Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Έχει πάρει κανείς την Έλλη από Osmose να μες πει εμπειρίες και τιμές;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Ρε συ Γκραβιτι. Όσοι έχουν πάει αναφέρουν ότι έκαναν μασάζ στα 30€ με εσώρουχο και δεν προσφέρει τίποτα έξτρα η κοπέλα. Πως λες ότι κάνει χέρι-στόμα;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Έχει πάρει κανείς την Έλλη από Osmose να μες πει εμπειρίες και τιμές;

Κάνε ένα κόπο να διαβάσεις πιο πίσω . Έχω γράψει , όπως και συναγωνιστής.
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Το massagio hammam που ξεκίνησε από Κερατσινι και έχει και στην ευελπίδων έχετε καμία ιδέα; Τα κορίτσια φαίνονται υποσχόμενα στο fb
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Το massagio hammam που ξεκίνησε από Κερατσινι και έχει και στην ευελπίδων έχετε καμία ιδέα; Τα κορίτσια φαίνονται υποσχόμενα στο fb

είναι σε αναστολή αυτό στην Τσαλδάρη. Αναφέρει όμως ότι μια κοπέλα κάνει κατ' οίκον. Αν έχει δοκιμάσει κανείς ας ενημερώσει.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Αντί να είμαστε στα
Μπουζούκια απόψε τη περάσαμε με
Λαδοκορες και μετά ταινία κρασί και τα σχετικά αλλά οκ χαλαλι..το θέμα είναι να βγαίνει και οικονομικά..σύντομα θα γυρίσουμε στη πραγματικότητα αν με ρωτάτε και θα τα κάνουμε όλα σωστα.....δοκιμαστική με λυδια απόψε από κλασικα διαβαζονταΣ δυο τρία ριβιουΣ..ναι οκ η Φιλη θέλει Σεμιναρια στη τεχνική του μασαζ..όχι ότι είναι κακη αλλά στις πιέσεις θέλει δουλεια.. στους προσαγωγουΣ και Στους
Γλουτιαιους ομωσ Το έχει ξεκάθαρα με στυλ και γουσταρει..τα χέρια της γλιστράνε ανάμεσα τόσο σωστα τόσο ωραία...καραγουσταρει θα έλεγα.στο μετάξυ ποσο γαματο τιπακι είναι...άνετο χαλαρο..ελληνιδα ξέρει τι τις γίνετε τα λέει σωστα είναι άνετη και δεν λέει όχι σε τίποτα...ξέρει που πατάει είναι λίγο μαγκάκι αλλά σωστό..ωραίο τυπακι..ευγενέστατη και καθαρή..δεν συγκρίνετε με αγνώστου προελευσεως τυπισεσ Αλβαν κτλ..για να μην αρχίσουν οι χαρακτηρισμοί περί Προμο κτλ κτλ ενημερώνω ότι εγώ δεν ψάχνω σεξ βιζιτιλικιααα και τα σχετικά...θέλω κατεξοχήν τη φαντασίωση του καλού μασαζ και 8/10 τη πετυχαινω σωστα και οικονομικά....στα pm τα λέμε πολύ ωραία με αρκετά
Παιδιά από δω.....ανταλλάσουμε σωστες πληροφοριες και γελάμε με τα προφίλ τα διαφημιστικά...αλλα και με τα κορίτσια γιατί είμαστε ενήμεροι τι θα ακολουθήσει..και συμφωνούμε...καταταλλα έχει καταντήσει διαφημιστική εταιρεία για βίζιτες εδώ μέσα...δεν θέλω βίζιτες ρε μάγκες ..δε γουστάρω να σκάσει άσχετη γυφτισα στο σπιτ μου να μην ξέρει πιεσεισ Και να μου λεει στο 10 λεπτό θέλω 30 για μαλακια 50 για πιπα 90 για σεξ ελεοσ Δηλαδή..θέλω μασαζ και τα σχετικά και να μην μου πάει 150€ το σύνολο Δηλαδη έλεος ποτέ θα το καταλάβετε ότι εδώ θελουμε φτηνές και καλές υπηρεσίες μασαζ αλλιώς αν τα είχαμε 200 και 300€ πηγαίναμε και σε μαγαζιά με εσκορτς μουναρες έχει εκεί έξω τόσα σωστα μαγαζιά...εγώ δεν τα έχω τόσα σορρυ..διαβαζω εδώ μέσα για 140-150-170
Και βάλε ευρώ....πρέπει να είσαι εκτος τόπου και χρόνου για να τα δωσεισ Αυτά τα λεφτα σε ψευτοβιζιτες
Της κακιας ωρας Που βάζουν το μασαζ ταμπέλα και έρχονται και σε γδέρνουν ξεκάθαρα..άντε και καλή εβδομάδα σε όλους...περνάτε καλα γιατί χανόμαστε..οικονομικά με ποιότητα και εμπιστοσύνη πάνω απολα.....αλλο να δίνεις 70 να περνάς ωραία με σωστο μασαζ άλλο να δίνει 130 και βάλε σε μουφα μασαζ σε υπηρεσίες της κακιάς ώρας....έχει τρομερά και σωστα λαδοκοριτσα εκεί έξω φτηνά και με σωστό σερβις.....καταταλλα πήξαμε σε μαλακες εδώ μέσα που τα παίρνουν από τα προφίλ τους διαφημίζουν γραφεία και μας κανουν μεροκαματο...
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες τιμήθηκε τό όσμωση δύο φορές μία με Αντζελίνα πιάσιματάκια πλούσιο στήθος και καλαμάκι χωρίς κράνος με μπριζόλα στα 120 ομοίως και η Καρολίνα που επέστρεψε στο όσμωση. Και χθες τιμήθηκε η Αλίκη από Velvet η οποία ιδρώνει τη φανέλα κάνει ικανοποιητικό μασάζ και φραπέ σε μένα έκανε Καλαμάκι σε άλλους μου έχουν πει όχι και έπαιξε 50 + 20
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Αντί να είμαστε στα
Μπουζούκια απόψε τη περάσαμε με
Λαδοκορες και μετά ταινία κρασί και τα σχετικά αλλά οκ χαλαλι..το θέμα είναι να βγαίνει και οικονομικά..σύντομα θα γυρίσουμε στη πραγματικότητα αν με ρωτάτε και θα τα κάνουμε όλα σωστα.....δοκιμαστική με λυδια απόψε από κλασικα διαβαζονταΣ δυο τρία ριβιουΣ..ναι οκ η Φιλη θέλει Σεμιναρια στη τεχνική του μασαζ..όχι ότι είναι κακη αλλά στις πιέσεις θέλει δουλεια.. στους προσαγωγουΣ και Στους
Γλουτιαιους ομωσ Το έχει ξεκάθαρα με στυλ και γουσταρει..τα χέρια της γλιστράνε ανάμεσα τόσο σωστα τόσο ωραία...καραγουσταρει θα έλεγα.στο μετάξυ ποσο γαματο τιπακι είναι...άνετο χαλαρο..ελληνιδα ξέρει τι τις γίνετε τα λέει σωστα είναι άνετη και δεν λέει όχι σε τίποτα...ξέρει που πατάει είναι λίγο μαγκάκι αλλά σωστό..ωραίο τυπακι..ευγενέστατη και καθαρή..δεν συγκρίνετε με αγνώστου προελευσεως τυπισεσ Αλβαν κτλ..για να μην αρχίσουν οι χαρακτηρισμοί περί Προμο κτλ κτλ ενημερώνω ότι εγώ δεν ψάχνω σεξ βιζιτιλικιααα και τα σχετικά...θέλω κατεξοχήν τη φαντασίωση του καλού μασαζ και 8/10 τη πετυχαινω σωστα και οικονομικά....στα pm τα λέμε πολύ ωραία με αρκετά
Παιδιά από δω.....ανταλλάσουμε σωστες πληροφοριες και γελάμε με τα προφίλ τα διαφημιστικά...αλλα και με τα κορίτσια γιατί είμαστε ενήμεροι τι θα ακολουθήσει..και συμφωνούμε...καταταλλα έχει καταντήσει διαφημιστική εταιρεία για βίζιτες εδώ μέσα...δεν θέλω βίζιτες ρε μάγκες ..δε γουστάρω να σκάσει άσχετη γυφτισα στο σπιτ μου να μην ξέρει πιεσεισ Και να μου λεει στο 10 λεπτό θέλω 30 για μαλακια 50 για πιπα 90 για σεξ ελεοσ Δηλαδή..θέλω μασαζ και τα σχετικά και να μην μου πάει 150€ το σύνολο Δηλαδη έλεος ποτέ θα το καταλάβετε ότι εδώ θελουμε φτηνές και καλές υπηρεσίες μασαζ αλλιώς αν τα είχαμε 200 και 300€ πηγαίναμε και σε μαγαζιά με εσκορτς μουναρες έχει εκεί έξω τόσα σωστα μαγαζιά...εγώ δεν τα έχω τόσα σορρυ..διαβαζω εδώ μέσα για 140-150-170
Και βάλε ευρώ....πρέπει να είσαι εκτος τόπου και χρόνου για να τα δωσεισ Αυτά τα λεφτα σε ψευτοβιζιτες
Της κακιας ωρας Που βάζουν το μασαζ ταμπέλα και έρχονται και σε γδέρνουν ξεκάθαρα..άντε και καλή εβδομάδα σε όλους...περνάτε καλα γιατί χανόμαστε..οικονομικά με ποιότητα και εμπιστοσύνη πάνω απολα.....αλλο να δίνεις 70 να περνάς ωραία με σωστο μασαζ άλλο να δίνει 130 και βάλε σε μουφα μασαζ σε υπηρεσίες της κακιάς ώρας....έχει τρομερά και σωστα λαδοκοριτσα εκεί έξω φτηνά και με σωστό σερβις.....καταταλλα πήξαμε σε μαλακες εδώ μέσα που τα παίρνουν από τα προφίλ τους διαφημίζουν γραφεία και μας κανουν μεροκαματο...
Δεν μπορεί... Επίτηδες το κάνεις. Κείμενο σεντόνι, και η μόνη πληροφορία που δίνεις είναι οτι πήρες τη Λυδία για μασάζ.
Στο δια ταύτα , μηδέν ενημέρωση. Εκτός απο μασάζ, έκανε κάτι παραπάνω; Αν ναι, τι και με τι κόστος.
Αν δεν θέλεις να μοιραστείς πληροφορίες, ποιος ο λόγος που γράφεις εδώ;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Το εγραψε με τροπο οταν λεει εκανε
Μασαζ σε γλουτό και στους πρωσαγωγους αυτο που καταλαβαινεις τουλαχιστον ειναι οτι τον έπαιξε αυτα .
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτεστε.
Αν του τον είχε παίξει, θα έπρεπε να το γράψει, όπως και το κόστος.
Νομίζω οτι η πληροφόρηση εδώ μέσα, για να είναι σωστή, δεν πρέπει να αφήνει υπονοούμενα.
Υπονοούμενα θα σου αφήσει η τηλεφωνήτρια του γραφείου, όχι αυτός που υποτίθεται οτι σε ενημερώνει εδώ μέσα.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Έχει πάρει κανείς την Έλλη από Osmose να μες πει εμπειρίες και τιμές;
Εμφανιση οπως την βλεπεις , πιπινακι γυρω στα 22 , πολυ καλο σωμα και τσιτα στηθος .
Υπηρεσιες του κωλου αν θες μασαζ , αμεσως γδυνεται ζηταει 120 για μπριζολα.
Αν θες να ριξεις ενα να φυγουν τα χοντρα σε ενα πιπινακι και να δωσεις 120 καλο ειναι , αν θες μασαζ , μπλα μπλα και εξωγηινο γαμησι οχι.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Ρε συ Γκραβιτι. Όσοι έχουν πάει αναφέρουν ότι έκαναν μασάζ στα 30€ με εσώρουχο και δεν προσφέρει τίποτα έξτρα η κοπέλα. Πως λες ότι κάνει χέρι-στόμα;
Ειναι σιγουρο οτι δεν κανει ? Εχεις τεσταρει?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτεστε.
Αν του τον είχε παίξει, θα έπρεπε να το γράψει, όπως και το κόστος.
Νομίζω οτι η πληροφόρηση εδώ μέσα, για να είναι σωστή, δεν πρέπει να αφήνει υπονοούμενα.
Υπονοούμενα θα σου αφήσει η τηλεφωνήτρια του γραφείου, όχι αυτός που υποτίθεται οτι σε ενημερώνει εδώ μέσα.

...μηπως ειναι "η τηλεφωνήτρια"??????
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτεστε.
Αν του τον είχε παίξει, θα έπρεπε να το γράψει, όπως και το κόστος.
Νομίζω οτι η πληροφόρηση εδώ μέσα, για να είναι σωστή, δεν πρέπει να αφήνει υπονοούμενα.
Υπονοούμενα θα σου αφήσει η τηλεφωνήτρια του γραφείου, όχι αυτός που υποτίθεται οτι σε ενημερώνει εδώ μέσα.
μπορει να μην ηθελε να την καψει τεσπα οποιος καταλαβε καταλαβε στειλτου πμ για λεπτομεριες
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
...μηπως ειναι "η τηλεφωνήτρια"??????
Ρε λες;;;; :kneel:
μπορει να μην ηθελε να την καψει τεσπα οποιος καταλαβε καταλαβε στειλτου πμ για λεπτομεριες
Και μόνο που έγραψες με αυτό τον τρόπο, την έκαψες. Δεν θα πάρω, ευχαριστώ.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
...μηπως ειναι "η τηλεφωνήτρια"??????
Ρε λες;;;; :kneel:
μπορει να μην ηθελε να την καψει τεσπα οποιος καταλαβε καταλαβε στειλτου πμ για λεπτομεριες
Και μόνο που έγραψες με αυτό τον τρόπο, την έκαψες. Δεν θα πάρω, ευχαριστώ.
μην πάρεις ρε πίπαδορε ποιος σου είπε να πάρεις;εγώ πέρασα καλα με τη λυδια και θα την ξαναπάρω...ενημέρωσα τους φιλους οτι πέρασα καλα..μοιράστηκα την εμπειρια μου εδώ μέσα οπως κανουν όλοι...τώρα αν εσυ θες να σου γράψουμε ότι παίρνει τσιμπουκια κάνει γαμησια κτλ κοιτά να ψάξεις σε κάνα εσκορταδικο σε λάθος φόρουμ γράφεις φίλε...από την άλλη αν θες να περάσεις ομορφα πάρε το λυδιακι και θα καταλάβεις επακριβώς τι έγραψα και ποσο δίκιο είχα...ciao ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημέρα μάγκες τιμήθηκε τό όσμωση δύο φορές μία με Αντζελίνα πιάσιματάκια πλούσιο στήθος και καλαμάκι χωρίς κράνος με μπριζόλα στα 120 ομοίως και η Καρολίνα που επέστρεψε στο όσμωση. Και χθες τιμήθηκε η Αλίκη από Velvet η οποία ιδρώνει τη φανέλα κάνει ικανοποιητικό μασάζ και φραπέ σε μένα έκανε Καλαμάκι σε άλλους μου έχουν πει όχι και έπαιξε 50 + 20

Μπράβο Παναγιώτη Έτσι απλά και περιεκτικά για τα τρια κορίτσια ! Τώρα ο καθένας αποφασίζει εφόσον του αρέσει η πληροφορία Θ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οσον αφορα τη ΛΕΝΑ του Ινσταγραμ που κανει μασαζ στο χωρο της ,

Επικοινωνησα 2 φορες μαζι της το Καλοκαιρι του 2020

Δεν πηγα ποτε να κανω μασαζ γιατι δεν μου αρεσε ο τροπος της , ειναι κωλοπαιδο που το παιζει ντιβα

και τα εξτρα της Χερι / Στομα / Αισθησιακο Μασαζ κτλ

Δεν θυμαμαι τιμη Νουμερο Ακριβως

ηταν για κλοτσιες αυτα που ζηταγε

Νομιζω κανα 150 Ευρω ηθελε για ερωτικα κτλ

Δεν θυμαμαι ακριβως , ξενερωσα

μιλησα παλι 2η φορα μετα απο κανα μηνα και μετα.. να της δωσω 2η ευκαιρια και να σιγουρευτω οτι Δεν ειναι επαγγελματιας

και παλι με ξενερωσε ηταν αποτομη και

Αργουσε παρα πολυ να απαντησει

την εψαχνες..........


και λεω σιγα μην της δωσω τοσα λεφτα κ σιγα μην της δωσω αξια και δεν ασχοληθηκα
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
μην πάρεις ρε πίπαδορε ποιος σου είπε να πάρεις;εγώ πέρασα καλα με τη λυδια και θα την ξαναπάρω...ενημέρωσα τους φιλους οτι πέρασα καλα..μοιράστηκα την εμπειρια μου εδώ μέσα οπως κανουν όλοι...τώρα αν εσυ θες να σου γράψουμε ότι παίρνει τσιμπουκια κάνει γαμησια κτλ κοιτά να ψάξεις σε κάνα εσκορταδικο σε λάθος φόρουμ γράφεις φίλε...από την άλλη αν θες να περάσεις ομορφα πάρε το λυδιακι και θα καταλάβεις επακριβώς τι έγραψα και ποσο δίκιο είχα...ciao ..
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τη χρησιμότητα του νήματος. Δεν είναι για να διαφημίζουμε. Είναι για να μοιραζόμαστε εμπειρίες για να μην πετάμε τα λεφτά μας δεξιά και αριστερά. Το να βγω να πω οτι πέρασα καλά με την τάδε, δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω απο ότι και τα banners στο πλάι της σελίδας.
Αν όμως γράψεις 2-3 πληροφορίες τις οποίες σκοπίμως δεν δίνεις, όπως κόστος και τι σου πρόσφερε, στα μάτια μου σε κάνει προμότορα, και επειδή δεν μου αρέσει να με εξαπατούν ορισμένοι έξυπνοι γραφειάδες που μπαίνουν να διαφημίσουν την πραμάτεια τους, φροντίζω να επισημαίνω αυτούς που δεν μου φαίνονται πραγματικοί χρήστες.
Και για να μην νομίζεις πως τα έχω βάλει με εσένα συγκεκριμένα ή τον κλώνο σου, το ίδιο κάνω με οποιονδήποτε θεωρώ οτι υποτιμά τη νοημοσύνη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom