...................εκανα σημερα μια συνεδρια με Αρετη απο Osmose! Να ειναι καλα το θεικο κοριτσι που με τα μαγικα του χερια και την απαραμιλλη ευγενεια του κατι μου ειπε...για το πως να παω μπροστα!!!!!!!!!! Ειναι κατι παραπανω απο τελεια!!!!!!!!!!!
Επισης οφειλω να τονισω την σοβαροτητα αλλα και την ικανοτητα της τηλεφωνητριας(Ηλιαννα) να κατανοει τις αναγκες του εκαστοτε πελατη και να προτεινει την καταλληλη θεραπευτρια!
περίεργο που σου αρέσουν τα στεγνά κορμία και την είχες καταβρεί με την Αρετή!
Εν τω μεταξύ η για osmose μας έλεγες και μας την έπεφτες ,όσοι σου απαντούσαν αρνητικά, ή για prive όπου είχανε όλοι αναρωτηθεί για τα γούστα σου!
Δεν μας τα έλεγες καλά και επιθετικά πολύ και προμοτοριλίκι πολύ!
Θα το ξαναγράψω ότι δεν το παίζετε καθόλου καλά το παιχνίδι!
Φαίνεσθε απο μακριά ότι δεν είστε για να ενημερώνετε αλλά για να προμοτάρετε!
Ελπίζουμε με το νέο nick name να μην καρφωθείς γρήγορα, αν και δεν το βλέπω!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ε δε πειράζει ρε φίλε. Αυτό το Σαββατοκύριακο κατούρα μόνο και ξαναγαμάς από Δευτέρα.
Με ερώτηση στην υποψήφια θεραπεύτρια η γραφείο θα σου λύσει την απορία όσο αφορά την τιμή και την δυνατότητα αυτή .
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Καλά να ρωτήσω κάτι πώς γίνεται ορισμένες να μην τις βρίσκουμε ποτέ ρώτησα για ζωή deluxe δεν έχει κενό ρώτησα για Νάντια empire δεν έχει κενό Αλεξάνδρα empire δεν έχει κενό η αγάπη deluxe που μου πρότειναν προχθές ούτε ε πως γίνεται πια που να πάρω να εξυπηρετηθω άμεσα
Μήπως επικοινωνείς τελευταία στιγμή; Εγώ παίρνω πάντα 1 ημέρα νωρίτερα και σχεδόν πάντα βρίσκω αυτή που θέλω. Μόνο μια φορά που είχε απεργία και δεν το ήξερα είχα ¨αβαρία¨ με το deluxe...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
εγω παιδια ενα και μοναδικο προφιλ εχω και ειμαι απ τους λιγους αυθεντικους ανθρωπους γενικως...


κ επειδη τρεχω με δουλειες εχω χασει πολλα επισοδεια εδω μεσα

ας ψαξουν οι διαχειριστες για κλονους και ας τους μπλοκαρουν ολους και ετσι πρεπει να κανουν


Δεν εχω λογο να εχω αλλα προφιλ και δεν εχω και χρονο

ουτε για μασαζ δεν εχω χρονο πλεον αλλα τελος παντων

Ευχομαι καλα να περνατε κ Καλο ΣΚ

στη επομενη καραντινα παλι θα κανω βουτια στο μασαζ .......χααχαχαχ
Μην είσαι γρουσούζης, δεν θέλουμε άλλη καραντίνα!!!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη ,

Θέλω να σας ενημερώσω οτι τις επόμενες ημέρες

θα ξεκινήσουν Νέες Θεραπεύτριες

στο γραφείο μου .

www.VipMassage.gr

Ενημερωθείτε στο Viber με φωτογραφίες από τις κοπέλες

698 097 2778



Ευχαριστώ πολύ
Καλή συνέχεια

Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP Manager
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom