Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Διαβαζω,διαβαζω,διαβαζω τα παντα ολα! Κυριοι οι εποχες που ζουμε ειναι περιεργες και δυσκολες για ολους και ο καθενας προσπαθει να επιβιωσει με τον καλυτερο τροπο. Ομως η ιστορια εχει δειξει οτι στο τελος επιβιωνουν καποιοι λιγοι....ειτε γιατι διαθετουν τις καταλληλες "πλατες" ειτε γιατι τιμουν τα χρηματα του πελατη! Ας αφησουμε λοιπον την ιστορια να κρινει ολα αυτα ενω παραλληλα ας μην προσπαθει ο καθενας να φαει τις σαρκες του αλλου με δολιο τροπο, καθοτι ολα αυτα φαινονται και ενω σημερα μπορει να ηγειται.αυριο μπορει να ειναι στον υπονομο! Εν κατακλειδει επειδη ειμαστε μια ομαδα ανθρωπων που αρεσκεται στο συγκεκριμενο σπορ, ας πληροφορουμε με γνωμονα την ποιοτητα και οχι το συμφερον!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα και Καλη Εβδομαδα

Οποιος εχει να προτεινει κοπελες απ οποιαδηποτε γραφειο

που προσφερουν γδυσιμο + καλαμακι ΑΚΑ ή ακομα και φουλ προγραμμα

ας ενημερωσει

οπως επισης αν πηρατε μια κοπελα απ οποιαδηποτε γραφειο και εμεινε η φαση στο σκετο μασαζ

ευχαριστω πολυ

να περνατε ομορφα φιλοι μου
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ )
Καλημέρα συναγωνιστές.
Έχω ανταλλάξει κάποια μηνύματα με gravity και τον εμπιστεύομαι σε κάθε κριτική που γράφει αλλά όπως λέει κ ο ίδιος όλα είναι θέμα γούστου.
Δεν συμφωνώ με το "μαύρο στο PRIVE" καθώς εγώ είχα άψογη εξυπηρέτηση κ πέρασα καλά με Άννα, Κατερίνα και περιμένω να πετύχω Πάμελα, όπως έχω γράψει κριτική ήδη, και δεν με αφορά ποιος είναι πίσω απ τα γραφεία.
Εγω πχ με VIP ενώ είχα άψογη συνεννόηση, δεν πέρασα καλά με την κοπέλα (Μαρκελλα) αλλά δεν θα ρίξω μαύρο.
Είναι θέμα γούστου.
Φίλε gravity συνέχισε τις καλές κριτικές.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φιλε gravity,επειδη εχουμε ανταλλαξει και καποιες αποψεις σε pm και ξερεις οτι παροτι δεν γνωριζομαστε σε θεωρω σοβαρο ανθρωπο εχω να πω τα εξης : Εγω μια κοπελλα εχω παρει για την οποια και εγραψα κριτικη,πριν την τελευταια για την οποια αναφερθηκα χθες απο Prive. Ειλικρινα κι επειδη ξερεις οτι δεν ειμαι προμοτορας κανενος,εγω σχηματισα την τελειως αντιθετη αποψη και για την τηλ/ρια η οποια ηταν υποδειγματικη αλλα και για την θεραπευτρια που ηταν οπως φαινονταν στην φωτο και ακομη καλυτερη!!! Οπως εχουμε συμφωνησει υπαρχουν και ατυχες στιγμες.............οπως σε ολες τις συναλλαγες. Τωρα οσον αφορα το ινσταγκραμ εγω εξ οσων εχω δει πολλα γραφεια εχουν. Δεν σημαινει κατι αυτο,σωστα? Διοτι εμεις εδω μεσα ουτε το ΣΔΟΕ ειμαστε ουτε η ΑΑΔΕ! Αλοιμονο μας!!! Αυτα ενοιωσα οτι ειχα να προσθεσω and i rest my case
Επειδή αρκετά γραφεία ανοίγουν καινούργια profil sto instagram θα ήταν σωστό όταν συνδεόμαστε για να ρωτήσουμε να μας λένε ότι έχουμε ξαναμιλήσει ! Έτσι να μην ρωτούμε τα ίδια για τα καρίτσια και υπηρεσίες και να μην απασχολούμε την υπεύθυνη από τον πολύτιμο χρόνο της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί μία " καινούργια θεραπεύτρια ¨ προστέθηκε στο instagram και στο best1.massage !! Και το όνομα της Νίκη από το osmose ...Όσοι πιστοί και τυχεροί προσέλθετε !!!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΑΖΙΚΑ ΣΤΑ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ !

Επειδη οι περισσοτερες ερωτησεις ειναι οι ιδιες , σας απαντώ δημοσια σε ολους για ολα τα ερωτηματα που δεχθηκα σε π.μ !

1)
ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

εχουν τις φανερες κοπελες στις ιστοσελιδες τους
και τις κρυφες μεσω της εφαρμογης VIBER

2)
ΓΕΝΙΚΑ

καλα ειναι να ρωτάμε στο βαιμπερ του Χ γραφειου
Αν η κοπελα ειναι ανετη και κανει χωρις πετσετα
και προχωραει σε εκτονωση ( Χερι / Στομα )
ολα τα αλλα ειναι σχετικα , δηλαδη με καποιους θα γδυθεί και θα κανει παραπανω
με καποιους θα φτασει στο ΦΟΥΛ - ΣΕΞ δηλαδη !

Γενικα το Μασαζ στο σπιτι , ειναι απλες κοπελες διπλανης πορτας
που αναλογα με τη στιγμη / διαθεση / χημεια , αναλογα με τη συμπεριφορα / ευγενια , και φυσικα αναλογα με τα εξτρα χρηματα που θα της προσφερετε
θα πάρετε και τις εξτρα υπηρεσιες

Δεν ειναι ρομποτ με προγραμμα , ουτε εφαρμογη , ειναι ανθρωποι
Δεν ειναι Στανταρντ οι Λεπτομερειες της συναντησης ! Δεν ειναι Call GIrls...

ο πιο αστάθμητος παραγοντας ειναι ο ανθρωπινος γενικως


3 )
Οσον αφορα τα γραφεια που θα βρειτε κοπελες που προχωρανε σε εκτονωση ( φραπε / καλαμακι )
ειναι

Deluxe Massage
Velvet Massage
VIP Massage
Lux Massage
JOY Massage

ΔΕΝ κανουν Ολες Εξτρα Υπηρεσιες Εκτονωσης,
κανουν αρκετες ομως , για αυτο ειμαστε εδω για ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ - Ανταλλαγη Αποψεων και Εμπειριων !



4)
Γενικα να ρωτατε στο VIBER , τα Χ γραφεια για τις Χ κοπελες που σας ενδιαφέρουν
με ευγενεια παντα . να ρωτατε ποιες ειναι ανετες κοπελες , ποιες κανουν χωρις πετσετα
και εφοσον ειστε ηδη πελατες και σας ξερουν , να ρωτατε ποιες σας προτεινουν
οχι ομως χαζες ανουσιες λεπτομερειες .
οτι ειναι θα το δειτε με τη κοπελα οι 2 σας στο δωματιο οταν θα ερθει απο κοντα .


5)

Εκτονωση με χερι = ΦΡΑΠΕΣ
Εκτονωση με στομα = ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΣΕΞ = ΦΟΥΛ προγραμμα = ΜΠΡΙΖΟΛΑ


6)
Εγω Προσωπικα Δινω τα εξης εξτρα ποσα

ΦΡΑΠΕΣ = + 20 Ε
ΚΑΛΑΜΑΚΙ = + 40 Ε
ΜΠΡΙΖΟΛΑ = + 60 Ε

αλλοι δινουν λιγοτερα χρηματα , αλλοι περισσοτερα !
απλα επειδη με ρωτατε συνεχεια και λογικο και σεβαστο ειναι
Σεβομαι ολων τα πορτοφολια και γενικα τις αποψεις !


ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΚΡΙΑ Απο ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ
και Μακρια απο Αγγελις με οτι να ναι κοπελες ψευτο ανεξαρτητες
ψευτο ελληνιδες κτλ , την εχω πατησει αρκετες φορες
επαθα και εμαθα ! ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !!



σωστός ο φίλος gravitygr2! πλήρη ανάλυση για όλα! ωραίος! ??
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΑΖΙΚΑ ΣΤΑ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ !

Επειδη οι περισσοτερες ερωτησεις ειναι οι ιδιες , σας απαντώ δημοσια σε ολους για ολα τα ερωτηματα που δεχθηκα σε π.μ !

1)
ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

εχουν τις φανερες κοπελες στις ιστοσελιδες τους
και τις κρυφες μεσω της εφαρμογης VIBER

2)
ΓΕΝΙΚΑ

καλα ειναι να ρωτάμε στο βαιμπερ του Χ γραφειου
Αν η κοπελα ειναι ανετη και κανει χωρις πετσετα
και προχωραει σε εκτονωση ( Χερι / Στομα )
ολα τα αλλα ειναι σχετικα , δηλαδη με καποιους θα γδυθεί και θα κανει παραπανω
με καποιους θα φτασει στο ΦΟΥΛ - ΣΕΞ δηλαδη !

Γενικα το Μασαζ στο σπιτι , ειναι απλες κοπελες διπλανης πορτας
που αναλογα με τη στιγμη / διαθεση / χημεια , αναλογα με τη συμπεριφορα / ευγενια , και φυσικα αναλογα με τα εξτρα χρηματα που θα της προσφερετε
θα πάρετε και τις εξτρα υπηρεσιες

Δεν ειναι ρομποτ με προγραμμα , ουτε εφαρμογη , ειναι ανθρωποι
Δεν ειναι Στανταρντ οι Λεπτομερειες της συναντησης ! Δεν ειναι Call GIrls...

ο πιο αστάθμητος παραγοντας ειναι ο ανθρωπινος γενικως


3 )
Οσον αφορα τα γραφεια που θα βρειτε κοπελες που προχωρανε σε εκτονωση ( φραπε / καλαμακι )
ειναι

Deluxe Massage
Velvet Massage
VIP Massage
Lux Massage
JOY Massage

ΔΕΝ κανουν Ολες Εξτρα Υπηρεσιες Εκτονωσης,
κανουν αρκετες ομως , για αυτο ειμαστε εδω για ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ - Ανταλλαγη Αποψεων και Εμπειριων !



4)
Γενικα να ρωτατε στο VIBER , τα Χ γραφεια για τις Χ κοπελες που σας ενδιαφέρουν
με ευγενεια παντα . να ρωτατε ποιες ειναι ανετες κοπελες , ποιες κανουν χωρις πετσετα
και εφοσον ειστε ηδη πελατες και σας ξερουν , να ρωτατε ποιες σας προτεινουν
οχι ομως χαζες ανουσιες λεπτομερειες .
οτι ειναι θα το δειτε με τη κοπελα οι 2 σας στο δωματιο οταν θα ερθει απο κοντα .


5)

Εκτονωση με χερι = ΦΡΑΠΕΣ
Εκτονωση με στομα = ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΣΕΞ = ΦΟΥΛ προγραμμα = ΜΠΡΙΖΟΛΑ


6)
Εγω Προσωπικα Δινω τα εξης εξτρα ποσα

ΦΡΑΠΕΣ = + 20 Ε
ΚΑΛΑΜΑΚΙ = + 40 Ε
ΜΠΡΙΖΟΛΑ = + 60 Ε

αλλοι δινουν λιγοτερα χρηματα , αλλοι περισσοτερα !
απλα επειδη με ρωτατε συνεχεια και λογικο και σεβαστο ειναι
Σεβομαι ολων τα πορτοφολια και γενικα τις αποψεις !


ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΚΡΙΑ Απο ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ
και Μακρια απο Αγγελις με οτι να ναι κοπελες ψευτο ανεξαρτητες
ψευτο ελληνιδες κτλ , την εχω πατησει αρκετες φορες
επαθα και εμαθα ! ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !!
Καλησπέρα συναγωνιστές. :hi:
Έχω ανταλλάξει και εγώ κάποια μηνύματα με gravity και τον εμπιστεύομαι σε κάθε κριτική που γράφει, φαίνεται σοβαρός τύπος που τεκμηριώνει αυτά που γράφει. Σαν καινούργιος στον χώρο ακολουθώ τις απόψεις του και με εξέπληξε ευχάριστα η παραπάνω αναλυσή του!

Αδερφέ περιμένω να μας κάνεις και μία έρευνα για ασιάτισσες & μαυρούλες για να κλείσει ολοκληρωμένα αυτή η ανάλυση με τα κορίτσια της διπλανής πόρτας! :rockon:
Καλή συνέχεια!
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Μαυρουλες κ Ασιατισσες τώρα σε κατ οίκον δεν πετυχαίνεις εύκολα...Και αν πετύχεις θα είναι ελάχιστες...
Κάποιες μαυρούλες είδα ότι έχουν τα συγκεκριμένα γραφεία αλλά καμία ασιάτισσα. Γιατί έτσι ρε παίδες; Ωραία είναι η ποικιλία! :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Δεν παίρνεις καμία Μιλανα από deluxe αφού σου αρέσουν τετοιου τύπου γυναίκες...Πάρε και μετά δεν θα θες άλλες πίστεψέ με...


ναι ισχύει η Μιλανα είναι από τις λίγες που υπάρχουν εκεί έξω!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και στα προσωπικα μηνυματα και δημοσια κτλ

Εχω ως χομπι το μασαζ στο σπιτι τα τελευταια 3 χρονια ,
ξεκινησα με το ιστορικο γνωστο σε ολους ΝΤΕΛΟΥΞ
οπου ημουν και ειμαι ευχαριστημενος...
και τα αλλα μεγαλα γνωστα γραφεια...

κυνηγωντας τη περιπετεια και γνωριμιες με τα μασαζοκοριτσα
αγαπαω αυτο το χομπι το μασαζ στο σπιτι
επισης αγαπαω ως χομπι να γραφω στο φορουμ
τοσο δικες μου εμπειριες / δοκιμες
οσο και να σας μεταφερω πληροφοριες που μου λενε αλλα μελη μεσω των προσωπικων μηνυματων

απλα φετος ειμαι προσεκτικος με τις πληροφοριες που μου δινουν μελη
προσπαθω να τις διασταυρωνω και να ειναι πανω απο 2 - 3 μελη που μου δινουν μια πληροφορια για τη Χ κοπελα

οσο μπορω ειμαι αντικειμενικος γενικοτερα..αν και ειναι θεμα γουστου και χημειας και πως θα πετυχεις τη Χ κοπελα

ειναι ενας ωραιος τροπος να χαλαρωνεις ψυχικα και σωματικα να επικοινωνεις
να ξεχνας τα προβληματα σου........


Σεβομαι ολα τα μελη και τη αποψη τους και την εμπειρια τους
και μου αρεσει ανταλλασω αποψεις.....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Γνωρίζει κανείς η Έλλη γνωστή από osmose και vip αν γύρναγε πιο παλιά με ένα όνομα Λόλα ?
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Επειδή αρκετά γραφεία ανοίγουν καινούργια profil sto instagram θα ήταν σωστό όταν συνδεόμαστε για να ρωτήσουμε να μας λένε ότι έχουμε ξαναμιλήσει ! Έτσι να μην ρωτούμε τα ίδια για τα καρίτσια και υπηρεσίες και να μην απασχολούμε την υπεύθυνη από τον πολύτιμο χρόνο της
Σωστο κι αυτο!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και στα προσωπικα μηνυματα και δημοσια κτλ

Εχω ως χομπι το μασαζ στο σπιτι τα τελευταια 3 χρονια ,
ξεκινησα με το ιστορικο γνωστο σε ολους ΝΤΕΛΟΥΞ
οπου ημουν και ειμαι ευχαριστημενος...
και τα αλλα μεγαλα γνωστα γραφεια...

κυνηγωντας τη περιπετεια και γνωριμιες με τα μασαζοκοριτσα
αγαπαω αυτο το χομπι το μασαζ στο σπιτι
επισης αγαπαω ως χομπι να γραφω στο φορουμ
τοσο δικες μου εμπειριες / δοκιμες
οσο και να σας μεταφερω πληροφοριες που μου λενε αλλα μελη μεσω των προσωπικων μηνυματων

απλα φετος ειμαι προσεκτικος με τις πληροφοριες που μου δινουν μελη
προσπαθω να τις διασταυρωνω και να ειναι πανω απο 2 - 3 μελη που μου δινουν μια πληροφορια για τη Χ κοπελα

οσο μπορω ειμαι αντικειμενικος γενικοτερα..αν και ειναι θεμα γουστου και χημειας και πως θα πετυχεις τη Χ κοπελα

ειναι ενας ωραιος τροπος να χαλαρωνεις ψυχικα και σωματικα να επικοινωνεις
να ξεχνας τα προβληματα σου........


Σεβομαι ολα τα μελη και τη αποψη τους και την εμπειρια τους
και μου αρεσει ανταλλασω αποψεις.....
Τυπε είσαι εγκυκλοπαίδεια του κατ'οικον...???
Deluxe το top οι περισσότεροι παίχτες από εκεί έναρξη.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Ασιάτισσα που πνίγει το κουνέλι είναι η συγκεκριμένη δεσποινίς στο deluxe;


όχι η Μιλανα είναι λατίνα και αν θυμάμαι καλά από Βενεζουέλα!! κ επίσης δεν πνιγει το κουνέλι τελείως αλλά ως ένα σημείο μέχρι καλαμάκι! παραπάνω δεν νομίζω!
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Αγαπητοι συναγωνιστες,επειδη μας διαβαζουν πολλοι,και οι κοπελες του μασαζ και οι ιδιοκτητες των studiο
Screenshot_20210405-180257_Instagram.jpg
λιγο προσεκτικα στους υπερμετρους σχολιασμους ?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Αυτό το έστειλαν σε εσένα για να το ανεβάσεις ή εργάζεσαι για το γραφείο και το ανεβάζεις σαν εκπρόσωπος;
Δεν ξέρω την επιχείρηση και δεν έχω άποψη για τις υπηρεσίες τους. Μία φορά κάποιος είχε γράψει, και όταν googlαρα δεν τους βρήκα, οπότε δεν ξανά ασχολήθηκα..
Σχετικά με περιεχόμενο του μηνύματος δεν γνωρίζω τι έχει προηγηθεί και το γράφουν, σίγουρα όμως το ότι ανανεώνονται οι θεραπεύτριες καθημερινά, δεν νομιμοποιεί κάποιο γραφείο.
Σε κάθε περίπτωση αν απευθύνονται στο κοινό του bou, με ευχαριστεί ιδιαιτέρα μιας και ξέρουν και τα extra που θα περιμένουμε εκτός από το μασάζ. :wink:
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Αυτό το έστειλαν σε εσένα για να το ανεβάσεις ή εργάζεσαι για το γραφείο και το ανεβάζεις σαν εκπρόσωπος;
Δεν ξέρω την επιχείρηση και δεν έχω άποψη για τις υπηρεσίες τους. Μία φορά κάποιος είχε γράψει, και όταν googlαρα δεν τους βρήκα, οπότε δεν ξανά ασχολήθηκα..
Σχετικά με περιεχόμενο του μηνύματος δεν γνωρίζω τι έχει προηγηθεί και το γράφουν, σίγουρα όμως το ότι ανανεώνονται οι θεραπεύτριες καθημερινά, δεν νομιμοποιεί κάποιο γραφείο.
Σε κάθε περίπτωση αν απευθύνονται στο κοινό του bou, με ευχαριστεί ιδιαιτέρα μιας και ξέρουν και τα extra που θα περιμένουμε εκτός από το μασάζ. :wink:
Νομιζω φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι screenshot απο τα story τους ! Αλλα αν η συμπεριφορα καποιου απεναντι στην κοπελα δεν θα ειναι σωστή ...ή αν εχει να κανει μπανιο 5 μερες...εχει δικαιωμα η κοπελα να μην κανει κανενα εξτρα ?
Και επισης αν καποια κοπελα σας "μπλοκαρει"δεν θα την βρειτε ξανα ελευθερη για μασαζ,θα ειναι παντα "κλεισμενη" ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναγωνιστες,επειδη μας διαβαζουν πολλοι,και οι κοπελες του μασαζ και οι ιδιοκτητες των studiο
Screenshot_20210405-180257_Instagram.jpg
λιγο προσεκτικα στους υπερμετρους σχολιασμους ?
Πολύ ωραίο κείμενο! Μου θυμίζει τις ιστορίες που λέμε στα παιδιά μας για να κοιμηθούν.
Χωρίς να αναφέρομαι στο συγκεκριμένο γραφείο, δε είμαι σίγουρος ότι υπάρχει κάτι νόμιμο στην όλη φάση. Εκτός ίσως από ένα γραφείο που φέρνει POS στο σπίτι.
Γενικά, δεν είμαστε χαζοί. Απλά κάνουμε τους χαζούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom