Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
38
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις τι παιζει με Ελενα απο Best1massage?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μου στείλανε φωτό μια Μαρίνα από βελβετ φαίνεται καλό αν δοκιμάσει κάποιος ας γραψει
Λίγο γεματούλα αλλά με γλυκό προσωπάκι και κομπλέ συμπεριφορά. Φραπέ χωρίς χρήματα, λεφτά μόνο για το μασάζ.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.

παλιός στο φόρουμ, πολλά χρόνια τώρα, ξεκίνησα να γράφω κάποτε, έπεσε λιγο τραμπουκισμός, ξενέρωσα, αλλά παρακολουθώ συνέχεια, ειδικότερα σοβαρά μέλη που τοποθετούνται με ακρίβεια και εμπεριστατωμένα βάσει των εμπειριών τους. Σταματώ εδω, για να μην κουράζω και κρεμάω το νήμα.

Νέος στην Ελλάδα, στον χώρο του κατοίκον massage, από τον Ιανουάριο συγκεκριμένα, επιτρέψτε να καταθέσω/μοιραστώ εμπειρίες μου μετά από πάρααααα πολλεεεεεές σελίδες ανάγνωσης και δοκιμών.

JOY:
ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Ωραία γκόμενα για τα γούστα μου, τατουάζ που με τρελαίνουν, λίγο μπάσα φωνή, δεν με χαλάει, μεγάλο βυζί που με φτιάχνει, το μασάζ της καλό, με πετσέτα, αρκετά δυνατό που της το ζήτησα και το έκανε, συζητήσεις σεξουαλικές κατά τη διάρκεια, μου σήκωνε πετσέτα και καλά για να τον δει, περνούσε από κοντά και ακουμπούσε/χάιδευε. Δεν ζήτησα κάτι περισσότερο, αλλά διαβάζοντας πριν και δοκιμάζοντας την καταλαβαίνω ότι προχωράει σε κάτι επιπλέον.
ΑΝΝΑ: Ψηλή, αδύνατη, μέτρια απο κοντά για τα δικά μου γούστα, μικρό στήθος, ωραίος κώλος, μιλάει αρκετά, γελάει συνέχεια, μέτριο εώς αδιάφορο το massage της, με πετσέτα, από μόνη της μετά από λίγο μου έλεγε κάνω κάτι παραπάνω, την είχα με τα εσώρουχα, χωρίς λεφτά επιπλέον, μου το έπιασε για να με ετοιμάσει, αλλά τα νούμερα που πετούσε για τα "παραπάνω" ήταν για αλλού για αλλού, οπότε δεν μπήκα καν στην διαδικασία να το συζητήσω περαιτέρω.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: Μικρούλι σε μέγεθος, ξανθούλι, μέτριο προς καλό προσωπάκι, μικρά όλα επάνω της, ήρεμο χαλαρωτικό μασαζάκι, με πετσέτα, με τα εσώρουχα χωρίς έξτρα χρήματα, προχώρησε φουλ σε ήρεμους ρυθμούς, με μικρό επιπλέον κόστος.
ΝΙΚΗ: Ωραία γκόμενα, τρομερό βυζί, ωραίο κορμί, massage αδιάφορο, με πετσέτα, είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, αλλά ρε παιδιά της μιλούσα και δεν άκουγε, δεν μπορώ να καταλάβω αν είχε κάποιο πρόβλημα ή ηταν αλλού, περνούσε/ακουμπούσε, αλλά επειδή είχα λίγο ξενερώσει δεν προχώρησα την κουβέντα για επιπλέον. Είδα μια δυνασχέτηση στο τέλος στο πρόσωπο της.

ATTICA:
ΔΗΜΗΤΡΑ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα. Ωραίο σώμα. μεγάλο βυζί. Ωραίος κώλος. Έφτιαξε ατμόσφαιρα στο δωμάτιο με δικά της αξεσουάρ με ήχους και φωτισμό, καλό massage, με πετσέτα, περνούσε χαίδευε/ακουμπούσε, σεξουαλικές συζητήσεις, μου πρότεινε να προχωρήσει, αλλά επειδή με είχε φτιάξει πολύ της ζήτησα φουλ, όπου αφού μου το επαιζε λίγο δύσκολη, τελικά δεν την άφησα. Θα το ξανα προσπαθήσω μπας και.
ΧΡΙΣΤΙΝΑ: Την κηνυγάω μέρες τώρα αλλά η τηλεφωνήτρια μου λέει ότι αυτό τον καιρό δεν εργάζεται/μπορεί.

ΑΡΤ:
MINA: Δεν την λες άσχημη, δεν την λες και όμορφη, για τα δικά μου γούστα, όλο το κορμί καλό, massage αισθησιακό που έσκυβε πάνω μου κατά τη διάρκεια και σιγοτραγουδούσε, με πετσέτα, της είπα για φουλ, μου έλεγε, όχι, δεν, αν το μάθει το γραφείο κλπ, ζήτησε κάτι αστρονομικά ποσά, κλείσαμε πολύ καλά όμως, σχετικά καλό το φουλ της.
ΕΛΕΝΗ: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μεγαλο βυζί, massage καλό με πετσέτα, στα δεν μου έδειχνε καθόλη τη διάρκεια, αλλά δοκιμάστηκε άλλες δυο φορές που πλέον έχω την αίθηση μετά απο ζυζητήσεις, ότι προχωράει. Αν γνωρίζει κάτι κάποιος, θα το εκτιμούσα.
ΣΤΑΥΡΙΝΑ: Όμορφο μωρό. Τρομερό σώμα. Μικρή σε ηλικία. Μαγκωμένη αρκετά, αδιάφορο massage με πετσέτα, προσεκτική πολύ από όπου περνούσε. Το massage της ήταν μόνο μπρούμητα, πλάτη πόδια, γλουτούς και από μπροστά μόνο πόδια, μηρούς. Χέρια στήθος δεν. Παραξενεύθηκα, ρώτησα και μου είπε ότι συνήθως δεν κάνει εκεί. Τι να πω. Στα δεν έδειχνε συνέχεια, οπότε ούτε καν ρώτησα. Τι να πω, θα το προσπαθήσω λίγο ακόμα. Αλλά έχει φοβερό κορμί.

Έχω συνέχεια ακόμα, όποτε θα κρατήσω το νήμα ενήμερο και θα συνεχίσω να ενημερώνομαι σχετικά.
Ζητάσω ειλικρινά συγγνώμη για το σεντόνι μου.
Επιβεβαιωνω για Αντριαννα Joy(Αλεξανδρα στο site) λιγο γεματουλα συμπαθητικη ηρεμη ,αν της φερθεις με ευγενεια,θα σου φερθει αναλογως και θα προχωρησει.ΟΧΙ ειρωνια ΟΧΙ αγριαδες και με ηρεμο τροπο θα τα καταφερετε...? 130 μπριζολα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
JOY:
ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Δεν ζήτησα κάτι περισσότερο, αλλά διαβάζοντας πριν και δοκιμάζοντας την καταλαβαίνω ότι προχωράει σε κάτι επιπλέον.
Μπα. Ίσως παλιά στο Περού να χτύπαγε κανά σέικερ (βάσει αυτών που έχουν γραφτεί εδώ, δεν έχω προσωπική εμπειρία)
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Λίγο γεματούλα αλλά με γλυκό προσωπάκι και κομπλέ συμπεριφορά. Φραπέ χωρίς χρήματα, λεφτά μόνο για το μασάζ.
Αγαπητοι συναγωνιστες ο φραπες κανονικα πρεπει να συμπεριλαμβανεται στην τιμη που ειναι αναρτημενη σε καθε μασαζερι...τωρα καποιες το εκμεταλευονται και ζητουν +20,+30,+40 ....και καποιες δεν ξερουν καν μασαζ !
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Κλείσιμο ραντεβού πολύ εύκολα και εξυπηρετικά μέσω Viber με την Ζωή για 1.5 ώρα.

Η Ζωή στην ώρα της. Χαμογελαστή και ομιλητική. Τόσο - όσο.
Όσοι την ξέρουν από παλιά, θα καταλάβουν. Είναι παλιά κα(βλα)ραβάνα και σε "κόβει" πολύ γρήγορα τι σ άρεσει και πόσο σόσιαλ προτιμάς

Αφού ενημέρωσα πως ενδιαφέρομαι για τάντρα, περάσαμε στον πρώτο γύρο -69- για να φύγουν τα πολλά. Ντουζάκι μετά μαζί και απόλαυσα το τάντρα που κάνει, όπως ελάχιστες στο χώρο μπορούν και ξέρουν να το προσφέρουν. Αν μπορείς και για όσο μπορείς να κρατηθείς, θα το απολαύσεις μέχρι το μεδούλι σου.

Μια δεύτερη εκτόνωση στο τέλος του μασάζ και μετά κουβεντούλα όμορφη και ήρεμη. Οι δύο γύροι είχαν φραπέ σε εναλασσόμενους ρυθμούς που η Ζωή ξέρει και σε απογειώνει και εξαιρετικό ρουφηχτό καλαμάκι. Υπήρξε πρόταση και για μπριζόλα αλλά επέλεξα τις προηγούμενες περιποιήσεις.

Η Ζωή αν και έχει μεγαλώσει, το σώμα της έχει ακόμα πολύ ομορφες καμπύλες και σιλικονάτα, πολύ ωραία στην αίσθηση και στην αφή, βυζιά, ενώ το στόμα της και τη γλώσσα της τα χειρίζεται μερακλίδικα όπως μόνο μια πολύ έμπειρη στο στοματικό, γυναίκα ξέρει να κάνει.

Γενικά μια εξαιρετική συνεύρεση με άδειασμα κυριολεκτικά και μεταφορικά.

Κόστος 70 γραφείο, 50 Ζωή.
Αυτή η Ζωή στο viber φαίνεται σαν συμπεθέρα. Έχει τόση διαφορά στην πραγματικότητα η εμφάνιση της;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
η Μαίρη που αναφερετε απο joy ειναι η Μαρία που κανει duo με Αγγελική και εχουν φωτο στο site?
Όχι. Ζήτα φωτο από το γραφείο στο viber και θα σου στείλουν. Γλυκιά κοπελίτσα (όχι όσο γλυκιά φαίνεται στο viber βέβαια), κοντούλα λεπτούλα με μεγάλο και ωραίο στήθος! Για το τι extra κάνει, μόνο όσα έχουν αναφέρει εδώ, τίποτα παραπάνω. Το ότι μπορεί να κάνει φουλ είναι ευσεβείς πόθοι κάποιων φαντασιόπληκτων εδώ μέσα.
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
στα ΔΕΝ αλλά με αστεράκια ,θέλει πολύ εμπειρία και τύχη για να πάρεις κάτι παραπάνω ,δεν συνιστάται για αρχάριους!
ΣΤΑ ΔΕΝ ΔΕΝ.....αυτο που εγω ξερω ειναι οτι ως προς τα ραντεβου εκτος μαγαζιου λειτουργει κανονικα αλλα φανταζομαι μονο σε κλειστο κυκλο, οτι το μαγαζι ειναι κλειστο και θα ανοιξει με τα κεντρα αισθητικης και περιποιησης ...ελπιζω οχι με τα μπουρδελα γιατι αυτα αργουν....κι οτι ουτε 5 ουτε 10 ουτε 15 συνεδριες ουτε καν 30 που εχει κανει ενας φιλος δεν οδηγησαν στον παραδεισο του .....καφε!
τωρα φιλε αυτα που λες για εμπειρια και τυχη μονο σαν αστεια τα ακουω..ναι να εχεις την εμπειρια πχ να μη βρωμας σα γαιδουρι οταν πας και την τυχη...να τρελαθει η θεραπευτρια.....μη πεταμε αοριστες κουραδες για να τρεχει ο κοσμος να δοκιμαζει μπας και.....να παει ο κοσμος 100 φορες να παει αλλα να ξερει οτι θα παει για ενα πολυ καλο μασαζ...τελος....αν ξερεις κατι φιλε γινε συγκεκριμενος....γι αυτο υπαρχει το ρημαδι το νημα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.134
Πόντοι
456
ΣΤΑ ΔΕΝ ΔΕΝ.....αυτο που εγω ξερω ειναι οτι ως προς τα ραντεβου εκτος μαγαζιου λειτουργει κανονικα αλλα φανταζομαι μονο σε κλειστο κυκλο, οτι το μαγαζι ειναι κλειστο και θα ανοιξει με τα κεντρα αισθητικης και περιποιησης ...ελπιζω οχι με τα μπουρδελα γιατι αυτα αργουν....κι οτι ουτε 5 ουτε 10 ουτε 15 συνεδριες ουτε καν 30 που εχει κανει ενας φιλος δεν οδηγησαν στον παραδεισο του .....καφε!
τωρα φιλε αυτα που λες για εμπειρια και τυχη μονο σαν αστεια τα ακουω..ναι να εχεις την εμπειρια πχ να μη βρωμας σα γαιδουρι οταν πας και την τυχη...να τρελαθει η θεραπευτρια.....μη πεταμε αοριστες κουραδες για να τρεχει ο κοσμος να δοκιμαζει μπας και.....να παει ο κοσμος 100 φορες να παει αλλα να ξερει οτι θα παει για ενα πολυ καλο μασαζ...τελος....αν ξερεις κατι φιλε γινε συγκεκριμενος....γι αυτο υπαρχει το ρημαδι το νημα.
Oι δύο που ήξερα και μαζί μου προχώρησαν έχουν σταματήσει δυστυχώς, πάντα μπορεί να βγεί κάτι σε αυτούς τους χώρους αλλά θέλει υπομονή και επένδυση ,αυτά το ξέρουν οι έμπειροι και τα αποφεύγουν ,εγώ ότι έκανα το έκανα σε εποχές που δεν υπήρχαν πολλές εναλλακτικές οπότε έστω και χωρίς ''σχέδιο'' στην αρχή παίρνοντας δυό τρείς συνεχώς και πολλές φορές πήρα ότι πήρα,οπότε ο καθείς βγάζει τα συμπεράσματά του αφού πρώτα κοιτάξει την τσέπη του!
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Oι δύο που ήξερα και μαζί μου προχώρησαν έχουν σταματήσει δυστυχώς, πάντα μπορεί να βγεί κάτι σε αυτούς τους χώρους αλλά θέλει υπομονή και επένδυση ,αυτά το ξέρουν οι έμπειροι και τα αποφεύγουν ,εγώ ότι έκανα το έκανα σε εποχές που δεν υπήρχαν πολλές εναλλακτικές οπότε έστω και χωρίς ''σχέδιο'' στην αρχή παίρνοντας δυό τρείς συνεχώς και πολλές φορές πήρα ότι πήρα,οπότε ο καθείς βγάζει τα συμπεράσματά του αφού πρώτα κοιτάξει την τσέπη του!
ωραια τα λες και δε σε αμφισβητω αλλα εφοσον οπως λες σταματησαν ...παλι δε αποδεικνυει τιποτε...σημερα τι γινετε...εγω και αλλοι γνωστοι μου συναγωνιστες που,δωσαμε μαρουλι στο μαγαζι, ιωνια και εκτος ακομη και σε σκαφος σου λεω οτι ...πιο ΔΕΝ ....πεθαινεις...κριμα αλλα ετσι ειναι...
η εμπειρια αυτο λεει ...αν τωρα καποιος εχει αλλη εμπειρια αλλα οχι πριν απο χρονια και να ψαχνουμε το κοριτσι στο ικα που παει να παρει τη συνταξη του ας μας το πει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σωστός ο richman. Και τώρα που το θυμήθηκα μετά από κάτι που μου ανέφερε μια κορασίδα, ΡΕ ΖΩΑ 100 ΕΥΡΩ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΟΜΑΛΑΚΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΑΣ;;;
Από εδώ περιμένετε να βγάλετε γκόμενα και με αυτό τον τρόπο;;;
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Στείλαμε στο deluxe με ένα γνωστό μου που έχει viber να μας στείλουν φωτογραφίες, και μας έιπαν πρώτα να κλείσουμε ραντεβού και μετά θα μας στείλουν... Και πώς θα ξέρω ότι τη μέρα που θα βάλω το ραντεβού θα είναι διαθέσιμη η κοπέλα που θα δω μετά στις φωτογραφίες:think:

Τέλως πάντων σκεφτόμουν να επιλέξω τη Χρυσάννα, αλλά απ' ότι διάβασα εδώ, οι απόψεις διίστανται... Κάποιοι την παρουσιάζουν πολύ καλή, άλλοι λένε ότι είναι άσχημη, οι φώτο δεν είναι ακριβείς και το στήθος της δεν είναι μεγάλο.

Παίζει στο deluxe κάτι σε milf με καλές υπηρεσίες εκτός από τη Ζωή; Έχει κανείς φωτογραφία να μου στείλει σε πμ;;
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Τρεις νεες αφιξεις στο Osmose! Μια Ελλη την ειχα δει σε καποιο αλλο γραφειο αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο.....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Τρεις νεες αφιξεις στο Osmose! Μια Ελλη την ειχα δει σε καποιο αλλο γραφειο αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο.....
Η γνωστή Έλλη (Lola για τους παλιούς) πάντα εκεί ήταν, φωτογραφία άλλαξε.. δηλώνει και Ελληνίδα .. ότι να ναι.. παλιά συνεργάτιδα της Μάγιας, είναι από τις 1ες κοπέλες που ξεκίνησαν στο osmose πριν χρόνια και δηλώνει ακόμα 22 !!! :buck2::cheesy::grin:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Η γνωστή Έλλη (Lola για τους παλιούς) πάντα εκεί ήταν, φωτογραφία άλλαξε.. δηλώνει και Ελληνίδα .. ότι να ναι.. παλιά συνεργάτιδα της Μάγιας, είναι από τις 1ες κοπέλες που ξεκίνησαν στο osmose πριν χρόνια και δηλώνει ακόμα 22 !!! :buck2::cheesy::grin:

Την παραπάνω κορασίδα εννοείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom