Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Νομιζω φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι screenshot απο τα story τους ! Αλλα αν η συμπεριφορα καποιου απεναντι στην κοπελα δεν θα ειναι σωστή ...ή αν εχει να κανει μπανιο 5 μερες...εχει δικαιωμα η κοπελα να μην κανει κανενα εξτρα ?
Sorry, δεν ασχολούμαι με τα social και δεν ξέρω πως φαίνονται οι δημοσιεύσεις.
Μαύρα μεσάνυχτα έχω. :grin:
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Αγαπητοι συναγωνιστες,επειδη μας διαβαζουν πολλοι,και οι κοπελες του μασαζ και οι ιδιοκτητες των studiο
Screenshot_20210405-180257_Instagram.jpg
λιγο προσεκτικα στους υπερμετρους σχολιασμους ?
Καλά δεν μένει και κάποιος "έκπληκτος"...
Το ξέρουμε ότι μας διαβάζουν...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Καλά δεν μένει και κάποιος "έκπληκτος"...
Το ξέρουμε ότι μας διαβάζουν...
..προφανως , και οπως φαινεται το thread εχει εξελιχθεί σε "διαφημιστικο πολεμο" μεταξυ των γραφειων για την προώθηση των "εμπορευματων" τους.
Οποτε κρινω πως ο "καταναλωτης" θα πρεπει να ειναι ιδιαίτερα προσεκτικος πριν αποφασισει να "ψωνισει"

:pipa1::pipa1::knockinb::knockinb:
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
..προφανως , και οπως φαινεται το thread εχει εξελιχθεί σε "διαφημιστικο πολεμο" μεταξυ των γραφειων για την προώθηση των "εμπορευματων" τους.
Οποτε κρινω πως ο "καταναλωτης" θα πρεπει να ειναι ιδιαίτερα προσεκτικος πριν αποφασισει να "ψωνισει"

:pipa1::pipa1::knockinb::knockinb:
Υπάρχουν πολλές απόψεις.Ισχυει ότι λες θέλει προσοχή για στανταρακια.
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Όταν λέει ότι στο Joy κάνουν full, εγώ αυτό το εκλαμβάνω ως promotion γιατί έχω πάρει αρκετές φορές από joy και ξέρω τι παίζει. Τώρα αν κάποια κοπέλα το πήγε full αυτό μπορεί να έτυχε, όπως και από οποιοδήποτε γραφείο μπορεί να κάτσει η φάση όταν ταιριάζει η χημεία. Αυτό όμως είναι εξαίρεση και όχι κανόνας. Οπότε το σχόλιο είναι παραπλανητικό. To Joy δεν έγινε Osmose, μην τρελαθούμε τελείως.
Κοίτα, μαλακία μου που μπαίνω σε αυτήν την διαδικασία αλλά θεωρώ πως κάπου στην μετάφραση χάθηκαν τα λεγόμενα μου.

Όταν γράφω πως σε όλα τα γραφεία παίζουν φουλ με διαμαντάκια, ΔΕΝ σημαίνει πως αποκλειστικά στο joy κάνουν φουλ και αυτό είναι ο κανόνας.

Σημαίνει πως κάποιες κάνουν από όλα τα γραφεία.

Στα σοβαρά τώρα, να συνεχίσω τα ραπορτά μου, ώστε να σου δώσω νέες αφορμές να με χαρακτηρίσεις "προμότορα"...

? Δώρα-Art: Αδιάφορο μασάζ, ευγενική παρουσία και προχωράει.

? Αναστασία-Your: Πολύ καλό μασάζ αλλά δεν νομίζω να πηγαίνει παραπέρα το τρένο.

? Νίκη-Joy: Αδιάφορο μασάζ, απωθητική συμπεριφορά, πρέπει να προχωράει.


Tip του μήνα: Οι περισσότερες και όλα (κοπέλες και γραφεία) έχουν γίνει διαλλακτικοί στα παζάρια.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ )
Παρολο που δεν μου εκανε εξτραδακι δυστυχως η Μαρια και με χαλασε αρκετα , το γραφειο ομως ηταν εξυπηρετικο και ευγενικο.
Ισως ξαναδοκιμασω στο μελλον αλλη κοπελα που θα γραψετε εδω οτι προχωραει με 1000...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

που πας και βλεπεις τις γκομενες στο φαισμπουκ στο ινσταγραμ? εγω πηγα στο σιτε το βελβετ και δεν τις βρισκω πους τις βλεπεται?
Σε ολα τα μασαζογραφεια στελνεις βιμπερ ή WhatsApp και σου στελνουν φωτο με τις κοπελες που δουλευουν.
Παντα εχουν κρυφα χαρτια που δεν τα δειχνουν στο σαιτ τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γραφείο VELVET.
Έπαθα πλάκα, έχει ωραία μωρά! Ο φίλος Gravity μου ανέφερε την Χριστιάννα.
Έχει δοκιμάζει άλλος κάποια από τις παρακάτω και τα έξτρα που προσφέρουν;

Ελίνα
Άννα
Τζοάνα
Λένα
Μαριάνα
Αννα κανει πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει δυστυχως . Μικρουλα πολυ ομορφη κανει χωρις πετσετα αλλα ουτε που στον πλησιαζει και δεν το συζηταει καν.
Ελινα ωραιο πετιτ μωρακι που χρεωνει οτι θελει και αναλογα αν της αρεσεις παει και φουλ.
Τζοανα ψηλη γυναικα και σχετικα ομορφη , καλο μασαζ χωρις πετσετα αλλα πολυ αρνητικη για οτιδηποτε εξτρα.
Λενα ωραιο πετιτ ξανθουλι με στητο εφηβικο βυζι με εφτασε μεχρι καλαμακι +30. Ευχαριστο ραντεβου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει κάποιος συναγωνιστής πάρει Ηρώ από velvet αξίζει;
Δουλεύει αυτή την περίοδο
Έχει κάποιος καμία πληροφορία ;
Απάντηση και με πμ
Νορμαλ παρουσια , νορμαλ μασαζ , καλη επικοινωνια .
2 φορες την εχω δει πριν αρκετους μηνες , καλαμακι και τις 2 και υποσχομενη για μπριζολα την επομενη , αλλα δεν πηρα ποτε την ιδια παλι.
Μαρεσει να βλεπω νεες παρουσιες καθε φορα.
Αν θυμαμαι καλα +30
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Αγαπητοι συναγωνιστες,επειδη μας διαβαζουν πολλοι,και οι κοπελες του μασαζ και οι ιδιοκτητες των studiο
Screenshot_20210405-180257_Instagram.jpg
λιγο προσεκτικα στους υπερμετρους σχολιασμους ?

Εγώ τώρα να κάνω μία χαζή ερώτηση ????

Τι είναι το "αρνητικό σχολείο" ??????
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646
Παρολο που δεν μου εκανε εξτραδακι δυστυχως η Μαρια και με χαλασε αρκετα , το γραφειο ομως ηταν εξυπηρετικο και ευγενικο.
Ισως ξαναδοκιμασω στο μελλον αλλη κοπελα που θα γραψετε εδω οτι προχωραει με 1000...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε ολα τα μασαζογραφεια στελνεις βιμπερ ή WhatsApp και σου στελνουν φωτο με τις κοπελες που δουλευουν.
Παντα εχουν κρυφα χαρτια που δεν τα δειχνουν στο σαιτ τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αννα κανει πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει δυστυχως . Μικρουλα πολυ ομορφη κανει χωρις πετσετα αλλα ουτε που στον πλησιαζει και δεν το συζηταει καν.
Ελινα ωραιο πετιτ μωρακι που χρεωνει οτι θελει και αναλογα αν της αρεσεις παει και φουλ.
Τζοανα ψηλη γυναικα και σχετικα ομορφη , καλο μασαζ χωρις πετσετα αλλα πολυ αρνητικη για οτιδηποτε εξτρα.
Λενα ωραιο πετιτ ξανθουλι με στητο εφηβικο βυζι με εφτασε μεχρι καλαμακι +30. Ευχαριστο ραντεβου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Νορμαλ παρουσια , νορμαλ μασαζ , καλη επικοινωνια .
2 φορες την εχω δει πριν αρκετους μηνες , καλαμακι και τις 2 και υποσχομενη για μπριζολα την επομενη , αλλα δεν πηρα ποτε την ιδια παλι.
Μαρεσει να βλεπω νεες παρουσιες καθε φορα.
Αν θυμαμαι καλα +30
Ποια Μαρία λες δεν κάνει εξτραδακι;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.581
Πόντοι
746
Αυτο με το ξυρισμα αρχιδιων δεν το καταλαναινω ... για γαμπρος πας...?

Απο ολες οσες πηρατε ...

1. Ποια κανει καλυτερο sex
2. Ποια κανει καλυτερο massage

Ιδρυμα-Ονομα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
καλυτερο massage επαγγελματικο θεραπευτικο


Αννα Μαρια ΝΤΕΛΟΥΞ

Χρυσαννα ΝΤΕΛΟΥΞ - προχωραει σε εκτονωση

Βιβιαν Μασαζ στο Σπιτι MS

Μελινα Μασαζ στο Σπιτι MS

Δημητρα Athens Massage
 
Τελευταία τροποποίηση:

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.844
Κριτικές
30
Like
20.858
Πόντοι
8.815
τι σχολειο γαμω το κερατο και το εγραψαν και 10 φορες,και τι δημοσιευουν δηλαδη,τι ακριβως περιμενουν? να εχουν μονο θετικα ''σχολεια'' και καθολου αρνητικα?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι το prive απελυσε τον προμοτορα που ειχαν στο μπου (eimastegiaton poutso νομιζω τον λεγανε) και βγαζουν ανουσιες και βαρετες δηλωσεις :tired:
Εχει χαθει η καλτιλα ρε παιδι μου ασε που χτες εφτιαξα ενα κιλο ποπ κορν για να παρακολουθησω τα μπουνιδια μεταξυ νιονιου-eimastegiatonpoutso (war of the promoters) και εμεινα με την ορεξη :tickedoff:.
Παρακμη ρε τυποι.
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ )
ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ να ειναι Χαλια το ΠΡΙΒΕ μασαζ

ενα ψευτο προφιλ στο ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ - και εγω δοκιμασα και Δεν μου αρεσαν παρα πολλα πραγματα

Στο ΠΡΙΒΕ εχει παει η γνωστη σε ολους αφροδιτη

η γνωστη σε ολους Ολυμπια που ηταν στο VIP massage

και κανα 2 ασχετες ακυρες

ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΒΕ ΙΝΣΤΑΓΡΑΜ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
( ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΗ
Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι το prive απελυσε τον προμοτορα που ειχαν στο μπου (eimastegiaton poutso νομιζω τον λεγανε) και βγαζουν ανουσιες και βαρετες δηλωσεις :tired:
Εχει χαθει η καλτιλα ρε παιδι μου ασε που χτες εφτιαξα ενα κιλο ποπ κορν για να παρακολουθησω τα μπουνιδια μεταξυ νιονιου-eimastegiatonpoutso (war of the promoters) και εμεινα με την ορεξη :tickedoff:.
Παρακμη ρε τυποι.
Προμότορας μάγκα μου δεν έχω υπάρξει ποτε μου και ουτε πρόκειται να γίνω. Ότι κάνω το κάνω στην ησυχία μου και ότι μοιράζομαι μαζί σας εδώ μοιράζομαι μόνο αυτά που θέλω εγώ να ξέρετε. Πως ρε μάγκες από 2/3 απόψεις κατευθειαν βγάζετε συμπεράσματα αυτό μπορεί να με ξεπεράσει. Εν τέλη κοιτάξτε να δείτε μάγκες που το nickname μου αντιπροσωπεύει πόλους εδώ μέσα.
γραψτε κριτικές και αφήστε τις ίντριγκες αξιολογίστε ομορφα ωστε να γλιτώσουμε από τις φωλες και αφήστε τις εξυπνάδες!!!
περιμένω ενημέρωση από gravity για νέα μωρά. ??
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
H

Προμότορας μάγκα μου δεν έχω υπάρξει ποτε μου και ουτε πρόκειται να γίνω. Ότι κάνω το κάνω στην ησυχία μου και ότι μοιράζομαι μαζί σας εδώ μοιράζομαι μόνο αυτά που θέλω εγώ να ξέρετε. Πως ρε μάγκες από 2/3 απόψεις κατευθειαν βγάζετε συμπεράσματα αυτό μπορεί να με ξεπεράσει. Εν τέλη κοιτάξτε να δείτε μάγκες που το nickname μου αντιπροσωπεύει πόλους εδώ μέσα.
γραψτε κριτικές και αφήστε τις ίντριγκες αξιολογίστε ομορφα ωστε να γλιτώσουμε από τις φωλες και αφήστε τις εξυπνάδες!!!
περιμένω ενημέρωση από gravity για νέα μωρά. ??
Αμα δεν είσαι προμότορας και σε περάσαμε για προμότορα,τότε είσαι για τον μπ@ύτζο !
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Αμα δεν είσαι προμότορας και σε περάσαμε για προμότορα, είσαι για τον μπ@ύτζο !
Μήπως συμβαίνει το αντίθετο φίλε μου; Που έχετε μπερδέψει τους πάντες εδώ μέσα και όλοι στα μάτια σας ξαφνικα έγιναν προμοτορες; Μήπως είστε εσείς για τον πουτσο;; Που μια κρητική της προκοπής δεν έχετε ανεβάσει κάθεστε και το παίζετε ντέντεκτιβ για να ανακαλύψετε τους «δήθεν» προμοτορες αντί να γράψετε κριτικές καλές και να γνωρίσουμε νέα μωρά ?? πλάκα έχετε ρε εσείς εδώ μέσα καλά λέω εγώ ότι είστε για τον πουτσο ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom