Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Συμφωνω και εγω

athens massage = ΜΟΝΤΕΛΑ αλλα μονο Σκετο ΜΑΣΑΖ

masaz sto spiti = Ομορφες κοπελες αλλα μονο Σκετο ΜΑΣΑΖ
Όντως φίλε οι κοπέλες του Athens massage είναι οι πιο όμορφες με διαφορά! Πήγε ένας φίλος μου (εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχει αυτό το γραφείο) με μία Έυα αλλά δεν....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Όντως φίλε οι κοπέλες του Athens massage είναι οι πιο όμορφες με διαφορά! Πήγε ένας φίλος μου (εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχει αυτό το γραφείο) με μία Έυα αλλά δεν....
ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ΧΩΡΙΣ ΕΞΤΡΑ.........

www.hermes-massage.gr

www.masazstospiti.gr

www.athensmassage.gr
 
Τελευταία τροποποίηση:

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Μήπως συμβαίνει το αντίθετο φίλε μου; Που έχετε μπερδέψει τους πάντες εδώ μέσα και όλοι στα μάτια σας ξαφνικα έγιναν προμοτορες; Μήπως είστε εσείς για τον πουτσο;; Που μια κρητική της προκοπής δεν έχετε ανεβάσει κάθεστε και το παίζετε ντέντεκτιβ για να ανακαλύψετε τους «δήθεν» προμοτορες αντί να γράψετε κριτικές καλές και να γνωρίσουμε νέα μωρά ?? πλάκα έχετε ρε εσείς εδώ μέσα καλά λέω εγώ ότι είστε για τον πουτσο ?????
Ασε τα ψωφια ,εδω το εκλεκτο μελος gregor35 ειπε οτι το prive ειναι μαγαζι αμφιβολου ποιότητας (προσοχη στον τονο) και οι κοπελες που στελνει το γραφειο δεν εχουν καμια σχεση με τις φωτογραφιες ενω ειναι και ασχετες με το μασαζ.
Εσυ μας τις παρουσιαζες ως κελεπουρια.
Ποσγκενεν αυτο?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Όντως φίλε οι κοπέλες του Athens massage είναι οι πιο όμορφες με διαφορά! Πήγε ένας φίλος μου (εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχει αυτό το γραφείο) με μία Έυα αλλά δεν....
με την Εύα την έχουμε πατήσει άπαντες ,όχι μόνο δεν προχωράει όχι μόνο είναι η πιό μέτρια στο μασάζ εκεί μέσα είναι και ξυλάγγουρο,πες του να μην στεναχωριέται ας το δει σαν δίδακτρα !!!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Ασε τα ψωφια ,εδω το εκλεκτο μελος gregor35 ειπε οτι το prive ειναι μαγαζι αμφιβολου ποιότητας (προσοχη στον τονο) και οι κοπελες που στελνει το γραφειο δεν εχουν καμια σχεση με τις φωτογραφιες ενω ειναι και ασχετες με το μασαζ.
Εσυ μας τις παρουσιαζες ως κελεπουρια.
Ποσγκενεν αυτο?
Μάθε να διαβάσεις κριτικές πρώτα. δες ποιες κριτικές έχω κάνει και σε ποια μαγαζιά και μετά έλα να μου τα ζαλίσεις λίγο ακόμα... ουδέποτε δεν στάθηκα μόνο στο prive θέλεις να το χωνέψεις χώνεψε το δεν θέλεις ; Ναααααα μου!!!??
 
Τελευταία τροποποίηση:

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Δανάη απο deluxe για δοκιμή, μια χαρά κοπέλα, επικοινωνιακή - άνετη, μασάζ - γύρισμα μπροστά φραπεδιά μόνο...δε λέει να πάει παρακάτω, αν και θα ήταν καλή αν έδινε έστω ένα καλαμάκι.. :pipa2:μείναμε στα πιασίματα και στον φραπέ. :bigdick:. Νομίζω ότι έχει πάρει και λίγα κιλάκια από πέρισυ,,αλλά οκ !
 

Avert

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Από πριβέ ποια μου προτείνετε από Ελίνα Αλίκη Σοφία Βανέσσα και Κατερίνα;
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Όντως φίλε οι κοπέλες του Athens massage είναι οι πιο όμορφες με διαφορά! Πήγε ένας φίλος μου (εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχει αυτό το γραφείο) με μία Έυα αλλά δεν....


ναι γενικά έχει πολύ όμορφες κοπέλες και ειδικά αυτή η Εύα...κόλαση αλλά στα δεν!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

Γνωρίζει κανείς τίποτα;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446

Γνωρίζει κανείς τίποτα;
Αρχικά τρόμαξα...σε 2η φάση νομίζω είσαι εκτός νήματος.. δεν αναφέρει πουθενά μασάζ... :offtopic::offtopic::offtopic::offtopic:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σε αυτή την κατηγορία ανήκει στο κανεσεξ
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Προσωπικά από Καρινα deluxe μόνο φραπεδια έχω πάρει δύο φορές αν κάποιος έχει πάρει παραπανω δεν γνωρίζω.Ας μας πει.
και μενα το ιδιο η καρινα ΦΡΑΠΕ με +20Ε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με την Εύα την έχουμε πατήσει άπαντες ,όχι μόνο δεν προχωράει όχι μόνο είναι η πιό μέτρια στο μασάζ εκεί μέσα είναι και ξυλάγγουρο,πες του να μην στεναχωριέται ας το δει σαν δίδακτρα !!!
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Γνωρίζει κανείς τίποτα;
ΜΑΚΡΙΑ

ΧΟΝΤΡΗ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ - 0 ΠΟΙΟΤΗΤΑ

σαν να γαμας κοπελα απο φυλης με 20ευρω
απλα αυτη θα σου παρει 60 ευρω , μενει μονιμα στο ξενοδοχειο ΛΥΔΙΑ Πλατεια Αττικης !
Δεν ειναι το στυλ μου γενικως τετοια φαση
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σε αυτή την κατηγορία ανήκει στο κανεσεξ

ΜΑΚΡΙΑ

ΧΟΝΤΡΗ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ - 0 ΠΟΙΟΤΗΤΑ

σαν να γαμας κοπελα απο φυλης με 20ευρω
απλα αυτη θα σου παρει 60 ευρω , μενει μονιμα στο ξενοδοχειο ΛΥΔΙΑ Πλατεια Αττικης !
Δεν ειναι το στυλ μου γενικως τετοια φαση
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Κρίμα έχει βυζάρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom