Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.649
Like
5.435
Πόντοι
2.306
καλησπερα συναγωνιστες,να πω και εγω οτι πριν λιγο καιρο ζητησα φωτο απο αττικα,και διαλεξα την ρουμπι,μου φαινοταν ωραια κοπελλα .οταν ηρθε στο ξενοδοχειο δεν εβγαλε καν την μασκα,ενω ειχε ωραια ματια και ωραιο κορμι.πηγαμε κατευθειαν στο θεμα και μου ειπε οτι κανει μονο με το χερι και βγαζει την μπλουζα αλλα με συν 50!!!!!οχι ρε φιλε δεν θα της κανω την χαρη και αφου μου εκανε ενα πολυ καλο μασαζ μπορω να πω,με χαιρετησε και εφυγε. παντως αξιζε αλλα με τα λεφτα που ζητησε οχι,υπαρχουν στην φραντζη καλυτερες,, ευχαριστω για τον χρονο σας
Σου βγάζω το καπέλο που δεν της τα έδωσες γιατί έχουν καλομάθει!
 

nikosnikolas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως έχει πάρει κάποιος την Διωνη από VIP?είναι καινούργια κοπέλα νομίζω και πολύ όμορφη. Αν έχει κάποιος info παρακαλώ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
2
Like
3.485
Πόντοι
456
ε ποια είναι,γιατί δεν το γράφεις προς αποφυγή?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


συγγνώμη τι έδινε???
χλαμυδια ,γονορροια ,κονδυλωματα σε προσφορα και αν εσκαγες και κατι παραπανω HIV.....
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
2
Like
3.485
Πόντοι
456
ενημερωση για Αννα απο vip, όπως εχει πει και ο φιλος gravity η κοπελα εχει σταματησει λογω της πανδημιας.
ηταν απο τις ελάχιστες που εδινε μπριζολα ακαποτα
για αυτη
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
246
Like
1.026
Πόντοι
201
Αγαπητοι φιλοι,καλο θα ειναι να μην ρισκαρουμε ακα με κοριτσια σε μπου,studio,call girls,πιατσες ! Καποιες φορες το προτεινουν και οι ιδιες για να τους δωσουμε παραπανω χρηματα αλλα...πολυ ρισκο ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
2
Like
3.485
Πόντοι
456
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ. ΕΚΑΝΑ ,ΑΠΛΑ, ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ alexbritti .(τα κεφαλαία ειναι για να ειμαι σαφης και να μην υπαρξουν παρερμηνειες περι δυσφημισης κλπ κλπ)
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως έχει πάρει κάποιος την Διωνη από VIP?είναι καινούργια κοπέλα νομίζω και πολύ όμορφη. Αν έχει κάποιος info παρακαλώ
Η πληροφορία είναι ότι το vip έχει μαζέψει όλο το Μεταξουργείο αδερφέ πολύ επικίνδυνα πράγματα...τις προάλλες έγραψε συναγωνιστής ότι κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο του έκανε ζημιά στο μόριο και του ζήταγαν και τα ρέστα μετά....ρίσκο μεγάλο φίλε...έχει φάει τα μούτρα του πολυς κοσμος με το γραφείο...
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
246
Like
1.026
Πόντοι
201
Η πληροφορία είναι ότι το vip έχει μαζέψει όλο το Μεταξουργείο αδερφέ πολύ επικίνδυνα πράγματα...τις προάλλες έγραψε συναγωνιστής ότι κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο του έκανε ζημιά στο μόριο και του ζήταγαν και τα ρέστα μετά....ρίσκο μεγάλο φίλε...έχει φάει τα μούτρα του πολυς κοσμος με το γραφείο...
Υπομονη,αντι για Vip, Osmose και navasanamassage,7 Ιουνιου λειτουργουν νομιμα πλεον ολα τα σπιτια μεταξουργιο και θα εχετε τις θεραπευτριες του μασαζ με 10 ευρω ? .. ΜΟΝΟ
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Υπομονη,αντι για Vip, Osmose και navasanamassage,7 Ιουνιου λειτουργουν νομιμα πλεον ολα τα σπιτια μεταξουργιο και θα εχετε τις θεραπευτριες του μασαζ με 10 ευρω ? .. ΜΟΝΟ
Ακριβώς αλεκαρα ...όλη η βρώμικα έχει μαζευτεί δυστυχώς..πρέπει να είμαστε προσεκτικοι πολύ ποιες βάζουμε σπίτια μας..
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Πήρα από lux σήμερα τη Βαλέρια. Την έχω πάρει στο παρελθόν αλλά γενικά μασάζ είχα να κάνω από πέρσι. Με θυμόταν όποτε προχώρησε χωρίς να χρειαστεί να πω κάτι.
Οκ μασάζ, φραπέ καλαμάκι όλα πήγαν βάση προγράμματος.
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Πήρα από lux σήμερα τη Βαλέρια. Την έχω πάρει στο παρελθόν αλλά γενικά μασάζ είχα να κάνω από πέρσι. Με θυμόταν όποτε προχώρησε χωρίς να χρειαστεί να πω κάτι.
Οκ μασάζ, φραπέ καλαμάκι όλα πήγαν βάση προγράμματος.
Έχω δοκιμάσει από lux βαλερια και ίνεσα μαζί...τρομερό δίδυμο για τους λάτρεις των ντουο..
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Καιρό σκέφτομαι και εγώ duo αλλά προτιμώ το πος.ο να πάει σε cg. Άσε που δε ξέρω και ποσο εύκολο είναι να το κλείσεις / προγραμματίσεις.
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστές Βαλέρια από Lux παίζει καλαμάκι?Γιατί 2-3 φορές την έχω πάρει και έφτασε μέχρι φραπέ.
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Πριν από λίγες ημέρες έκανα μία απόπειρα και κάλεσα Deluxe Massage και έκανα με την Αγάπη. Ήταν αργά το ραντεβού, γύρω στις 00:00 έπειτα από δουλειά. Στα συν, στην ώρα της η κοπέλα. Η φωτογραφία ελαφρώς παραπλανητική (φαίνεται εξάλλου πειραγμένη λίγο) Ευγενική περάσαμε στα ενδότερα. Έκανα μασάζ με πετσέτα και μου ξεκαθάρισε ότι δεν έκανε τίποτα παραπάνω. Την πιέσα ελάχιστα γιατί έβλεπα ότι δεν ενέδιδε. Στα του μασάζ που είναι ίσως το πιο σημαντικό, πολύ καλή στην δουλειά της, σωστή και δυνατή πίεση και έδωσε πολύ βάση σε σημεία που ένοιωσε ότι ήμουν πιασμένος λόγω ορθοστασίας. Ικανοποιημένος από την συνεδρία, ίσως την προτιμήσω ξανά αν και είναι στα δεν (έτσι και αλλιώς δεν ψάχνω φουλ, φράπε/καλαμάκι για να τελειώσει σωστά η δουλειά!) Η τιμή στα 60 ευρώ για μία ώρα (ήταν +10 επειδή ήταν αργά το βράδυ)

Θα ενημέρωσω μόλις δοκιμάσω κάτι καινούργιο.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Επειδη καποιοι με ρωτησαν στα π.μ για VIP Massage

απανταω σε ολους Δημοσια

Διωνη απο VIP Massage , ειναι κουκλα αλλα κανει Σκετο Μασαζ ( Ξενερα - αυστηρα στα ΔΕΝ ) ΠΡΟΣΟΧΗ !!
ΑΝ κατι αλλαξει θα ενημερωσω......


Ελενα
απο VIP Massage
κουκλα ελληνιδα γυρω στα 30 ακυκλοφορητη κανει Χερι - Φραπε , ισως κανει και καλαμακι με παραπανω ψησιμο / χρηματα και σε 2ο Ραντεβου

ειναι σχετικα ανετη , ισως θελει το χρονο της γιατι ειναι νεα στο χωρο ,
Δεν γνωριζω , ισως τη δοκιμασω , αν ναι θα ενημερωσω......


Η Γιουλη κανει Φουλ στο VIP , ρωσιδα μιλφακι

{ Οι πληροφοριες αντληθηκαν απο 2-3 ατομα δικα μου που τις δοκιμασαν }


-----------------------------------------------------------------------------------------------

ΓΕΝΙΚΑ Απο VIP Massage Προτεινω

Μαριλια
Ελληνιδα + Χρυση Ελληνιδα + Γιουλη Ρωσιδα = ΦΟΥΛ Προγραμμα ( Χωρις τρελα λεφτα )

Ελενα - Καινουργια για Μασαζ + Φραπε , ισως και καλαμακι με ενα καλο εξτραδακι κ ψησιμο , για φουλ τραγικα δυσκολο το κοβω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom