Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Εχετε χαζεψει ?
130 για 2 ωρες μασαζ απο μια μετρια 40αρα και μια φραπεδια?
Ημαρτων ρε που θα ελεγε και ο Γεωργιου.
Εγω και καποιοι άλλοι σώφρονες συμφωνούν μαζί σου αλλά μάταια τα γράφουμε φίλε μου.
Το μουνί,οι αγαπούληδες,η ανάγκη γιά συντροφικότητα και προσδοκίες είναι αξίες σταθερές. Ποτέ τών ποτών δέν θα υποχωρήσουν.
Γι αυτο σάς έχω πεί....δέν είναι καλοί επιχειρηματίες αυτοί πού έχουν τα κατ οίκον μασάζ. 1000 εβρο το λεπτο θα έπρεπε να έχουν την τιμή.Εκεί να δείς κοσμοσυρροή.....χαμός θα γινόταν. Και πάλι θα υπήρχαν μερικοί πού θά έλεγαν οτι φτηνά είναι.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Εχετε χαζεψει ?
130 για 2 ωρες μασαζ απο μια μετρια 40αρα και μια φραπεδια?
Ημαρτων ρε που θα ελεγε και ο Γεωργιου.

φίλε μου αυτά είναι γούστα μπορεί για σένα να είναι μέτρια αλλά για κάποιον άλλον να είναι μουναρα! και 2ον αν έχεις να προτείνεις με τα λεγόμενα σου μουναρα , να κάνει 2ωρο μασάζ κ φραπεδια στο τέλος με κάτω από 130 ευρώ πολύ ευχαρίστως να μας προτείνεις και εμάς!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.520
Like
3.826
Πόντοι
456
Ελα νιμου στον τοπο σου.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
φίλε μου αυτά είναι γούστα μπορεί για σένα να είναι μέτρια αλλά για κάποιον άλλον να είναι μουναρα! και 2ον αν έχεις να προτείνεις με τα λεγόμενα σου μουναρα , να κάνει 2ωρο μασάζ κ φραπεδια στο τέλος με κάτω από 130 ευρώ πολύ ευχαρίστως να μας προτείνεις και εμάς!
Η μουνάρα είναι μουνάρα για όλους φίλε μου.
Ενα κατοστάρικο έπρεπε να της δώσεις και πολλά ησαν. Πάρα πολλά.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.520
Like
3.826
Πόντοι
456
90 ευρω εχει το 2ωρο μασαζ στο deluxe αρα εδωσες 40 ευρω για να μπεγλερισει τον αδωνη.
Τι να σου πω φιλε ,δικα σου τα λεφτα αλλα εμενα μου φαινεται λαθος απο ολες τις μεριες.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.

παλιός στο φόρουμ, πολλά χρόνια τώρα, ξεκίνησα να γράφω κάποτε, έπεσε λιγο τραμπουκισμός, ξενέρωσα, αλλά παρακολουθώ συνέχεια, ειδικότερα σοβαρά μέλη που τοποθετούνται με ακρίβεια και εμπεριστατωμένα βάσει των εμπειριών τους. Σταματώ εδω, για να μην κουράζω και κρεμάω το νήμα.

Νέος στην Ελλάδα, στον χώρο του κατοίκον massage, από τον Ιανουάριο συγκεκριμένα, επιτρέψτε να καταθέσω/μοιραστώ εμπειρίες μου μετά από πάρααααα πολλεεεεεές σελίδες ανάγνωσης και δοκιμών.

JOY:
ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Ωραία γκόμενα για τα γούστα μου, τατουάζ που με τρελαίνουν, λίγο μπάσα φωνή, δεν με χαλάει, μεγάλο βυζί που με φτιάχνει, το μασάζ της καλό, με πετσέτα, αρκετά δυνατό που της το ζήτησα και το έκανε, συζητήσεις σεξουαλικές κατά τη διάρκεια, μου σήκωνε πετσέτα και καλά για να τον δει, περνούσε από κοντά και ακουμπούσε/χάιδευε. Δεν ζήτησα κάτι περισσότερο, αλλά διαβάζοντας πριν και δοκιμάζοντας την καταλαβαίνω ότι προχωράει σε κάτι επιπλέον.
ΑΝΝΑ: Ψηλή, αδύνατη, μέτρια απο κοντά για τα δικά μου γούστα, μικρό στήθος, ωραίος κώλος, μιλάει αρκετά, γελάει συνέχεια, μέτριο εώς αδιάφορο το massage της, με πετσέτα, από μόνη της μετά από λίγο μου έλεγε κάνω κάτι παραπάνω, την είχα με τα εσώρουχα, χωρίς λεφτά επιπλέον, μου το έπιασε για να με ετοιμάσει, αλλά τα νούμερα που πετούσε για τα "παραπάνω" ήταν για αλλού για αλλού, οπότε δεν μπήκα καν στην διαδικασία να το συζητήσω περαιτέρω.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: Μικρούλι σε μέγεθος, ξανθούλι, μέτριο προς καλό προσωπάκι, μικρά όλα επάνω της, ήρεμο χαλαρωτικό μασαζάκι, με πετσέτα, με τα εσώρουχα χωρίς έξτρα χρήματα, προχώρησε φουλ σε ήρεμους ρυθμούς, με μικρό επιπλέον κόστος.
ΝΙΚΗ: Ωραία γκόμενα, τρομερό βυζί, ωραίο κορμί, massage αδιάφορο, με πετσέτα, είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, αλλά ρε παιδιά της μιλούσα και δεν άκουγε, δεν μπορώ να καταλάβω αν είχε κάποιο πρόβλημα ή ηταν αλλού, περνούσε/ακουμπούσε, αλλά επειδή είχα λίγο ξενερώσει δεν προχώρησα την κουβέντα για επιπλέον. Είδα μια δυνασχέτηση στο τέλος στο πρόσωπο της.

ATTICA:
ΔΗΜΗΤΡΑ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα. Ωραίο σώμα. μεγάλο βυζί. Ωραίος κώλος. Έφτιαξε ατμόσφαιρα στο δωμάτιο με δικά της αξεσουάρ με ήχους και φωτισμό, καλό massage, με πετσέτα, περνούσε χαίδευε/ακουμπούσε, σεξουαλικές συζητήσεις, μου πρότεινε να προχωρήσει, αλλά επειδή με είχε φτιάξει πολύ της ζήτησα φουλ, όπου αφού μου το επαιζε λίγο δύσκολη, τελικά δεν την άφησα. Θα το ξανα προσπαθήσω μπας και.
ΧΡΙΣΤΙΝΑ: Την κηνυγάω μέρες τώρα αλλά η τηλεφωνήτρια μου λέει ότι αυτό τον καιρό δεν εργάζεται/μπορεί.

ΑΡΤ:
MINA: Δεν την λες άσχημη, δεν την λες και όμορφη, για τα δικά μου γούστα, όλο το κορμί καλό, massage αισθησιακό που έσκυβε πάνω μου κατά τη διάρκεια και σιγοτραγουδούσε, με πετσέτα, της είπα για φουλ, μου έλεγε, όχι, δεν, αν το μάθει το γραφείο κλπ, ζήτησε κάτι αστρονομικά ποσά, κλείσαμε πολύ καλά όμως, σχετικά καλό το φουλ της.
ΕΛΕΝΗ: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μεγαλο βυζί, massage καλό με πετσέτα, στα δεν μου έδειχνε καθόλη τη διάρκεια, αλλά δοκιμάστηκε άλλες δυο φορές που πλέον έχω την αίθηση μετά απο ζυζητήσεις, ότι προχωράει. Αν γνωρίζει κάτι κάποιος, θα το εκτιμούσα.
ΣΤΑΥΡΙΝΑ: Όμορφο μωρό. Τρομερό σώμα. Μικρή σε ηλικία. Μαγκωμένη αρκετά, αδιάφορο massage με πετσέτα, προσεκτική πολύ από όπου περνούσε. Το massage της ήταν μόνο μπρούμητα, πλάτη πόδια, γλουτούς και από μπροστά μόνο πόδια, μηρούς. Χέρια στήθος δεν. Παραξενεύθηκα, ρώτησα και μου είπε ότι συνήθως δεν κάνει εκεί. Τι να πω. Στα δεν έδειχνε συνέχεια, οπότε ούτε καν ρώτησα. Τι να πω, θα το προσπαθήσω λίγο ακόμα. Αλλά έχει φοβερό κορμί.

Έχω συνέχεια ακόμα, όποτε θα κρατήσω το νήμα ενήμερο και θα συνεχίσω να ενημερώνομαι σχετικά.
Ζητάσω ειλικρινά συγγνώμη για το σεντόνι μου.
Καλησπέρα φίλε. Χαίρομαι να διαβάζω τέτοιες ενημερώσεις. Ωραίο σεντόνι που είπε και ο tonos17!

Δυο διευκρινίσεις θα ήθελα μόνο.

Όταν λες φουλ εννοείς μπριζόλα;

Θα ήταν νομίζω χρήσιμο να μας δώσεις και ένα φάσμα τιμών για τα έξτρα, ώστε να γνωρίζουμε περίπου που κυμαίνονται, σε περίπτωση που θέλουμε να χαλαρώσουμε με τα κορίτσια.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
τα 30 ήτανε για φραπέ τα αλλά 100 για το 2ωρο μασάζ! και από όλα τα μαγαζιά που έχω πάρει τόσο χρεώνουν όταν κανεις 2ωρο μασάζ! οποιος θέλει τα δίνει απλά τα πράγματα! αλλά κ όχι να τις πεις θα τα πάρει από κάποιον άλλον οποτε...! ??
εγώ 2 ωρο με Χρυσάνα,Δανάη,Ζωή,Τεα 100 ευρώ δεν μου έχουν ζητήσει απλά για μασάζ!
Καλά η Τεα χρεώνει 120€ με όλα μέσα και βγαίνει πολύ πιο οικονομικά απο τους άλλους αλλά ακόμα και οι υπόλοιποι 80€ χρεώνουν!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
εγώ 2 ωρο με Χρυσάνα,Δανάη,Ζωή,Τεα 100 ευρώ δεν μου έχουν ζητήσει απλά για μασάζ!
Καλά η Τεα χρεώνει 120€ με όλα μέσα και βγαίνει πολύ πιο οικονομικά απο τους άλλους αλλά ακόμα και οι υπόλοιποι 80€ χρεώνουν!

τι να πω ρε φίλε πάντως από deluxe οσες φορες εχω παρει παντα 100 μου το χρεωνουν το 2ωρο! χωρις εξτρα απο καποιες κοπελες!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
τι να πω ρε φίλε πάντως από deluxe οσες φορες εχω παρει παντα 100 μου το χρεωνουν το 2ωρο! χωρις εξτρα απο καποιες κοπελες!
Φίλε το 2ωρο στο ντελουξ εχει 90 ευρώ. Της τα έδωσες από μόνος σου τα υπόλοιπα ή στα ζήτησε; Θέλω να πιστεύω ότι πέρασες τόσο καλά και τα έδωσες από μόνος σου..Αν είναι έτσι μαγκιά σου.Αλλά αν στα ζήτησε είναι θέμα φίλε μου.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ενα κατοστάρικο έπρεπε να της δώσεις και πολλά ησαν. Πάρα πολλά.

Λοιπον παιδια 50 εβρο την ωρα για μια μαλακια μασαζ εστω και αν περιλαμβανει παιξιμο ειναι πολλα χρηματα. Και υπαρχο6ν και γραφεια θρασυτατα και πολυ προκλητικα που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Τα λεφτα αυτα ειναι παρα πολλα. 60 3βρο την ωρα παιρνουν πυρηνικοι φυσικοι στην Αμερικη.
Κατι πρεπει να κανουμε γι αυτο.
Να οτγανωθουμε και να αποσχουμε απο το μασαζ κατ οικον μεχρι να αλλαξουν την τιμη. 30 εβρο την ωρα ειναι καλα για να μην πω οτι κι αυτο ακριβο ειναι.
Ειπαμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οχι και τοσο ωστε να μας κοροιδευουν.
Σωστός.
30 εβρο και πολλά ειναι.Κακώς τούς δινουμε τοσα χρηματα.
Ασε που μερικα ζητάνε 60 εβρο την ωρα. Δηλαδη με τα εξτρα και το ξενοδοχειο το κόστος ανεβαίνει πανω απο 100 εβρο.Πολυ ακριβο το σπορ για μια μαλακία παίδες.
Παντως εχω πρόταση.
Σοβαρη πρόταση.
Να οργανώσουμε πλήρη αποχη μια συγκεκριμένη ημέρα. Να ορίσουμε μια ημέρα οπου δεν θα πάρει κανένας καμία.Να σου πω εγω πώς κατεβαίνει η τιμή στα 30 ή και στα 20 εβρό.
Αλλά θα πρέπει να το σεβαστούν όλοι μας.....
ΝΙΣΑΦΙ πια για μια μαλα΄κια ρε παιδια...........

Πρέπει να οργανωθούμε.
Κρατηθείτε μια εβδομάδα να μην πάρει κανένας και θα δεις που θα παει η ταριφα.Στο πάτωμα θα πέσει.
Πρέπει να οργανωθούμε παίδες.
Ειπαμε...να καυλαντίζουμε λιγο...να το διασκεδάζουμε...αλλά δεν βλέπετε οτι εχουμε καταντησει μαλάκες?
50 και 30 εξτραδακι για παίξιμο?
Πάμε καλα ρε σεις?
Λοιπον....κανονιστε μια εβδομάδα πληρη αποχη.
Και θα δεις μετα.
Δεν ειναι άσχετο το παράδειγμα...ειναι σχετικό.

Παιδιά.......εαν ηρεμίσουμε και το δούμε ψύχραιμα........γαλήνια..νηφάλια....Παιδιά ειναι πολύ ακριβό το σπόρ.
Γιά την ελίδα και την αύξηση της αδρεναλίνης που προκαλεί η προσμονή και η αβεβαιότητα του παιξίματος ή οχι να πληρώνουμε 80 και 90 εβρο.Ειμαστε στα καλά μας?
Ασε που και η εμφάνιση των κοριτσιών....τις περισσότερες δεν θα τις είχαμε ούτε γκόμενες κανονικά.
Και να τις παρακαλάμε και να τίς πληρώνουμε να μας τον παίξουν?Πατε καλα ρε παίδες?
ΑΠΟΧΗ.Αλλά μια συγκεκριμένη εβδομάδα.Να φανεί οτι ειναι οργανωμένη η αποχή.
Να δεις που θα πάνε οι τιμές.
Παιδες......το νημα ειναι συγκεκριμενο και το θεμα συγκεκριμενο.
Μιλάμε στις κατ οικον και κατα κυριο λογο στα γραφεια που παρέχουν μασαζ κατ οιοκν.
Απλα και συγκεκριμενα. Μην μπερδευουμε αλλα πραγματα/
ΜΙΛΆΜΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 50 Ή 60 ΕΒΡΟ. Αυτο μονο.Αυτο λοιπόν απο μόνο του ειναι ακριβο.
Αυτο μπορούμε να το σταματησουμε εαν επιβαλουμε μια αποχη. Σιγα το θεμα βρε παιδια...μην το κανετε πολυπλοκο και του δινετε αλλες διαστάσεις.Ειναι παρα πολυ απλο. 50 και 60 εβρο ειναι παρα πολλά.
10 εβρο ζητανε αλυσιδες μασαζ.Γιατι 50?
John το εχω πει κι εγω... 50 εβρο ειναι παρα πολλα.... Και χωρις εξτραδακι ειναι η απολυτη ξρφτυλα. Πρεπει να το σταματησουμε το σθλημα μ3χρι να κατεβασουν τις τιμες στα 30. Μια χαρα θα ειναι τα 30.
Σας το γραφω συνεχεια αυτο. Εχει κατανυησει μαστιγα. Θα πρεπςι να τις διψχνουμε και ευθαρσως να το λεμε στα γραφεια. Η να τους το λεμε απο πειν. Ορι εαν ειναι διαφορετικη απο τη φωτογραφια θα την διωξουμε. Επισης το θρασος μερικων γραφειων να ζητανε 60 εβρο...... Κοφτε το επιτελους. Και μην αφηνετε τους προμοτορες εδω μεσα να σας χειριζο1νται.
Μαυρο σ αυτα τα πρακτορεια που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Δεν το φανταζομουνα αλλα μαλλον εχεις δικιο. Αγαπουληδες αμετανοητοι. Τους φευγει ενα κατοσταρικο για ενα παιξιμο και.... αν υπαρχει παιξιμο. Σας ειπα να οργανωθουμε να μην παιρνουμε για λιγες μερες. Να τους το γραψουμε εδω μεσα. 50 εβρο και πολλα ειναι, οχι που μερικοι ζητανε και 70. Ντροπη ειναι αλλα με τετοιους μαλακες καλα κανουν. Εγω αν ειχα γραφειο 1000 εβρο την ωρα θα το ειχα.... Ουρες θα κανανε οι αγαπουληδες.
Καθόλου άσχετο το παράδειγμα.
Αλλά...φίλε μου...είμαστε εμείς τέτοιου επιπέδου;έχουμε κουλτούρα συνειδητοποιημένου καταναλωτή; Σκορποχωρι είμαστε σε όλα...για τα πανηγύρια...
60 Έβρο μία ώρα μασάζ...που δεν θα έπρεπε να κοστίζει πάνω από 30....που 60 κοστίζει σε χώρες με άλλα επίπεδα μισθών και κοινωνικής πολιτικής...
Αλλά σας είπα...καλά κάνουνε...εγώ άμα είχα γραφείο 200 την ώρα θα ζητούσα. Πάλι θα είχα δουλειά.....
Πολλά έδωσες. 30 για φραπέ είναι πολλά. Και τα 100 για το διωρο ειναι παρα πολλά.
Και δεν είναι έτσι όπως το λές. Οποιος θέλει τα δίνει....Φίλε μου το θέμα δεν τίθεται σ αυτη τη βάση. Το θέμα δεν είναι αν εχει κάποιος ή αν θέλει.Αλλά αν πρέπει να δίνουμε τόσα χρήματα για μια μαλακια. Στο χρηματιστήριο αξιών αυτο είναι υπερκοστολόγηση...κακομαθαίνουν φίλε μου. Αντικειμενικά τα χρήματα αυτά είναι πάρα πολλά για ένα παίξιμο.
Εγω και καποιοι άλλοι σώφρονες συμφωνούν μαζί σου αλλά μάταια τα γράφουμε φίλε μου.
Το μουνί,οι αγαπούληδες,η ανάγκη γιά συντροφικότητα και προσδοκίες είναι αξίες σταθερές. Ποτέ τών ποτών δέν θα υποχωρήσουν.
Γι αυτο σάς έχω πεί....δέν είναι καλοί επιχειρηματίες αυτοί πού έχουν τα κατ οίκον μασάζ. 1000 εβρο το λεπτο θα έπρεπε να έχουν την τιμή.Εκεί να δείς κοσμοσυρροή.....χαμός θα γινόταν. Και πάλι θα υπήρχαν μερικοί πού θά έλεγαν οτι φτηνά είναι.
τύπε όλα καλά απλά 4 χρόνια έχεις κουράσει με τα ίδια και τα ίδια.
κριτική ότι είμαστε αγαπούληδες, κριτική προς τις χρεώσεις,κριτική σε όλα και πληροφόρηση απο εσένα καμία!
Και μην μου απαντήσεις ότι τις πληροφορίες τις μοιράζεσαι με pm γιατί σκοπός του forum απο την αρχή της γέννησης του είναι η ενημέρωση και αυτή γίνεται δημόσια και όχι με pm!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
τύπε όλα καλά απλά 4 χρόνια έχεις κουράσει με τα ίδια και τα ίδια.
κριτική ότι είμαστε αγαπούληδες, κριτική προς τις χρεώσεις,κριτική σε όλα και πληροφόρηση απο εσένα καμία!
Και μην μου απαντήσεις ότι τις πληροφορίες τις μοιράζεσαι με pm γιατί σκοπός του forum απο την αρχή της γέννησης του είναι η ενημέρωση και αυτή γίνεται δημόσια και όχι με pm!

σωστός! έτσι γίνετε η σωστή ενημερώσει!
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
τύπε όλα καλά απλά 4 χρόνια έχεις κουράσει με τα ίδια και τα ίδια.
κριτική ότι είμαστε αγαπούληδες, κριτική προς τις χρεώσεις,κριτική σε όλα και πληροφόρηση απο εσένα καμία!
Και μην μου απαντήσεις ότι τις πληροφορίες τις μοιράζεσαι με pm γιατί σκοπός του forum απο την αρχή της γέννησης του είναι η ενημέρωση και αυτή γίνεται δημόσια και όχι με pm!
Καμια πληροφορηση. Και κουραζεσαι γιατι εχεις συμφερον. Ειναι πολυ απλο,αλλιως σιγα μην κουραζοσουν.Αλλα μην ανησυχεις σου λεω.Δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.520
Like
3.826
Πόντοι
456
Πρεπει να αντιλαμβανομαστε λιγο και τις τιμες ,ενηλικες ειμαστε και εχουμε δουλεψει στην ζωη μας (οι περισσοτεροι) οταν σου λεει 50€ μια ωρα μασαζ το μαγαζι αλλα και η κοπελα υπολογιζουν οτι υπαρχει το πηγαινε ελα που εχει ενα καθολου αμελητεο κοστος και θελει και μιση με μια ωρα πηγαινε ελα στον καθε πελατη.Ολα αυτα περιλαμβανονται στην τιμη.
Στο 2ωρο ραντεβου δεν υπαρχει ουτε το εξτρα κοστος ουτε το χασιμο χρονου οποτε φιλικη συμβουλη διαπραγματευτητε την τιμη οταν θελετε πανω απο μια ωρα.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.434
Πόντοι
736
Καλησπερα εχει παρει κανεις την Ρωξανα την Ρωσιδα απο Osmose? :think: Εχω σκοπο να την κλεισω για αυριο αλλα φοβαμαι μην φαω καμια φολα! Οποιος ξερει ας με βοηθησει!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Καμια πληροφορηση. Και κουραζεσαι γιατι εχεις συμφερον. Ειναι πολυ απλο,αλλιως σιγα μην κουραζοσουν.Αλλα μην ανησυχεις σου λεω.Δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.
Καλά τύπε, βάλε μια κριτιή, δώσε μια πληροφορία και όλα τα άλλα είναι για να είχαμε να λέγαμε!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
ναι θα το κοιτάξω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom