Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Η ρωσσιδα btw ειχε και κανει ενα περασμα απο τις διασημες του μπιουρδελα λογω φωτογραφησης στην σιρινα με πολυ πιο natural εμφανιση και προ πλαστικων https://www.bourdela.com/forum/thre...ries-katastaseis-sto-sex.156399/#post-4043280
πεχει δωσει σε κανεναν απο εσας τηλεφωνο να της μιλησω viber γιατι δεν απανταει στο fb?
Καλό κορίτσι φαίνεται και τώρα λέει δεν κάνει τίποτα εκτός από μασάζ?
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
ρε συνμασαζοαγωνιστες....σχεδον 2000 σελιδες νημα για να αναμασαμε τα ιδια και τα ιδια και να καταληγουμε στο να πληρωνουμε το τοπικο πρωταθλημα για σουπερλγκ επειδη καποιος τσιμπαει κοριτσια απο το μεταξι και τα στελνει να παραστενουν τις μασατζουδες.....
σημασια δεν εχει τι βιζιτα να την κανεις μασατζου αλλα τη μασατζου να την κανεις,να προσφερει ολιστικη υπηρεσια χαλαρωσης...αν θες βιζιτα υπαρχει προσφορα μεγαλη..... σημασια εχει στο επιπεδο αθενς μασσατζιο και λπ να βρισκεις την τελεια χαλαρωση...για να πω την αμαρτια μου εγω δε θελω η θεραπευτρια να δινει μπριζολες και τετοια....ισως ουτε καλαμακια.....εξελιγμενες φραπεδιες θελω..σα φυσικο ακολουθο της χαλαρωσης ...και να βοηθαει λιγο με το στησιμο την εκφανιση το ντυσιμο....νομιζω οτι οι περισσοτεροι που καταλαβαινουν γιατι υπαρχει αυτο το νημα κατι τετοιο θελουν.....σε μαγαζια τυπου αθενς χρεωνουν το μασαζακι πολυ οσο και οι αλλοι...προμοταρουν τα κοριτσια οπως και οι αλοι...και σου πουλανε χρυσαφι μονο μασαζ καλο μασαζ που ομως το βρισκεις στις κλασικες αλυσιδες με 15ευρα...σου πουλανε την ελπιδα σου μπας και παιξει κατι και μενις με το εργαλειο στο χερι σου...ας ακουσουνε οι μαγαζατορες ... ενα σωστο μαγαζι που παιζει με μυαλο σου και στο τελος σε ικανοποιει στο φουλ απλα θα πηγαινει σφαιρα...τα αλλα λογικα 1,2,3,5,10 ο κοσμος θα πει αει σιχτιρ ....ακριβο το σπορ για λαδακι στην πλατουλα...
Αν εννοείς τα μαγαζιά του 15€ χάνεις τα λόγια σου φίλε..το επίπεδο εκεί και αν είναι χαμηλό..και είναι λογικό καθώς καμία κοπέλα που ξέρει καλα τη δουλεια της δεν θα πήγαινε εκεί για 3€ που τις πληρώνουν...επισης ούτε στο αθενς δεν θα βρεις την υπηρεσία αυτή που ψάχνεις όποτε τσάμπα Προμο κανείς και συ...έχω κάνει και πέταξα τα λεφτα μου με το συγκεκριμένο γραφείο ..ψάξε σε αλλά μαγαζιά στο κατοικον για την τελεια χαλάρωση να είσαι σίγουρος ότι και καλο μασαζ θα βρεις και την απόλυτη χαλάρωση όπως την ζητάς...διάβασε καλα επισης κριτικές συναγωνιστών όχι προμοτορακων όμως και ακόλουθα τους...κάτι τύποι Παναγιώτης ευθυμιου και τα ρέστα μόνο παπαντζικικη πουλάνε και Προμο κανουν τσιμπώντας λεφτα από τις τσέπες μας εξυπηρετωντασ Παντα συμφέροντα τους....εντοπίστε τους και χ στα καφενεία τους....αρκετά η κοροϊδία...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Η ρωσσιδα btw ειχε και κανει ενα περασμα απο τις διασημες του μπιουρδελα λογω φωτογραφησης στην σιρινα με πολυ πιο natural εμφανιση και προ πλαστικων https://www.bourdela.com/forum/thre...ries-katastaseis-sto-sex.156399/#post-4043280
πεχει δωσει σε κανεναν απο εσας τηλεφωνο να της μιλησω viber γιατι δεν απανταει στο fb?
τίποτα δεν ξεφεύγει απο τους μπουρδελιάρηδες του bourdela.com και την απίστευτη βάση δεδομένων,εύγε νέε !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αν εννοείς τα μαγαζιά του 15€ χάνεις τα λόγια σου φίλε..το επίπεδο εκεί και αν είναι χαμηλό..και είναι λογικό καθώς καμία κοπέλα που ξέρει καλα τη δουλεια της δεν θα πήγαινε εκεί για 3€ που τις πληρώνουν...επισης ούτε στο αθενς δεν θα βρεις την υπηρεσία αυτή που ψάχνεις όποτε τσάμπα Προμο κανείς και συ...έχω κάνει και πέταξα τα λεφτα μου με το συγκεκριμένο γραφείο ..ψάξε σε αλλά μαγαζιά στο κατοικον για την τελεια χαλάρωση να είσαι σίγουρος ότι και καλο μασαζ θα βρεις και την απόλυτη χαλάρωση όπως την ζητάς...διάβασε καλα επισης κριτικές συναγωνιστών όχι προμοτορακων όμως και ακόλουθα τους...κάτι τύποι Παναγιώτης ευθυμιου και τα ρέστα μόνο παπαντζικικη πουλάνε και Προμο κανουν τσιμπώντας λεφτα από τις τσέπες μας εξυπηρετωντασ Παντα συμφέροντα τους....εντοπίστε τους και χ στα καφενεία τους....αρκετά η κοροϊδία...
Καλά τα λες και εσύ όπως τοποθετείς τα δεδομένα για τις διάφορες υπηρεσίες από τα διάφορα γραφεία μασάζ που άνοιξαν και συνεχώς ανοίγουν . Για το promotion που γράφεις από εμάς εξαρτάται πως θα το χειριστούμε γιατί αρκετοί καταθέτουν τις εμπειρίες τους μερικές φορές με υπερβολή .Σε τέτοιες περιπτώσεις να ζητάμε κάποια λεπτομέρεια των "ικανοτήτων " της θεραπεύτριας και εάν δεν υπάρξει ,τότε απομόνωση !
Δεν χρειάζονται εντάσεις γιατί ο κάθε φίλος που θέλει να καταθέσει την εμπειρία του να μην κρατιέται πίσω με τον φόβο του χαρακτηρισμού σαν " προμότορας " ...Στο κάτω κάτω όλοι καταλαβαίνουμε ότι η υπηρεσίες κάθε θεραπεύτριας δεν είναι στάνταρ και οι ίδιες σε όλους. Αρκετοί έχουν αναφερθεί σε αυτές
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
θεωρω οτι υπηρεσιες επιπεδου αθενς με ολοκληρωτικι χαλαρωση....ειναι αυτο που θελουμε ολοι εδω...
δε σε καταλαβαινω ομως...ενα παραδειγμα εφερα....το,αθενς και το καθε αθενς μαγκια του να κανει οτι θελει...και στο ιντερκοντινενταλ να πας το μασαζ 100 θα στο χρεωσουν το μισαωρο...απλα,λεω, αποψη μου αν θες αλλα νομιζω ολοι το καταλαβαινουν οτι το προμοταρισμα που γινεται με τον τροπο που γινετε δεν το κανουν για να τσιμπισουν τον πελατη για τις υπερλουξ σπα υπηρεσιες τους αλλα για να τσιμπισουν τον καυλιαρη που θελει να ελπιζει οτι στο μασαζ θα βρει και κατι παραπανω...αν πας στο μαγαζι θα δεις οτι δε διαφερει σε τιποτε μη σου πω οτι ειναι 10σκαλες πιο κατω απο τα μαζατζιδικα αλυσιδες του δεκαρικου....και χρεωνει 5 φορες απανω....ξαναλεω μαγκια του και μαγκια ολων οσοι πανε...αλλα εδω υποτιθεται μιλαμε για να ξερουμε τι να περιμενουμε .....
δεν έφερες ένα παράδειγμα μόνο.
Μην γράφουμε ότι θέλουμε!
δε θελω να ειμαι αδικος. τα κοριτσια του αθενς καραξερουν μασαζ!

απλα δε δουλευουν το κομματι "χαλααααρωση"?
εχει επικοινωνησει κανεις με αθενς εαν δουλευει καμια κορασιδα?

παντως ελπιζω μετα την καραντινα να το ξανασκεφτουνε και να βαλουν και καμια εξτρα υπηρεσια
κι ελπιζω τα κοριτσια στο μαγαζι να αλλαξουνε λιγακι στυλιστικα
να φορανε εστω τη ριμπιτσα που φορανε στις φωτογραφιες κι οχι οτι ντεκαβλο θελει η καθεμια:wink:
Μαγκες πολλοι βλεπω οτι ρωτανε για athensmassage παρα το οτι σε ολο το νημα εχει ειπωθει οτι ανηκει στα ΔΕΝ.
Το εν λογω ιδρυμα εχει διπλο ταμπλο υπηρεσιων. για το κατ οικον δεν εχω αποψη αν και βλεπω οτι ανανεωνεται συνεχεια με πολυ ωραιες παρουσιες.
Το μαγαζι και τις κοπελες που προσφερουν εκει υπηρεσιες το εχω τιμησει πολες φορες.
Σιγουρα λοιπον μιλαμε για πολυ καλο μασαζ. οι κοπελεςτο αθλημα του μασαζ το κατεχουν.
τωρα το θεμα ειναι οτι εξισου καλο μασαζ μπορει να παρεις και στα νορμαλ μασατζιδικα τυπου ritual, le massage, my massage κλπ και στο ενα τριτοτης τιμης.
οι διαφορες που εγω εχω δει αναμεσα σε αυτα του 10ευρου και στο athens ειναι οτι στα πρωτα οι κοπελες σου λενε "ξαπλωστε με το εσωρουχο" ενω στο αθενς λενε "ετοιμασου κι ερχομαι" που σημαινει οτι ολοι ξαπλωνουμε χωρις εσωρουχο αλλα με πετσετα και οτι στο αθενς οι τρεις κοπελες που δουλευουν αυτη τη στιγμη ειναι συμπαθητικες στην εμφανιση χωρις ομως να ειναι κατι ιδιαιτερο και χωρις να προκαλουν με σεξυσυμπεριφορα και ντυσιμο, εναι ευγενκες και τυπικες, ενω στα αλλα ειναι αληθεια οτι σπανια πετυχαινεις εμφανισιμο κοριτσι.
Αυτο λοιπον που πιστευω εγωειναι οτι οι τυποι στο αθενς αν και ποτε δεν εχουν αφησει το παραμικρο υπονοουμενο οτι στο μαγαζι τους παιζει κατι πανω απο μασαζ, παρολα αυτα θεωρω οτι με τον τροπο που προβαλουν τις κοπελες με τα βιντεακια, με το οτι γενικα επιλεγουν ομορφα κοριτσια, παιζουν με το μυαλο του λιγουρη αντρα.... και την προσδοκια για το κατι παραπανω το περνανε στην τιμη αλλα τελικα η πραγματικη υπηρεσια ειναι μονο μασαζ.
Τωρα το αν φορας η οχι εσωρουχο κατω απο την πετσετα μικρη σημασια εχει νομιζω.
Ολα λοιπον ειναι θεμα μυαλου τουκαθενος μας....εμενα παντως η γνωμη μου ειναι πως αν καποιος θελει μονο μασαζ δεν εχει καμια διαφορα αν σου το κανει γυναικα η αντρας.
και σαν πελατης εγω ψαχνω αυτο που λεμε φουλ χαλαρωση, αισθησιακο μασαζ που σημαινει η κοπελα να ξερει μασαζ, να ξερει να δημιουργει ατμοσφαιρα, να ξερει να συμπεριφερεται ωραια στην περιοχη που πρεπει, νομιζω οτι λεγεται ταντρικο μασαζ και οταν δει οτι η περιοχη εχει ενταση να την κανει να εκτονωθει! δυστυχως δεν εχω βρει τετοιο μερος και το αθενς σιγουρα δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια.
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
δεν έφερες ένα παράδειγμα μόνο.
Μην γράφουμε ότι θέλουμε!
ένα παράδειγμα ειναι που το έχω γράψει και πιο παλιά συζητώντας με αλλους συναγωνιστές που ρωτάγανε. Τη γνώμη και την εμπειρία μου λεω. Καλό μαγαζι, ωραίες κοπέλες ιντερνετική παρουσία και τιμές ιδια με όλα τα μαγαζια που προσφέρουν όλο το μενού μιας ψησταριάς μόνο που εδώ έχουμε αποκλειστικά μασάζ καλό μασάζ που όμως ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ το βρίσκεις αλλου πολυ πολυ πιο φθηνά. Και σα μερακλής του είδους λέω την επιθυμία μου μακαρι τέτοια μαγαζια με τέτοιο επίπεδο σε μασάζ και θεραπεύτριες να πήγαιναν τη χαλάρωση 1-2 σκαλιά παραπάνω.
τωρα δε καταλαβαίνω γιατι μου την πέφτεις από το πρώτο λεπτό του αγώνα...αν λέω κάτι που δεν ισχύει ή αν παραβιάζω κάποιο κανόνα του φορούν πες το.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ένα παράδειγμα ειναι που το έχω γράψει και πιο παλιά συζητώντας με αλλους συναγωνιστές που ρωτάγανε. Τη γνώμη και την εμπειρία μου λεω. Καλό μαγαζι, ωραίες κοπέλες ιντερνετική παρουσία και τιμές ιδια με όλα τα μαγαζια που προσφέρουν όλο το μενού μιας ψησταριάς μόνο που εδώ έχουμε αποκλειστικά μασάζ καλό μασάζ που όμως ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ το βρίσκεις αλλου πολυ πολυ πιο φθηνά. Και σα μερακλής του είδους λέω την επιθυμία μου μακαρι τέτοια μαγαζια με τέτοιο επίπεδο σε μασάζ και θεραπεύτριες να πήγαιναν τη χαλάρωση 1-2 σκαλιά παραπάνω.
τωρα δε καταλαβαίνω γιατι μου την πέφτεις από το πρώτο λεπτό του αγώνα...αν λέω κάτι που δεν ισχύει ή αν παραβιάζω κάποιο κανόνα του φορούν πες το.
γιατί θεωρείς ότι σου την πέφτω?
Απλά θυμήθηκα ότι δεν το έχεις αναφέρει μόνο μια φορά όπως ισχυρίστηκες και στο παρέθεσα, κακό είναι? ή παραβιάζω τους κανόνες?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
ρε συνμασαζοαγωνιστες....σχεδον 2000 σελιδες νημα για να αναμασαμε τα ιδια και τα ιδια και να καταληγουμε στο να πληρωνουμε το τοπικο πρωταθλημα για σουπερλγκ επειδη καποιος τσιμπαει κοριτσια απο το μεταξι και τα στελνει να παραστενουν τις μασατζουδες.....
σημασια δεν εχει τι βιζιτα να την κανεις μασατζου αλλα τη μασατζου να την κανεις,να προσφερει ολιστικη υπηρεσια χαλαρωσης...αν θες βιζιτα υπαρχει προσφορα μεγαλη..... σημασια εχει στο επιπεδο αθενς μασσατζιο και λπ να βρισκεις την τελεια χαλαρωση...για να πω την αμαρτια μου εγω δε θελω η θεραπευτρια να δινει μπριζολες και τετοια....ισως ουτε καλαμακια.....εξελιγμενες φραπεδιες θελω..σα φυσικο ακολουθο της χαλαρωσης ...και να βοηθαει λιγο με το στησιμο την εκφανιση το ντυσιμο....νομιζω οτι οι περισσοτεροι που καταλαβαινουν γιατι υπαρχει αυτο το νημα κατι τετοιο θελουν.....σε μαγαζια τυπου αθενς χρεωνουν το μασαζακι πολυ οσο και οι αλλοι...προμοταρουν τα κοριτσια οπως και οι αλοι...και σου πουλανε χρυσαφι μονο μασαζ καλο μασαζ που ομως το βρισκεις στις κλασικες αλυσιδες με 15ευρα...σου πουλανε την ελπιδα σου μπας και παιξει κατι και μενις με το εργαλειο στο χερι σου...ας ακουσουνε οι μαγαζατορες ... ενα σωστο μαγαζι που παιζει με μυαλο σου και στο τελος σε ικανοποιει στο φουλ απλα θα πηγαινει σφαιρα...τα αλλα λογικα 1,2,3,5,10 ο κοσμος θα πει αει σιχτιρ ....ακριβο το σπορ για λαδακι στην πλατουλα...
έτσι πιστεύω κι εγώ . όμορφα κορίτσια , κοντά φορεματάκια , λες κι εσύ "κάτι θα γίνει" , θα πας , θα ξαναπάς, με την ελπίδα , μήπως και , στο τέλος θα απελπιστείς , θα ΄χεις κάψει κάμποσα € , και πάμε παρακάτω .... μηχανή ...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Καλή εβδομάδα! Ξέρουμε αν το athens μασάζ λειτουργεί. Πήρα και δε το σηκώνουν. Ή μόνο για δικά τους άτομα?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα και Καλη Εβδομαδα

DELUXE

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Ζωη Μιλφ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια )

Πενυ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια)


ΒΕΛΒΕΤ

Χριστιαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα
25αρα ελληνιδα - Καλη σε γενικες γραμμες

Ευγενεια τερματιζει το αγωνα επιλεκτηκα ( Δεν την εχω παρει εγω )

ΤΖΟΙ

Ιωαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )

Μαιρη τερματιζει επιλεκτηκα το αγωνα μετα το 2ο Ραντεβου ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )


VIP Massage

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Μαριλια 25 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Χρυση 30 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Γιουλη Ρωσιδα 35αρα ( Δεν την εχω παρει εγω , θα την παρω συντομα γιατι φαινεται ωραιο μωρο )

Μαρκελα 26 αρα ( Δεν την εχω παρει )


Υ.Γ

ΓΕΝΙΚΑ Συνηθως

οι κοπελες του Φουλ Δεν ειναι Αστερια στο Μασαζ , οποτε μην γκρινιαζετε να παρετε φουλ χωρις το σουπερ μασαζ , ειναι Λογικο !


Για τους λατρεις του Μασαζ , θα πατε σε απλα κοριτσια διπλανης πορτας που ειναι επαγγελματιες θεραπευτες ,
με το φραπε κ το καλαμακι στη καλυτερη τους.......

π.χ ΝΤΕΛΟΥΞ -- > Καλο Μασαζ + Φραπες για Χαλαρωση Ψυχης και Σωματος...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.160
Πόντοι
5.595
γιατί θεωρείς ότι σου την πέφτω?
Απλά θυμήθηκα ότι δεν το έχεις αναφέρει μόνο μια φορά όπως ισχυρίστηκες και στο παρέθεσα, κακό είναι? ή παραβιάζω τους κανόνες?
Ας μην ειμαστε με ολους καχυποπτοι. Απο αυτο που εγραψε ο Richman , εγω καταλαβα το εξης : λεει οτι γουσταρει ή οτι θα ηθελε ολα τα μαγαζια να ειναι αυτο το στυλ (του Athens Massage) με μουναρες με φουστιτσες, ΑΛΛΑ να παιζει φραπεδακι. Νομιζω πως εξηγει οτι η εμφανιση τους στο site (φουστιτσες,βιντεο με βλεμμα ολο υποσχεσεις) αποσκοπει στο να τσιμπησει πελατες οι οποιοι "μαγεμενοι" απο τις ομορφες θεραπευτριες και βλεποντας τις μικροσκοπικες φουστιτσες, θα πανε , ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ σε happy ending.
Προσωπικα, κι εγω ονειρευομαι να υπηρχε ενα τετοιο ιδρυμα. Δεν εχω παει στο Athens, αλλα θα ηταν ιδανικο, γιατι -κακα τα ψεμματα- στο ξενοδοχειο χανεται απο τα αποδυτηρια η αισθηση οτι πας για μασαζ.
Ο συγκεκριμενος συναγωνιστης παντως, απο αυτα που παραθεσες, δεν βλεπω να αφηνει κανενα υπονοουμενο για κατι παραπανω απο μασαζ για το Athens, και το οτι γραφει πολυ για αυτο εγω το εκλαμβανω οτι απλα εχει φαει κολλημα. Ισως το επισκεπτομουν κι εγω αν εμενα κοντα (Ν.Ιωνια δεν πεφτει αυτο;) . Πολλες φορες, αν ο χωρος του μασαζ ειναι καλος και η κοπελα ομορφη (για τα προσωπικα γουστα του καθενος), μπορει καποιος να παει αρκετες φορες.
Φυσικα , δεν θα τραβιεμαι απο του διαολου τη μανα για να παω καπου να δωσω 50, να μου γινει καγκελο και να φυγω.

Στα αλλα νεα : γελαω με αυτη τη μαλακισμενη την Eugenia Lev που το παιζει θεραπευτρια, στο ινστα της ολο με τα βυζια και τις χειλαρες φορα παρτιδα ειναι, τωρα βλεπω Ντουμπαι, αρα τι κανει νιαου νιαου. Φυσικα δεν απανταει ποτε σε μηνυματα, οποτε πιθανολογω οτι την θρεφουν τιποτα ματσωμενα παππουδια.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Ας μην ειμαστε με ολους καχυποπτοι. Απο αυτο που εγραψε ο Richman , εγω καταλαβα το εξης : λεει οτι γουσταρει ή οτι θα ηθελε ολα τα μαγαζια να ειναι αυτο το στυλ (του Athens Massage) με μουναρες με φουστιτσες, ΑΛΛΑ να παιζει φραπεδακι. Νομιζω πως εξηγει οτι η εμφανιση τους στο site (φουστιτσες,βιντεο με βλεμμα ολο υποσχεσεις) αποσκοπει στο να τσιμπησει πελατες οι οποιοι "μαγεμενοι" απο τις ομορφες θεραπευτριες και βλεποντας τις μικροσκοπικες φουστιτσες, θα πανε , ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ σε happy ending.
Προσωπικα, κι εγω ονειρευομαι να υπηρχε ενα τετοιο ιδρυμα. Δεν εχω παει στο Athens, αλλα θα ηταν ιδανικο, γιατι -κακα τα ψεμματα- στο ξενοδοχειο χανεται απο τα αποδυτηρια η αισθηση οτι πας για μασαζ.
Ο συγκεκριμενος συναγωνιστης παντως, απο αυτα που παραθεσες, δεν βλεπω να αφηνει κανενα υπονοουμενο για κατι παραπανω απο μασαζ για το Athens, και το οτι γραφει πολυ για αυτο εγω το εκλαμβανω οτι απλα εχει φαει κολλημα. Ισως το επισκεπτομουν κι εγω αν εμενα κοντα (Ν.Ιωνια δεν πεφτει αυτο;) . Πολλες φορες, αν ο χωρος του μασαζ ειναι καλος και η κοπελα ομορφη (για τα προσωπικα γουστα του καθενος), μπορει καποιος να παει αρκετες φορες.
Φυσικα , δεν θα τραβιεμαι απο του διαολου τη μανα για να παω καπου να δωσω 50, να μου γινει καγκελο και να φυγω.

Στα αλλα νεα : γελαω με αυτη τη μαλακισμενη την Eugenia Lev που το παιζει θεραπευτρια, στο ινστα της ολο με τα βυζια και τις χειλαρες φορα παρτιδα ειναι, τωρα βλεπω Ντουμπαι, αρα τι κανει νιαου νιαου. Φυσικα δεν απανταει ποτε σε μηνυματα, οποτε πιθανολογω οτι την θρεφουν τιποτα ματσωμενα παππουδια.
Σιγά μην λέει στον καθένα τι κάνει στις συναντήσεις για μασάζ. Αυτή έχει βρει γερά πορτοφόλια όπως φαίνεται και μπράβο της κάνει και τα ταξιδάκια της
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.160
Πόντοι
5.595
Σιγά μην λέει στον καθένα τι κάνει στις συναντήσεις για μασάζ. Αυτή έχει βρει γερά πορτοφόλια όπως φαίνεται και μπράβο της κάνει και τα ταξιδάκια της
Μα εννοειται πως δεν πρεπει να λεει στον καθενα. Εγω τη ρωτησα ευγενικα για ραντεβου, γιατι ανεβαζε καθε μερα "Εχω κενο στις 17:00, στις 19:00... κλπ" και ουτε καν απαντησε.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Μα εννοειται πως δεν πρεπει να λεει στον καθενα. Εγω τη ρωτησα ευγενικα για ραντεβου, γιατι ανεβαζε καθε μερα "Εχω κενο στις 17:00, στις 19:00... κλπ" και ουτε καν απαντησε.
Ας επιστρέψει με το καλό και θα δούμε τι παίζει
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
γιατί θεωρείς ότι σου την πέφτω?
Απλά θυμήθηκα ότι δεν το έχεις αναφέρει μόνο μια φορά όπως ισχυρίστηκες και στο παρέθεσα, κακό είναι? ή παραβιάζω τους κανόνες?
Μου φάνηκε κάπως σα να μου έκανες παρατήρηση γιατι μίλησα για το αθενς. Εκεί έχω εμπειρια γι αυτο θα μιλήσω...δεν ειμαι εδώ ούτε για να τσακωθώ ούτε για να προσβάλω ούτε για να παρεξηγούμαστε....νομίζω οτι βοηθάω με αυτο που λέω και θέλω κι εγώ να βοηθηθώ από τους συναγωνιστές...καλη καρδιά να έχουμε
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλημερα και Καλη Εβδομαδα

DELUXE

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Ζωη Μιλφ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια )

Πενυ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια)


ΒΕΛΒΕΤ

Χριστιαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα
25αρα ελληνιδα - Καλη σε γενικες γραμμες

Ευγενεια τερματιζει το αγωνα επιλεκτηκα ( Δεν την εχω παρει εγω )

ΤΖΟΙ

Ιωαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )

Μαιρη τερματιζει επιλεκτηκα το αγωνα μετα το 2ο Ραντεβου ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )


VIP Massage

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Μαριλια 25 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Χρυση 30 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Γιουλη Ρωσιδα 35αρα ( Δεν την εχω παρει εγω , θα την παρω συντομα γιατι φαινεται ωραιο μωρο )

Μαρκελα 26 αρα ( Δεν την εχω παρει )


Υ.Γ

ΓΕΝΙΚΑ Συνηθως

οι κοπελες του Φουλ Δεν ειναι Αστερια στο Μασαζ , οποτε μην γκρινιαζετε να παρετε φουλ χωρις το σουπερ μασαζ , ειναι Λογικο !


Για τους λατρεις του Μασαζ , θα πατε σε απλα κοριτσια διπλανης πορτας που ειναι επαγγελματιες θεραπευτες ,
με το φραπε κ το καλαμακι στη καλυτερη τους.......

π.χ ΝΤΕΛΟΥΞ -- > Καλο Μασαζ + Φραπες για Χαλαρωση Ψυχης και Σωματος...
Ιωάννα, Μαίρη και πενυ τερματίζουν η Ιωάννα είναι η πιο καυλιαρα, τον παίρνει κ από πισω οι άλλες 2 καλουλες!
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
Η ρωσσιδα btw ειχε και κανει ενα περασμα απο τις διασημες του μπιουρδελα λογω φωτογραφησης στην σιρινα με πολυ πιο natural εμφανιση και προ πλαστικων https://www.bourdela.com/forum/thre...ries-katastaseis-sto-sex.156399/#post-4043280
πεχει δωσει σε κανεναν απο εσας τηλεφωνο να της μιλησω viber γιατι δεν απανταει στο fb?
Στείλε στο insta εγώ εκεί έστειλα και μου απάντησε εντός 20 λεπτών , μου έγραψε οι υπηρεσίες της είναι μόνο στα πλαίσια του μασάζ και δεν κάνει κάτι άλλο , τώρα αν από κοντά κάνει τι να πω εγώ γράφω εδώ πράγματα που γνωρίζω.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Η Aννα από το Best Massage είναι η Αννίτα τώρα σε velvet ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom